Opinie o Homely Place Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Homely Place Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Homely Place Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homely Place Sp. z o.o. w Swarzędz

Witam. Chcę zaczerpnąć informacji w odniesieniu do firmy Homely Place Sp. z o.o.. Czy zespół wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się stacjonarnie? Czy dobrze jest zdecydować się na prace w tej firmie? Podziękowania za wskazówki.

@Byla pracownica

Totalna bzdura. Tu pracuje się mi naprawdę fajnie. Jak jesteś leniwa to masz efekty. Jak nie potrafisz policzyć sobie pensji to idź do szkoły i się doucz :):):)

Alexander

Masakra jakaś. Do pracy próbnej otrzymałem jakieś tandetne środki chemiczne. W dodatku bez rękawiczek ochronnych. Pani która przyszła sprawdzać jak posprzątałem sprawdzała ,,z klucza" kompletnie w nosie mając inne miejsca. Nikt przed podjęciem sprzątania nawet nie raczył mi powiedzieć które miejsca są ważne. (usunięte przez administratora) i przedmiotowe traktowanie. NIE POLECAM

@Bartek

nie wstyd Panu pisać taką nieprawdę? Z góry doskonale wiecie jakie umowy u nas dostajecie a są nimi umowy zlecenie. Są również u nas osoby na umowie o pracę od wielu lat i nie zmieniamy Pracowników jak rękawiczki z byle powodu. Ja raczej należę do ludzi spokojnych więc nie wiem skąd we mnie chamstwo i agresja. Być może dlatego, że zabrał Pan klucze do samochodu służbowego i nie chciał Pan oddać na co interweniowałem wezwaniem Policji? Zlecenia wykonywał Pan niestety niepoprawnie, niestarannie. Zostawiał pan torby z brudami na Apartamentach oraz nie sprzątał Pan po sobie po skończonej pracy. Próbował Pan wprowadzać swoje zasady łamiąc nasze. I czy w tym wypadku był Pan dobrym Pracownikiem. Proszę odpowiedzieć sobie samemu. Odnośnie wypowiedzenia to Pan poinformował nas, że musi się zająć Dziadkiem i dlatego rezygnuje Pan z Pracy. Mamy to na piśmie, czyż nie? Proszę zastanowić się nad własnym zachowaniem i postępowaniem wobec Pracodawcy a następnie opiniować innych.

@Ktoś Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w tej firmie?

Adam Nowy wpis

Polecam tą firmę. Bardzo fajnie się tam pracowało. Jestem byłym pracownikiem ale zawsze miło wspominam pracę w Homely Place.

Anna Nowy wpis

Homely Place Apartaments to bardzo fajny Pracodawca :):):)

Tomek Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 2 lata. Wszystko było zawsze jak należy. Wiadomo, że czasami są jakieś perturbacje ale to chyba normalne. Obecnie pracuję w Niemczech i wcale nie jestem tak zadowolony. Chętnie wróciłbym do Homely Place.

Aplikowałeś do Homely Place Sp. z o.o. na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista w Apartamentach centrum Poznania? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamila

Jako pracownik tej firmy jestem zadowolona ze swojego stanowiska oraz atmosfery panującej tutaj. Wszystko przebiega sprawnie, mamy klarowne procedury i jasno postawione cele. Wynagrodzenie jest również ok. Ja polecam tu pracować.

Alexander

@Alexander

Zespół nie wspiera nowo zatrudnionych kandydatów tylko robi im pod górkę. Firma ma roszczeniowy stosunek do pracowników obcinając premie wyssanymi z palca i nie mającymi pokrycia z rzeczywistością powodami. Zarząd pełen chciwości i chamski.

@Bartek

Obecnie w firmie pracuje się bardzo dobrze. Zostało wprowadzonych wiele rozwiązań ułatwiających pracę. Trochę wyrozumiałości dla Szefostwa którym urodziło się małe dziecko i nie zawsze mają czas dla firmy.

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Dziwię się że ludzie tak piszą. Ja odniosłem zupełnie inne wrażenie. Tam jest wszystko ok. Płaca na czas, premie są wypłacane. Ale ci co mało pracują zawsze dużo narzekają. Tak to już jest....

Niezadowolona

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. Szefostwo bezczelne, nie zna przepisów wynikających z Kodeksu Pracy. Szefowa, Kamila, stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracownikow, ewidentnie swoje stany emocjonalne przekłada na innych. Problemy w domu rozładowują na pracownikach. Brak konsekwencji co do swoich słów, traktują pracownikow jak idiotów. Grożą pozwami. Wynagrodzenie śmieszne i nierówne miedzy pracownikami na tym samym stanowisku, a wymagania ogromne (chyba się jeszcze nie urodziła osoba która jest w stanie je spełnić).

Joanna
@Niezadowolona

Nie urodziła się taka jeszcze? Aż poważnie byłabym ciekawa listy tych wymagań skoro zdają się być tak duże. Te różnice w wynagrodzeniach to z czego konkretnie wynikają i jak duże są? Ludzie tak otwarcie o kasie tu mówią?

@Joanna

Mycie szczoteczką do zębów fug i przestrzeni między płytkami w łazienkach-takie są wymagania za około 15 zł na godzinę :) Różnice w wynagrodzeniach są co miesiąc,ponieważ premie są zabierane ot tak i szefowa nie jest zobowiązana,aby podać konkretny powód. Premia uznaniowa-może dostaniesz,może nie.A jeśli poprosisz o sensowy argument,oj nie doczekasz się odpowiedzi.

@Była pracownica

Ale ściema. Premie nie były jeszcze nikomu nigdy zabrane. Przynajmniej za moich czasów pracy a pracuję tu od 3 lat :):);). Weź się lepiej do pracy a nie ściemniać i brać pieniądze.

Bartek

Nie wspiera kandydatów wręcz przeciwnie. Spotkanie rekrutacyjne w moim przypadku w ogóle się nie odbyło , firma bierze byle kogo do pracy byle by tylko "kasa się zgadzała" jak mawia właściciel tej firmy arkadiusz kaszycki więc spotkanie rekrutacyjne uważają za zbędne , przynajmniej w moim przypadku tak było. Praca w tej firmie jest najgorszym co mnie spotkało podczas mojej ponad 15 letniej pracy zawodowej i największemu wrogowi odradził bym pracę w tym (usunięte przez administratora).

Byla pracownica

Nie polecam. BRAK SKLADU I LADU. Dziewczyny nawet nie wiedzą ile dokładnie zarabiają szefostwo ma problem by okazać tak zwane kartki do wypłaty,twierdzi że nie ma obowiązku ich okazywania. Pensje są obcinane i nikt nie wie za co i gdzie lądują ich własne pieniądze, zgarniane jest teraz wszystko na polski ład. Stawka godzinowa niby 20,38 ale jak tomszefowa mowi mamy się tym nie sugerować ,bo zależy od miesiąca i od tego jakie ma się składki potrącane zdrowotne hahaha, a co najlepsze składki mamy sobie sami wyliczać bo najwidoczniej księgowa nie umie :) śmiech na sali ,pensje żałosne,szefostwo chamskie i mające gdzies własnych pracowników ,co po chwila nowe osoby które nawet nie nagrzewaja miejsca na miesiąc. Odradzam

@Byla pracownica

Czy w Homely Place Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Recepcjonistka umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 września na Pracuj.pl.

Homely Place Apartments

W naszej firmie obowiązuje unormowany czas pracy, zwłaszcza na stanowisku recepcjonistki. Na ten czas jednakże ogłoszenie jest nieaktualne. Zapraszamy do współpracy w przyszłości.

OLA

Firma za mojej kadencji wprowadziła wiele zmian na lepsze. Pomimo negatywnych opinii gości odnośnie złego posprzątania apartamentu, właściciele nigdy nie obciążali nas konsekwencjami za straty związane z reklamacjami a jedynie prosił o zwrócenie uwagi na dane aspekty. Praca przyjemna bo często bywało, że na 5 godzin pracy sprzątaliśmy tylko 1 apartament :)

Zastanawiam się czemu większość która tak wystawia opinie to osoby które albo wyleciały albo nie miały już jak głupa palić i się zwolniły. Rok czasu tu pracuje i jest ok. Umowa zlecenie o której wiadomo jest już w 1 dzień na próbie, stawka tak samo podana i w ogłoszeniu i na próbie w 1 dzien, ani razu się nie zdarzyło żebym nie dostała premii i jak inne osoby które teraz pracują. Szefowa miła, codziennie ją prawie widywujemy. Nie dziwię się jak jest nie miła dla (usunięte przez administratora)którzy dzwoniani ją wyzywają. Pani Koordynator też ok, wszystko tlumaczy tak jak.powinno być, świetnie się z nią inni dogadują. Jedyny problem w tym że osoby które chcą się zatrudnić przy sprzataniu zwyczajnie nie sprzątają. Liczą na to że nikt tego nie sprawdzi albo zwalają winę na wszystko dookoła.

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie,na jakimkolwiek stanowisku. Ciągła rotacja pracowników mówi sama za siebie,panujący tam chaos i brak jakiejkolwiek organizacji był bardzo uciążliwy. Premie zabierane ot tak,umowy 'śmieciówki',szefostwo-większego (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)w życiu nie doświadczyłam. To była kilkunasto miesięczna męczarnia,radzę omijać Homely Place SZEROKIM łukiem. Niech moja naprawdę bardzo dyplomatyczna opinia na temat tej firmy,będzie po prostu przestrogą dla szukających tam pracy osób.

Jakie są mocne strony pracodawcy Homely Place Sp. z o.o.?

Nie ma takich

Bartek

Bartek 05.02.2022 11:45 Śmieszna firma nastawiona na zysk po kosztach , zmieniająca pracowników co chwilę byle ominąć umowy o pracę. Właściciel jest chamski i arogancki. Odmówił podpisania wypowiedzenia z powodu braku zaufania do firmy oraz oskarżał bezpodstawnie pracownika o nie wykonanie czynności której nie zlecił. Nie polecam pod żadnym pozorem pracy w tej firmie gdyż spotkałem się tam z chamstwem i roszczeniowym podejściem do mojej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Homely Place Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Homely Place Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homely Place Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homely Place Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homely Place Sp. z o.o.

Homely Place Sp. z o.o.