Przedsiębiorstwo Marynowski

Kluczbork

Opinie o Przedsiębiorstwo Marynowski

Aneta

@mikol czy masz jakieś doświadczenia związane z firmą Przedsiębiorstwo Marynowski? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Czy Ty starałeś się o podwyżkę? Takie informacje są istotne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

mikol

pako, wszystko zależy od osoby, która stara się o takie czy inne podwyżki. Wydaje mi się, że po dwóch latach spokojnie można dostać lepsze pieniądze.

.......

Znam firme Marynowski i nic dobrego o niej nie mowia wrecz przeciwnie same zle rzeczy.Nie polecam tej firmy nawet wrogowi ,dziwne ze ludzie tam pracuja .

kaban

ten ten nara

Ziommm

Wogule jestescie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca jest dobra jezeli ktos potrzebuje kasy. Ale kazdy by chcial zeby za siedzenie placili, jak chcecie zarobic nie pracujac ciezko to se puszki zbierajcie debile. Tylko za plecami gadacie a jak pracowaliscie to tak szefie slucham juz sie robi a jak juz koniec pracy to na forum. Narra

beata

znam jedną (usunięte przez administratora) pewnego pracownika Marynowskiego, ona na każdą pracę mówi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , bo całe życie nie pracuje, a jak już ją sytuacja zmusi na 2 - 3 miesiące złapie coś dorywczo i wtedy narzeka. Kobieto, żeby zarobić trzeba pracować!!!

Jurgen Detlleff
@beata 01.06.2012 12:32

Witam, szukam lekkiej, nieobciążającej pracy w Niemczech. Z godnym uposażeniem oraz pakietem świadczeń socjalno-sportowych. Posiadam własny portfel w którym mogę przechować gotówkę osoby mnie zatrudniającej. polecam się Jurgen

kumpel

praca, praca, praca - takie farmazony może pisać totalny nierób!!! A co ty byś chciał robić w godzinach pracy? fajki palić ? panie (usunięte przez administratora)tacy się właśnie przewijają z firmy do firmy i nikt ich nie chce

witold

Oj , coraz gorzej w tej firmie się dzieje. Atmosfera podejrzliwości i (usunięte przez administratora)czynią pracę u tego pracodawcy nieznośną .

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Marynowski - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Marynowski