Opinie o Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. w Sopot

JZ Nowy wpis

Polecam, opieka na najwyższym poziomie.

Monika Nowy wpis

Korzystałam z ośrodka we wrześniu 2023 i z całego serca polecam, świetni rehabilitanci. Miejsce pełne serca i profesjonalizmu.

misio

Mam opinię zdecydowanie negatywną.Wykupiłem refabilitację neurologiczną+, która była najdroższą propozycją ośrodka w Ujeździe.Jednak jakość tej rehabilitacji nie różniła się niczym od standardowego pobytu opiekuńczego, tańszego o ponad 3000,00 zł. otrzymałem na pożegnanie prezent w postaci zakażenia świerzbem, najpewniej w wyniku braku dezynfekowania przez personel leżanek i przyządów po poprzednim pacjencie.

Jan Nowy wpis
@misio

Praca w ośrodku bo są ogłoszenia.Elastyczny czas pracy????? Chyba żart praca po 12 godzin .Umowa zlecenie .Takie stany ciężkie 12 godzin to tylko może Ukraina bo oni są po to żeby szybko zarobić i uciekać.12 na 24 owszem są zmiany ale od 7 do 19 i w kółko bo ludzi nie ma.Zart.Najnizdza krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o.?

Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o.
  • Józefa Kraszewskiego 32 lok. 28
    81-815 Sopot

Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o.