Opinie o Cykada Trade Jacek Czyżkowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cykada Trade Jacek Czyżkowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cykada Trade Jacek Czyżkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykada Trade Jacek Czyżkowski w Warszawa

Adam Nowy wpis

Dlaczego tak mało osób udziela się na forum?

grześ Nowy wpis

ja się skutecznie zniechęciłem, choć oferty, które udało mi się kiedyś znaleźć, bardzo mi się podobały

mam zasade Nowy wpis

ja to mam zasade ktora wam tutaj zdradze - wchodze najpierw na goworkpl zeby sie doweidziec czegos o firmie a dopiero potem zacznam dokladniej sprawdzac czego sie mozna po niej spodziewac i dotyczy roznych aspektow zycia... moze teraz cos wiecie o pracy w cykadzie ? mam znajomego ktory poszukuje a na goworka powiedzial ze nie wejdzie

były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z tymi opiniami (oczywiście tymi negatywnymi). W tej firmie wykorzystują ludzi, ciężko jest odzyskać zarobione pieniądze! Do tej pory nie odzyskałem 300 zł, resztę "wyszarpałem" i trwało to bardzo długo i kosztowało wiele nerwów. Szczerze odradzam pracę w tej firmie, lepiej trzymać się z daleka od tych oszustów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cykada Trade Jacek Czyżkowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Odradzam współpracę z Cykada Trade. Są to kombinatorzy, oszukują i wykorzystują pracowników. Mam nadzieję że ktoś da im nauczkę!

inspekcja pracy nie pomaga przy tym przypadku w papiereach maja ,,porzadek,, a oni tylko to sprawdzaja, ja zalozylam mu sprawe, fakt trwa juz 1,5 roku ale nie odpuszcze takiemu jak on, bardzo beszczelny czlowiek, kłamca.

x

ZGŁASZAJCIE TAKIE FIRMY PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY ŻEBY INNI NIE WPADALI W ICH SIDŁA I ŻEBY ELIMINOWAĆ TAKICH [usunięte przez moderatora]

Rafi

Jak się komuś nie chce robić,to pisze:[usunięte przez moderatora] Do tej pracy trzeba trochę serca włożyć.Sześć lat dla nich pracowałem,to chyba wystarczy za komentarz.

daniel388

Porazka.Bylem tam jeden dzien.[usunięte przez moderatora].Brak umowy.Pracujesz na czarno.Lazisz po firmach i wciskac ksiazki.Ciezko cos sprzedac.Beznadzieja.Jak rezygnujesz i nawet cos sprzedasz to nie otrzymujesz pieniedzy.Lazilem 8 h po ursynowie.[usunięte przez moderatora].Odradzam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!

iga

wara od tej firmy ludzie!!!!!!!!! to [usunięte przez moderatora] szkoda waszego czasu i nerwów!!! to zwykli akwizytorzy-chociaż sie tak nie nazywają!!!!!!!!!!! nic tam wiele nie zarobisz , do niczego nie dojdziesz-niestety!!!

Kenny

heh bez komentarza tą firmę pozostawię i nie mówię tylko o siedzibie w stolicy..nie szanują ludzi, robią wszystko jak im się podoba, w ogóle nie słuchają uwag pracowników a jak coś jest nie tak ze sprzedażą to oczywiście musi być winny pracownik..heh, przestrzegam przed pracą w tej firmie !

Zostaw merytoryczną opinię o Cykada Trade Jacek Czyżkowski - Warszawa

Cykada Trade Jacek Czyżkowski
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Konduktorska 2
    00-775 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042