Craft Partner Sp. z o.o.

Opinie o Craft Partner Sp. z o.o.

ejmen

narazie nie mogę narzekać jak nie dogadałem tak mam, pieniądze w porządku, mieszkania ok, sprzęt, dojazdy, ubrania - bez zarzutu.

@ejmen

A jak się dogadałeś co do warunków zatrudnienia? Ile kasy proponują na start, można oczekiwać więcej niż minimalna krajowa? Ile kompletów ubrań przysługuje pracownikowi w ciągu roku? Jeszcze chciałem dopytać o te mieszkania; można zmienić nocleg, gdy nie odpowiada nam standard lub miejsce?

Paweł Nowy wpis

Cóż mieszkanie katastrofa w hostelu:( co do pieniędzy to CV rządzi:) jak pięknie mówisz co robisz i jak potrafisz. Tak pieniądze wpływają! Przypomnę tobie tylko jeden fakt: pracownik z 15 letnim stażem na wentylacji!!!!! Założył ten winkiel odwrotnie do ramki! Następny (usunięte przez administratora)

Gonzo Nowy wpis
@ejmen

Było fajnie. Poznałem ciekawych ludzi. Trochę się nauczyłem. Pozwiedzalem Hamburg. Szkoda że wracamy do domu.

Wszystko rozliczone w terminie! Dziwię się firmie, że zatrudnia ludzi z 15 letnim stażem na wentylacji a winkle odwrotnie zakładają na ramkę!wysokiej klasy specjaliści:) współczuję takich pracowników! Firmę polecam jak najbardziej

ooo Nowy wpis
@Paweł

A skąd pewność, że pracownicy mają tak duży staż pracy na wentylacji? Kurcze, to teraz się zastanawiam czy w ogóle starać się o pracę w tym miejscu. Bo ja aż tak dużego stażu nie mam ( nawet w połowie). Ofert pracy i tak nie znalazłem, to nie wiem czy w ogóle potrzebują pracowników.

Paweł Nowy wpis
@ooo

Pierwszy raz się spotkałem żeby w firmie dali mi rozwijaną miarkę! Jak monter wentylacji może na tym robić? Widać szkoły wentylacji są różne. W firmie Craft Partner brakuje dobrych fachowców! A nie gamoni z 15 letnim stażem:) polecam tobie spróbować jak nie jesteś leniem i potrafisz coś zrobić

Obecnie firma Craft Partner Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Specjalista techniczny ds. fotowoltaiki. Czy ktoś aplikuje?

ZibiZabi

po 3 miesiacach mogle powiedzieć ze jest OK

Olcia
@ZibiZabi

Te 3 miesiące które tu przepracowałeś były oparte o normalną umowę czy to był okres próbny? Po tym czasie szykuje się jakaś podwyżka? Co jest najbardziej okej ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Craft Partner Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - Handlowiec?
Zofia

Kto tu wie czy jak pracuje się tu na stanowisku Specjalista techniczny ds. fotowoltaiki to od razu dają umowe o pracę? Czy na początek jest inny rodzaj umowy? I czy wiecie, na jaki czas podpisywana jest pierwsza umowa obojętnie jaka?

Jak szefostwo w Craft Partner Sp. z o.o. traktuje ludzi?

timo

traktują cię dobrze, bo zarabiasz na nich. Oni sprzdaja cię obcokrajowcom i z twojej pracy mają euro. To taka agencja pracy.

@timo

No zależy jak to ujmiesz to w każdym świetlne można to przedstawić. To chyba na tym polega, że pomagają znaleźć pracę za opłatą jak każda agencja, co nie?

@timo

Timo, współpracujemy z wieloma podmiotami na terenie Niemiec, Holandii i Belgii. Zapewniamy Cię, że nikogo nikomu nie "sprzedajemy" :) i że na każdym z realizowanych przez nas projektów jesteśmy oficjalnie zgłoszonym podwykonawcą, nie jesteśmy agencją pracy - mimo, że pracujemy często także na godziny. Pozdrawiamy !

Irena
@Craft Partner Sp. z o.o.

Nie jesteście agencją pracy, a w ogóle oferujecie jakąś? Napiszcie, czy poszukujecie teraz rąk do pracy, jakie stanowisko jeśli tak i ile proponujecie, chociaż widełki. Bardzo mi zależy na czymś w rejonie

@Irena

Dzień dobry, Cały czas rekrutujemy monterów konstrukcji aluminiowych, fasad, elewacji wentylowanych, okien, ogrodów zimowych, płyt warstwowych a także instalacji fotowoltaicznych. Zapraszamy do kontaktu i aplikowania przez naszą stronę: www.craftpartner.pl Pozdrawiamy !

Muran
@Craft Partner Sp. z o.o.

To i fotowoltaikę wzięliście. A czy macie choć jedną osobę która się na tym zna? Wie co to strona AC, DC, Inwerter, Optymalizator, Jakie są rodzaje paneli, kable, jak łączyć to wszystko w jedną całość, czego nie dotykać podczas pracy takiej instalacji, jak montować konstrukcję... Czy tylko ... szukacie i później na robocie nikt nie wie jak i co robić?

egon

Firma w kturej nic nie ma. Nie mają sprzętu, nawet podstawowych drabin! Obiecanki umów o pracę i cisza... Nadzór na budowach koksy, ludzie bez jakichkolwiek umiejętności budowlanych. Nie umia podejmować decyzji. Ludzie inwestora mówią jedno oni drugie. Wszyscy z tad uciekają jak odrobią kapsiure wydana na wyjazd (usunięte przez administratora)

@egon

Cześć Egon, dziękujemy za opinię, powiedz proszę na którym projekcie pracowałeś ?

diggerteam

puki co jest dobrze robota na metry sprzęt ok mieszkanie ok stawki ok w poruwnaniu do tego co nie widzi w polskich firmach w Niemczech czy w Holandii to naprawde

tedi
@diggerteam

:) chłopie ty pracowałeś kiedys w Niemczech czy holandii ? W normalnej robocie a nie jak (usunięte przez administratora) roboczy. To robota dla życiowych nieudaczników, murzynowo pełno gębą.

Urszula
@diggerteam

Skoro już mówisz o tych stawkach, zdradzisz w formie widełek ile firma proponuje pracownikowi? :)

McHummer

Dużo opinii tutaj , zwłaszcza tych „super”, wystawiona przez kierownictwo tejże firmy przy wieczornym piwie. 80% zleceń opiera się na stawkach godzinowych przerzucanych na klienta oraz pracownikach ze wschodu, taka polityka firmy , czyli jak coś potrafisz to dostajesz trochę lepsze pieniądze a do tego w pakiecie …trzech pomocników np z Gruzji którzy nawet wysłowić się nie potrafią i masz ciagnąć tak robotę żeby klient myślał ze płaci za czwórkę fachowców …. Z terminowością wypłat bywa różnie …pracowniicy na umowie raczej terminowo ( jak czasem ktoś nie dostał na czas to były kontrole z inspekcji pracy itp wiec pracowników się pilnuje żeby nie do osiki ) za to podwykonawcy i na własnej DG to już jak „zawieje” - jeden miesiąc w miarę a za kolejny możesz czekać i nastepne 3 miesiące na wynagrodzenie a jak się upomnisz to możesz nic nie dostać. Pracowałem tam kilka miesięcy i o ile na początku obiecują kokosy to czas weryfikuje ze większość to bajki. Na pierwszy rzut wyglada ok ale jak zobaczysz to od środka to wspomnisz tą opinie. Ogólnie Nie polecam

haugesung
@McHummer

to sam sa jacys podwykonawcy? hehehe ja to pamietam tylko ta bande przecpusow z jakiejs wiochybpod skawina ale to taka ”firma” jak z (usunięte przez administratora)tromba hehehe

Papaj

Nie polecam. Kombinują strasznie, robisz jak (usunięte przez administratora) i nikt tego nie doceni. Ogólnie jestem załamany, kasa wydana na wyjazd, zarobek słaby. Warunki miesszkaniowe paskudne. Odradzam.

Ciccio

Bez zarzutu ogolnie

Iza
@Ciccio

To może o plusach coś opowiesz? Co Ci się tutaj najbardziej podoba?

Romek

Dobry, chciałbym zapytać jakie stawki +/- oferują na dzień dzisiejszyj? Czy zależy jak się dogadasz?

Małgorzata
@Romek

o jakie stanowisko pytasz?

Romek
@Małgorzata

O monter fasad aluminiowo-szklanych z doświdczeniem

kiero
@Romek

Zależy gdzie, Polska czy za granica?? Wejdź na stronę, jest zakładka praca i tam prześlij swoje dane, zadzwonią i się dowiesz szczegółów.

Kiero
@kiero

Za granicą?

Zdziech

Jak ktos jedzie pracowac i zarobic to zarobi innie bedzie narzekac

@Zdziech

W pewnym sensie to prawda ale chyba warunki o tego powinny być odpowiednie? Nie powiesz chyba, że pracowałbyś jak (usunięte przez administratora) w jakiś niedogodnych i obskurnych warunkach?

Zdziech
@Honorata

@Honorata O czym pani muwi bo nie rozumiem gdzie napisalem ze warunki sa zle a tymbardziej obskurne

@Zdziech

Nie, nie odniosłam się do opinii jednego z Panów tutaj. ;) Czyli nawet jak warunki byłyby ciężkie ale pieniądz dobry to warto?

Henadyi

Pszerwy w projektach nie za duge, pieniadze bez spuznien, kostiumy, meszkanie ok.

Beata
@Henadyi

A ile można zarobić w firmie?

Małgorzata
@Henadyi

To ile takie przerwy trwają? Bo widzę, że tu niektórzy nie są zadowoleni z tego powodu...

@Małgorzata

jak ktoś dobrze pracuje i nie wali w kulki to ma prace cały czas. Najdłużej miałem 3 tygodnie, więc spoko

@monter

A ile potencjalnie na takiej przerwie byłeś stratny?

robus

tak okey

Mirosław Maślanka

Biorąc w Krakowie raczej obskurne i ponure. Bardziej przypomina składowisko sprzętów budowlanych. Moim zdaniem lepiej już karpie łowić w Wiśle.

Mirosław Maślanka

Witam. Jestem budowlańcem kwalifikowanym od 20 lat. Kraków. Mi Pani rekruterka do pracy w kraju zaproponowała 1/4 etatu o ile się zdecydują.. Nie mam zdania w tej chwili,ale śmiech na sali..

monter

Wypłata na czas, a jak jest przesuniecie to nie sciemniaja i mowia jak jest. Ze wszystkim da sie dogadac. Zjazdy tez sensowne. Kwatery ok, nie placi sie. Sa busy i narzedzia. Robia w Polsce i Holandii, wiec praca zawsze jest.

@monter

A często takie przesunięcia się zdarzają czy raczej to sporadyczne sytuacje? A kwatery iluosobowe?

@Honorata

może raz się zdarzyło, ale chłopaki mega w porzadku. kwatery to zależy jaki projekt

@monter

A to jakie projekty np miałeś? Któryś z nich najbardziej Ci w pamięć zapadł?

Hen.

Polecam, opinie nie klamia. Uczciwy pracodawca.

vladyslav

w Craftie zawsze praca jest i wyplatu toze w porzondku

Zostaw merytoryczną opinię o Craft Partner Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Craft Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Craft Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Craft Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Craft Partner Sp. z o.o.