counter
5 2 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Maksik Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Polecam tą firmę szczególnie osobą, które szukają stabilnego zatrudnienia i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji. Bardzo dobry pracodawca.

Były pracownik Nowy wpis

Bardzo fajna firma, super ludzie- pomocni i współpracujący ze sobą. Firma dająca duże możliwości rozwoju. Dobre zarobki w zależności od umiejętności i doświadczenia. Wystarczy wykonywać dobrze swoje obowiązki, a każde zaangażowanie ponad obowiązki jest dodatkowo premiowane i wynagradzane. Bardzo polecam tego pracodawcę wypłaty zawsze na czas ostatniego dnia miesiąca.

Ciekawy

Jak wyglada sprawa umowy o prace i zarobków? Warto zatrudnić się u pracodawcy? Jakieś dodatki lub premie są przewidziane? Wczasy pod grusza? Czekam na więcej informacji od osób, które pracowały w Maksik.

Pracował
@Ciekawy

Najniższa krajowa, umowa na trzy miesiące a później kop w (usunięte przez administratora) na szczęście. Zero dodatków, zero premi, nawet o wypłatę nadgodzin trzeba się prosić. Wyzysk i brak poszanowania do człowieka. Szkoda czasu i nerwów na ta firmę.

Ciekawy Nowy wpis
@Pracował

A jak wyglada sprawa przerw w pracy? Organizacja pracy? Jest jakiś kierownik? Nauki dużo? Urlop - ktoś ma doświadczenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niewiarygodne, nigdy nie zostałam potraktowana w taki upokarzający sposób jak w tej firmie. Do samego końca człowiek nie wie na czym stoi. Praca w ciągłym stresie i nagonka okropna. Pracy mnóstwo i zero wsparcie ze strony pracodawcy. Nie życzę najgorszemu wrogowi.

Nie polecam, omijać firmę szerokim łukiem brak szacunku do pracownika totalny mobbing i wyzysk. Firma zarządzana przez Ukrainca który chciałby mieć pracowników za darmo ludzi traktuje jak śmieci.

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Maksik Sp. z o.o. w mieście Tarnowskie Góry, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Maksik Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad