counter
2 11 48 5 1
Pracownik 41

Powinniście się zastanowić jakich ludzi przyjmujcie na stanowisko kierownika regionalnego.(usunięte przez administratora)

Timi

Czemu tak uważasz.za nadgodziny są uznawane tzw. dodatki do Pensji stałej.

@Timi

Prawda są płacone nadgodziny

Bolo

Jestem pracownikiem firmy od długiego czasu i śmiem twierdzić że dla nygusow i leserów ta praca będzie zła, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ludzie którzy pracuja i wiedzą co robić są naprawdę zadowoleni z pracy.No cóż ale jeżeli chodzi o zarobki to jedno się zgadza jaka praca taka płacą.Moja opinia o firmie jest pozytywna

@Bolo

Dokładnie tak jest jak się starasz to masz super wypłatę s jak olewasz to jej nie masz prawda w ,100 procentach ..a praca jest niestety ciężka

Pracownik 01

Pracuję drugi miesiąc, a nie dostaję wynagrodzenia, cięgle przekladany termin zapłaty.

TakNie2
Danuta
@Pracownik 01

A czy na rozmowie wstępnej byłą mowa o płatności co dwa miesiące? Czy udało Ci się wyjaśnić sprawę? - daj znać.

Zgloszenie
@Pracownik 01

To zgłoś sprawe do prokuratury skoro były inne ustalenia. Wprowadzanie w błąd w celu niekorzystnego rozporządzenia mieniem podlega pod kk i jest karalne. A skoro nie dostałeś umówionych pieniędzy znaczy ze ktoś rozorzadzil twoim mieniem za ciebie jak widać niekorzystnie.

Mala
@Pracownik 01

U nas też tak było nie wiedzą kiedy wypłata wpływa na konto. A później że nic takiego nie było

Bonanza
@Pracownik 01

Przestań pisać takie pierdół, pracuje 8 lat i wynagrodzenia zawsze są na czas a nawet wcześniej

@Bonanza

Potwierdzam tak jest zgodnie z prawdą wypłata jest zawsze w terminie a nawet wcześniej

Lipa

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebch te pieniądze przyniesiecie i przeorosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Paweł
@Lipa

Opisz dokładniej sytuację ,o której wspomniałeś. Czy dobrze rozumiem że z własnej kieszeni musiałeś ponieść koszt badań? Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację?

Mala
@Paweł

Tak nie oddają za badania nie znają się się na zasadach i przepisać zaświadczenie idzie od nich dwa miesiące

Bonanza
@Lipa

Za badania zawsze płacą po przepracowanym miesiącu, po co ludzie piszecie nie prawdę

@Bonanza

Potwierdzam firma oddaje pieniądze za badania lekarskie i to w szybkim czasie ..po co te pomówienia i kłamstwa !!!???

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jaki dress code obowiązuje w HS Multiservices Sp. z o.o.?

były pracownk

nie polecam, nawet jeśli bardzo chcesz pracować i dobrze wykonujesz swoje obowiązki (pochwały ogicjalne przełozonego) to i tak wykorzystają cie ile sie da a potem podziękują za współpracę bo juz jesteś niepotrzebny prezes czesto nie wie co robisz i jak dobrze robisz -bo zawsze jest bufor miedzy nim a pracownikiem w postaci dyrektorka tudzież dyrektorki która przypisze twoje zasługi sobie ... wiec jestes niepotrzebny w końcowej fazie rozliczeń.strata nerwów i czasu

Podwykonawca

Czekam na pieniądze od 6 mc na zwrot kaucji 7 Mc sprawy obecnie w sądzie nie polecam współpracy z tą pseudo firma..... Ostrzegam

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Czy można liczyć w HS Multiservices Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik 41

Pik
@Pracownik 41

Potwierdzam że kierowniczka w tej firmie jest tyranem którą powinna zająć się inspekcja i prokuratura. A dlatego że ona wprowadza nie zgodę w zakładzie traktuje pracowników jak śmieci. Ja pracuję w tej firmie i widzę że ta baba to tyran dla pracowników. A super to tylko jest dla swoich lizusów . a nie piszcie że u niej są premię bo robię już jakiś czas i w dalszym ciągu nie zobaczyłem ani złotówki a czepiania się w kółko są i nakazywania robót co do ludzi nie należą. Ja powiadomię inspekcję pracy o tym. A wy jak się boicie zgłaszać to dawajcie się dalej poniewierać za kasę ustawową.

Paweł
@Pracownik 41

Widzę, że Twoje relacje z przełożonym nie należą do najlepszych. Czy jest szansa, żeby je poprawić? Czasem spokojna rozmowa może zmienić obopólne nastawienie na bardziej przyjazne. Co o tym myślisz?

Pr14
@Paweł

Sorry Paweł , ale z tam się normalnie nie porozmawia. Byłem przez rok brygadzista w jednej z firmy, i zauważyłem kadra kierownicza ma zasłonięte oczy. Ludzie tam marudzą na siebie , nie przychodzą do pracy na wyznaczone zmiany, albo przychodzą do pracy tzw. wczorajsi. Więc moja cierpliwość się skończyła i sam zrezygnowałem z funkcji brygadzisty. A moim zdaniem powinni zrobić czystkę i postawić na to miejsce młodą osobę która zrobi porządek.

Karola.

Witam na jednej z firm w Warszawie sama widziałam jak kierowniczka wprowadzała nie zgodę z pracownikiem jak krzyczała na niego i dlatego postanowiłam wstawić ten komentarz. To jest mobbing każdy ma prawo pracować spokoju a nie w nerwach dziwię się że taka duża firma jeszcze trzyma takiego kierownika.

Bryg.
@Karola.

Czemu uważasz że to mobbing? Pracuje w tej firmie prawie 2 lat i znam kierownika tego rejonu , i nigdy nie powiem że mobbing-uje swoich pracowników

Salsa
@Karola.

Chodzi o wedla

Pik
@Bryg.

też to widziałem jak darła się na człowieka.

FiziaMizia

Kantują pracownika na każdym kroku. Potrafią nawet zabrać pieniądze które kontrachen dał dla pracownika za dodatkowe roboty,.BANDA.

MarS4Ko

Jak pracodawca nie wypłaca wam wynagrodzenia to można złożyć wniosek o stwierdzenie upadłości po uzyskaniu wyroku sądowego. Syndyk wejdzie po-blokuje im konta bankowe zajmie majątek. Kontrahenci się dowiedzą i wypowiedzą im zawarte umowy. Można tez bezpośrednio napisać do ich kontrahentów ze zatrudniają ludzi i nie wypłacają wynagrodzenia. Co, jak co ale na opinii powinno im zależeć. Pracownik, który nie ma, za co kupić żywności jest osłabiony a to się przekłada na wykonywaną przez niego prace, czyli usługę oświadczana na rzecz ich klientów. Masz na nich tyt. Wykonawczy to złożyć wniosek o wpisanie ich na listę dłużników. Będą mili trudność w uzyskaniu kredytu. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
MarS4Ko
@MarS4Ko

Pamiętajcie, że jak piszecie o nich prawdę to nic wam nie grozi i nie ma się, co obawiać, że pozwą was o naruszenie dóbr osobistych. Sądy nawet jak dostana takie pozwy to je oddalą. O pracodawcy należy pisać kulturalnie, ale i prawdziwie - jak macie dowody na to, że zalegają z płatnościami to oni stoją na przegranej pozycji przed dowolnym organem państwowym oraz kontrahentami.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy w HS Multiservices Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Niezadowolone PIP-y

I jest dawna Higiena System. Czekamy wszystkie na wpisy opinie i komentarze

Tak32Nie1
Piękny
@Niezadowolone PIP-y

Ja nie mogę czytać pochwał na kierownika z tej firmy jest to osoba która lubi zmuszać ludzi do pracy każdej. Anie tylko do tej co ludzi pżyjel A jeśli człowiek się postawi i nie chcę czegoś wykonać to jest zastraszany zwolnieniem z paragrafem za tego kierownika powinna wziąść się inspekcja pracy.

Praca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Witam jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku koordynator obiektu (Wielkopolska okolice Poznania) proszę o informacje czy jest wolny etat

Lipa

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebach te pieniądze przyniesiecie i przeprosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Nick Cage
Użytkownicy czekają na odpowiedź 398 dni.

Pojawiło się ogłoszenie. W treści "Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania ręcznego". Co to znaczy ugruntowana pozycja na rynku? Że samo dno? I jak z wypłacalnością? Coś się poprawiło?

TakNie2
Miko

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) pszerobiłam prawie dwa miesiące i jeszcze wypłaty nie dostałam kierownik nawet telefonu nie odbiera nie polecam nie polecam ????????????

Tak1Nie1
Karol
@Miko

Nadal tam pracujesz i w dalszym ciągu nie otrzymałaś wynagrodzenia? Dobrze rozumiem, że pracodawca zalega Ci z dwumiesięcznym wynagrodzeniem? Wiesz może czy inni są w podobnej sytuacji jak Ty?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 405 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Heniek

@Były pracownik Mam doświadczenie w pracy i wiem jedno, że dobrze pracując nie mamy powodu do narzekania!!

Zostaw merytoryczną opinię o HS Multiservices Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

HS Multiservices Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 101