Opinie o HS Multiservices Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

HS Multiservices Sp. z o.o.
2 8 22 5 1
Bolo Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy od długiego czasu i śmiem twierdzić że dla nygusow i leserów ta praca będzie zła, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ludzie którzy pracuja i wiedzą co robić są naprawdę zadowoleni z pracy.No cóż ale jeżeli chodzi o zarobki to jedno się zgadza jaka praca taka płacą.Moja opinia o firmie jest pozytywna

anonim Nowy wpis

Timi Nowy wpis

Czemu tak uważasz.za nadgodziny są uznawane tzw. dodatki do Pensji stałej.

Lipa

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebch te pieniądze przyniesiecie i przeorosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Paweł Nowy wpis
@Lipa

Opisz dokładniej sytuację ,o której wspomniałeś. Czy dobrze rozumiem że z własnej kieszeni musiałeś ponieść koszt badań? Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację?

Lipa
Nazwa działu: Produkcja

Mnie chcą zrobić w (usunięte przez administratora) za poniesione koszty badan lekarskich. W zebach te pieniądze przyniesiecie i przeprosicie. Dziwie się ze Cukrownia Kluczewo pozwala temu podwykonawcy na takie ekscesy.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Pracownik 01
Nazwa działu: Finanse

Pracuję drugi miesiąc, a nie dostaję wynagrodzenia, cięgle przekladany termin zapłaty.

TakNie2
Danuta
@Pracownik 01

A czy na rozmowie wstępnej byłą mowa o płatności co dwa miesiące? Czy udało Ci się wyjaśnić sprawę? - daj znać.

Zgloszenie
@Pracownik 01

To zgłoś sprawe do prokuratury skoro były inne ustalenia. Wprowadzanie w błąd w celu niekorzystnego rozporządzenia mieniem podlega pod kk i jest karalne. A skoro nie dostałeś umówionych pieniędzy znaczy ze ktoś rozorzadzil twoim mieniem za ciebie jak widać niekorzystnie.

Nick Cage
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Pojawiło się ogłoszenie. W treści "Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania ręcznego". Co to znaczy ugruntowana pozycja na rynku? Że samo dno? I jak z wypłacalnością? Coś się poprawiło?

TakNie2
Miko

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) pszerobiłam prawie dwa miesiące i jeszcze wypłaty nie dostałam kierownik nawet telefonu nie odbiera nie polecam nie polecam ????????????

Tak1Nie1
Karol
@Miko

Nadal tam pracujesz i w dalszym ciągu nie otrzymałaś wynagrodzenia? Dobrze rozumiem, że pracodawca zalega Ci z dwumiesięcznym wynagrodzeniem? Wiesz może czy inni są w podobnej sytuacji jak Ty?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Heniek

@Były pracownik Mam doświadczenie w pracy i wiem jedno, że dobrze pracując nie mamy powodu do narzekania!!

Tak1Nie

(usunięte przez administratora). każą podpisywać umowę zlecenie bez dat po czym po miesiącu nie dostałam kopii umowy....a jak już się upomniałam to się okazało, że data się nie zgadza ....Zrobili mnie na 10 dni za które mi nie zapłacili...ani nie zwrócono kosztów tak jak obiecywali... W dodatku na każdym kroku pani kierownik kłamała w oczy obiecywała premie, a nie było żadnych premii. W dodatku jako pracownicy oskarżani byliśmy o śmieszne kradzieże typu stanik koleżanki z pracy, ładowarka itp. Ogólnie praca byłaby bardzo fajna gdyby nie kierowniczka, która (być może) okradała nas z pieniędzy... bo dlaczego firma miałaby na każdym tak skrajać pieniądz ...przecież chyba powinno im zależeć na dobrym imieniu firmy... Cieszę się, że uwolniłam się od tej firmy razem z innymi byłymi pracownikami.. Ludzie szanujcie się! NIE POLECAM i mam nadzieję, że każdy kto zamierza tam podjąć pracę przeczyta tą opinie i poważnie się zastanowi!

Yun

Witam. Mam do was pytanie; Ilu jest kierowników regionalnych? .

StasiuHs
Nazwa działu: Finanse

Nie otrzymałem wynagrodzenia za prace. (usunięte przez administratora) nie polecam

Erwin

Nie zgadzam się z taką opinią. Firma spoko, normalne zarobki więc nie chce się wierzyć w takie wpisy.

TakNie3

Asia
@Erwin

Zobaczymy jak będzie dalej, jestem już umówiona z adwokatem i zgłoszam sprawę do PIP-u.

Tak3Nie

Asia

Syn pracował w tej firmie i nie dostał wynagrodzenia. (usunięte przez administratora). Sprawa znajdzie finał w sądzie.

Tak2Nie

FIZIA

umowa o pracę?????????????? pakiet socjalny????????????? komu? odzież obuwie??????????????? WOLNE ŻARTY!!!!!!!!!!!

Tak2Nie

Jakub

@Niezadowolone PIP-y, rozumiem, że jesteście zainteresowane opiniami na temat firmy. Czy praca także Was interesuje? Firma zajmuje się czystością na przemysłową skalę. Obecnie szuka pracowników czyszczenia przemysłowego, sprzątaczki obiektu, pracownika porządkowego. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym, pakiet socjalny, dodatek za pracę w godzinach nocnych, niezbędne szkolenia, profesjonalne narzędzia pracy oraz obuwie i odzież ochronną. Co sądzicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Niezadowolone PIP-y

I jest dawna Higiena System. Czekamy wszystkie na wpisy opinie i komentarze

Tak32Nie1

Zostaw opinię o HS Multiservices Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

HS Multiservices Sp. z o.o.