Opinie o P S METALWORKING SP. Z O. O. w Szczecin

P S METALWORKING SP. Z O. O.
5 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P S METALWORKING SP. Z O. O.?

TakNie
Krzysztof Ozygała Nowy wpis
@Pytanie

Tydzień ma 168 godzin, z czego 40 godzin, co stanowi niecałe 25%, spędzamy w pracy. Od dawna uważam, że atmosfera w pracy powinna być zdrowa. Co prawda praca to nie czas na zabawę, ale to też nie (usunięte przez administratora) koncentracyjny. Sztuką jest znaleźć kompromis pomiędzy efektywną, wydajną pracą, a miłą, przyjemną atmosferą. Dbam o to, aby w naszej firmie ludzie czuli się dobrze, aby nie było konfliktów, aby komunikacja była na wysokim poziomie, aby nie było niedomówień, aby stanowiska pracy były obsadzane kompetentnymi osobami, a osoby konfliktowe nie są przeze mnie mile widziane w firmie. Może nie zawsze się to udaje, ale jest to dość istotny punkt w naszej firmie i zależy mi na tym, aby każdy pracownik był zadowolony ze swojego miejsca pracy. Doświadczenie na stanowisku zarządzającym nauczyło mnie, aby zgniłe ziemniaki z kopca usuwać, ponieważ jeden zgniły ziemniak prowadzi do zepsucia całego kopca. Podsumowując, atmosfera jest dobra, a ewentualne konflikty (jesteśmy tylko ludźmi) są rozwiązywane na bieżąco.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie P S METALWORKING SP. Z O. O.?

TakNie
Krzysztof Ozygała Nowy wpis
@Pytanie

Jestem człowiekiem dość otwartym i dopuszczam różne opcje i formy współpracy, a pytanie jest dość ogólne i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Myślę, że zamiast zadawać tego typu pytania na forum lepiej umówić się ze mną i zaproponować swoje własne rozwiązania. Może odpowiedź okazać się strzałem w dziesiątkę z korzyścią zarówno dla proponującego, jak i dla firmy P S METALWORKING. Pozdrawiam.

Tak1Nie
Mietek

Wiedza, fachowość i doświadczenie są tu naprawdę doceniane. Bardzo dobre wynagrodzenia jak na polskie warunki. Świetna kadra i atmosfera. Polecam firmę. Moje sugestie dla Partner-Ship Metalworking Sp. z o.o.: GERADEAUS! Nie oglądać się za siebie ani na innych. Stawiać kolejne cele i je osiągać. Lubię atmosferę w Partner-Ship Metalworking Sp. z o.o. za: Kadra. Świetni, wyrozumiali ludzie.

Tak5Nie
Krzysztof Ozygała
@Mietek

Dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że będzie przydatna dla tych, którzy chcieliby zacząć z nami współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

Tak4Nie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Partner-Ship Metalworking Sp. z o.o. w mieście Szczecin nie ma żadnej opinii.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o P S METALWORKING SP. Z O. O. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

P S METALWORKING SP. Z O. O.