Opinie o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. w Grudziądz

Daria

Może przebije się przez te morze dziwnych komentarzy... Widziałam ofertę pracy jako operator maszyn, może mi ktoś merytorycznie napisać czy to w miarę normalna praca? Czy jest szansa żeby po czasie jak człowiek się wykaże zarabiać więcej niż najniższa krajowa? I jak jest ze zmianami, czy jest ranna popołudniowa i nocna i są to stałe zmiany? Czy zdarzają się sytuacje, że rypie się popołudniówki przez dwa miesiąc? Byłabym wdzięczna komukolwiek za odpowiedź :)

@Daria

Po tych komentarzach widać czy warto, praca jak wszędzie musisz zrobić co swoje, raz lepiej raz gorzej. Ale trzeba uważać co na niektórych w tym zakładzie. Pozdrawiam

Bez nicku
@Daria

Pozmieniało się na gorsze ,kolesiarstwo, (usunięte przez administratora) to norma teraz w tym zakładzie.

Olo
@Bez nicku

Zwłaszcza konfid..t jak zobaczy kierownictwo to lata tylko po to żeby zdać relacje kiedy kto i dlaczego ale takich ludzi potrzebują za tego tysiaka to teraz wszystko jest w stanie zrobić

Mariusz
@Daria

Tak praca normalna jak w każdym zakładzie atmosfera jest ok kierownictwo też idzie się dogadać a kto niechce pracować to wiadomo ze nie będzie zadowolony.

!!!
@Olo

No za taką kasę warto się tak poświęcać gdzie wiatr zawieje i sprzedawać innych gdybym miał taką możliwość dawno odszedłbym z tego zakładu (i nie tylko ja)ale niestety jest jak jest

@Mariusz

Każdy chce pracować ale w normalnym zakładzie bez (usunięte przez administratora) a tu mają fory jakieś dziwaki wystarczy popatrzeć jak się zachowują co niektórzy sztuczny śmiech i śpiew a go (usunięte przez administratora) od środka wstyd po prostu wstyd za takich ludzi

A. G

W moim punkcie widzenia to każdy pracuje w miarę możliwości a znajomości są były i będą

@A. G

Tak znajomości są były i będą ale czy warte jest za tysiąc złotych robić z siebie kukiełkę ???

Temat jest mi bardzo dobrze znany akurat ta kukiełka jest w stanie sprzedać się i innych za przysłowiową złotówkę

A. G

Tak jak każdy w zakładzie

@A. G

Nie każdy !! Teraz po nowym taryfikatorze będzie tyle punktów służbówka nie będzie potrzebna widać że los nie sprzyja za te kablo....e

Stary on myśli że plusy zbiera hihihi,teraz pewnie była podwyżka 1100 hihihi warto palec moczyć to jest ciężki przypadek każdy robi sobie bekę z niego nikt nie lubi szpicla

Tubylec

(usunięte przez administratora)kablowanie to jest podstawa w tym zakładzie.ludzie szanujcie się bo już wytykają was palcami,czas zmienić zakład nie da się tego oglądać.

Ok

Praca w tym zakładzie nie jest zła , zresztą jak wszędzie trzeba pracować tym bardziej że firma polmek jest firmą wymagającą i bardzo dobrze,ale ludzie w tym zakładzie to jedna wielka porażka , obgaduje jeden drugiego,wszystko widzą u kogoś a sami robią co robią nie fajnie pracuje się z takimi ludźmi a są i tacy co uprzejmie donoszą ,trzeba takich omijać wielkim łukiem albo fałszywie sprzyjać bo inaczej się nie da.pozdrawiam

Mgr
@Ok

Proszę uważać na konfidenta .Nie tylko on ma znajomości

@Mgr

Jedynie fustratowi nie pasuje,bo ktoś może chodzić na jedną zmianę a on musi zapierd. Mimo" uprzejmie donoszę" w każdym zakładzie jest czarna owca ,tu czerwona!!!

P. K

Fajna praca przyjemna polecam każdemu kto chce pracować jeden z lepszych zakładów grafik według potrzeb polecam.

Stach
@P. K

Gdzie ty pracujesz że jest tak ci przyjemnie? Chyba pomyliłeś zakłady ( grafik według potrzeb) he he he he

UFOLUD co wydało się kto udziela się na tym forum????? Wstyd????? Ta stara niech daruje sobie linki bo i tak nikogo nie złapie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

msawko4

zawsze i tylko by IP forum owicza znaleźć. to pewno ta stara (usunięte przez administratora) co hejtuje kogoś byleby nie pisać o tym co forum gowork znaczy.. ADMINISTRATOR zajmij się tym bo po cholerę ktoś się kłóci a forum robi się hejtem!!!!!!!!.

msawko4

a pisze ta sama osoba pod różnymi nick-ami a linki se wymyśla by kliknąć. dopiero wtedy może ip poznać nie klikajcie nawet jeśli by interesowało. najpierw sprawdźcie na niebezpiecznik.pl o co biega.

Sławek
@msawko4

Miałem chęć spytać się o atmosferę w tym zakładzie i w ogóle, zrezygnowałem po tych komentarzach, jeden wielki hejt. Atmosfera widać bardzo niekomfortowa.

@msawko4

Administrator niech zajmie się tobą, właśnie ty robisz ten hejt.Tu będą ubliżać tacy ludzie bez kultury jak ty .prostackie wypowiedzi i wulgaryzmy.Dlaczego tak ci zależy aby twojego IP nie mogli znaleźć? Wszyscy wiemy w zakładzie kto pisze na tym forum . Piszesz sam o sobie zmieniając Nick Pytanie - Co chcesz ugrać tym? Forum nie służy do twoich osobistych wypocin .Ublizasz już sam sobie!!!!!

Mariusz
@msawko4

Trochę kultury. Nie jesteś na swoim prywatnym podwórku tak? Chociaż i na podwórku należałoby mieć trochę więcej kultury. I w końcu przestań zaśmiecać forum z łaski swojej, zrobiłeś już dość (usunięte przez administratora)

On
@msawko4

Ciekawe teraz na kogo będzie na żonę? Dzieci? Czy sąsiadkę? Mieć takiego męża ,ojca w domu tylko pożałować tej rodzinie .zero szacunku na kogokolwiek.wszystko jasne kto tak bardzo udziela się na tym forum i robić z siebie pokrzywdzonego.

@msawko4

Czy w końcu ktoś zajmie się tym Panem? Czy będziecie mu tak pobłażać? Już teraz to chyba jasna sprawa kto pisze tak? A tobie człowieku jak nie wstyd takie rzeczy wypisywać!!!!!!

Daniel

Witam jeżeli jeszcze raz usłyszę wpisy na mój temat a niedaj Boże mojej rodzinie to dowiem się kto pisze i odpowie za te obelgi .

X

Jeżeli kolega nie uspokoi się z tymi komentarzami to wszyscy dowiedzą się prawdy , skończy się to raz na zawsze !! Kolego wiesz o tym że wiem bardzo dużo także radzę ci się wyciszyć

Bartek

Zżera mnie ciekawość kto tak przeciąga się przez te forum podając raz fałszywy raz prawdziwy nick. czyżby to nasi koledzy uganiający się za tą samą dziw.ą? Chłopaki starczy na każdego,szczera dziewczyna.A wy dajcie sobie po razie a nie jeba..e się na forum.panowie nie przynoście nam wstydu.

On

Wtedy to już trzy ognie...... Ja korzystałem z usług jest spoko

Heniek2

Powiedz mu w oczy jakie jest twoje zdanie.

Heniek 3

Z daleka widać tą ognistą czerwień

Bolo

Co rozdzierasz się bo co ? Boisz się? Panie D?

Przekazałem wiedzę jak najlepiej umiałem a że nie kumata to już nie moja wina.

Mm

Dlaczego anonim ? Podpisz się!!! Komu przekazałeś wiedzę????? Imię i nazwisko!!!!! Skoro piszesz na forum to chyba nie masz nic do ukrycia co?????? Baw się dalej i ubliżaj jak robisz do tej pory !!!!!!

AN
@Mm

Weszłam na forum z jednych zakładów ,mam pytanie kogo interesowało czy pracuje tam kierownik Janusz? Zostałeś olany? Następnej osobie chcesz opinię rujnować na forum? Sprawa jasna kto się bawi w to!!!!!!!!!!

Tak

Przechodzisz sam siebie,z siebie robisz tak ogarniętego we wszystkim,a drugiemu tak ubliżać,po co przekazywać tą swoją wiedzę , zostaw to człowieku na siebie i nie ubliżaj nikomu.takie to prymitywne i prostackie z nami będzie to samo?

@Tak

Prymitywna i prostacka to Ty jesteś. Sama piszesz komentarze i sobie na nie odpowiadasz. Wiem że Pan (usunięte przez administratora). tego nie pisze. Chcesz zrobić sztuczną aferę to idź na swoje forum A tu przestań ludziom mieszać w głowie bo i tak nikt nie wierzy w te bzdury co wypisujesz .(usunięte przez administratora)

Niech się leczy na nogi bo na głowę już za późno,strasznie zależy jej na psuciu opinii wszystkim (usunięte przez administratora)

Dobrze że ty jesteś kumatą osobą a najbardziej w (usunięte przez administratora) ludzi w zakładzie , to wychodzi ci bardzo dobrze!!!!!!

Bolo

Na pewno w bzdury? Mogę postarać się żeby wszyscy uwierzyli w to co jest napisane.w sumie nawet za bardzo nie będę się wysilać

Jeżeli nie zrobicie porządku z tym to ja zrobię ,ale wiadomo co będzie tak?

Bb

Chociaż w nowej pracy też bardzo dobrze sobie radzi ...... dobry z niego nauczyciel........

Bb

Za dużo czymś innym się zajmowaliście nie pracą

Cc

To nawet nie jest śmieszne jak zaufać takiemu obywatelowi? Na wyjazdach zapewne bardzo dobrze obraca się

Sztos

Tak czytam te forum i muszę skorygować trochę te wpisy.Dwa dni temu jedna z moich koleżanek chwaliła się że miała bardzo bliski kontakt z panem D.

Ups
@Sztos

Jakoś wcale mnie to nie dziwi

No name

Jak wygląda rekrutacja czy poleciłbyś pracę w tym zakładzie.

@No name

Na forum Brodnica gdzie pracował pan D. Jest taki sam nick zbieg okoliczności? Nie sądzę czyżby sam operator o sobie pisał?

@Oooo

A co widzisz że o sobie pisze? Pan operator się podpisuje. Może ty też napisz swoje imię bo każdy mądry jak napiszę jakiś głupi Nick. Ludzie z Brodnicy tu wchodzą i obrabiaja (usunięte przez administratora) bo mają mało swoich problemów. Żadnych zdjęć nie ma tylko dzieci znalazly sobie zabawe i nie róbcie z siebie sędziów.

Oo
@Kasia

Skąd wiesz że nie ma zdjęć gwarantuję ci że są zdjęcia i nie tylko ,dzieckiem to ty jesteś bo widać że ty bawisz się na tym forum podając się za kogoś innego dla zmylenia dziwne że na siebie nic nie napisałeś tylko na panią operator

@Oo

Jestem kobietą i gwarantuje Ci że nie mam na imię Daniel ???? A Ty jak masz na imię?

Nie dogadamy się. Ja to nie Daniel kumasz?? Ogarniajcie maszyny bo już on długo tam nie popracuje ...

@Kasia

Nie zostawię tak tego . przysięgam

Ooo

Nie nie będzie za późno , udowodnię ci że nie będzie za późno

Bk
@Kasia

Oooo znów jakaś pani operator została (usunięte przez administratora)?

@Kasia

Byle szybko i jak najdalej stąd.

Ff
@Kasia

Pamiętaj aby wywiązać się z obiecanego słowa !!!!!! Wróci normalna atmosfera !!!!! A nic nie wspominałeś że zmieniasz płeć hihihihihihi Katarzyno!!!!!

@Ff

Mamy nadzieję że się wywiąże z tej obietnicy.(usunięte przez administratora)

@Cc

Taak. Już jutro go nie będzie.

D d
@Kasia

Tylko pamiętaj nie bądź dekloratywny , słowo ważniejsze od pieniędzy,mamy taką nadzieję że dla ciebie też.

@Kasia

A tobie jeszcze mało? Widzę że komentarze masz opanowane co? Swoją drogą dobrze dowaliłeś pani operator z Brodnicy , tylko widzisz ona nie jest sama temu winna że ją tam no wiesz..... ,p.s.a o sobie bardzo ładnie się wypowiadasz "takiego operatora ze świecą szukać" BRAWO!!!!!!!!! Dlatego osobiście dopilnuję doprowadzić sprawę do końca

@Kasia

Ale z jednym się zgodzę nie jest zbyt kumata została zdegradowana

Ooo

Nie jesteś w temacie? Słabo ją wyuczyłeś skoro się nie nadaje,

Gd
@Ooo

Te forum to lepsze niż nie jedna lektura.a ten operator z tą świecą to pan D?

Noo
@Gd

A Ty Pani A?

@Noo

Chodzi o Anię?

@Ooo

Czy może ktoś odpowiedzieć mi na proste pytanie? Czy jest tu mowa o osobie o imieniu Ania?

@Noo

Do chol..y jas..j jeżeli piszesz o kimś pani A. To chyba wiesz o kim piszesz tak? Proszę pisać całe imię i nazwisko tak? Jak tacy kur..a jesteście mądrzy.

Takie forum jest otwarte po to aby taka osóbka niedowartościowana mogła nakręcać spiralę nienawiści,i tylko czeka na to aby osoba którą nie lubi odezwała się żeby można ją zmieszać z błotem,ale to już trąca ciężką (usunięte przez administratora).To że ty robisz to człowieku i wchodzisz od zaplecza żeby osiągnąć coś w życiu to nie znaczy że wszyscy tak robią . pamiętaj nie oceniaj ludzi podług siebie.

BN

Żadne szarpanie.taka rzeczywistość!!!!!

X

Chyba że jest inny powód i zemścisz się na nieodpowiednich osobach, jeżeli tak to tylko mogę pogratulować rozumu

Jj

Postaram się jakoś to ogarnąć ok?

@Jj

Faktycznie najpierw trzeba je zrobic:)))

Została wysłana wiadomość prywatna . proszę sprawdzić spam

Do końca nie wiadomo czy wiadomość została przesłana do odpowiedniej osoby.Czekam na odpowiedź.Wiadomść doszła ale nie została przeczytana

A. G

Zaznaczam, że jest to forum zakładu pracy, nie wasz prywatny folwark. Wstyd mi za was bo żadna przyjemność pracować z osobami takimi jak wy. Wchodzie z buciorami w czyjes życie, oczerniacie i psujecie reputację. Spójrzcie w lustro zanim zaczniecie oceniać innych. Nikt tu nie jest anonimowy. Zazdrościcie chłopakowi wiedzy i umiejętności i tego, że ma szczęśliwa rodzinkę. Ogarnijcie się i uczcie od najlepszych.

@A. G

To nie jest oczernianie tylko autentyzm.trzeba przetrzeć oczy pewnym osobom , oczekuję tylko prawdy a nie szkalowanie innych przez jego osobę.Niech on się ogarnie , psuje opinię innym, wstyd to niech nam będzie za niego serduszka daje pod postami żo..ki ? Jak mu nie jest wstyd !!!!!!

Oooo

On też oczernia,on sobie nie da w oczy powiedzieć, kwestionować czyjś autorytet tymczasem niech spojrzy na siebie, teraz chodzi i obszczekuje innych? A on co niewinny?

@Oooo

Nie moja sprawa ale przede wszystkim trzeba rozmawiać.

A.G.
@A. G

Nie nie zazdrościmy mu nic a zwłaszcza jego opinii, faktycznie jest z kogo przykład brać ,jedna wielka ruina.A jego rodzinie to tylko współczuć . wiadomo że każdy czyta takie forum

@A. G

Niczego mu nie zazdroszczę,tylko chłopaków poniżacie razem z nim na czele.irytujące jest jego zachowanie, jego i tych co mu w d..ę wchodzą wiadomo o kim mowa.Każdy wie ile dostał za te pokonywane kilometry, Szanuj się gościu .nie opowiadaj bajek pracujesz z dorosłymi ludźmi.

Kolega

Po ostatnim moim wpisie poleciały w moim kierunku takie wyzwiska że zostały usunięte te komentarze.ale napiszę jeszcze raz.nasz wspólny kolega Daniel ma silną psychikę,ale to jest do czasu, chcę tylko was uświadomić że jeżeli Daniel odczuje to wszystko na zdrowiu to ani jego rodzina ani przyjaciele nie podarują wam.a wtedy każdy komentarz zostanie zweryfikowany i każdy z was za to odpowie.nigdy nie uwierzę że Daniel jest aż tak okropny , niech każdy spojrzy na siebie ok? Zastanówcie się co piszecie .....

Kolega

To może teraz porozmawiajmy o tobie ..

Mogę zobaczyć te zdjęcia? Poproszę o jakiś kontakt

No

Wystarczy wejść na forum zakładu ,gdzie pracował nasz kolega .i dowiecie się wszystkiego . Kogo tam noooooo regularnie i to jest akurat prawda . Całej prawdy

@Kolega

Chcę wszystkich przeprosić za ten wpis o koledze Danielu, przepraszam ale zostały pomylone przeze mnie osoby , został dodany komentarz o całkiem innej osobie.przepraszam za niepotrzebny zamęt.

@Kolega

Żeby była jasność , stanąłem w obronie kolegi .a ten pan nie jest moim kolegą

Wystarczy jakiś adres wyślę pocztą

Ups

Dajesz radę z prezentami? Nadal łyka? Ciekawe jak długo jeszcze, dobrze się staraj ,bo czas leci.a zdjęciami możemy się wymienić ,ale nie z tobą bo to mi nic nie da ,przeskakujesz z kwiatka na kwiatek ......

Daj swój adres odbierzemy na podwórku.

?

Jesteś pewny? Kiedyś twoje auto obrało dość dziwną miejscówkę, powiedzieć ci gdzie,? Na twoim miejscu nie cwaniaczyłbm, wiesz dobrze o tym

?

Proszę o adres wyślę pocztą

;

I co juz nie jesteś ciekawy gdzie widziano twoje auto? nawet mam dokładną datę i godzinę .kiedy zostało zrobione zdjęcie

Ccc

Wstyd masz na pierwsze.

Ccc

Wstyd masz na pierwsze.

Ll

Kobieta grzecznie zapytała o zdjęcia dlaczego ją obrażasz? A zdjęcia oczywiście że są.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.
  • Magazynowa 8
    86-300 Grudziądz

Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.