Opinie o O&M Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy O&M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie O&M Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O&M Sp. z o.o. w Radom

Jaka jest kultura pracy w O&M Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

niema już O&M niestety spóźniles się nie będziesz mógł aplikować sorry

123 Nowy wpis

A gdzie się podziało O&M?

game over Nowy wpis

Czy wraz z oddziałem Radom właściciel odda małżeństwo T? On nierób ma o magazynie zero pojęcia, ona wylansowana dyrektorka, brak wiedzy i kompetencji, oboje brak kultury, słoma z butów wystaje. To dzięki nim ten oddział nie miał prawa bytu, ale co tam zaufanie właściciela bezgraniczne, w końcu tyle lat kręcili go. A może jak sprzeda to wreszcie ureguluje zaległości wobec ludzi i podmiotów, choć można w to wątpić. Brawo a mieliście konkurencje położyć.

Darek

Firma z opinią dobrego pracodawcy a wy tak marudzicie!!

@Darek

To tylko opinia,rzeczywistosc jest inna.(usunięte przez administratora)Niech nie robi dalej wstydu i zamknie ten (usunięte przez administratora) zwany O&M.Niech odda pracownikom zalegle pensje

Julia
@Ostry

Napisałeś, że pozytywne opinie nie przedstawiają rzeczywistości w O&M. Powiedz coś o tym, jak się tam pracuje. Jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej firmy?

@Julia

4.11.2019 napisałem szczegółowo i dosadnie Julia czego jeszcze nie rozumiesz?? Jestes inaczej myśląca czy jak?

Ostry

Witam po długiej przerwie. Firma O&M to juz praktycznie przeszłość,wisi na włosku a raczej już praktycznie nie istnieje jest na dnie finansowym,tonie w długach, nie ma pomysłu na dalszy plan i przyszlosc.Zespół całkowicie się wysypał zostało zaledwie kilka osób,ktoś ciągle odchodzi a reszta to kwestia czasu że odejdzie niedługo.Zaległosci w wyplatach dla pracownikow siegaja nawet kilku miesięcy,wypłata nigdy nie jest na czas poza tym wypłaty sa wydzierane sobie z utargów które sa zwozone od klientow przez kierowcow oczywiście proceder trwa od dawna.Brak ciaglosci w towarze,brak finansow na towar,na naprawy aut lub biezace wydatki.Opowiadane sa cudowne historie jak to bedzie cudownie.robiona jest zludna opinia a naprawde to widac golym okiem ze firma upadla auta z nowych toyot zmienieone na stare clio i fabie,tabor tez sie uszczuplil.A wlasciciel to zwykly (usunięte przez administratora) ktory wodzi za nos i (usunięte przez administratora) pracownikow mydlac m oczy.Nie ma chyba tygodnia zeby nie byl za granica a utarg jeat inwestowany w synow bolidy i wyscigi w formule.Towar jest rozniez bardzo slabej jakosci wrecz masakrycznej jesli chodzi o owoce i warzywa a takze sporo towaru po terminie.Szkoda tylko ludzi ktorzy sa oszukiwani pod wzgledem finansowym i zszargali sobie dobre imie i sa spaleni w branzy.Ta firma to wstyd zal i obciach, deja vu firmy F.....s ta sama historia.Oczywiscie dzieje sie to wszystko w Pęcicach bo oddzial w Radomiu jest juz dawno zamkniety budynek stoi i straszy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie O&M Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Jaki jest styl zarządzania kadrą w O&M Sp. z o.o.?

Ostry

Ooo styl jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny jak w malo której firmie. Szczerze to zarządzania brak,stylu żadnego wolność i swoboda, brak jakiejkolwiek wiedzy,pomysłu,planu.Ta firma to już można powiedzieć przeszłość

ostry

W Pęcicach jest to samo (usunięte przez administratora) na kółkach,nie potrafią poprowadzić firmy,nie dają sobie rady.W biurze o&m w Pęcicach pracują same matoły lansujący się dyrektorzy itp. Nie płacą na czas kierowcom,magazynierom itd a jeszcze pretensje i wymagania i zdziwienie że pracownicy mają wszystko wywalone na towar,auta i szefostwo i szykują się liczne zwolnienia bo kto wytrzyma co miesiąc brak terminowych wypłat a własciciel bawi się za granicą i tylko Ci ,,z góry'' zadowoleni.Cała ta firma to tragedia i kwestia czasu jak upadnie i to szybko. Moje sugestie dla O&M Sp. z o.o.: zamknąc ta firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: pracodawca powinien zacząć płacić wynagrodzenie na czas i bardziej zainteresować się pracownikami lub zamknąć tą pseudo firmę żeby wstydu nie robić

Julia
@ostry

Wątek dotyczy pracy w O&M w Radomiu, ale dziękuję, że chciałeś podzielić się swoją opinią na forum. Prosiłabym tylko na przyszłość o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Piszesz, że w firmie jest problem z terminowością w wypłacaniu pensji - jak duże są opóźnienia? A może wiesz też, czy nowo zatrudniona osoba może od pierwszych dni pracy w firmie liczyć na stabilną umowę o pracę?

klient
@Julia

tak jest problem z płaceniem w terminie i nie mowie tu o premiach bo te są płacone z opóźnieniem od kilku do kilkunastu dni, głównie chodzi o płace podstawową. Właściciel co miesiąc płaci ją coraz później noi oczywiście każdego miesiąca kiedy jest wypłata tj. 10 - pracownicy słyszą że właściciel wyjechał za granicę lub jest niedostępny. Co do towaru wiele razy było mówione kiedy będzie towar bo są duże braki, kończyło sie na obietnicach a przed klientem handlowiec lub kierowca musi sie wstydzić za spore braki. Właściciel nie ma pojęcia o handlu tworzy mega wizje ale wogole ich nie realizuje, ja rozumiem to są jego pieniądze ale żeby osiągnąć sukces na rynku który ma sporą konkurencje to trzeba miec jakies zaplecze w towarze i niestety nikt za darmo nie będzie pracować bo ludzie też mają swoje życie. Zresztą na rynku słychać jak ludzie albo są zwalniani albo sami odchodzą z O&M. Własciciel nie traktuje ludzi poważnie, czasem nawet dość prostacko.Oczywiście pracują tam ludzie którym to nie przeszkadza. Ale to juz ich decyzje.

@klient

Święta racja

Ice Net

W O&M wprowadzono w trosce o pracownika system wypłat nie na czas. Zapobiega to niepotrzebnym wydatkom i bezmyślnemu wydawaniu pienipieniędzy przez pracowników. Hmmm z czymś mi się to kojarzy?..? Derzawu czy jakoś tam...

Xawey
@Ice Net

Ciekawe czy to prawda ... czy tylko fake news.

Zostaw merytoryczną opinię o O&M Sp. z o.o. - Radom

O&M Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Długojowska 106 lok. 1
    26-600 Radom