Opinie o HS Multiservices Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HS Multiservices Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HS Multiservices Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HS Multiservices Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Adrian hs

Nie polecam sprzątania obiektu na Wedel we warszawie kierownicka daje wejść sobie na głowę pracownicy lecą w kulki i patrzą by inny pracownik miał najwięcej do roboty mowa tu o pracy na części biurowej gdzie jest brygadzistka p.iwona która leci w kulki z robota z pracownikami z pierwszej zmiany piją kawę i przesiadują i osoba na drugą zmianę musi robić kuchnie i łazienki od podstaw do tego salki i łoczniki nie ma czasu nawet podczas 8 godzin napić się kawy czy nawet 15 min przerwy odpocząć(usunięte przez administratora)

@warszawiak

Do toalety szybko skoczysz ale żeby wyrobić się z zadaniami zapomnij o przerwie bo się nie wyrobisz a na drugi dzień będzie jadka trzymaj się z dala od tego miejsca szukaj czegoś innego

Dzień dobry, to ogłoszenie na sprzątaczkę by mnie interesowało teoretycznie, tylko jedna rzecz, jak z tą umową? Napisane, że dają zlecenie a nie umowę o pracę. I to tak na stałe czy jednak opcja przejścia na normalną umowę, która się wlicza do stażu pracy, jest?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Zamierzam ubiegać się o pracę na stanowisko pracownika fizycznego w Bydgoszczy. Jaka jest pensja na tym stanowisku dla umowy o pracę ? Jestem z firmy konkurencyjnej i przyznam się że mam 5000 zł na rękę. Czy można liczy na więcej przy umowie o pracę ?

Wyskoczyła mi oferta, że tam po 5 godzin dziennie się robi, pasowałoby mi coś takiego, pytanie czy biorą tylko z orzeczeniem czy niekoniecznie. Bo ja mam orzeczenie, ale lekki stopień, a wiem że na to krzywo patrzą pracodawcy. Woleliby kogoś z umiarkowanym co najmniej zazwyczaj.

Adrian hs

@Adrian hs

Naprawdę nie ma ustalonej żadnej przerwy w przeciągu tych 8 godzin? :O Z toalety można chociaż skorzystać? Napisz, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

@warszawiak Nowy wpis

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w HS Multiservices Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Wypowiedzenie za l4? Miał tak ktoś jeszcze czy to może jakiś zbieg okoliczności skoro nikt niczego nie pisał więcej? nie ze od razu chce iść na takie zwolnienie ale wole dmuchać na zimne. W internecie widnieją aktualne oferty dla koordynatorów usług porządkowych. Te premie uznaniowe z opisu mnie interesują. Opisze mi ktoś w praktyce ile jest przyznawane i z jaka częstotliwością?

Bobo

poszedłem na L4 po operacji na 2 miesiące jak wróciłem dostałem wypowiedzenie.Pytam czemu? firma nie chce takich ludzi chce zdrowych że jeszcze raz mogę iść na L4

Marzena

Czemu temat paczek został przemilczany? :( widziałam info, że premii podobno tu nie ma a jakiekolwiek benefity? czy jak inaczej tutaj praca mogłaby być lepiej wynagradzana?

Zofia

Czy firma daje paczki na mikołaja dla dzieci?

Zocha

Serdecznie nie polecam oddziału w mielcu,kierowniczka Zofia,to człowiek niezrównowarzony psychicznie,bardzo wredna i nieuczciwą.

Iza
@Zocha

Nieuczciwa? Rozwiniesz może co takiego robi?

Zocha
@Iza

Zadaje ludziom tyle zadań,że zdrowy człowiek bez stopnia nie daje rady,a co dopiero chorzy niepełnosprawni.A potem drze puszczę i zabiera śmieszną premię 100 zł

@Zocha

Bo taka prawda, tylko były pracownik ma odwagę powiedzieć prawdę, ludzie tam są zastraszeni.

@Zocha

No jeśli serio przesadza to słabo... Czyli co np., każe robić, bo aż ciekawa jestem

W HS Multiservices Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko operator produkcji. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Biły pracownik

Pracowałem tam i nie polecam. Duże wymagania za najnisza stawkę, kierowniczka jeździ za pracownikami, kontroluje, obserwuję, wydzwania. Czułem się jak w (usunięte przez administratora), brakuje jej tylko bata do poganiania. Premia opłakana, a i tak szuka pretekstu by ją zabrać. O żadnych dodatkach nie ma mowy. Atmosfera w firmie napięta, nerwuwka.

Firma nie wypłaca wynagrodzenia. W tej chwili nikt z pracowników z umową zleceniem (tak, takich umów u nas jest większość) nie otrzymał pensji należnej od sierpnia. Nie ma pochwał- jest ciagla krytyka. Nie ma premii. Nie ma dodatków. Nie ma nawet porządnych rękawic do pracy. Ostatni raz mnie tu widzą. Czekamy tylko na należne pieniądze i niech szukają sobie innych naiwnych. Dziwi mnie, że tak powazana cukrownia Chelmza nic z tym nie robi...

Mieczysław

Czyli problem dotyczy większej liczby pracowników? To w takim razie czemu nie zgłosiliście gdzieś tej sprawy? Przecież w ten sposób to możecie czekać do śmierci na wypłaty ;/

Jurek

Polski Ład

Biły pracownik

Cała prawda o tej firmie. Dużo wymagają, kontrolują pracownika , brak premi. Ciągłe pretensje za najnisza możliwa stawkę. Nie polecam.

@Biły pracownik

Na jakim stanowisku ta najniższa stawka? Nie robi się chociaz zbyt dużo nadgodzin?

XA

Pracuję w fabryce pod Poznaniem gdzie sprzątają wasze pracownice. Nie które sprzątaczki/e są naprawdę w porządku i nie raz widziałam u nich łzy, smutek i wściekłość z powodu tego co się tam wyprawia. Pytałam ostatnio co się stało paru z pracownic to odpowiedziały że Szefowa non stop słucha swojego "przy dupasa" i to co ona mówi jest nie prawdą i okręca Szefa jak marionetkę. Widzę ile pracownice robią na hali. A ile ta kobieta . Ludzie czeba wszystkich traktować równo i słuchać innych brać ich opinię na równi . A po za tym dziwi mnie że ten babsztyl jeszcze tam pracuje, bo z informacji jakie uzyskałam od tych pracownic TO ILE PRZEZ TEN BABSZTYL PO ZWALNIAŁY SIĘ LUB ONA JE USUNĘŁA Z PRACY BO JEJ SIĘ NIE PODOBAŁY, WIDAĆ ZE TEN BABSZTYL RZĄDZI A NIE SZEFOSTWO. Więc proszę tę osobę która jest odpowiedzialna za ten obiekt OTWÓRZ OCZY!!!!!

@XA

Witam. Jeżeli piszesz to pisz konkretnie, dawaj imiona bo pierdoły każdy może pisać. Jestem akurat pracownikiem który sprząta w tej fabryce i nic takiego nie zauważyłem. Ty pewnie pracownik tymczasowy co najmniej ma do powiedzenia na hali.

Mk
@XA

Pracuję w tej fabryce- firmie sprzątającej. Na własne oczy widzę co i jak . Takich sytuacji nigdy nie było. Jeżeli jesteś tam pracownikiem to zajmij swoimi osobistymi sprawami, a nie tutaj

Onpracownik
@XA

Witam nie zgadzam się z tobą pracowalem na hali jakiś czas na produkcji i kobietka sprzątająca szatnie dobrze wywiazywala się ze swych obowiązków nigdy nie było sytuacji o których piszesz i zanim oczernisz kogoś to najpierw sprawdz dokładnie te informacje...... bardzo sympatyczna osoba pracowita i co najważniejsze zawsze pomocna...nie twierdzę że panie z hali nie sprzątały ale ściemniać też potrafiły można je często spotkac na palarni lub kantynie a jak nie ma szefa to już robią co chcą....przykład godzina 6 rano pani sprząta kantynę a reszta ja siedzi i spija kawę do 6.40 te sytuacje notorycznie się powtarzały.....odeszła dziewczyna bo psychicznie nie wytrzymala i się nie dziwię!!!

Minionek
@XA

Kobieto o czym ty piszesz ???? Słyszałaś i uwierzylas w pierdoły ja też wiele słyszałam ale jeśli osobiście nie byłaś przy takiej sytuacji i nie usłyszała na własne uszy to nie pisz bzdur bo babsztylem póki co ty jesteś brak słów na temat tego wpisu .....bo panie sprzątaczki gadały ???????????????? właśnie one dużo mówią a mało robią poza plecami oczerniają dziewczynę która była pracowita i dbala o porządek gdyby nie ten babsztyl nie moałabys czym (usunięte przez administratora) wytrzeć kretynko lepiej patrz na siebie

@Minionek

Witam. Nie pisz ze tylko panie sprzątaczki sciemniaja, bo pracownicy produkcji również, szczególnie jak wiedzą że nikogo już niema na biurach

XA
@Minionek

To nie o pani która sprzątała szatnie i kantynę się rozchodzi tylko o Brygadzistkę która chodzi na rano i o Z.R które potrafą zrobić największe świństwa drugiemu człowiekowi. A @Jack może się nie wypowiadaj bo nie wiesz jak jes naprawdę

Minionek
@XA

A myślałem że o panią z szatni ????bo odeszła tak nagle.....co do brygadzistki i drugiej pani zgodę się non stop po kimś jeździły i za plecami oczerniały .Brygadzista zamiast dać przykład ludziom to olewka

@XA

Wyobraź sobie że wiem bardzo dobrze, chyba ty mało wiesz. Tutaj piszą tylko osoby, które nie nadają się do pracy i zwolnione. Muszą swoje żale wyplakac. Jesteście smieszni

@XA

Dorota po co piszesz takie rzeczy, sama zrezygnowała z pracy, po pewnym czasie chciałaś wrócić i się nie udało i wypisujesz brednie żeby ktoś czytał. Przykre bo 2 miesiące temu znowu chciałaś wrócić do firmy, tylko firma nie chce ciebie

CZEKOLADA

Nie polecam tu pracować , jeśli chcecie mieć zaburzeń psychicznych itp. A zwłaszcza na obiekcie pod Poz. Szefostwo tak zmanipulują człowieka do tego stopnia że zacznie się czuć gorzej niż (usunięte przez administratora) . Może dla osób podchodzący do tej pracy wydawać się ze są normalnymi i przyzwoitymi ludźmi chcą pomuc ALE ZA CENĘ KABLOWANIA NA INNYCH . A takie opinie jak np . Jack pisze osoba na wysokim stanowisku w firmie … wszystkie pozytywne opinie tu piszą jakieś szychy w firmie . Pozdrawiam CZEKOLADA

@CZEKOLADA

Witam Mateusz nie dostałeś awansu i teraz opisujesz. Nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo.

@Jack

Wypisujesz same brednie, zadaj sobie pytanie jak zachowujesz się do współpracowników.

@CZEKOLADA

Czekolada z tego co wiem, sam zrezygnowales z awansu, a teraz takie jaja robisz. Brak słów.

@Jack

Czekolada same brednie wypisujesz, zadaj sobie pytanie jak traktujesz współpracowników

Mk
@Jack

Witam Proszę mnie nie obrażać i zwalać wszystkiego co złe zwalać na mnie bo jestem inny. A awansu nie dostałem bo wiem ze w firmie są lepsze osoby na ten awans . A po drugie jeżeli bym miał coś do ciebie to bym ci powiedział prosto w twarz. Dziękuje że masz wyrobioną o mnie opinie

jack
@Mk

T nie potrafisz mówić prosto w twarz. Wszyscy wiedzą że to ty napisałeś

@Mk

Masz tak niską samoocenę, że uważasz, że nie zasłużyłeś na awans? :( Nie powinno tak być przecież. Nie szkoda Ci tego?

Irena
@CZEKOLADA

W jakim sensie tutaj manipulują człowiekiem i po co? Co chcą osiągnąć tą manipulacją? I co takiego robią, że można się nabawić tutaj zaburzeń psychicznych?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w HS Multiservices Sp. z o.o.?

Abc

Umowa zlecenie i najniższa krajowa za godzinę. No chyba, że masz orzeczenie o niepełnosprawności to zwykła umowa. Pracowałam u nich 3 miesiące. Zatrudnili nas na sezon. 4 pracownice bez orzeczenia. Po kilku przepracowanych dniach stwierdzili, że nie mają tyle pieniędzy żeby wszystkim płacić za 8 godzin i jedna musi na 6. Jak ktoś nie mógł przyjść do pracy to można było wziąć jego dniówkę ale też okrojoną o 2 godziny. Na dokumenty czekaliśmy miesiąc. Wydzwaniając do nich. Kilka razy mówili, że wysłali a dopiero po porządnym ochrzanie wysłali na fax. Ciekawe jak długo poczekamy na pit. Może też trzeba będzie dzwonić kilkanaście razy i upominać się o swoje.

Bolo

Jestem pracownikiem firmy od długiego czasu i śmiem twierdzić że dla nygusow i leserów ta praca będzie zła, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ludzie którzy pracuja i wiedzą co robić są naprawdę zadowoleni z pracy.No cóż ale jeżeli chodzi o zarobki to jedno się zgadza jaka praca taka płacą.Moja opinia o firmie jest pozytywna

Ola
@Bolo

Dokładnie tak jest jak się starasz to masz super wypłatę s jak olewasz to jej nie masz prawda w ,100 procentach ..a praca jest niestety ciężka

Ewi
@Bolo

Z tego co piszesz jesteś kierownikiem regionalnym kłamiesz jak z nut! Łatwo się kapnąć i tyle w temacie

@Bolo

Komentarze zawsze robią pracownicy, którzy zostali zwolnieni, bo nie nadają się do pracy. Szkoda gadać o nich

@Ewi

To nie jest kierownik regionalny

Mieczysław
@Ewi

A czy Ty pracujesz w HS Multiservices skoro rozpoznajesz kto jest kierownikiem a kto nie? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie i jakie jest tu podejście do pracowników? Liczę na twoją odpowiedź. :)

Elżbieta
@Ola

Czyli w HS Multiservices wysokość wynagrodzenia jest zależna od starań pracownika ? Co to dokładnie znaczy? Jest jakaś podstawa i doliczane są do niej premie za np. efektywność? Czy o co dokładnie chodzi? :)

Ewi
@Elżbieta

Nie ma żadnej premi robią ludzi w bambuko

Yun

Witam. Mam do was pytanie; Ilu jest kierowników regionalnych? .

tola
@Yun

@tola

Kierowników regionalnych jest 4. Źle informujesz

Never

Nie polecam pracy w tej firmie, dokładnie obowiązków ,podpisywanie się pod dokumentami bez odpowiedniego wykształcenia, brak kontaktu z osobami kompetentnymi.Poza tym brak perspektyw rozwoju osobistego na zajmowanym stanowisku oraz płaca minimalna bez możliwości podwyżki.Bo przecież nie możesz zarabiać więcej niż kierowniczka kadr.Jak widać po ogłoszeniach o pracę ,rotacja sporą.Nie polecam

Elżbieta
@Never

Jak wygląda to dokładanie obowiązków? Mógłbyś przybliżyć jak wygląda taki typowy dzień pracy w HS Multiservices i czym się trzeba zajmować? Czy pracy na co dzień jest sporo? Co do tej płacy minimalnej.. to skoro nie ma szans na podwyżkę to może są doliczane do niej jakieś premie?

Nie polecam brak szacunku do ludzi moim zdaniem nie obrażając tutaj nikogo dla mnie firma jest kompletnym dnem pracowałam i moim zdaniem wykonywałam swoje obowiązki prawidłowo.. (usunięte przez administratora) i brak jakiegokolwiek szacunku a juz nie wspomnę o jakiejkolwiek pochwale....???????? Nie polecam tej firmy

Witajcie Wooow jak tutaj źle piszecie. Opowiem, byłem pracownikiem firmy przez okres 2 miesięcy. Nie, nie zostałem zwolniony, sam odszedłem z innych względów zawodowych. Uważam że wszystko w firmie jest profesjonalne i nie rozumiem nie uczciwych wpisów. W mojej ocenie wszystko jest na dobrym poziomie, wynagrodzenie na czas, co do premii nie mam zdania ponieważ zbyt krótko pracowałem. Jednak firma wywiązuje się z podpisanych umów z pracownikami. Jeśli ktoś uważa, obraża że nie wypłacają że ludzie jak piszecie są tacy a nie inni- nie rozumiem. Piszecie że problem zwrotu kosztów za badania??? kompletna bzdura. Każda firma ma swoje zasady. Nie wypłacają w gotówce tylko przelewem na konto, no przy pierwszej pensji, czy to coś strasznego??? Nie sadzę. Pewnie ktoś z Was napisze że to ja jestem lizusem Pani dyrektor. Otóż nie, po 2 miesiącach pracy- słabo. W mojej ocenie spoko Babka naprawdę. Nie ma sensu pisać obraźliwie na temat firmy. Jeśli ktoś z Was został potraktowany źle to może na początek należy przyjrzeć się samemu sobie. Zawsze można się zwolnić prawda? Tylko pamiętajmy o jednym!!! Zatrudnicie się w innych firmach o ile będziecie spełniać wymagania. Jak Wiecie chyba nie jest kolorowo z nową pracą w dobie COVID19. Jeśli ktoś uważa że jest nie doceniany, oszukiwany to dlaczego nie porozmawia z przełożonym na dany temat, tylko wypisuje głupoty- specjalnie. Trzeba zawsze rozmawiać a nie bać się i wylewać brudy na publicznych portalach. Komu źle to niech nie traci czasu na pisanie tutaj tylko zajmie się np. szukaniem idealnego pracodawcy, lub LOTTO. Pozdrawiam wszystkich tutaj piszących.

prcownik
@Paweł

śmieszą mnie takie wypowiedzi jak twoje , śmiem twierdzić ze powstała specjalnie dla równowagi negatywnów, niestety nic nie mogę powiedzieć dobrego o tej firmie a zgłasza o osobach zarządzających , dla mnie kompletna strata czasu choć ponoć byłem dobrym pracownikiem, a w chwili kiedy miała być juz umowa na stałe podziękowali mi bo klimat teraz nie ten. śmiech na sali

Agnieszka
@prcownik

A jakie obejmowałeś stanowisko w HS Multiservices i po jakim czasie miałeś dostać tą umowę o pracę ? Czy przy zwolnieniu podano Ci jakieś powody- czy sprawdzano w jakiś sposób efektywność Twojej pracy?

prcownik
@Agnieszka

nikt ze mną nie gadał, nie weryfikował nie oceniał, skończyła sie umowa i dostałem suchą informację ze nowej nie bedzie i tyle. mają ludzi w głębokim poważaniu

Zostaw merytoryczną opinię o HS Multiservices Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w HS Multiservices Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HS Multiservices Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HS Multiservices Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HS Multiservices Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HS Multiservices Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HS Multiservices Sp. z o.o.
  • Katowicka 101
    43-346 Bielsko-Biała

HS Multiservices Sp. z o.o.