Opinie o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. w Grudziądz

L

Przy twoim zdziwieniu wiemy ile dostałeś ,żadne pieniądze dla nas dla ciebie widać sporo bzy..czu.

Ss

Ale ostatnio chyba naszego pseudo kolegi nie było go w pracy nie? Czyżby urlopik? przynajmniej ja go nie widziałem

Nnnnn

Został przeniesiony

Ok
@Nnnnn

Nie nie prawda ,łazi i nerwy każdemu psuje

Bolo

Chłopaki nie odmawiajcie sobie niczego hihihi zwłaszcza deser hihihi ten nasz kolega taki wychudzony niech zje dwa razy ,chyba stać go nie?

Też mogłeś jechać i skorzystać...

@Piotr

Tylko wybrańcy mogą jechać hihih

@Darek

Ale prawda znów będzie chodził dumny jak paw . Bo gdzieś go zabrali ,

@Nnnnn

Jeździ ,gdzie go wyślą tam musi jechać.

Tt
@Darek

Trzeba zasłużyć żeby jechać zazdrość widzę nic więcej.

@Tt

Windujesz!!! Brachu ale powiedz kto ci tu zazdrości chyba tej opinii a za złotówkę to ty się sprzedaż bo dużo ci za to nie dali

K
@Hh

My ci czegoś zazdrościmy? Chyba tych kilometrów które pokonujesz i nie opowiadaj chłopakom takich tanich bajek ile za to dostałeś dusigrosz!!!!!!

V
@Tt

Dostaniesz zje.y raz drugi to pogadamy my ci zazdrościmy? nie za to ci współczujemy a najbardziej twojej żonie chyba wiesz o czym mowa

Masz rację lepiej Energie przenieść na pracę to wszystkim wyjdzie na dobre .

Hh

Trafiłeś w sedno mówisz sam o sobie ale przecież my wszyscy ci tu zazdrościmy

A. G
@Hh

Nie o tobie czytaj ze zrozumieniem

Li

Będzie droższy prezent i wszystko będzie ok.co nie?

J.b

Jaki wstyd.

Lol
@J.b

Rozwiązanie to albo przyznać się do wszystkiego albo wyprowadzić się gdzieś , gdzie nikt nie zna,bo kto kolesia nie lubi a coś wie to prędzej czy później to....

Ss

Prosze przykładna (usunięte przez administratora)się odezwała pewnie ty wracasz na obiad sorki to nie te forum na innym trzeba się udzielić

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Totylkoja

Firma w (usunięte przez administratora) leci jak może . Normalnych pracowników zamienia na Ukrainę czyli tania siła robocza jest tylko potrzebna w tym zakładzie . Zalegalizowane niewolnictwo. Nie polecam tego zakładu .

@Totylkoja

Jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował jest trochę Ukrainy ale ogólnie polecam ten zakład.

Sylwek

Kolego mam dużo fajnych zdjęć jesteś zainteresowany? Jak coś mogę zostawić na stołówce

G.sz.
@Sylwek

Jak nie on to na pewno inni będą zainteresowani.

R.l
@G.sz.

I co jak zdjęcia? Podobały się? Mam nadzieję że jeszcze były na stołówce.

Mariusz
@R.l

Tak były, bez komentarza , niezły agent hehehe teraz dopiero widać jaki on jest zakłamany pozorant,lawirant

@R.l

Na twoja głupotę niema lekarstwa sam lub sama sobie odpowiadasz wymyślasz coraz lepsze historie ogarnij się i nie zaśmiecać forum

M.G

Nie wątpię że do ciebie jest sympatyczny.chyba że sam agent się broni ,a zdjęcia były tylko zostały położone w niewłaściwym czasie .ale na pewno będzie powtórka

M.S.
@Hh

Niefajnie na chłopaków tak gadać ! Toteż nikt nie będzie ciebie tu krył oczywiste tak?

@M.S.

Tandeta.Najłatwiejszy sposób.żeby siebie wybić w górę to na resztę gadać , dlatego trzeba grać w otwarte karty ,jaka już nerwówka była jak pan Sz. zrobił więcej na swej zmianie, kolega za dużo zajmuje się innymi rzeczami zamiast pracą

Darek

Widać nie jest aż tak dobry, są lepsi,masz rację zajmuje się za dużo innymi sprawami hehehehe

Mariusz

Samochwała.... jeżeli ja jestem zakłamany,zwróć uwagę na komentarze,sam siebie bronisz lub sam siebie chwalisz, nikt nie stanął w twej obronie,ja jestem zakłamany? każdy jest dorosły i widzi co robisz

M.sz.

Ma chłopak braki , jest dziwny ,ale co zrobić i tacy muszą tu pracować..... aczkolwiek nie dziwię się że ludzie się wkurzają (usunięte przez administratora)

Hej

Dokładnie nic dodać nic ująć pozdrawiam

Bbb
@Hej

Ale ja nie pozdrawiam ps

Majkel

Chodzi o Darka kierownika

Daniel

Dziękuję za twoje rady ale one są zbędne mam rodzinę możesz pisać sobie te głupoty.

@Daniel

Gorszych bzdur jak tu nie czytałem , powiem tak -Kto choć trochę chłopaka zna to nie uwierzy w te brednie, zazdrość i tyle ,a dlaczego jeden z drugim nie przyjdziesz i nie powiesz mu to w oczy ,a ty kolego przestań reagować na te głupie komentarze bo nie warto.

Sylek

Bla bla bla nie trzeba znać wystarczy obserwować

T. D

Nasz kolega jest bardzo lubiany a obrzydliwe jest to co robisz i mówisz na jego temat.

Sylek
@T. D

Tak wmawiaj sobie to że jesteś lubiany , tylko tak głupio się (usunięte przez administratora)nie? I żyć w kłamstwie , Amen

AG

Oo no proszę......

Hej

Praca jest i dla osób miejscowych i osób z Ukrainy jeśli chcesz pracować i rozwijać umiejętności to na pewno będziesz pracować w tej firmie.

@Hej

A jak wygląda praca w tej firmie? Mobbing jak wszędzie na produkcji?

Pytanko
@Hej

A jak wygląda atmosfera w firmie? I cy praca bardzo ciężka czy daje się radę?

Dendi
@Pytanko

Praca jak praca. Raz lepiej, a raz gorzej, ale fizycznie to za dużo się nie narobisz, chyba, że pracowałeś przy biurku... A jeżeli ktoś przenosi się z ciężkiej naprawdę pracy (np Odlewnia HV i Lisie Kąty), to będzie to miał tutaj o wiele lżej.

Stary
@Pytanko

Praca na magazynie na minus stopniem wyżej lubi obrażać naśmiewać się z ciebie docinki wolno robisz jak można szybciej robić niż wóżek jeździ wiec na minus :)

Xxx

Teraz pani N? Wydawałoby się że inaczej ale ok hehehehe nadążacie? Bo ja już nieee hehehe

Jsk

Pani N? A czym ona taka dobra .prosimy o więcej szczegółów ,na pewno wszyscy poczytamy

Ale ona chyba ma inaczej niż pani N co? Już teraz nie wiem o której mówicie.....

P. A

Nie zgodzę się jest uprzejmy i lubiany a pani Ewa bardzo dobrym kierownikiem.

Ben
@P. A

Witam znajomego , kolegą cię nie nazwę bo nim nie jesteś,mam mało doczynienia z tobą w tym zakładzie z czego bardzo się cieszę . czytam te komentarze i normalnie mnie krew zalewa,ludzie mają krzywdę a nie mają gdzie się udać nawet z tym,ty za złotówkę to sprzedałbyś się i kolegów w sumie już to zrobiłeś,nie rób z siebie bohatera bo to ludzi jeszcze gorzej wkurza , powiem więcej ciesz się że nie mogą wstawić tu zdjęcia , z tego co słyszę już kilka osób kombinowało żeby coś wstawić tu na twoją nie korzyść nie piszę to po to żeby ci dokuczyć bo nie należę do tych ale nie lubię upokarzania ludzi p.s. chyba widzisz że każdy rozmawia z tobą bo nie mam wyjścia

@Ben

Każdy ma wyjście nikt nie musi na siłę rozmawiać a upokazac nigdy tego nie robię i nie robiłem o jakiej ty krzywdzie mówisz a ze sprzedawaniem to źle trafiłeś ps. kto chce to rozmawia a wszyscy rozmawiają

@Ben

Jak widać na załączonym obrazku ,nie ma sensu ,nic z tym nie zrobią a my musimy robić dobrą minę do złej gry, każdemu zależy tu na pracy .p.s. a ty nasz pseudo kolego wychodź prędzej z pracy bo coś ci długo zawsze schodzi nie potrzebnie mandaty i punkciki łapiesz tak nadrabiasz

@Bolo

Wychodzę prędzej także nie jesteś na bieżąco a to że zmieniasz nick to IP masz to samo napewno do Zobaczenia

Bolo

Pani Doroto chyba pani skorzystała ,skoro wie pani że jest taka dobra w tym , chyba że pani Dorota nie jest pani Dorota tylko wiadomo kim hehehehe

Oooo

Zaczynają się pogróżki , czas rozwiązać to inaczej

@Oooo

Nieeee po prostu dowiaduje się kto pisze

Tak
@Oooo

Już dawno powinno być to wyjaśnione

D.w.
@Oooo

Mamy taką nadzieję że skończy się ten cyrk

Hej hej
@D.w.

Też mam taką nadzieję i wszyscy wezmą się do pracy A nie żyją plotami.

Rom
@Hej hej

Dokładnie .co niektórzy zobaczą kogo ściągnęli tu, jak będziecie potrzebować jakieś zdjęcia wiecie gdzie mnie szukać to trochę mam tego

Hej

Chłopak dorosły wie co robi ,a że robi to co robi to już jakby nie nasza sprawa tak? Hahahaha tu jest więcej co sobie tak radzą bardzo dobrze hahahahah

Dziękuję za dyskusje pozdrawiam

@Daniel

Nie zrozumiałeś przesłania hahaha p.s.ale ja nie pozdrawiam

Mam pytanie,może ktoś wie....można wstawić zdjęcie na forum?

@ja

Posłuchaj kolego forum służy do tego żeby każdy mógł wypowiedzieć się na dany temat tak? Każdy z nas ma takie prawo.Bardzo dobrze że jest coś takiego , bo chociaż można wypowiedzieć się co kogo boli, czy komuś się to podoba czy nie.

X
@Hh

Oczywiście że tak.a słyszeliście nowe plotki? Zapewne za niedługo ktoś opisze tą sytuację tu ....

@X

Podobno mleko robią

Wszyscy gadają już na ten temat , jeszcze jedno ja tyle nie siedzę w telefonie co ty

Vvvv

Widać że dają tam coś dobrego , że tak przesiaduje .....ciekawe czy wszyscy dostają (usunięte przez administratora)

Mmmm
@Vvvv

Tak dziwnie się czyta takie komentarze...... człowiek myśli sobie że zna tą osobę a tu proszę......nie pozdrawiam

Vv
@Mmmm

To naprawdę masz pełna głowę że po forum ludzi poznajesz

C
@Vv

Wiesz w każdej plocie jest coś z prawdy pod warunkiem jeśli to jest plota macie rację człowiek traci wiarę w ludzi

Mmmmmm
@Vv

No nie trudno się chyba domyśleć o kim mowa , każdy już o tym forum gada.

Vv
@Mmmmmm

Chyba ty gadasz he he hehehe

@Mmmmmm

No jasne że wiadomo o kim mowa, przed ludźmi nic się nie ukryje

Hehehe
@Vvvv

Nie wątpię w to , taki zawsze zadowolony idzie hehehehehe

Nie udawaj o czym mowa hihihihi do niej chyba nigdy nie będziesz gburem co?hehehehe

Ruda

Witam wszystkich serdecznie mam pytanie do aktualnych pracowników firmy a mianowiecie na jakie wynagrodzenie może liczyc nowy pracownik w systemie 12h bo taki najbardziej by mnie interesował.

no i co taka cisza ,tyle zawsze mieliście do powiedzenia ,tylko pytam jak wstawić zdjęcie żeby co nie którym usteczka zamknąć to wszystko,ok widzę że trzeba sobie samemu radzić,,,,,,,

powiem tak ,,,, miarka się przebrała czas zakończyć tą komedie ,nie obchodzą mnie konsekwencje jakie kto poniesie ,

Bolek

Nie rozumiem po co pisać takie głupoty..... Żeby coś komuś udowodnić trzeba mieć dowody ,zgadza się? Dlatego ja jestem na dobrej drodze, zdobywam zaufanie odpowiedniej osoby i tylko czekam na dostęp do telefonu tej osóbki i wtedy ja wam pokażę jak to się robi hahahaha będzie Wielkie Buuuum pozdrawiam

@Bolek

To sobie zdobywaj i nie zaśmiecaj forum

Ss

Muszę wypowiedzieć się na temat naszego kolegi pana D. (Rypin).nasz drogi kolego kogo to interesuje gdzie ty jeździsz ,po co wstawiać takie głupoty na Facebooku , że niby co mamy cię podziwiać? Zazdrościć? Czy o co chodzi, sam widzisz jak ludzi to interesuje , widać to ile osób polubiło ci ten twój post, a ile masz znajomych .Słabizna nie?

On
@Ss

Aż jedna osoba hihihihihi i to jeszcze jakaś buźka hihihihi bardzo lubiana osoba w zakładzie hihihihihi widać na załączonym obrazku

@Ss

???????????????????????? Fajne te komentarze takie nie za specjalne

Ha
@Ss

Masz rację, widać zasługuje na takie komentarze, a tak w ogóle jest on ale i jeszcze jeden w tej firmie. Ludzie wiedzą z kim normalnie można tu rozmawiać a na kogo uważać. Pozdrawiam

@Ha

Rozmawiać właśnie tu rozmawiasz a za plecami ci obrabiają (usunięte przez administratora) i to większość osób się tyczy każdy sobie i tyle a propo tych 2 z Rypina moim zdaniem się uczepiliście widać że się starają i nikt nie zaprzeczy tego pozdrawiam

@Ss

Widać że sam Rypieniak to pisał (usunięte przez administratora)

Fhk
@Ss

Tak staracie się ....... hahahaha proszę cię nie pogrążaj się.....nikt nie zaprzeczy hahahahahaha proszę cię hahahahaha

Jestem wieloletnim pracownikiem

Hmm
@On

Kolega D z Rypina jest bardzo fajnym i lubianym kolegą w naszej firmie. Zawsze służy pomocą i wiedzą.

Hhhh
@Hmm

Jest lubiany?to chyba jesteś ślepy jak widzisz że on jest lubiany.powiem ci jeszcze coś , gwarantuję ci że przekonacie się o tym już nie bawem,zbieram wszystkie informacje na jego temat a mam bardzo dobre źródło informacji i udowodnię ci że nie jesteś lubiany,powiem więcej będziesz żałował do końca życia że przyszedłeś do tego zakładu i nie pisz głupich komentarzy bo robisz się jeszcze bardziej żałosny, uśmiech ci zginie z twarzy już niebawem,twoje zachowanie jest karygodne dziecko 3 letnie zachowuje się lepiej niż ty.p.s.też kup sobie loda nie tylko dzieciom bo widzę że słabo cię doceniają za tą wiedzę co nam przekazujesz,nawet nie masz pojęcia z kim ty pracujesz.......pozdrawiam

Elo
@Hhhh

A ja ci powiem że nudzi mnie już czytanie tych twoich wypocin. Masz coś do kolesia to mu to powiedz a nie tu się żalisz. Nikogo to nie interesuje.

@Elo

Jak cię nudzi to po co czytasz? Nie czytaj jak cię to nudzi , chyba że coś masz z tym wspólnego ? Prawda boli?

Melo
@Elo

Hej .ty chyba masz taką świadomość że prędzej czy później to i tak wszyscy dowiemy się o co chodzi to jest bardziej niż pewne, irytujesz wszystkich swoim zachowaniem

Witam wszystkich odwiedzających forum.zwykle nie udzielam się na żadnym forum ,ale robię wyjątek.Pracowałem w tej firmie dość długo i mogę się wypowiedzieć na temat zakładu.polmlek jest firmą wymagającą i trzeba zrobić tu swoje jak w każdym normalnym zakładzie.tu mogą pracować młodzi ludzie co nie mają rodziny , rozwodnicy lub ludzie że tak powiem co ich rodzina nie kocha.juz mówię dlaczego, otóż chodzi mi o zmiany ,dwa dni do pracy oczywiście po 12 godzin i tak naprawdę 1 dzień wolny bo nie liczę tego dnia po nockach nie jesteśmy robotami i trzeba odespać te 12 godzin .no i weekendy to najgorsze,trafia tak że idziesz do pracy w weekend i to po 12 godzin masakra. Kierownictwo ok jak wszędzie jak swoje robisz to jest ok mnie osobiście męczyły też dojazdy bo miałem kilkanaście ładnych kilometrów ,tak wiem dokładają za dojazdy , samochody służbowe i tak dalej .ale ja się pytam gdzie czas na normalne życie? Teraz mam pracę o kilka kilometrów od miejsca zamieszkania,3 zmiany po 8 godzin i teraz wiem że żyję.oczywiście muszę zrobić co do mnie należy ,ale weekendy wolne.,i praktycznie te same pieniądze.pozdrawiam

Widzę że chcesz jednak tu ok.posłuchaj skończyło się, poruszę niebo i ziemię a dowiem się kto ci powiedział że to ja pisałam wszystko,spod ziemi a wykopię go.pierwszy będzie nasz wspólny znajomy z Facebooka bo on ma dużo wspólnego z tym zawodem , napiszę do niego czy to on takie informacje ci podaje .rozgrzebie wszystko nie interesuje mnie ta szmata co to pisze lub pisała , teraz dopiero będzie syf, skończyło się nie pozwolę na takie traktowanie o nie

Hej

Zwróćcie uwagę co on wstawia na Facebooku i na relacji hahaha ,krzyk rozpaczy hahaha.komedia

No

Hihi hihi

Zostaw merytoryczną opinię o Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.
  • Magazynowa 8
    86-300 Grudziądz

Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.