Opinie o Big Studio Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Big Studio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Studio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Studio Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Big Studio Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

X Nowy wpis

Brak szacunku do pracowników, tym bardziej tych pracujących dłużej. Sranie karami na prawo i lewo. Nawet jako praca dodatkowa się nie opłaca, bo nie starczy Ci na opłacenie kar. "jak cos ci się nie podoba to złóż wypowiedzenie" to sztandarowy tekst. Brak żadnego zrozumienia. Traktują cię jak zero jedynkowego robota a jak się okazuje, że nim nie jesteś, to wypad. Odradzam każdemu. Miasto na P.

Byłem Nowy wpis

Mój przypadek wyglądał tak że jakieś 2-3 tygodnie temu miałem rozmowę rekrutacyjną w Burger King na Alei Krakowskiej podczas której podszedł do nas jak się później okazało kierowca którego akcent wskazywał na pochodzenie wschodnie który wręczył dziewczynie prowadzącej rozmowę niewielką podłużną torebeczkę której kształt wskazywał że zawartością jest butelka. Ostatecznie nie podjąłem się pracy ponieważ wyglądało to tak jakby trzeba było głęboko wchodzić żeby mieć tu dobrze.

Zofia Nowy wpis
@Byłem

I stwierdzasz tak na podstawie tego, że jeden pracownik komuś coś podał? Brzmi to dosyć nietypowo. A jakie warunki zaproponowali na rozmowie? I jak wygląda ta rozmowa, jakie pytania zadają?

Czy ja dobrze rozumiem, że jest to ta firma która zatrudnia kierowców do pizzy hut, kfc i burger king?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Big Studio Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zofia

A nie mają powodu być zadowoleni? Może nie wszyscy mają takie same problemy, a praca ma jakieś plusy? Mogą przecież dobrze płacić czy coś, dajcie znać właśnie, jak to jest z tym zarobkiem?

Przekręt zwany wałkiem

Sugerowałbym się przyjrzeć pracy koordynatorki Anecie i porozmawiać z kierowcami. Czy faktycznie dostają premie od niej, czy sama sobie je bierze dla siebie na "paznokcie" ;)

Kadry
@Przekręt zwany wałkiem

A skąd takie podejrzenia? Przecież koordynator musi wpisać premie w listę płac bo inaczej tej kasy nie dostanie do wypłacenia ;) a listy przecież widzą kierowcy przy odbiorze wypłaty

Mini
@Przekręt zwany wałkiem

A bardzo proszę jestem kierowcą u Anety i nie doszło nigdy do tego żeby Aneta brała coś dla Siebie i zabrała coś swoim kierowcom jest zawsze dostępna i pomocna jakby każdy szef był taki jak Aneta to świat byłby piękniejszy

Arkeno
@Przekręt zwany wałkiem

PANI ANETA SUPER KORDYNATORKA . Z WYPLATAMI NIGDY NIE BYLO PROBLEMU PRACUJE DO DZIS OD DLUGIEGO CZASU I NIGDY NIE BYLO PROBLEMU Z PREMIAMI ! WEDZ HEJTEZE ZANIM ZACZNIESZ CO PISAC NA TĄ PANIA TO SIE ZASTANOW ! !

Wypłata nie na czas, żadnych wyjaśnień księgowej czy kierownictwa, nikt nie umie wyjaśnić sytuacji. Nikt nic nie wie. Jak ktoś chce pracować charytatywnie to praca dla niego.

Marzena

czyli tu księgowa się tym zajmuje a nie kadry, nie ma takiego działu? sądzisz, że problemem jest kondycja firmy, coś z nią jest nie tak? kiedyś działo się podobnie?

Wiola
@Marzena

Wypłaty, umowy i inne rzeczy z tym związane robione są przez kadry, sama miałam z kadrową bezpośredni kontakt jak potrzebowałam zaświadczenia do urzędu. Nie wiem skąd opinia, że jakaś księgowa się tym zajmuje, może nie każdy potrafi rozróżnić stanowiska kadrowa-księgowa ;)

@Wiola

no właśnie zdziwiło mnie to. generalnie to jakie tu są wszystkie działy wobec tego i jak liczne? sporo tych osób w biurach jest?

Na jakie benefity można liczyć w Big Studio Sp. z o.o.?

Big Studio Sp. z o. o.

Pojazdy firmowe (auta, skutery) na wyłączność - również do użytku prywatnego w czasie wolnym. Zniżki na asortyment spożywczy z restauracji.

Na brak wypłat w terminie i brak docenienia pracownika

Kierowca

Jak komuś pasuje jeździć samochodem zimą w letnich oponach bez bieżnika, często bez ręcznego lub ze startymi klockami hamulcowymi to polecam firmę

Poznań - każda wypłata opóźniona. Mają czas do 18 dnia miesiąca i nie potrafią się wyrobić. Nawet nie poinformują dlaczego tak się stało, mają głęboko w poszanowaniu swoich pracowników. Grafik? Jak nie liżesz tyłka kierownikowi to dostajesz same ochłapy. Nie obchodzi ich czy jesteś pracownikiem z najlepszymi czasami dostaw czy opierdalasz się i jeździsz na zakupy w czasie pracy. Liczą się znajomości. Czasami nawet się zdarzy, ze nie dostaniesz przez całe dwa tygodnie ani jednego dnia "bo ktoś musi ucierpieć". Zatrudniają ludzi na upór, a potem brakuje godzin dla stałych pracowników. Ta "firma" to żart.

Xxxxdamon

Prze dramat w Poznaniu. Nie polecam. Pseudo szef filip zwalania z byle powodu. Tak jak restauracje są spoko, to ten typ rembielak jest fałszywa (usunięte przez administratora) każdy to wie . Nie polecam ten firmy przez tego pana

Stary menel
@Xxxxdamon

Filip to (usunięte przez administratora) nie szanuje ludzi

Lolus

Praca w Poznaniu spoko. Wiadomo że jak ktoś nie lubi jeździć autem to nie jest dla niego. Szefostwo na plus. Niektórzy narzekają na stan aut ale prawda jest taka że może max 50% kierowców faktycznie dba o te auta a niektórzy podchodzą to tego że to służbówka i jadą żeby tylko zepsuć. Są kary za nie stawienie się na zmianie ( oczywiście nie liczącz chorób i zdarzeń losowych ) ale to jest jak najbardziej w porządku oni też mogą dostać karę od swojego klienta że nie ma pracownika a obsługują tyle restauracji i kierowców że muszą na tym zapanować. Pieniądze z reguły na czas zdarza się spóźnienie przez co niektórzy kierowcy źle podchodzą do zarządu firmy i zamiast pogadać o sytuacji która de facto nie powinna mieć miejsca ( nie zawsze jest pięknie i kolorowo ) to się oburzają i grożą nie pracowaniem w następnym dniu. Flota aut w większości nowe Fabie bądź citigo są na zastępstwa inne auta. Jeśli ktoś dobrze żyje z zarządem koordynatorem i flotowcem i poprostu nie robi pod górkę oni odwdzięczają się tym samym.

@Lolus

No z tym czy kolorowo czy nie to fakt. Ale widzisz pogrożą i przestają, tak? A zarząd to co na to, jakakolwiek reakcja jest?

Były kierowca

Czytam komentarze to zacząłem się zastanawiać czy faktycznie nie którzy pracowali w tej firmie. Pracowałem dwa lata nigdy nie było problemu z wypłatami. Kwestie grafikowe zawsze można było dogadać. Na pewno na plus możliwość zabrania pojazdu do domu, zaczynałem na skuterze potem samochód a teraz musiał odejść niestety. Przeprowadzka do innego miasto

Driver
@Były kierowca

Jak ktoś chce jezdzic na dostawach a nie ma wlasnego pojazdu to spoko opcja ze dostaje auto czy skuter i moze nim jezdzic do domu i w ogole. Nie chca kaucji ani oplat za wynajem jak w innych firmach. Auta nowe ja tylko za paliwo place, ale uwazam ze to dobry deal. i tak wychodze na swoje $$

@Driver

No to super opcja a tak z ciekawości tylko to jak z ubezpieczeniem wtedy? Co gdy np., komuś w nocy pod domem uszkodzą pojazd lub nawet go ukradną? Pracownik nie ma z tego tytułu problemów?

Dariuk
@Marzena

Flotowiec i koordynatorka wtedy pomagają. Zgłaszają sprawę na policję. Za ubezpieczenie i naprawy auta odpowiada firma, oczywiście jeśli szkoda nie powstała ewidentnie z winy pracownika.

@Dariuk

Rozumiem, a zdarzało się takie coś już może?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Big Studio Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Kierowca

Tak.

Krzysztof
@Kierowca

Jaki poziom jest wymagany? B2 starczy? Jakieś inne języki też trzeba znać?

@Krzysztof

Nie trzeba znać, nie ma wymagań odnośnie znajomości języków obcych. Wymagany jest język polski komunikatywny. Tylko w przypadku, gdy kandydat nie potrafi biegle mówić po polsku, rozmowa jest przeprowadzana po angielsku w celu lepszego porozumienia się.

Edyta
@Big Studio Sp. z o. o.

Aa, na takiej zasadzie. Czyli obcokrajowcy mają takie same szanse na przyjęcie jak Polacy?

@Edyta

Pracownicy są przyjmowani na podstawie posiadanych umiejętności i predyspozycji do pracy, a nie na podstawie pochodzenia.

XD

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii.. Pieniądze zawsze na czas - jeśli to jest dla kogoś zaletą to spoko, dla mnie to raczej oczywistość, a nie ich dobra wola. (pieniądze zdarzają się spóźnione) Mała stawka Brak premii za kursy W niektórych lokalch "menadżerka" traktuje cie jak śmiecia (w innych jest spoko) Dziwna umowa Jak nie chcesz przychodzić w dniu wolnym to potem dostajesz 15h w tygodniu To super praca jako dorywcza

@XD

O które lokale Ci chodzi z tym traktowaniem ludzi jak (usunięte przez administratora)

Ola

Atmosfera fajna, koordynator zawsze był pod telefonem, jak potrzeba to i koło pomógł zmienić :) Jeździłam firmowym autem i mogłam się nim poruszać tez prywatnie wiec to jak najbardziej na plus. Premie tez się zdarzały. Negatywne opinie wynikają chyba z tego, ze wielu kierowców po prostu nie chce pracować. Gdyby nie ciąża, zostałabym na dłużej :)

Kierowcaa

O co chodzi? Pracuje tu 3 miesiące i są lepsze i gorsze momenty jak w każdej robocie. Firma jest dla was w porządku jeśli wy też jesteście. Jak sobie nie przychodzicie do pracy, spozniacie się, załatwiacie jakieś prywaty w czasie pracy, to jak ma nie być żadnych konsekwencji? Wy dostajecie karę a ja premie za przyjście na wolnym za was xDDD

@Kierowcaa

Dziękujemy za opinię. Staramy się docenić sumiennych i rzetelnych pracowników. Pozdrawiamy!

Oskar
@Kierowcaa

Dokładnie. Wypłaty wypłacaja często nawet wcześniej niż w terminie podanym w umowie. Kierownicy zawsze odpowiadają na pytania i próbują pomóc ale jak ktos nie chce pracować to i oni nie będą na siłe nikogo trzymać! A da się zarobić, przy średnim miesiącu i na własnym aucie mniej niż te 3000 na czysto nie zarabiam ;p

Kamil

Praca jak to praca na wielki plus atmosfera między pracownikami, warunki też spoko.

Wiktoria

Polecam! Kasa na czas wypłacana, często jakieś premie za pomoc w dniu wolnym, grafik elastyczny - można się dogadać z koordynatorem. Nie rozumiem skąd takie negatywne komentarze..

BylyKierowca

Potwierdzam wypowiedź tego Pana

Wasz Pan

Popieram kolegę.do wyrzucenia wszyscy. Korw.....małolata sami do rządzenia się wzięli. Niech trochę na ulicy po handluje najpierw.

Dzik

W tej dziedzinie są lepsze alternatywy- uciekać gdzie pieprz rośnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Big Studio Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Big Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Studio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Big Studio Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Hoża 86 lok. 410
    00-682 Warszawa