Jeśli chodzi o pracę w Bricomarche w Bartoszycach to naprawdę można by się rozpisać na kilka stron negatywnego komentarza. "Prezes" który non stop siedzi na swoich kamerach i kontroluje pracowników, traktując ich raczej jak (usunięte przez administratora) z resztą to samo tyczy się "prezesowej". Karanie za palenie to pikuś przy niektórych ich pomysłach. Atmosfera strachu przed nimi jest na porządku dziennym. Premia pod stołem zależna od widzimisię, które jest z resztą dobra metodą na zastraszanie, wiadomo że wystarczy raz się narazić by nie dostać premii, a czasami dostać wypowiedzenie. Zapomnijcie o L4. Tu się z takich dobrodziejstw nie korzysta bo wracając dostajesz wypowiedzenie. Szkolenie to czysta fantazja, jak się sam nie nauczysz o produktach które sprzedajesz, to nikt nawet nie będzie udawał że musisz cokolwiek wiedzieć. Jedyną dobrą stroną tego sklepu jest większość pracowników, pozytywni ludzie którzy niestety muszą pracować w tym (usunięte przez administratora) Co jakiś czas jakiś idiotyczny pomysł "prezesa" musi być realizowany pomimo niejednokrotnie sprzeciwu kierownika. A jego idiotyzm potrafi sięgnąć zenitu. Zakaz używania klimatyzacji, potrącanie po premii za np. uszkodzenie towaru to norma. Różnego rodzaju machlojki jak np. zmuszenie pod karą zwolnienia, aby wypisać in blanco urlop aby w razie zachorowania przez pracownika na (usunięte przez administratora)wpisać że był w tym czasie na urlopie, a nie w pracy. Nawet nie myślcie że pracodawca za cokolwiek was doceni, nie warto się nawet starać. Jeśli marzycie o jakichś dodatkach to idzie do Biedronki, tutaj za Twój dodatek "prezes" poleci na wakacje do Dubaju, a Ty będziesz się cieszył, że masz chociaż kilka dni spokoju, bo nikt nie gapi się w kamery. Można by tak pisać i pisać ale na zakończenie dodam, że jeśli chcesz tam pracować to po prostu musisz być albo zdesperowany albo niedowartościowany, bo w Bartoszycach na szczęście jest trochę pracy dla ludzi nawet bez wykształcenia. Zachowaniem " prezesa" i traktowaniem przez niego pracowników powinie się w końcu ktoś zająć. Ten sklep to jedna wielka definicja (usunięte przez administratora).