Opinie o Epic Look Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Epic Look Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Epic Look Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epic Look Sp. z o.o. w Warszawa

Magda,

Jestem stałą klientką Epic look, dr Słowiański zna się na tym co robi, dziwią mnie te negatywne komentarze. Zawsze mogę skonsultować najlepszy możliwy efekt zabiegu. Miałam kwas, bardzo ładnie wyprostował mi nosek, zrobił korektę brody po innym lekarzu, miałam też nici na opadnięta brew- wystarczyło 5 pdo i jest cudnie. Jestem zadowolona i nieraz jeszcze skorzystam.

Była pacjentka

Nie zakładają kartoteki, bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Nigdy w czasie wizyty lekarz nie otworzył oryginalnego opakowania z kwasem przy mnie. Miał już przygotowaną strzykawkę, nie wiem ile tego było i co.

Ona1992 Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby, które miały powikłania po zabiegu u pana doktora. Czy są tu takie osoby?

Gosia Nowy wpis
@Ona1992

Miałam robiony botoks i nie polecam, wewnetrzne ...przy nosie...brwi bardzo opadły, brwi zewnętrzne poszły w górę...tzw mefisto. Wygladało to bardzo źle, wręcz...glupio. męczył mnie ten wygląd. Po 2.5 miesiącu poprawka. Nie było żadnej poprawy, dodatkowo nad brwiami jakby wybrzuszenia. Mam zdjęcia przed zabiegiem, miesiąc po, dwa miesiące po. Chciałam poprawić w dobrej klinice, ram gdzie wcześniej robiłam botoks. Lekarka nie zgidziła się, trzeba odczekać minimum 3 miesiące, żeby na stałe nie osłabić mięśni. Męczę się z tym wyglądem, zasłaniam okularami. Poprawkę botoksu można robić 2 tygodnie po podaniu, nie po miesiącu lub dwóch. Botoksu tutaj nie polecam ba pewno, Miałam przed botoksem w planach też inne zabiegi, ale już na pewno nie...

Klientka Nowy wpis

Zauważcie w ilu nazw firm ten pan pracuje? Czy to przypadek, że zmieniane są co chwilę nazwy firm?

Izka Nowy wpis

Były nabory dla specjalistów med. estetycznej? Z ponad miesiąc temu ktoś pisał cos takiego na forum, że taka praca się interesuje i zastanawiam się czy gdzieś był może jakiś sygnał co do tego? wiecie? zastawiają mnie tez te komentarze od pacjentów… czy pracownicy mogliby mieć jakieś konsekwencje co do tych wspomnianych powikłań?

Widzę, że na firmę składa się dwuosobowy zespół, Pani właścicielka i Pan doktor, tak? Czy jakieś plany odnośnie zatrudnienia np. stacjonarnie innych specjalistów medycyny estetycznej są może robione? Nie chcę z różnych względów otwierać własnego gabinetu, stąd zainteresowanie ;)

Firma Epic Look Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Epic Look Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Marzena

No tej całej pani szefowej (celowo z małych liter) to by się przydał kurs dobrych manier i to taki od podstaw niestety. (usunięte przez administratora) wychodzi w kontakcie na co dzień, co ukrywa się łatwo uśmiechniętymi zdjęciami. Więcej pokory.

Jula

Hej, czy jest szansa na dostanie się tutaj na specjalizację? To moje marzenie, a wiem, jak trudno dostać się na specjalizację z medycyny estetycznej :( Może znajdę tu kogoś, kto był w mojej sytuacji i udało mu się dostać? :) Jeśli tak, prosiłabym o jakieś konkretne informacje, chętnie posłucham o waszych doświadczeniach i wrażeniach:)

Magda,

Kinga
@Magda,

Czy znieczulenie jest mocne nic nie czuć ?

@Magda,

Niestety muszę zmienić zdanie na temat epiclook. (usunięte przez administratora) , którzy żerują na naiwności innych , mają szacunek jedynie do pieniędzy,nie do pacjentów. Agnieszka nie zakłada historii zabiegów, ponadto potrafi tylko liczyć pieniądze. Nigdy nie widziałam opakowania po kwasie, doktor odwraca się plecami i magicznie pojawia że strzykawką. Od razu mówi żeby zamknąć oczy. W ten sposób nie wiem jakiego preparatu używa, ile go jest. To ogromne ryzyko, szczególnie, że przez ich chciwość musiałam mieć zabieg hialuronidaza; kwas został źle podany, poza czerwień wargową, okazało się, że był najtańszy na rynku- to nie był juvederm jak piszą i rozdają na rękę naklejki????. Przestrzegam, nie róbcie sobie krzywdy patrząc tylko na niskie ceny, które i tak są zawyżone w stosunku do tego cyrku obwoźnego.

Epiclook
@Magda

Byla Pani wielokrotnie u nas na zabiegach. Dziś drugi raz nie pojawiła się Pani na zabiegu bez odwolania wizyty. Kiedy zadzwonilam z innego numeru bo oczywiście ode mnie Pani nie odebrala i poinformowalam Panią , że więcej nie zapiszę Pani na zabieg jeśli nie szanuje Pani naszego czasu I pracy to zaczęła Pani wszędzie dodawać komentarze. Poinformowałam Panią już smsem ze takie działania podlegają odpowiedzialności karnej. Radzę się więc zastanowić nad dalsza publikacją kłamliwych opini. Ps. Większość opni tu negatywnych dodawanych jest zresztą przez Panie którym odmawiamy zabiegów. Brak słów na ten portal , który nawet nie weryfikuje kto co tu wypisuje. Szkoda mi więc czasu i i energii na odpowiadanie na te komentarze. Milego dnia życzę wszystkim .

@Magda

Potwierdzam! Miałam to samo, brak historii zabiegów, zle podany kwas i w konsekwencji hialuronidaza. Teraz boje się wszelkich zabiegów medycyny estetycznej! Wspolczuje Pani stresu i bardzo NIE POLECAM tego miejsca!!!!

Jul

Ja przez te ich cudowne zabiegi teraz sie boje, szkoda bo chciałabym lekko usta powiększyć, ale po przejściach związanych z ich "klinika" sie nie zdecyduje. 3 razy rozpuszczac usta musiałam, a szanowny Pan doktor jak bylam zapytac dlaczego ciagle puchna uznał, że nie od kwasu ponieważ ja go w ustach już prawie nie mam... szkoda słów. A już tego, że niby nie ma żadnej kartoteki, bo P. Agnieszka ZALAŁA LAPTOPA to nawet nie wiem jakimi słowami skomentować. Szczerze mam nadzieję, że ktoś się za nich wezmie i dostaną zakaz wykonywania zabiegów (usunięte przez administratora)

Była pacjentka

Jaki jest styl zarządzania w Epic Look Sp. z o.o.?

Kinga

Witam,chciałam zapytać czy powiększanie ust boli czy ten krem znieczulający naprawdę jest tak mocny że nic nie czuć proszę o prawdziwa odpowiedz

Magda

"Drogie panie nie zawsze pan doktor z firmy Epic Look Sp. z o.o. jest tak uczciwy jak to zostało przedstawione na stronie firmowej. Pan doktor Michał Słowiański poleca zabiegi z użyciem nici dokładnie określając na konsultacji ile szt. potrzeba założyć, aby uzyskać efekt i po jakim czasie ten efekt będzie widoczny. Asystentka pana doktora chętnie bierze udział w konsultacjach opowiadając o swojej metamorfozie z użyciem 74 szt. nici. Lekarz i asystentka potwierdzają 100% efekt. W moim przypadku miał być po 6 tygodniach. Przy zakładaniu nici nie zostałam znieczulona narażono mnie (pacjenta) na ból. Natomiast po 6 tygodniach nie było nawet minimalnego efektu! Przy wizycie kontrolnej zostałam poinformowana, że w moim przypadku na efekt trzeba jeszcze czekać nawet do 9 tygodni. Minęło 12 tygodni od zabiegu na wizycie kontrolnej Pan Michał Słowiański poinformował mnie, że efektu nie obiecywał. Nie spodziewałam się tego typu odpowiedzi i takiego braku profesjonalizmu ze strony pana doktora."

Beata
@Magda

Współczuję Pani. Miałam też niestety do czynienia z epic look. Miałam zrobiony botox, w czoło opadły mi brwi ,na oczy tak, że wyglądam jakbym była wiecznie zła. Koszmar. Potwierdzam i nie polecam. Pracują według zasady na masę byle nachapać się kasy! Zastanawiam się czy nie zgłosić tego do urzędu ochrony konsumentów.

Agnieszka
@Magda

Dokładnie mam taka samą opinię!

@Magda

Bardzo to wszystko tam jest podejrzane, zero efektów botoks rozcieńczony na maksa - cóż płacisz połowę i połowę połowy ci dają :)

ala
@Magda

potwierdzam , brak efektu , stracone pieniądze, nie korzystam juz z usług tej firmy

Lucia
@Beata

powinna Pani zgłosić . Ale to dotyczy wszystkich tzw. obwoźnych i oferujących 50% taniej zabiegów . Ja po raz pierwszy zrobiłam botoks j w Magicznej Klinice dwa punkty na czoło i dla wzmocnienia kwas hialuronowy i efekt bardzo słaby. Lwia zmarszczka jak była tak jest.

@Anna

No nie. Prozę bzdur nie opowiadać bo byłam mc temu we Wrocławiu na botoksie i uzupełnianiu policzków kwasem i botoks chwycił tak mocno ze nic nie trzeba poprawiać i nikomu to jeszcze sie nie udało od 10 lat a zabiegi odjęły mi z 10 lat . Technika podawania wszystko podejście do pacjentki na 6 z plusem Dzisiaj mialam być ponownie na kolejnym ale musiałam odwołać i czekam za mc ! Pozdrawiam doktora Michała i asystentkę !:))

Ktoś
@Magda

Pani Asystetka Agnieszka przypomina raczej kaczkę a nie naturalna kobietę - naciągnięta sztuczny fortepian zamiast zębów i kaczy dziób ta jej niby metamorfoza to operacja szyi za12 koła . Baba dramat a zachowanie pozostawię bez komentarza , odpychająca na dzień dobry !

Klientka
@Magda

Asystentka dr pani kaczka to właścicielka firmy , nie uprzejma roszczeniowa zadowolona Jak kasuje pieniążki i to nie ale jak przyjdzie się poprawić jakiś zabieg to jest afera , wyskakuje z telefonem przy ludziach , drze się . Zachowanie dramatyczne - nie polecam i ostrzegam . Lekarz bardzo profesjonalny i wykonuje zabiegi dobrze .

ANNA
@Ktoś

Takie samo zdanie.

@ANNA

A z tym zachowaniem to co nie tak jest według Ciebie? Bo wygląd chyba zbyt specjalnie na warunki pracy to raczej nie wpływa...

Beata

Przeczytałam wpisy zawiedzionych Pań i jestem zaskoczona ponieważ od ponad 3 lat razem z córką korzystamy z usług firmy Epic Look tj. z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez pana dr Słowiańskiego i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Dodam tylko, że córka mieszka na stałe w Kalifornii i za każdym razem kiedy przylatuje do Polski prosi abym ją umówiła z doktorem na botoks lub osocze. Pan Doktor potrafi świetnie doradzić i zawsze omawia z nami wszelkie "za i przeciw" oraz informuje o możliwych powikłaniach typu: krwiaki, siniaki , obrzęki itp.. W dodatku, przed każdym zabiegiem podpisujemy oświadczenie, że zostałyśmy poinformowane o możliwych powikłaniach związanych z danym zabiegiem i mam wrażenie, że to jest standardowa procedura. Osobiście, z zabiegów medycyny estetycznej korzystam od ponad 20 lat i mam już jakieś w tym zakresie rozeznanie i porównanie. Zwykle, wszystko przebiega bez powikłań ale od czasu do czasu opuchlizna utrzymuje się dłużej a siniaki są bardziej widoczne. Ale przecież nie jest to wielki problem bo po kilku dniach wszystko znika a buzia wygląda ładniej niż przed zabiegiem. Poza tym, chyba nie trudno zrozumieć, że ciało ludzkie może zareagować różnie, zarówno na sam zabieg jak i użyty preparat. Reasumując, w moim odczuciu Pan Doktor ma duże wyczucie estetyczne i doświadczenie. Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna i kompetentna. Zawsze otrzymujemy wyczerpującą informację odnośnie oferowanych zabiegów, terminów oraz przypomnienie/potwierdzenie umówionej wizyty. Poza tym, stosunek ceny do jakości świadczonych usług jest bardzo korzystny. Słowem dobrze i bez tzw. zdzierstwa. Z czystym sumieniem POLECAM.

Jul

Piszę komentarz na nowo,ponieważ poprzedni został usunięty ???? w skrocie- powiększałam usta 3 razy, usta nagle zaczęły puchnac i okropnie bolec, były zniekształcone. Pojechałam do Pana doktora uznał że nie mam w nich już w ogóle kwasu, co jest bardzo ciekawe ponieważ byłam rozpuszczac w innym gabinecie 3 razy!!! I dopiero wtedy obrzek minal. Chciałam uzyskać dostęp do swojej kartoteki, żeby wiedzieć dokladnie ile.i jaki kwas miałam podany, ale Pani Agnieszka uznala że zalała komputer i nie ma dokumentacji ????????????

@Jul

Poważnie powiedziała, że go zalała? A z tym prowadzeniem dokumentacji to nie jest przypadkiem obowiązek i nie powinno się tego gdzieś zgłosić? Bo przecież od tak takie dane nie powinny chyba znikać, przecież to istotne jest

@Bożena

@Bożena Naprawdę ???? jest taki obowiązek a ta pseudo firma to jakiś żart. Nie mam do nich kompletnie już zaufania po tym tekście o zalaniu, szkoda że nie mogę tu wstawić zdjęć mojej opuchlizny

@Bożena

Zamiast znaków zapytania wklejałam emotke, ale nie działają:p

@Jul

Ej pewnie było źle, skoro chcesz aż pokazywać. :( To w sądy raczej nie będziesz się bawić, żeby to info wyciągnąć?

@Bożena

Myślę, że ciężko miałabym cokolwiek udowodnić, skoro szanowna Pani A.uznala że nie ma dokumentacji, ja też nie mam.zadnego dowodu że korzystałam z ich usług. Ale zraziłam się totalnie do usług medycyny estetycznej. No a było paskudnie, usta mi puchły okropnie, grudy się robiły i w dodatku było to bolesne :(

@Jul

No ja tam nie wiem w sądach gorsze sytuacje rozwiązywali. Widzisz Ty piszesz, że Cię to wręcz bolało i zachodziły zmiany na ciele, za coś takiego nie powinno odszkodowanie przysługiwać?

@Bożena

Nie mam pojęcia, tyle że problem taki ze ja nawet nie udowodnię że tam byłam skoro szanowna Pani A.nie ma żadnej kartoteki, bo rzekomo zalała laptopa. No jak teraz po czasie przeglądam foty z czasu jak mi puchły usta to aż się stresuje.

@Jul

Przy dzisiejszej inwigilacji rządowej musi być gdzieś jakkolwiek udokumentowane, że byłaś o to nie ma co się przejmować. ;p Ale widzę, że chyba chętna do egzekwowania czegokolwiek to nie jesteś?

@Bożena

Nie wiem, jakoś tak boje się znowu na nowo wchodzić w ten temat, stresuje mnie to okropnie. Nie czuje się wgl silna na tyle żeby wierzyć że coś z tym ogarnę.

@Jul

Jasne, rozumiem. No to oby więcej osób z podobną sytuacją się nie trafiło po prostu. Ciekawe w sumie czy ktokolwiek inny coś tutaj musiał egzekwować?

Pacjentka

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty w Epic look i zdecydowanie tam nie wrócę. Pan Doktor miły jednak efektu jego pracy nie ma. Dwukrotnie wstrzykiwał mi botox w lwią zmarszczkę, ale rezultat jest bardzo słaby. Botox za bardzo rozcieńczony lub za mało jednostek podane. Nie polecam

anna
@Pacjentka

nie polecam , słaba jakośc preparatów , botoks nie działa , ciągłe wymuszone poprawki , załuję , ze wydałam tyle pięniędzy u doktora

Mona
@anna

Niech pokazuje co i ile wstrzykuje a po wstrzyknięciu też pokazać to świadczy o nim. Ja będę chciała to zobaczyć, a jak nie to są prawnicy. Nie ma że botox nie działa. Mój prawnik wtedy by zadzialal

m@teo
@Pacjentka

Wielka ściema ta powyższa opinia... w lwią zmarszczkę dla jej usunięcia nie wstrzykuje się botoxu. Proponuję „liznąć” trochę wiedzy za nim będzie się wypisywać takie bzdury

@m@teo

Wstrzykuje. Właśnie miałam dzisiaj wstrzyknięty przez ww dr w "epik look". Mam długoletnie doświadczenie we wstrzykiwaniu botoksu w lwia zmarszczke. Wrócę tutaj i się podzielę opinia czy rozcieńczany czy nie. Kwas w policzki słabo. Pani znieczulająca bardzo niemiła.

@Magda

Ja się nie zgadzam z tym co wypisujecie - botox super tak mocno trzyma od trzech mc ze hej , Mam botoks podawany od 13 lat i liznąć to może pani trochę więcej wiedzy która wypisuje takie bzdury .Botoksem się niweluje lwia zmarszczkę żeby porazić mięsień częściowo i jeśli lekarz ma doświadczenie to do wygładzenia i wypełnienia można podać kwas ale tam są naczynia i trzeba uwazac ale wszędzie trzeba uwazac . Kwas w policzki tak samo super , usta zaczęte tez super i jutro idę na korektę gdyż nie wiedzielismy jak kwas ułoży mi się w wargach a mam trudne usta niestety . Pierwszy lekarz po ktorym nie mam żadnych grudek i białych kropek bo za płytko podają np Drogie panie bol głowy czy inne rzeczy to kwestia indywidualna i w końcu to cialo obce organizm przyjmuje i mamy to na własna odpowiedzialność zawsze . Ja jakos nie mam u dr po raz drugi żadnych najmniejszych efektów ubocznych boli ani dyskomfortu . Trzeba siedzieć i smarować tyłki to takie polskie kobiety ????????‍♀️nigdy z niczego nie zadowolone . Idźcie do najdroższych klinik wywalcie kilka tysi i będzie git bez zastrzeżeń - bardzo wątpię

@Magda

Hej kobietki Wracam z info u mnie botox super twardnieje a wypełnienie kwasem ok.

@Pacjentka

Brak efektu przy zabiegach innych niz botox, płatność tylko gotówką nie ma rozmowy jezeli pójdzie cos nie tak. Proszę zachować ostrożność. Pani Agnieszka pobiera wiecej niż w cenniku, do milych sie nie zalicza Po botoxie swędzą powieki łuszczą sie przez 2m-ce.

Serio?
@m@teo

a nicy co Twoim zdaniem podaje się w lwią zmarszczkę? za którą odpowiadają mięśnie? może kwas hialuronowy? którego większość lekarzy absolutnie nie podaje? bo jest zbyt niebezpieczny w tym miejscu?

Zrobiłam dwukrotnie mezoterapię kolagenową na wysuszoną szyję. To lekarz doradził ten zabieg i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś robiłam u nich kurze łapki, botoks trzymał jak zaklęty. Moim zdaniem doktor jest kompetentny, ma świetną rękę i nie traci czasu na ćwierkanie.

Honorata
@Ewa

A kto Ci to wykonywał:)?

Jul

Niestety muszę wystawić negatywną opinię, nie będę już opisywała że szczegółami całej sytuacji, ale zaczęło się od tego że w miejscu gdzie miałam kwas hialuronowy zaczęła pojawiać się opuchlizna, byłam skonsultować to (usunięte przez administratora) uznał że w ustach jest już bardzo mała ilość kwasu więc to nie on jest przyczyną. Ok, to szukałam innych możliwych przyczyn...wyniki ok, wszystko niby super a opuchniete usta pojawiały się nadal, póki co 3 razy rozpuszczałam ten zaległy kwas,który hak się okazało był podany za głęboko i zaczął migrować poza czerwień wargową. Pani u której wykonywałam hialuronidaze poprosiła żebym napisala do Epiclook zapytać jaki kwas I ile go było podane, pomijam już fakt chęci zbycia mnie i potraktowania jak wroga, ale okazało się, że rzekomo (usunięte przez administratora) zalała laptopa i nie ma kartoteki...chore, bo z tego co wiem taka kartotekę powinno się posiadać parę dobrych lat, jescze (usunięte przez administratora) nalisala mi że w bie ma możliwości żeby po takim czasie w moich ustach był nadal kwas, wiec jestem ciekawa co niby mialam rozpuszcane...strasznie chaotycznie to wszystko opisałam, ale podsumowując NIE POLECAM że względu na okropne podejście do klienta, brak przyznania się do winy mataczenie, spapranie roboty i pogorszenia się stanu zdrowia. Nigdy więcej nie skorzystam z usług i polecam innym uważać, bo te niskie ceny są niestety podejrzane i adekwatne do wykonanej usługi.

Była klientka
@Jul

Pani Agnieszka to zwykła krętacza i okropnie nie sympatyczna i nadąsana osoba , zachowanie (usunięte przez administratora) Ja już podziękowałam im

Olga
@Była klientka

bardzo poważne oskarżenia z twojej strony! co takiego się tam wydarzyło? napisz bo każda opinia ważna

@Jul

Nie posiadają kartotek, watpie aby Agnieszka miala kwalifikacje do wypowiadania sie o stanie pacjentki. Działa kłamiąc i strasząc arogancja

Kamil
@Pacjentka

Nie zakładają żadnej karty pacjentowi? To w ogóle zostaje jakiś ślad po wizycie, czy nie? Chodzi o mi o dokumentacje żeby potem mieć podkładkę w razie reklamacji.

Była klientka
@Pacjentka

Przecież ta Agnieszka cała ten kaczor z zębami jak klawiatura od fortepianu to zwykła kretaczka okropny babsztyl zero klasy w stosunku do mnie zachowała się jak idiotka

Liv

Dzięki nim mam asymetrię na ustach i kwas podany za głęboko podany w śluzówkę.

@Liv

Też miałam za głęboko i asymetrycznie. Przy rozpuszczaniu myślałam, że umre z bólu a musiałam powtarzać 3 razy, oczywiście w innym gabinecie, bo tam już na bank nie pójdę.

Sandra

(usunięte przez administratora) przygotowuje preparat za plecami, oczywiście wszystko robione w kosmicznym pośpiechu , wiec odrazu trzeba kłaść się na łóżko żeby czasem nie patrzeć na ręce . Informuje o ilości podanego preparatu , a nastepnie podaje polowe, a nawet i mnie wcześniej ustalonej dawki . Stanowczo odradzam , jakoś produktu tez podejrzana . Osobiście korzystam zabiegów w różnych miejscach wiec mam porównanie

Olallaaa
@Sandra

Cena taka sama jak w innych gabinetach , bo dawki zaniżone !!! Do 50% ceny tańsze bo 50% mniej podanego preparatu !! Niestety, ale wszystko dzieje się w tak szybkim tempie , ze nie mam zaufania (usunięte przez administratora) Nie jakość a ilość - kasa musi się zgadzać !!!

@Olallaaa

Ale to znasz się jakoś dobrze na tym preparacie, że wiesz, że tak szybko raczej go przygotować nie można? No bo różnie to bywa, może ma jakieś lepsze składniki? Firmy przecież się doskonalą z roku na rok, może tutaj też takie coś zaszło? ;p

Byłam 3 x (usunięte przez administratora) Efekty po kwasie i botoxie były bardzo krótko widoczne. Zachowanie (usunięte przez administratora)skrajnie beznadziejne.Na korytarzu głośno oznajmia na co kto jest zapisany i jakiemu zabiegowi się poddaje. W gabinecie zero rozmowy na temat przeciwskazan. Zabiegi odbywają się w magicznie kosmicznym tempie.Nie wspomnę już ,że wszyscy kładą się na jednym prześcieradle bowiem na żadnej wizycie nie zostało zmienione. Każdy klient powinien mieć założona chociażby jakąś kartę a tu nic...Efekty bardzo krótkotrwałe.Wszystko szykowane jest za plecami klienta -czary mary i następna...

Olga
@Kasia

a skąd ty wiesz o tych prześcieradłach? musisz być bardzo spostrzegawczą osobą :D poza tym takie rzeczy trzeba zgłaszać na miejscu albo do sanepidu a nie na forum o pracy...

@Kasia

Zgadzam sie z opinią ktora zostala bardzo łagodnie przez pania przedstawiona w porównaniu do tego jak naprawdę to sie odbywa.

Kamil
@Pacjentka

Też zauważyłaś niehigieniczne warunki? Napiszesz coś więcej bo moja zona chciała się do niego wybrać i przydałyby mi się szczegóły co poszło nie tak, że jesteś niezadowolona?

Alice

Dr Michal Slowianski is a Super Nice Guy with overwhelming evidence that experience a very vital skill that book learning cannot. It is a debate as old as higher education itself : What is the greatest ally when it comes to getting grounded Professionally at work in Business & out of life itself. Do certification and accreditation guarantee a person's skill and competency ,YES it does . 2022 Alice U.S / Australia

Zostaw merytoryczną opinię o Epic Look Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Epic Look Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epic Look Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Epic Look Sp. z o.o.
  • Terespolska 4 lok. 86