Opinie o ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. w Tychy

AleJaja

Maszyny nie nadają się nawet na żyletki. Firma kogucik, nie wiadomo co i jak. Nie polecam nikomu podejmować próby współpracy.

Agata
@AleJaja

Co to znaczy, że firma jest kogucik, to negatywne określenie? Czy pracownicy próbowali zgłaszać fakt tych urządzeń swoim przełożonym? Ty byłeś na okresie próbnym dlatego piszesz o próbie współpracy?

Widełki dla tynkarzy maszynowych w ogłoszeniu prezentują się 7-11 tyś. Tak realnie ktoś mi powie ile wychodzi, czy to bliżej dolnej czy górnej granicy? I czy to 7 tysięcy zawsze jest zapewnione? Co to znaczy firma kogucik? Ktoś tak napisał na forum ale tak szczerze nie wiem co to znaczy...

Kamil Nowy wpis

Pan Krzysztof tragedia dogaduje się na coś a wychodzi coś innego zero kultury osobistej poziom porozumiewania się na poziomie Idę po zimnioka. Około 600 zł w plecy(dostałem ochłap choć cieszę się że to udało mi się odzyskać) czekanie na wypłaty do 15 lub później budowa koło Krakowa s 7 Firma kasztan może nie całą ale ekipa pana Krzycha(dziwna konkurowanie kto jest lepszy a kto gorszy a tak na prawdę płacą na poziomie operatora bez doświadczenia), nie polecam omijać szerokim łukiem ekipe

Pracownik Nowy wpis

Poszukują kierowcy kategorii C miał ktoś doczynienia z tą firmą? Jak tam się pracuje?

AleJaja

Agata Nowy wpis
@AleJaja

Rozmowę kwalifikacyjną w ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko praca?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
marcin

Ciężki kontakt z kierownikami, Pan z którym rozmawiałem kierował mnie na budowę, po dotarciu okazało się, że o takim nazwisku nikt taki tam nie pracuje, nie polecam szukać kogoś w polach

Julia
@marcin

Czyli koniec końców nie pracujesz tam? Jak to się wszystko rozwiązało?

@marcin

Bo jeszcze mnie nie znali na budowie,ale czekałem.

Kris

Orientuje się ktoś jak wygląda temat z płaceniem faktor dla podwykonawców? Jakie terminyitp. Pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o tyskie drogi budowa pod Krakowem to tragedia tu się nie da pracować wielu ludzi po odsiadkach atmosfera tragiczna i na dodatek kierownik pan Krzy. To psychopata

Renata

A czemu go za aż takiego uważasz? I co ci inni współpracownicy tutaj takiego niby robią, że masz co do nich taki stosunek? Jak to konkretnie wygląda?

Operator

Witam Jakie są warunki pracy jako operator w tej firmie? Czy warto zatrudnić się w tej firmie?

@Operator

Kolego atmosfera fatalna kierownik K. To psychopata trzymaj się z daleka bo o tam nie da się pracować

Czy w ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kierowca

Nagroda będzie jak cała nie okrojona wypłatę weźmiesz pod warunkiem że się nie będziesz zwalniał bo statniej nikt nie bierze w całości

Małgorzata
@Kierowca

Czyli sugerujesz, że pracownicy zawsze dostają mniej niż powinni/ Jakie to są kwoty, te z których okrojone są pensje?

@Małgorzata

Tak potwierdzam to co kolega pisze o obcinaniu pensji i jeszcze nadgodzin nie płacą jak nalezy

Renata
@Kierowca

Jak należy tzn., jak tutaj powinny być te nadgodziny właściwie wypłacane?

Mechanik

To prawda też potwierdzam trzymajcie się ludzie z daleka od tej firmy i nie ma co liczyć na to że kogoś inaczej potraktują tam jest taka sytuacja od lat

Też kierowca

To co pisze kierowca o dziobakach i pociotkach to fakt autentyczny i jeszcze jest tak że paliwo na dojazdy dostają też pociotki sprzęt też się zgadza że na żyletki tylko się nadaje a jak ci się popsuje to se trza naprawić samemu

Kierowca

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące i praca wygląda ta auta sa niektóre dobre ale to tylko pociotki i dziobaki jeżdżą . Część samochodów bez klimy i hamulców inne sprzęty pozal się Boże . Wszystko prawie rozwalone i liczy się tylko aby do przodu . Wypłata z umowy na konto reszta jak wszędzie a ostatniej wypłacie można zapomnieć . Panowie jest macie inne oferty to od tej firmy trzymajcie się z daleka

dzidzia
@Kierowca

Co ty piszesz za bzdety? i jak co to nie zjadaj liter jakie pociotki i dziobaki ja tez jazdzilem starym autem a ze doatalem lepsze to znaczy ze jestem kierowca a nie placzkiem tak szybko jak ktos nie umie plywac to gada ze woda za zadka.pozdrawiam Cie napewno sie znamy!!!!!!!

krisbmw5

Pracuje w tej firmie juz 3 lata powiem krotko Ci ludzie co pisza te bzdety ze sam, napisze po wojskowemu dziobaki to niech jada na zachod to sie dzowiedza co moze rodak, do zeczy sprzed jak to sprzed nonstop ogien musie kiedys dychnac a zreszta jak nie chcesz robic to nara .jak jestes mieki to do wnynki.

Kierowca

Ludzie omijać podwójny ba dzo szerokim łukiem

Moje doświadczenia z tą firmą są negatywne.Celowo zatrudniają bez umowy żeby nie wypłacić ostatniego wynagrodzenia.Uwaga ewentualni pracownicy - to są (usunięte przez administratora)

W firmie jest dużo lizusów, intrygantow którzy szydzą z innych by postawić się w jak najlepszym świetle a ,,kierownikowi ,takie zachowanie jak najbardziej odpowiadają bo i sam sieje propagandę. Sprzęt jest w opłakanym stanie, brak jakich kolwiek systematycznych przeglądów (chyba jak już stanie) kierownictwo nawet nie ma pojęcia gdzie znajduje się dany sprzęt i człowiek.

Urszula

Cześć, moje pytanie dotyczy zatrudnienia w firmie ZRB Tyskie Drogi i mam nadzieję, że uzyskam szybką odpowiedź od osób, które orientują się w kwestii tego, jak ona funkcjonuje. Konkretnie chciałabym zapytać o to, czy zatrudniają osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia. Jest możliwość przyuczenia takiego pracownika?

Omijac szerokim lukiem jesli macie szczacunek do siebie. Sprzet to jakas maskara.. Zywcem ze zlomowiska. Jest pogoda sprzet sprawny to jakies pieniadze sie zarobi aale trzeba wziac pod uwage ze sa same szroty i i srednio raz w raz tygodniu auto sie psuje. Chcesz zarobic to musisz se naprawiac sam zeby miec na czym pracowac. Firma nastawiona tylko na zysk brak poszanowania człowieka. Wymowka od prezesa na wszystko. Strasznie wysoko sie ceni. Pracowalem bez umowy powiedzialem kilka dni wczesniej ze odchodze to nie dostalem wyplaty. Bo albo przystane na warunek prezesa albo zostane z niczym. I tak sie stalo czlowiek pracuje ciezko stara sie sie a na koniec nawet swoich pieniedzy sie nie widzi.

Stinger

Napisałem to celowe działanie.!!!

on

@Stinger to oni nazwę zmienili tak?

Zostaw merytoryczną opinię o ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.
  • Urbanowicka 8
    43-100 Tychy

ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.