Injobs.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Injobs.Pl Sp. z o.o.

Silvero

Cześć jadę jako spawacz do miejscowości Neuenhaus.Firma zajmuje się produkcją maszyn rolniczych.Mam pytanie czy pracuje tam kroś z Was i jakią macie opinie? Dzięki za info

Olo
@Silvero

Masz umowę ze będziesz pracował jako spawacz , masz w umowie wskazane miejsce pracy , masz gwarantowaną minimalną ilość godzin pracy w miesiącu , jeśli nie to się zastanów, bo jak nie to cię wyślą do rzeźni , na budowę albo do kopalni i nic nie zrobisz bo nie masz tego w umowie , nie ma godzin więc możesz przepracować trzy dni w miesiącu , nie masz miejsca więc dziś północ Niemiec a jutro południe , nie dają odzieży ochronnej do pracy musisz sobie kupić , pobierają pieniądze za zaliczki , nakładając kary za zerwanie kontraktu który nic ci nie gwarantuje itd..., dobrze się zastanów i przeczytaj umowę zanim podpiszesz bo zrobisz sobie wycieczkę na swój koszt i wrócisz bez pieniędzy ale za to z długami

Chris
@Silvero

Witaj. I co pracujesz tam ? Bo chcą też tam mnie wysłać ?

miałeś możliwość, żeby dopytać o szczegóły? zastanawiam się z jakich przyczyn pracodawca się rozmyślił, do biura nie wpływają tego typu informacje? i co w takiej sytuacji jaka jest dalsza reakcja, czekasz na kolejną okazję?

Ali G.

a przy rekrutowaniu obiecały mieszkanie blisko firmy? bo to ich stała gadka, a na miejscu sie okazuje że do firmy masz po 20km. Do tego te zakwaterowania... mój pies ma lepiej. Zastanówcie się dwa razy zanim wyjedziecie przez ta agencje.

@Ali G.

hej, a podzielisz się wobec tego szczegółami jakie mogą być zawarte na umowie? mam na myśli te zasady odnoszące się do warunków. co na 100% jest zapewnione i czy masz jakikolwiek wpływ na jej teść czy każdy ma drukowaną tę samą kopię?

Ali G.
@Anna

na umowie masz informację że oni zapewniają zakwaterowanie. Chodzi o to że na miejscu sie okazuje że do pracy masz 20 km w jedną stronę a nie tak jak pani Agnieszka obiecywała że bedzie pod pracą. Do tego z obiecanego pokoju jednoosobowego robi sie nagle pokój dwuuosobowy i do tego taki przez ktory przechodza inni mieszkancy. Czlowiek zostaje tylko do pierwszej zaliczki i spierd...a. a umowe to wysylaja mailem, nalezy podpisac i im odeslac. Nie wiem czy to w ogole jest legalne i normalne ze tak robia.

Ktoś pracuję w branży automotiv i może powiedzieć ile wychodzi na rękę? Jakie są warunki mieszkaniowe i czy są nadgodziny?

Kacper
@Kasia

Witam miałaś ofertę na produkcji części samochodowych?

@Kasia

mieszkasz w jakimś motelu pracowniczym, w pokoju dwuosobowym bulisz okolo 600e za lozko. dieta nie pokryje ci kosztu zakwaterowania, dokladasz z wyplaty. kontakt po podjeciu pacy to weczne zbywanie i odsylanie do innej osoby ktora nic nie wie. tu jak to w agencji, nieznasz dnia ani godziny kiedy ci powiedza ze cie zwalniaja

@Paweł

600e? To dużo, tak? Nigdy nie byłam to pytam. A taniej nie da rady czegoś sobie ogarnąć? Ten motel, o którym piszesz to agencja podsuwa czy samemu sobie można szukać jeśli się chce?

Bozena
@Anna

pytasz czy 600 za miejsce w pokoju dwusosobowym ze wspolna lazienka i kuchnia to duzo? nie no super tanio.

@Bozena

czyli jednak dużo? :( nie wiem nigdy nie byłam, nie wiem też jakie standardy tam mają ostatecznie i czego trzeba się spodziewać. a jak sama bym ogarniała sobie lokum to taniej by wyszło? robiliście tak w końcu? i agencja da wtedy kasę z powrotem? ogólnie to ile ostatecznie ode mnie wezmą za usługę?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Programista / Programistka CNC - Operator CNC? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Przykro że pracownicy tej firmy są niekompetentni. Na podstawowe pytania nie potrafią udzielić rzeczowej odpowiedzi, lub udzielają wymijających. W ten sposób nie buduje się zaufania. Aż boję się pomyśleć jak wygląda współpraca z tą „firmą”

Porazka z zakwaterowanem i praca. W pokoju grzyb i zimno, przepracowalem dwa dni po czym uslyszalem ze sie niby nie nadaje i mnie odmeldowali. oczywiscie za przepracowane godziny do dzis nie dostalem nawet centa. Wtopiona kasa na wyjzazd. OD siebie nie polece tej agencji nikomu!

Seba

nie polecam, zwolnili mnie i dziewczyne bo niby firma nas nie chciala a w firmie nic o tym nie wiedzieli. obiecywali duzo godzin i nie bylo. nie polecam sa lepsze agencje

@Seba

A coś więcej? Przez jakie okoliczności miałoby do tego dojść? I jak tamta firma się do tego odniosła, wcześniej jakoś normalnie z agencją współpracowała? I ostatecznie jak to się zakończyło tak naprawdę?

Seba
@Anna

nam injobs powiedzial ze to kupfer nas odmeldowal a tamta firma poiedziala ze nie rozumie o co chodzi i ze nas injobs odmeldowal.co najlepsze po tym jak nas zwolnili zadzwonil koordynator i mowil ze jednak mozemy tam isc do pracy. niepowazna firma

a gdzie to było?

to było w Drezno?

Aabb
@Seba

W jakim okresie pracowaliście na komisjonowaniu? Ten rok czy poprzedni? I po jakim czasie was zwolniono?

obserwator

cześć. pracuje ktoś obecnie przez agencje i jakie doświadczenia? planuje wyjechać ale mało qopinni na czasie.. pzdr

@obserwator

Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie robi zbędnego zamieszania pieniądze w terminie i pokój zapewniają

marek
@obserwator

na szczescie juz u nichnie pracuje. Na poczatek wszystko jest niby okay, zalatwiaja ci nocleg ktory ma kosztowac 350e. przy wyplacie odciagaja ci 600e bo tak. w biurze mowia ze tak szef decyduje, a jak ci sie nie podoba to cie zwolnia bo niby sie nie nadajesz. z kwatery do pracy w jedna storne masz okolo 20km i nie masz co liczyc na kase na paliwo.

Spawacz

Witam czy ktoś obecnie pracuje jako spawacz na terenie Niemiec? Jak z wynagrodzeniem wszystko ok? Trochę niepokoi mnie że wypłata do 15

Sławek
@Spawacz

Wypłata kolego to do 15, ale dni roboczego. Przy dobrych wiatrach możesz dostać nawet po 20.

@Sławek

Ale wypłacają tak jak mówią? Za nadgodziny itp(usunięte przez administratora)? Pracowałeś jako spawacz ? Ja mam zamiar jechać do Neuenhausen

Sławek
@Spawacz

wypłacaja, pracowalem, ale nadgodzin to bylo malo. Jak pracujesz jestes ok,jak cos ci wypadnie to cie zwolnia

Szczepan
@Spawacz

pojechales? pracujesz? mnie wystawili. Mialem wszystko umowione i mi powiedzieli ze nie potrzebuja po czym ponownie dali ogloszenie ze tam szukaja. Od siebie nie polece tej agencji nikomu.

@Szczepan

Miałem zacząć od 06.03 przełożyli Mi na 13.03 zobaczymy jak to będzie może podobnie jak u Ciebie

@Szczepan

Szczepan a podpisywałes umowę z nimi przez internet?

Szczepan
@Spawacz

tak, wyslali na maila, kazali podpisac i zeskanowana odeslac. Widze w tej agencji calz czas tak samo. Niby cie biora a pozniej przekladaja. Chlopie szukal lepiej gdzes inndzie bo zaraz znow sie okaze ze ci wyjazd przeloza :D

@Szczepan

Wyjechałem 13.03 praca jak na poczatek fajna nie muszę spawać Szczepiam w przyrządzie elementy na robota. Kwatera też w porządku tyle że na nocki trzeba się przyzwyczaić ale sam chciałem pani Agnieszka jak coś nie tak służy zawsze po mocą d01.04 z kolegą co razem mieszkamy i na zmianie jestsmy dojeżdżamy 20 km bonod kwietnia na miejscu mamy mieszkać nie mieliśmy na paliwo to firma zaliczki przelała po 2 dniach pracy, jak na pierwsze dni jest ok zobaczymy co dalej pozdrawiam

Zwykły człowiek

Nie polecam, agencja okazała się wielka porażką. Pojechaliśmy na miejsce i na drugi dzień pracy nie mieliśmy i musieliśmy wracać. Biuro się ociąga wszytko odkłada w czasie zbywa krótkimi nie konkretnymi odpowiedziami. Ponieśliśmy tylko straty finansowe, nic nie zarobiliśmy. Lepiej uważajcie

Ciekawy
@Zwykły człowiek

nie sprawdziliście się na dnie próbnym?

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. w mieście Mrągowo? Dajcie znać!

Znalazłam pracę w Holandii przez agencję injobs.pl Rekruterzy dobrze tłumaczą gdzie jest praca i za ile. Nie ma zastrzeżeń.

Aleksandra
@Marta

Hej @Marta, powiedz proszę na jakim dokładnie stanowisku pracujesz? Czy praca którą znalazłaś jest na stałe, czy na pewien okres czasu? Czy w razie problemów możesz kontaktować się z injobs.pl?

Jacek
@Aleksandra

Marta pracuje w biurze i smaruje pozytywne opinie

Ryszard
@Jacek

A co, ty masz inne zdanie o Injobs.Pl? Więc może sam napiszesz co sądzisz o tej firmie? Jak to jest z kontaktem z nimi i ile można zarobić? Stawki są konkurencyjne?

Odradzam!! przed wyjazdem do Polski dostałem adres hotelu w którym miałem mieszkać i byłem zapewniony że wszystko jest załatwione. Po przyjeździe do Niemiec okazało się że wogóle w hotelu nie wiedzą nic że miałem przyjechać na szczęście pod dach przyjęło mnie na czarno kilku Polaków. Na drugi dzień dostałem wiadomość z przeprosinami że zaszła pomyłka itd już wszystko będzie dogadywane. Po chwili stwierdzone było że będę przeniesiony do innego miasta że transport będzie załatwiony. Dostałem nr do kierowcy który niby ma mnie zabrać na nową lokalizację, zadzwoniłem do niego okazało się że facet nic nie wie na temat mojego transport na dodatek nie jedzie w moje okolice. Odradzam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Gdy zarządzałem zwrotu kosztów podróży dostałem wiadomość że muszą porozmawiać z szefową i z firmą która miała mnie zatrudnić... Po tej wiadomości kontakt się urwał.

@Jacek

Nie smaruje, tylko znalazłam prze nich pracę. Stawka na początek obiecująca. Zakwaterowanie w umowie. Masz pewność że wyjeżdżasz i mas gdzie mieszkać. Potem w miarę czasu stawka w górę. Śmiało można na owocach zarobić 10-12 euro/h. Za miesiąc wychodzi coś koło 1800 E.

Kris

Czy firma zwraca pieniądze za dojazdy do pracy . Bo powinna płacić a z tego co wiem nie płaci

@Marta

Czyli zakwaterowanie za darmo? A co z wyżywieniem, tzn., na pewno we własnym zakresie ale tak tygodniowo ile mniej więcej euro by wyszło? No i to 1,8 e to już po odliczeniu wszystkich kosztów, które można tam ponieść?

Mariusz

Ok

Mariusz

Ok firma

Kabxgxy

Najgorsza firma jaka może być. Najpierw wszystko super za kwaterę się nie płaci, za przepracowane pierwsze 10 dni dostaliśmy po 800 € . Jednak już po 2 tyg pracy przyszedł aneks do umowy, że płacimy po 600 € za kwaterę (1200 € razem).. a po przepracowanym miesiącu 25 dni (156 h) dostaliśmy po 1200 €. Po wykonanym telefonie do p. Julia stwierdziła nam, że im więcej godzin przepracowanych tym mniejsze zarobki. Jednym słowem tragedia......

Mirek
@Kabxgxy

Nie tylko was tak załatwili. A jak zrezygnujesz z pracy to będą cie straszyć karami i nie wypłaca tyle ile zarobisz. Nie polecam.

A.

Nie polecam pracy w Pilsting. Obiecują pokój jednoosobowy przy firmie a po przyjeździe okazuje się że do pracy musisz robić po 30km dziennie za które nie dostaniesz nawet centa. Do tego mieszkasz z inną osobą. Miało być dużo godzin a co rusz siedzi się na płatnej kwaterze bo nie ma pracy.

Nie polecam, tną na wszystkim. Niby darmowe zakwaterowanie ale jak zachorujesz to Ci zabierają z wypłaty ile im się podoba. Do tego mieszkanie z alkoholikami, ćpunami i innymi psycholami.

Nie interesuje się

Ta firma gdy pracujesz jest prawie ok choć miałem dostać aneks (większą kasę) do umowy nie otrzymałem go przez 3mc a gdy mnie zwolnili gdy uległem wypadkowi i przebywam na zwolnieniu lekarskim już 5mc to mi tego nie wyślą bo wiąże się ze zmianą wynagrodzenia to jakaś kpina.

@Nie interesuje się

Czyli co teraz z tym tak naprawdę? Nie podpisałeś tego to w sumie Ci to nie przysługuje czy możesz się rościć? Pytam, bo ciekawa jestem jak to rozwiążą teraz

Edyta

Dzień dobry, czy ktoś jest na mięsie w Zeel? Proszę o odp jak tam?

@Edyta

warunki ok praca typowo produkcyjna pieniadze na czas zapewniaja mieszkanie

Firma inJobs (usunięte przez administratora) pracowników na zasadzie:wysyła cie do pracy na dane stanowisko,nastepnie na miejscu każą ci robic brudną robotę(przewaznie są to prace po byłych pracowniikach ktorzy uważają sie za szefów,a są zwykłymi pijakami na codzień,(trzeba po nich poprawiac pracę,jest dużo usterek),po wykonaniu usterek,ktos dzwoni i cie zwalnia,(całość teojej pracy trwa około para dni,tygodnia,max.dwa tygodnie)wyrzucają cie ,nastepnie płacą za 90/h ,400€ ,ty nie znasz j.niemieckiego nie wiesz za bardzo co robić i wracasz do polski,dodam ze ja bylem juz za piątą osobę zwolnioną a w ciągu połtora miesiąca przyjmowali i zwolnili 12 osób w jednym miejscu i tylko na jednej budowie,do tego dają ci 60€ diety dziennej,a zakwaterowanie pochłania ci całość ,stąd takie marne wynagrodzenie po przepracowanych 90 /h (400€),to są (usunięte przez administratora)

inJobs

Panie "Były pracownik" dobrych pracowników nie wyrzucamy po 2 tygodniach, tak więc sam sobie Pan wystawiasz opinie. Zakwaterowanie jest w przedziale od 15-20€/doba i jest opłacane przez nas , a potrącane przy rozliczeniu wypłaty.

Jacek
@inJobs

Czyli jest opłacane z pieniędzy pracownika a nie waszych, nieistotne kto płaci, ważne z czyjej kieszeni pochodzą pieniądze.

Na pewno nie wyrzuca Cię agencja tylko pracodawca bo nie spełniasz warunków/założeń w/w firmy. To norma wszędzie tak jest, w każdej agencji - najlepiej jechać samu.

Bzdura
@Jacek

Bo to prawda jest = kiwanie pracownika

@Bzdura

A da radę znaleźć tańszą opcję?

Polska krajowa za granicą

Polska krajową dostałeś za granicą wychodzi 18 PLN na godzinę czyli tyle co na budowie w polsce. Znając życie (usunięte przez administratora) i w polska umowa z pracą w delegacji albo cholera wie co.

Johny Bravo

Czy ktoś pracuje w meppen jako spawacz??

Adrian Stępień
@Johny Bravo

Zaczynam od poniedziałku

Firma w miarę spoko z pieniędzmi. Ale jeżeli ktoś idzie na zwolnienie lekarskie z przyczyn nie zależnych ( musisz płacić za mieszkanie mając je niby za darmo) i dowiadujesz się że jesteś zwolniony to firma nadaje się na przemiał

@Marcin

No to słabe doświadczenie widzę miałeś.. Jesteś pewien, że to przez zwolnienie lekarskie a nie niefortunny zbieg okoliczności? Kogoś jeszcze w tym czasie oddelegowali?

ale jazda
@Anna

skoro pisze że przez zwolnienie lekarskie to wie co pisze, po co deliberować ,napij się wody i zmień pampersa

@ale jazda

Nie no jasne, w takim razie chociaż dobra rada z tym, żeby w razie czego na nie nie iść. A są jeszcze jakieś ewentualne? Pracujesz to zauważyłeś coś może?

dd

Czy do pracy w niemczech zawierana jest polska czy niemiecka umowa o prace?

Maciej

Jak w każdej robicie gdzie są inny Polacy trudno spotkać kogoś super. Trzeba robić swoje żeby zarobić. W Bruckerk wielu odpadało ze swojej winy bo albo nie robili albo wolnie i niedokładnie. Niemiecki pracodawca rezygnował z pracownika. Kasa na czas tak jak w umowie. Zaliczki są. Mieszkanie opłacają sami.

Urszula
@Maciej

Ile razy można wziąć zaliczkę?

@Urszula

Cztery razy. W każdym tygodniu.

Helena

Serio? Opłaca się w ogóle aż tyle razy z tego korzystać? Czy lepiej poczekać na wypłatę po prostu?

Zostaw merytoryczną opinię o Injobs.Pl Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Injobs.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 41 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Injobs.Pl Sp. z o.o.