Dombud-Invest Sp. z o.o.
counter
1 3 30 5 1
Rybniczanka

Mieszkanie zaliczkowane w listopadzie 2019 z wstępną informacją iż budynek do końca roku 2019 będzie oddany... Od stycznia dostajemy informacje, że budynek będzie na pewno odebrany do lutego później do marca następnie na pewno do kwietnia aż tu mamy czerwiec i podobno ma być do końca czerwca...

Tak9Nie1

Co nowego?

Misia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Proszę o informację kiedy budynek zostanie oddany? Czy będzie to jeszcze ten rok?

Co nowego?

@Rajskie tarasy

Mieszkania maja być ostatecznie do odbioru do 10 października.

@Wafel

Taaa, czyli tak jak zawsze... Ile ja już tych informacji miałam.

@Wafel

Czyli do jutra? Skąd takie info?

@Tynek

Mieszkamy za granicą, pytaliśmy o dokładny termin odbioru i tą datę Nam podano. Czyli nic nie wiadomo?

@Wafel

Jak ja pytałem to odbiór miał być w maju... Mamy październik... Dziś utwardzili drogę itp. Mają państwo mieszkanie wyremontowane?

@Tynek

Nie mamy tej możliwości, ponieważ nie mamy go jeszcze wykupionego. Czy Pan ma juz mieszkanie na własność?

@Wafel

Nie mamy wykupionego. Ci państwo którzy wyremontowali też nie mają wykupionego na własnośc. Tam nadal nie ma normalnej wody ani ogrzewania.

@Tynek

My nie zaczynami remontować dopóki mieszkanie nie będzie Nasze, jeśli chodzi o pełną własność. Fajnie byłoby gdyby ktoś dal znac, gdy już dostanie mieszkanie na wlasnosc

Spoko, damy znać.

@Wafel

Jaki teraz podali termin?

@Tynek

Na ten moment nie mamy informacji o nowym terminie. Tzn. że nadal nikt nie wykupił mieszkania? Do kiedy inni mieli termin odbioru?

Tynek Nowy wpis
@Wafel

Nikt nie wykupił, bo nie można. Budynek nie został jeszcze odebrany przez PiNB. Tam nie ma wody, tylko Hydrant połączyli. Ale słyszałem że działa ogrzewanie i że teren w koło jest urządzony.

Papuga Nowy wpis
@Tynek

Dalej stoi nieodebrany? Naprawdę? My aktualnie próbujemy odzyskać kasę od początku lipca... I szczerze mówiąc, jedna, wielka tra-ge-dia. Serio.

Tynek Nowy wpis
 Rekomendacja
@Papuga

Tak, serio. Nikt w nim nie mieszka.

Agatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Klient

Jaki aktualnie jest termin oddania budynku? Wymyślony oczywiście przez dewelopera?

Wafel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Klient

Może otworzymy jakas grupę na Facebooku, gdzie jako potencjalni, juz z zarezerwowanym mieszkaniem klienci będziemy się na bieżąco informować o postępach w odbiorze mieszkań?

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wafel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Klient

Witam, o którym z budynków Państwo piszecie? W Boguszowicach?

nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
Klient

czy wiadomo już coś więcej ? jest jakiś progres ?

Klient

My mieszkanie numer 5, ktoś coś wie, kiedy woda ma być? Kiedy można remontować i mieszkac? Inni remontuje? Mają znajomości?

rajskie tarasy
@Agatka

remontują bo pewnie część wpłacili i dostali klucze do mieszkań

@rajskie tarasy

Ile to jeszcze może potrwać? Myślę nad odstąpienie od umowy i kupienia czegoś nowego... Czekać? Kiedy woda?

TakNie

Co wiecie o firmie Dombud-Invest Sp. z o.o. w miejscowości Warszowice? Nadal czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Tak2Nie
Haha
@Administrator

Firma patyk! Nic nie potrafia załatwić! Kto kupił garaż?

Witam. Czy coś wiadomo?

Tak6Nie1
rajskie tarasy
@Rajskie tarasy

my niestety też czekamy. kończy się nam cierpliwość....

Tak9Nie
@Rajskie tarasy

Kiedy można tam już zamieszkać?

Tak3Nie
@Agatka

Budynek nieodebrany do dnia dzisiejszego

Tak5Nie
Rybniczanka