Injobs.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Injobs.Pl Sp. z o.o.

FishingMachine

Witam, czy jest ktoś kto pracuje przy kontroli części samochodowych pod Dortmundem i może się wypowiedzieć o warunkach pracy?

Helena

A udało Ci sie koniec końców wywalczyć pensję?

Gosia

Zła agencja pracy za granicą.

@Gosia

Gośka dlaczego zła ? Pracowałaś wogóle, czy tylko spamujesz? Ja jestem od kilu miesiący w piekarni koło Frankfurtu i jest OK. Stawka normalna, dopłacają do pensjonatu, w sumie to oni go w całości opłacają , a mi odciągają przy wypłacie 200 euro. Kasa na czas, zawsze 15 już na koncie !!! Kontak z Panią Agnieszką i Panią Julią dobry. Nie zawsze można się dodzwonić, ale zawsze oddzwaniają.

Natalia
@Karol

a jak zarobki w piekarni za granicą, możesz zdradzić ?

Roman
@Karol

Fajnie że napisałeś o chociaż teraz mam rozeznanie jak tam jest. Na długo podpisałeś kontrakt? Dojazd do pracy masz załatwiony czy sam sobie organizujesz?

@Karol

Zgadza się. Jak każda agencja mają firmy dla których wysyłają ludzi. Warunki tam zapewnia zewnętrzny podmiot. Nie jedziesz do ich firmy tylko do ich klienta.

@Gosia

Ok

Kleber

Prawda każda agencja to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) UWAGA na Injbs w Berlinie tak zrobią że przepracujesz miesiąc i rezygnujesz z pracy to nic Ci nie zapłacą, u mnie tak było wymyślili jaką karę umowną a to że zniszczyłem pokój że zabrałem coś z mieszkania itp i do wypłaty 0,00 to (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Programista / Programistka CNC - Operator CNC? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Osoba Zainteresowana

Zlozylem CV na wybrane stanowisku po czym pani dzwoniaca w sprawie aplikacji do ogloszenia pyta mnie jakie ogloszenia mnie interesuja co jest conajmniej dziwne po czym rozlacza sie bez zadnej odpowiedzi. Nie polecam nawet kontatku z ta agencja, pozdrawiam :)

Jestem na piekarni. To ich główną firma. Umowa ok. Zaliczki raz w tygodniu. Kasa na 15. Pensjonat pokoje jednoosobowe. Nie widzę problemów

@Marcin

Jak ta praca bo się tam wybieramy?

Ok. Kaasa na czas. Pokoje jednoosobowe. Polecam

@Marcin

A inne warunki? Jak z wyżywieniem?

Krzysztof

Wszystko ok. Zgodnie z umowa. Dobrze warunki pracy.

Tomasz

Wszystko ok. Stawka na komisjonera wychodzi 2100€. Są nadgodziny. Pokój ogarnięty.

Mariusz

Pracowałem na Piekarni. Warunki ok. Umowa niemiecka. Kasa na czas. Nie warto czytać opinii innych pseudo pracowników lub hejterów z innych agencji. Na piekarni byli tacy, co robić nie chcieli....albo narobili (usunięte przez administratora) na pensjonacie.

@Mariusz

Napiszesz coś więcej o warunkach ;)? Co tam było takiego ok?

Weronika

Nie zgadzają się pieniądze

Roman
@Weronika

Nie zapłacili ci tyle ile powinni? Ja bym pogadał z przełożonym, bo jak różnica jest duża to jesteś stratny, nie?

inJobs
@Weronika

Pani Weroniko, proszę podać prawdziwę imię i nazwisko sprawdzimy czy rzeczywiście się nie zgadza. Sprawdziliśmy listę byłych i obecnych pracowników ( nie zatrudniamy zbyt dużo kobiet) i nie ma osoby o imieniu Weronika. Więc prośba do Pani "Weroniki" o podanie prawdziwych danych :)

@inJobs

Ale to chyba lepiej na jakiegoś maila prawda? Bo tak na forum to troszkę jednak chyba słabo z takimi danymi

Nie polecam tej agencji

mechanik

Polecam rzetelna uczciwa firma realne stawki wszystko naliczone zgodnie z umową.

Fajne oferty pracy w Holandii. Posiadając uprawnienia spawacza MAG można znaleźć oferty dobrze płatne. Oferują stawki od 500E tygodniowo z zakwaterowaniem. Przy moich umiejętnościach to bardzo dobre oferty. Polecam kontakt bezpośredni. Wytłumaczą jaka stawka, za co i jakie dodatki.

Czesław

Interesowałem się wyjazdem jako stolarz do Hamburga. Konkretne warunki, wytłumaczono mi jaka stawka na początek. Miło ,przyjemnie. Niestety zostałem w kraju. Jezeli będe wyjeżdżał pomyślę o tym pośredniku.

Wiecie może, czy w Injobs.Pl Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zadzwoń napisz zapytaj

Dzwoniłem zapytać o ofertę pracy w Holandii. Miła pani rekruter. Zawsze kontakt czy mailowy czy telefoniczny. Polecam. Sporo ofert.

Wiesław

Byłem w Berlinie na robocie. Jak każda agencja na początku sporo wątpliwości. Trzeba dobrze słuchać i czytać umowy. Potem nie ma rozczarowań. Stawka z ogłoszenia ni jak się do rzeczywistości. Okazałem doświadczenie zdobyte oraz uprawnienia i dostałem inną ofertę pod Berlinem. I nie ze stawką bez języka bez uprawnień tylko 16E za godzinę. Mam też nadgodziny. Zakwaterowanie i zero problemu. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, piszcie co macie, dawajcie papiery wtedy jest inna praca

nieznana osoba

Napiszę jak wygląda zatrudnienie w miejscowości Gertshofen szycie pokrowcow na siedzenia samochodowe,pierwszy dzień pracy jest spotkanie w pracy tak się to nazywa bo pracodawca nie płaci za pierwszy dzień pracy i w tym dniu Szef podejmuje decyzję czy danego pracownika przyjąć do pracy czy jedzie z powrotem na drugi dzień do Polski ,niestety to co piszę jest prawdą.

Julia
@nieznana osoba

Hm, a czy Injobs.Pl pokrywa koszty przyjazdu/wyjazdu do/z miejsca pracy? Czy kandydat sam musi za wszystko zapłacić? Faktycznie za ten dzień próbny nie dostaje się żadnego wynagrodzenia?

@Julia

W zależności jakie oferty mają. Są takie, że firma zwraca nie pośrednik. A także takie, że zwraca pośrednik. Jak zrozumiesz przy rozmowach jak to działa, wtedy wiesz czy i jak jest. Wiele osób nie słucha a potem wymyśla czy dopowiada. Kto chce, to będzie pracował.

Patrycja

Macie kontakt do tej firmy ?

@Patrycja

Dobra robota zagranicą. Konkret kasa, zero kręcenia.

@Patrycja

www.inobs.pl Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Injobs.Pl Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Injobs.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 41 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Injobs.Pl Sp. z o.o.