Opinie o ALEX ELECTRO Sp. z o.o. w Białystok-kleosin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ALEX ELECTRO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ALEX ELECTRO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALEX ELECTRO Sp. z o.o. w Białystok-kleosin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ALEX ELECTRO Sp. z o.o.?

Ona Nowy wpis

Witam ,jak pracuje się w firmie Alex na przędzalnianej Czy są normy do wyrobienia ,jak warunki i atmosfera w pracy

@ALEX ELECTRO Sp. z o.o. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Obiecano mi premię za oficjalną „promocję” firmy (spełniłem wszystkie warunki wymagane do otrzymania premii), a sam dyrektor (usunięte przez administratora) mnie, patrząc mi w oczy, premii nie otrzymałem. Zasady ciągle się zmieniają, Kiedy nie zgadzasz się na pracę według nowych, absurdalnych zasad (np. połączenia dwóch stanowisk pracy w jeden), mówią Ci: „zrobisz, co powiedziałem”. Straszne podejście do pracowników, jesteś postrzegany jako (usunięte przez administratora) bez praw. Mnóstwo (usunięte przez administratora)kierownictwa ze wszystkich stron i wiele innych wad. Absolutnie nie polecam

ALEX ELECTRO Nowy wpis
@@ALEX ELECTRO Sp. z o.o.

Działając w imieniu spółki ALEX ELECTRO Sp. z o. o. z siedzibą w Kleosinie w odpowiedzi na zamieszczony powyżej nieprawdziwy opis, informuję, iż doszło do naruszeń dóbr osobistych Spółki w postaci dobrego imienia. Wobec powyższego wzywam do zaprzestania naruszania dóbr osobistych Spółki oraz usunięcia skutków naruszeń poprzez natychmiastowe usunięcie wpisu zamieszczonego na portalu GoWork oraz nie publikowanie nowych wpisów w środkach przekazu. W dniu 21 września 2023 r. o godz. 15:43 pod adresem: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21486150 został umieszczony wpis zawierający nieprawdziwe informacje, jakoby Spółka nie przestrzegała przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, nieprawidłowo wyliczała wynagrodzenie za prace, źle traktowała pracowników. Informacje te pozostają pomówieniem i godzą w dobra osobiste Spółki w postaci dobrego imienia, wizerunku i renomy. Nadto wypowiadając się o współpracownikach i przełożonych per „szczury” naruszone ostały również ich dobra osobiste. Osobom fizycznym, jak również osobom prawnym przysługują takie dobra osobiste, jak: dobre imię, dobra sława, reputacja czy autorytet, nazwa lub tajemnica korespondencji. Naruszenia tych dóbr, zwłaszcza co do osób prawnych, mogą polegać na formułowaniu nieprawdziwych zarzutów dotyczących np. niskiej jakości wytwarzanych towarów, nierzetelnego wykonywania zobowiązań publicznych, nieuiszczanie podatków, składek na ubezpieczenie społeczne, niespłacanie kredytów bankowych lub innych długów, tolerowanie niewłaściwych stosunków pracowniczych (usunięte przez administratora) niewłaściwy stosunek do klientów, czy nieprzestrzeganie praw pracowniczych. Do naruszenia podlegającego ochronie, dochodzi w sytuacji gdy krytyczne wypowiedzi nie są podyktowane obroną uzasadnionego interesu, ale chęcią dokuczenia, poniżenia czy obrażenia. Jak wyżej wskazano, zamieszczony wpis w sposób oczywisty i bezpośredni godzi w dobra osobiste Spółki. Informacje w nim zawarte są nieprawdzie i służą wyłącznie dokuczeniu, stanowiąc jednocześnie formę odwetu. Wobec dalszych naruszeń, w tym w szczególności odstąpienia od usunięcia wymienionego wpisu, Spółka skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego, w którym domagać się będzie wpłaty określonej kwoty na wskazany cel społeczny, a nadto naprawienia szkody wywołanej zamieszczonym wpisem.

Mały

Jak wyglada sytuacja w firmie?Dobrze płacą?Jest ogłoszenie na montera.Warto?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALEX ELECTRO Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Elektryk - Energetyk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki jest wkład kierownictwa ALEX ELECTRO Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

BP

Nie polecam tej firmy, zdradziecka Martusia lizus Prezesa wszystko donosi i jest fałszywa więc każdemu komu przyjdzie do głowy zatrudnienie w tej firmie niech sobie odpuści - szkoda czasu i zapału. DRAMAT !!!

Czy w ALEX ELECTRO Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

życie

chyba żartujesz, jak się nie wykłócisz to zapomnij o jakiejkolwiek PREMII - taka wola pseudo prezesa jakim steruje ręcznie firma, prawie jak Jarosław :-)

Jaka jest kultura pracy w Elektro Alex Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

P

Nie, jest swobodnie.

Kowal

Nie, nie obowiązuje dress code.

Czy pracodawca Elektro Alex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak organizuje.

Kapucyn

Coś na temat sekretarki Alex electro z tego co pamiętam to ona tylko zmywała kubki przy zlewie i cieszyła się na póŁ korytarza

Katarzyna
@Kapucyn

O jakiej znowu sekretarce mowa? To tam sekretarka była jakaś? Nie przypominam sobie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Elektro Alex Sp. z o.o.?

Kowal

@Pytanie Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ALEX ELECTRO Sp. z o.o. (pod koniec ubiegłego roku spółka zmieniła nazwę) na ul. Przędzalnianej 8a w Białymstoku :)

Natalia

Witam wszystkich bardzo serdecznie szczególnie pracowników Alex i Electro Alex ???? początkowo opinie o pracy w tej firmie chciałam zostawić to dla siebie, ale po ostatnich dniach tam spędzonych uznałam, że chętnie podzielę się tym z innymi. Do Electro trafiłam na początku kwietnia. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna odbyła się na Fastach - było to spotkanie z "kierownikiem" Tomkiem, najdziwniejsze w moim życiu - nie miał do mnie prawie żadnych pytań, mówił że jest chory, Siedział tam jak za karę i czekał, aż rozmowa się zakończy. Jedyne czego się dowiedziałam na tym spotkaniu to to, że firma to kraina miodem i mlekiem płynąca, duże prowizje, szanse rozwoju, szkolenia Itp. Na drugą rozmowę zostałam zaproszona do Kleosina - ta była przeprowadzona z Gosią i również "kierownikiem". Rozmowę prowadziła Gosia - była to rozmowa rzeczowa i konkretna. Po trzech dniach dostałam informację od Tomka, że mogę zacząć pracę. Zaświeciła mi się czerwona lampka w głowie gdy dowiedziałam się, że osoba na której miejsce przychodzę zaszła w ciążę i nie przedłużono jej umowy. Co za średniowiecze :)) nowoczesna firma z takim podejściem do pracownika. Postanowiłam dać szansę bo sama w ciążę akurat zajść nie chciałam ????. Żadnego obiecanego szkolenia nie było, o produktach wiedziałam tylko tyle ile wyczytałam sama w katalogu; kierownik Tomek pojawial się średnio co drugi dzień przelotem. Dziewczyna, która odchodziła czyli Renata przekazała mi obowiązki po czym zostałam sama na stanowisku. Poza obowiązkami określonymi w umowie dostałam dodatkowe zadanie - kontakt z 2500 gminami, na które chyba powinna zostać przyjęta jeszcze jedna osoba, bo to jest typowe call center, ale starałam się robić to codziennie mając do dyspozycji złom a nie telefon. Pozdrawiam w tym miejscu Anetę, która też dostała ciekawy sprzęt - telefon który ma ledwo działający dotyk, nieładujący się, za to potrafił sam gdzieś zadzwonić - dodam, że jest to chińska podróba iPhone. W firmie generalnie jest zakaz używania telefonów prywatnych przez co chyba nie dostałam przedłużenia umowy, bo ja ze swojego korzystałam w trakcie pracy. Co więcej w biurze są kamery więc Kleosin non-stop sprawdzał czy pracujemy I co robimy. Prezes Ożarowski pojawiał się nawet często - jednak mnie traktował za każdym razem jak powietrze. Atmosfera początkowo była w porządku, później Tomek przestraszył się Marty, która przyszła na Fasty z Kleosina i zaczęła robić porządki. Kiedy odchodziłam z firmy atmosfera była już bardzo gęsta. Ciekawostką jest, że Tomek podczas rozmowy kiedy powiedział, że nie przedłuża mi umowy jednocześnie opowiadał mi o swoich chorobach i problemach sercowych - niczym podczas przyjacielskiej pogawędki przy piwie. Podsumowując chciałam dodać, że niestety kierownik Tomek nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi i prowadzeniu firmy, w nerwach przeklina, a uwagi do pracowników bardzo niemiłe potrafi mówić przy innych pracownikach co jest niedopuszczalne. Na koniec chciał mnie skłócić z jedną z osób twierdząc, że ona "mnie obsmarowała i teraz mogę się odwdzięczyć i zrobić to samo". Pozostawiam to bez komentarza. Najlepsze zostawiłam na koniec - gdy moja nowa szefowa zadzwoniła do Tomka, żeby zapytać co o mnie myśli usłyszała, że jak ma za dużo pieniędzy i czasu to może mnie zatrudnić. Na szczęście nie sugerowała się tą "opinią". Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ALEX ELECTRO Sp. z o.o. - Białystok-kleosin

• Jak się pracuje w ALEX ELECTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALEX ELECTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALEX ELECTRO Sp. z o.o.?

ALEX ELECTRO Sp. z o.o.