HS Multiservices Sp. z o.o.

Adres: Katowicka 101, 43-346 Bielsko-Biała

NIP: 5472146529 REGON: 243267717 KRS: 0000463012

HS Multiservices Sp. z o.o.
2 5 8 5 1

Opinie o HS Multiservices Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Yun
 Opinia

Witam. Mam do was pytanie; Ilu jest kierowników regionalnych? .

StasiuHs
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Nie otrzymałem wynagrodzenia za prace. (usunięte przez administratora) nie polecam

Erwin
 Opinia

Nie zgadzam się z taką opinią. Firma spoko, normalne zarobki więc nie chce się wierzyć w takie wpisy.

TakNie2

Asia
@Erwin 27.03.2019 16:48

Zobaczymy jak będzie dalej, jestem już umówiona z adwokatem i zgłoszam sprawę do PIP-u.

Asia
 Opinia

Syn pracował w tej firmie i nie dostał wynagrodzenia. (usunięte przez administratora). Sprawa znajdzie finał w sądzie.

FIZIA
 Opinia

umowa o pracę?????????????? pakiet socjalny????????????? komu? odzież obuwie??????????????? WOLNE ŻARTY!!!!!!!!!!!

Jakub
 Opinia

@Niezadowolone PIP-y, rozumiem, że jesteście zainteresowane opiniami na temat firmy. Czy praca także Was interesuje? Firma zajmuje się czystością na przemysłową skalę. Obecnie szuka pracowników czyszczenia przemysłowego, sprzątaczki obiektu, pracownika porządkowego. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym, pakiet socjalny, dodatek za pracę w godzinach nocnych, niezbędne szkolenia, profesjonalne narzędzia pracy oraz obuwie i odzież ochronną. Co sądzicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Niezadowolone PIP-y

I jest dawna Higiena System. Czekamy wszystkie na wpisy opinie i komentarze

Tak31Nie

Zostaw opinię o HS Multiservices Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie