Opinie o Alex Tools Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alex Tools Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alex Tools Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alex Tools Sp. z o.o. w Białystok

@Alex Tools Sp. z o.o. Nowy wpis

Straszna firma. Straszne zarządzanie. Straszni lidery. Naprawdę nie polecam tu pracować. Obiecali mi specjalną premię (ponieważ nie ma stałych premii i płacą mi dodatkowo grosz za niebezpieczną produkcję), A żeby otrzymać premię trzeba było spełnić pewne warunki (przyprowadzić do pracy jeszcze jedną osobę). Spełniłem wszystkie warunki. Dyrektor spojrzał mi w oczy i obiecał zapłatę i ostatecznie nie doszło do wpłaty, mimo że czekałem 2 miesiące. Pracownicy są traktowani okropnie. Jesteście traktowani jak bezsilne marionetki. Jeśli nie zgadzasz się na pracę w nowych warunkach, które ciągle się zmieniają (np. połączenie dwóch prac w jedną lub zmiana niektórych etapów w tym miejscu pracy, przez co sama praca staje się dla Ciebie niebezpieczna) , po prostu powiedzą Ci: „Nie, zrobisz, co powiedziałem” i nikt nie zapyta, dlaczego te innowacje się nie usprawiedliwiają, dlaczego nowe zasady nie działają i produktywność spada. Jeśli chodzi o środki ostrożności, są one łamane. Oto co spotkałem: brak jakiejkolwiek ochrony podczas pracy z laserami (okulary ochronne lub szkło), brak jakiejkolwiek ochrony podczas pracy Przy gorących piekarnikach (grube rękawiczki lub inne zabezpieczenie; piekarniki nagrzewają się na różnych etapach do 150-280 stopni i ludzie przypalają na nich ręce), Brak jakiejkolwiek ochrony podczas pracy z klejem i innymi chemikaliami (nie ma dobrych masek, które chroniłyby przed niebezpiecznymi oparami, ludzie krwawią z nosa i nie mają właściwej opieki medycznej i Zmuszeni są do dalszej pracy), pracy z substancjami łatwopalnymi (benzyna) na otwartej przestrzeni i nie ma bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Tylko to pamiętam i sam widziałem. Nagrałbym to telefonem, ale nie możesz mieć ich przy sobie, bo inaczej grozi ci kara. Chociaż wydaje mi się to nielegalne. I nie można pracować ze słuchawkami, bo według lidera " Nie można pracować ze słuchawkami, bo muzyka będzie Was rozpraszać i nie zrealizujecie swojego limitu”, ale ciągle grające radio nam nie przeszkadza. Ciągle Cię obserwują, żebyś „nie pominął ani się nie rozproszył”, a czasem nawet nie możesz pójść do toalety, bo „musisz pracować, ale była już przerwa”. Krótko mówiąc, jest to okropne miejsce z wielu powodów. Za moich czasów w ciągu tygodnia odeszło 3 pracowników i po mnie odejdzie ta sama liczba. A co do zwolnienia: Uzgodniłem, że Pracuję do końca miesiąca i wychodzę, ale w końcu wywalono mnie po cichu, złośliwie, nawet pod koniec tygodnia, żeby nie zepsuć statystyk i nie wypłacić mi premii. I osoba dla której Należała mi się premia i tego samego dnia zostałem zwolniony. W drużynie są szczury i okropni ludzie, ale na palcach jednej ręki można znaleźć dobrych, normalnych ludzi. Nie przychodź tu do pracy, w żadnym wypadku, nigdy.

Hejka. Czy ktoś mógłby wspomnieć coś w sprawie warunków współpracy z firmą Alex Tools Sp. z o.o.. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się zdalnie? Dzięki za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Alex Tools Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Alex Tools Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alex Tools Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alex Tools Sp. z o.o.
  • Przędzalniana 8A