Czy pracodawca Subko & Co Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rather anonymous Nowy wpis
@Pytanie

Przykro mi to pisać, ale nie. Nie motywuje.

Dominika Nowy wpis
@Rather anonymous

A czy coś więcej od siebie o tym pracodawcy mógłbyś dodać, jak tutaj jest ze zleceniami dla grafików? Sprawdziłam opinie, przeszukałam Internet, ale nie znalazłam żadnych konkretów o tym stanowisku. Gdyby znalazł się ktoś chętny do przedstawienia szczegółów, warunków pracy, możliwości pracy zdalnej, to liczę na odpowiedź.

Karolina Nowy wpis

W jaki sposób macie wyznaczaną premie ?

Gustaw Nowy wpis

Czy udaje się wam teraz pracować czy też w związku z aktualna sytuacją macie przestój, chciałbym dostać pracę w firmie, co wy na to?

Adam

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy

@Nie polecam napisz proszę na jakie atanowsko złożyłeś/złożyłaś aplikację?

Andrzej

Super firma więc może sobie pozwolić na wybieranie pracowników , którzy będą dla nich najlepszymi!!!

tak to ja

Mała firma, ale rozwija się w imponującym tempie. Dlatego jest to świetne miejsce pracy dla wszystkich którzy chcą się rozwijać na wielu płaszczyznach - nie ma takiej rozbudowanej struktury, która by zamykała pracowników w wąskim zakresie obowiązków i nie dawała szansy na próbowanie innych rzeczy. Poza tym bardzo ludzkie podejście do pracownika, a zespół jest niewielki, za to bardzo zgrany.

em

Dobre ludzkie podejście do pracownika, współpraca z klientami z Francji, Polski i nie tylko, można się dużo nauczyć. Fajny zespół. Idealne miejsce dla kogoś kto szuka pracy z dala od korpo klimatu, gdzie możesz mieć wpływ na wiele rzeczy. Polecam

Nie polecam

Wysyłają jakieś testowe zadania, człowiek poświęca czas na jego wykonanie, a im się nawet nie chce odpisać. Wykonujesz zadanie za free i niw dostajesz nawet feedbacku. Zenada, nieprofesjonalna firma. Nie polecam tego Januszpolu

Zostaw merytoryczną opinię o Subko & Co Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Subko & Co Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy Świat 41 lok. 15