2 10 38 5 1
Pracownik 41

Powinniście się zastanowić jakich ludzi przyjmujcie na stanowisko kierownika regionalnego.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie
Pik Nowy wpis
@Pracownik 41

Potwierdzam że kierowniczka w tej firmie jest tyranem którą powinna zająć się inspekcja i prokuratura. A dlatego że ona wprowadza nie zgodę w zakładzie traktuje pracowników jak śmieci. Ja pracuję w tej firmie i widzę że ta baba to tyran dla pracowników. A super to tylko jest dla swoich lizusów . a nie piszcie że u niej są premię bo robię już jakiś czas i w dalszym ciągu nie zobaczyłem ani złotówki a czepiania się w kółko są i nakazywania robót co do ludzi nie należą. Ja powiadomię inspekcję pracy o tym. A wy jak się boicie zgłaszać to dawajcie się dalej poniewierać za kasę ustawową.

Paweł Nowy wpis
@Pracownik 41

Widzę, że Twoje relacje z przełożonym nie należą do najlepszych. Czy jest szansa, żeby je poprawić? Czasem spokojna rozmowa może zmienić obopólne nastawienie na bardziej przyjazne. Co o tym myślisz?

Pr14 Nowy wpis
@Paweł

Sorry Paweł , ale z tam się normalnie nie porozmawia. Byłem przez rok brygadzista w jednej z firmy, i zauważyłem kadra kierownicza ma zasłonięte oczy. Ludzie tam marudzą na siebie , nie przychodzą do pracy na wyznaczone zmiany, albo przychodzą do pracy tzw. wczorajsi. Więc moja cierpliwość się skończyła i sam zrezygnowałem z funkcji brygadzisty. A moim zdaniem powinni zrobić czystkę i postawić na to miejsce młodą osobę która zrobi porządek.

Karola.
Nazwa działu: Produkcja

Witam na jednej z firm w Warszawie sama widziałam jak kierowniczka wprowadzała nie zgodę z pracownikiem jak krzyczała na niego i dlatego postanowiłam wstawić ten komentarz. To jest mobbing każdy ma prawo pracować spokoju a nie w nerwach dziwię się że taka duża firma jeszcze trzyma takiego kierownika.

Bryg.
@Karola.

Czemu uważasz że to mobbing? Pracuje w tej firmie prawie 2 lat i znam kierownika tego rejonu , i nigdy nie powiem że mobbing-uje swoich pracowników

Salsa
@Karola.

Chodzi o wedla

Pik Nowy wpis
@Bryg.

też to widziałem jak darła się na człowieka.

FiziaMizia

Kantują pracownika na każdym kroku. Potrafią nawet zabrać pieniądze które kontrachen dał dla pracownika za dodatkowe roboty,.BANDA.

MarS4Ko

Jak pracodawca nie wypłaca wam wynagrodzenia to można złożyć wniosek o stwierdzenie upadłości po uzyskaniu wyroku sądowego. Syndyk wejdzie po-blokuje im konta bankowe zajmie majątek. Kontrahenci się dowiedzą i wypowiedzą im zawarte umowy. Można tez bezpośrednio napisać do ich kontrahentów ze zatrudniają ludzi i nie wypłacają wynagrodzenia. Co, jak co ale na opinii powinno im zależeć. Pracownik, który nie ma, za co kupić żywności jest osłabiony a to się przekłada na wykonywaną przez niego prace, czyli usługę oświadczana na rzecz ich klientów. Masz na nich tyt. Wykonawczy to złożyć wniosek o wpisanie ich na listę dłużników. Będą mili trudność w uzyskaniu kredytu. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
MarS4Ko
@MarS4Ko

Pamiętajcie, że jak piszecie o nich prawdę to nic wam nie grozi i nie ma się, co obawiać, że pozwą was o naruszenie dóbr osobistych. Sądy nawet jak dostana takie pozwy to je oddalą. O pracodawcy należy pisać kulturalnie, ale i prawdziwie - jak macie dowody na to, że zalegają z płatnościami to oni stoją na przegranej pozycji przed dowolnym organem państwowym oraz kontrahentami.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy w HS Multiservices Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Pracownik 01
Nazwa działu: Finanse

Pracuję drugi miesiąc, a nie dostaję wynagrodzenia, cięgle przekladany termin zapłaty.

TakNie2
Danuta
@Pracownik 01

A czy na rozmowie wstępnej byłą mowa o płatności co dwa miesiące? Czy udało Ci się wyjaśnić sprawę? - daj znać.

Zgloszenie
@Pracownik 01

To zgłoś sprawe do prokuratury skoro były inne ustalenia. Wprowadzanie w błąd w celu niekorzystnego rozporządzenia mieniem podlega pod kk i jest karalne. A skoro nie dostałeś umówionych pieniędzy znaczy ze ktoś rozorzadzil twoim mieniem za ciebie jak widać niekorzystnie.

Mala
@Pracownik 01

U nas też tak było nie wiedzą kiedy wypłata wpływa na konto. A później że nic takiego nie było

Lipa

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebch te pieniądze przyniesiecie i przeorosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Paweł
@Lipa

Opisz dokładniej sytuację ,o której wspomniałeś. Czy dobrze rozumiem że z własnej kieszeni musiałeś ponieść koszt badań? Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację?

Mala
@Paweł

Tak nie oddają za badania nie znają się się na zasadach i przepisać zaświadczenie idzie od nich dwa miesiące

Niezadowolone PIP-y

I jest dawna Higiena System. Czekamy wszystkie na wpisy opinie i komentarze

Tak32Nie1
Piękny
@Niezadowolone PIP-y

Ja nie mogę czytać pochwał na kierownika z tej firmy jest to osoba która lubi zmuszać ludzi do pracy każdej. Anie tylko do tej co ludzi pżyjel A jeśli człowiek się postawi i nie chcę czegoś wykonać to jest zastraszany zwolnieniem z paragrafem za tego kierownika powinna wziąść się inspekcja pracy.

Praca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Witam jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku koordynator obiektu (Wielkopolska okolice Poznania) proszę o informacje czy jest wolny etat

Bolo

Jestem pracownikiem firmy od długiego czasu i śmiem twierdzić że dla nygusow i leserów ta praca będzie zła, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ludzie którzy pracuja i wiedzą co robić są naprawdę zadowoleni z pracy.No cóż ale jeżeli chodzi o zarobki to jedno się zgadza jaka praca taka płacą.Moja opinia o firmie jest pozytywna

Timi

Czemu tak uważasz.za nadgodziny są uznawane tzw. dodatki do Pensji stałej.

Lipa
Nazwa działu: Produkcja

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebach te pieniądze przyniesiecie i przeprosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Nick Cage
Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.

Pojawiło się ogłoszenie. W treści "Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania ręcznego". Co to znaczy ugruntowana pozycja na rynku? Że samo dno? I jak z wypłacalnością? Coś się poprawiło?

TakNie2
Miko

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) pszerobiłam prawie dwa miesiące i jeszcze wypłaty nie dostałam kierownik nawet telefonu nie odbiera nie polecam nie polecam ????????????

Tak1Nie1
Karol
@Miko

Nadal tam pracujesz i w dalszym ciągu nie otrzymałaś wynagrodzenia? Dobrze rozumiem, że pracodawca zalega Ci z dwumiesięcznym wynagrodzeniem? Wiesz może czy inni są w podobnej sytuacji jak Ty?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 198 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Heniek

@Były pracownik Mam doświadczenie w pracy i wiem jedno, że dobrze pracując nie mamy powodu do narzekania!!

Tak1Nie

(usunięte przez administratora). każą podpisywać umowę zlecenie bez dat po czym po miesiącu nie dostałam kopii umowy....a jak już się upomniałam to się okazało, że data się nie zgadza ....Zrobili mnie na 10 dni za które mi nie zapłacili...ani nie zwrócono kosztów tak jak obiecywali... W dodatku na każdym kroku pani kierownik kłamała w oczy obiecywała premie, a nie było żadnych premii. W dodatku jako pracownicy oskarżani byliśmy o śmieszne kradzieże typu stanik koleżanki z pracy, ładowarka itp. Ogólnie praca byłaby bardzo fajna gdyby nie kierowniczka, która (być może) okradała nas z pieniędzy... bo dlaczego firma miałaby na każdym tak skrajać pieniądz ...przecież chyba powinno im zależeć na dobrym imieniu firmy... Cieszę się, że uwolniłam się od tej firmy razem z innymi byłymi pracownikami.. Ludzie szanujcie się! NIE POLECAM i mam nadzieję, że każdy kto zamierza tam podjąć pracę przeczyta tą opinie i poważnie się zastanowi!

Yun

Witam. Mam do was pytanie; Ilu jest kierowników regionalnych? .

StasiuHs
Nazwa działu: Finanse

Nie otrzymałem wynagrodzenia za prace. (usunięte przez administratora) nie polecam

Erwin

Nie zgadzam się z taką opinią. Firma spoko, normalne zarobki więc nie chce się wierzyć w takie wpisy.

TakNie3

Asia
@Erwin

Zobaczymy jak będzie dalej, jestem już umówiona z adwokatem i zgłoszam sprawę do PIP-u.

Tak3Nie

Asia

Syn pracował w tej firmie i nie dostał wynagrodzenia. (usunięte przez administratora). Sprawa znajdzie finał w sądzie.

FIZIA

umowa o pracę?????????????? pakiet socjalny????????????? komu? odzież obuwie??????????????? WOLNE ŻARTY!!!!!!!!!!!

Jakub

@Niezadowolone PIP-y, rozumiem, że jesteście zainteresowane opiniami na temat firmy. Czy praca także Was interesuje? Firma zajmuje się czystością na przemysłową skalę. Obecnie szuka pracowników czyszczenia przemysłowego, sprzątaczki obiektu, pracownika porządkowego. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym, pakiet socjalny, dodatek za pracę w godzinach nocnych, niezbędne szkolenia, profesjonalne narzędzia pracy oraz obuwie i odzież ochronną. Co sądzicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Zostaw opinię o HS Multiservices Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

HS Multiservices Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 101