Opinie o Petro-Chem Spedition Sp. z o.o. w Rypin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Petro-Chem Spedition Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petro-Chem Spedition Sp. z o.o. w Rypin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.?

Jak wygląda ścieżka kariery w Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mich Nowy wpis

Nie polecam jazda dzień i noc za parę groszy

Karolina Nowy wpis

A wypłata jest w euro?

Olek

Jak to nikt nie pracuje? Firma normalnie funkcjonuje to i pracownicy chyba też?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Daniel

Nie wiem co Marcin 94 za głupoty pisze ale limit wcale nie wynosi 20 000 tylko 18 000 miesięcznie, i nie jest restrykcyjny, jak chce ktoś robić 12 000 miesięcznie to niech zainwestuje w siebie i zrobi C+E i pójdzie na tira, a za darmo to nigdzie nie płacą. Najważniejsze że firma nie krzak, wypłaca wszystko co ustalone nie potrąca za bóg wie co itd, i zawsze można się z szefostwem dogadać, chyba że ktoś jest leserem, (usunięte przez administratora) lub oszustem, który by chciał stać, chlać i jednocześnie zarabiać. Pracuje z nimi prawie dwa lata, różne sytuacje już miałem, czasami też już chciałem zmienić ale znam realia i na tle innych większości firm i tak wypadają bardzo dobrze. A co do ukraińców to prawda że pracuje już coraz więcej, ale mają te same warunki płacowe co nasze co też wielu pseudo polaków wkurzyło i zrezygnowali z tego właśnie powodu, jakby ukraińcy byli pod ludźmi. Co zabawniejsze ci którzy tak się unosili odnośnie takiego samego traktowania ukraińców co polaków sami nie płacą alimentów na własne dzieci po głupie 300 zł.

Marcin94
@Daniel

Tam nikt nie pracuje 2 lata.Co za bzdury.Nie podpisują umów.jest tylko 2 kierowców zatrudnionych na stałe.nie napisałem,że firma jest nie wypłacania bo z tym problemu nie ma żadnego,szef jest dobrym człowiekiem,ale wielka Pani szefowa .......... nie wypowiem się bo byłoby niecenzuralne.

Marcin94
@Marcin94

I kierowcy z Ukrainy nie mają tych samych stawek tylko obniżone.Wiem bo znam jednego bardzo dobrze,więc nie pisz bzdur.Poza tym dlaczego mówisz o chlaniu itd.chyba że miezysz ludzi swoją miarą.

banita1970

Zgadzam się z tym co napisał kolega Daniel. Również pracuje w tej firmie dwa lata i nie narzekam. Szefostwo super wszystko na czas a to najważniejsze. A co kolego Marcin 94 jak pojedziesz do pracy do Anglii Holandii Niemiec czy gdzie indziej to będziesz leżał myślisz i za to będą Ci płacić? Na pewno nie! Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę jako pracodawcę!!!

Marcin 94

Nie polecam.Gonitwa,Italia landowki i wszystko na 8 rano.Szefowa szkoda słów.Nie "zrobisz"min.20 000 km.miesięcznie nie jesteś wydajny i usłyszysz,że przynosisz firmie straty.4 tyg.za mało,więc przeszli na Ukraińców

Zostaw merytoryczną opinię o Petro-Chem Spedition Sp. z o.o. - Rypin

Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.
  • Plac Sienkiewicza 4 lok. 8
    87-500 Rypin

Petro-Chem Spedition Sp. z o.o.