Opinie o Lokomotywa Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lokomotywa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lokomotywa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokomotywa Sp. z o.o. w Koszalin

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Lokomotywa Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 30 stycznia

Czy firma Lokomotywa Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Adaho Nowy wpis

Sie dobrze czujesz . Umiesz czytac to ponizej ludzie piszą co to za spolka

Poszkodowany

Witam wszystkich spółka właśnie upada nabrali kaucji za pojazdy i teraz banki żądają zwrotu pojazdów a sama spółka twierdzi ze nie ma środków na zwrot kaucji . Kaucja średnio za auto wyniosła 6000 zł a mieli koło 200 aut co łatwo policz ile w ten sposób zostało oszukanych ich klientów . Z wiadomych względów sprawa trafiła wiadomo gdzie wszyscy (usunięte przez administratora) przez ta spółkę mogą pisać tutaj może razem będzie nam łatwiej odzyskać pieniądze .

Użytkownik123
@Poszkodowany

Jestem w takiej samej sytuacji. Możemy się skontaktować?

@Użytkownik123

Tak oczywiście proszę pisać hercisko@icloud. com

Oszukani
@Poszkodowany

Z tego co wiem to Pan P.K.... prowadzi kolejną firmę wiem to ze sprawdzonego źródła

Poszkodowany

Jest poprawny inni pisze ta ten adres .

Napisałem

@Oszukani

Proszę napisać w wiadomości prywatnej jaka prowadzi może tam będzie uchwytny

@Poszkodowany

dzień dobry też jestem (usunięte przez administratora) , proszę o kontakt z.c2000@wp.pl

@Poszkodowany

Witam jestem poszkodowany takze w tej sprawie moj numer (usunięte przez administratora)

Adah
@Poszkodowany

Spolka upada 2 sie otwiera oni maja kilkanascie spolek i obracają nimi krzyzowo a naiwnych takich jak My nie brakuje . Tak wiec Kania w dalszym ciagu bierze kolejne auta i wynajmuje je ludziom

@Adah

A z jakiego źródła masz takie info o róźnych spółkach? Możesz też powiedzieć o co chodzi z tym poszkodowaniem? Chętnie bym poznała więcej szczegółów.

@Monika

Witaj mialem od nich auto i po placeniu pol roku zostalo mi odebrane przez windykacje . Sprawa zostala zgloszona do prokuratury ktora prowadzi moj mecenas

Mariusz
@Adaho

To słabo, bo jak płaciłeś to na jakiej podstawie ci zabrali auto? Myślisz ze sądownie uda ci się odzyskać samochód albo wpłacone pieniądze?

Nico
@Monika

Spółka (usunięte przez administratora) wiele ludzi każdy opłacał faktury żetelnie a pan kania nie opłacał swoich zobowiązań do banków i dlatego pozabierali nam auta . Małego tego to spółka nikomu nie zwróciła ani grosza z kaucji które zostały im wpłacone

Adaho Nowy wpis
@Mariusz

Na takiej ze Kania Przemyslaw (usunięte przez administratora) tak dzialal mam jego zdjecie bo udalo mi sie z nim spotkac osobiscie jak bralem auto . Zaczne je publikowac jak ktos ma adres @ prosze podsyłać wysle ku przestrodze

Zuza

No widzę że w końcu sprawa kani się ruszla i prokuratora zaczęła działać proszę się zgłaszać do prokuratury w Tczewie może odzyskamy pieniądze

@Zuza

Czy odzyskamy kase watoliwa sprawa bo spolka otwierana jest na słupy. Ostatnia spolka prowadzona przez Opajdowską jeszcze istnieje ale w kupie sila takze dobrze bylo by ich dojechac

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lokomotywa Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Nauczyciel przedszkolny - Kraków, os. Złotej Jesieni 2c wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy w Lokomotywa Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Borys

Tak odbywają i szkoła jak oszukać kilkudziecięciu klientów za setki tysięcy złotych .

Dawid Trzebiatowski

Czy ktos wkoncu chce zlozyc pozew zbiorowy czy tylko pisac umiecie???!!!! Kto chce konkretnie sprzatnac tego..... prosze o kontakt 539790256

Borys
@Dawid Trzebiatowski

Witam czy udało się komuś odzyskać pieniądze od kani ? . Może ma ktoś jego adres domowy to proszę podać byłbym wdzięczny .

882-126-851

Proszę o kontakt poszkodowanych, w kupie siła !

@882-126-851

Co następny typ od kani żeby zastraszać ludzi !!!!!!

Tomasz
@Zygi

Zygi to pewnie właściciel lokomotywy!!! Proszę dzwonić pod podany nr udzielimy informacji jak odzyskać pieniądze od tych (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Na jaki numer konkrenie

Tomasz
@Zygi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. (usunięte przez administratora)

Audi
@882-126-851

Banda złodziei kań to klasyczny (usunięte przez administratora) teraz sobie domki stawia za nasze pieniądze

Michal

Witam. Widzę ze nie jestem sam z kaucja za auto

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Lokomotywa Sp. z o.o.?

Audi

Trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby ze do takiej bandy (usunięte przez administratora)przyłączyć

Z

Następny typ podstawiony przez kanie

x5

Polecam, profesjonalne podejście do tematu. Bierzemy się za tą "spółkę"

Zbychu
@x5

Oszukali bardzo dużo ludzi to kwestia czasu jak się prokurator weźmie za nich nie odbierają wezwań .

@x5

#tematdlauwagi

Matek

Jak ktoś ma chwilę to niech pisze na (usunięte przez administratora) +48697479402

Matek

Mój numer. Też zostałem (usunięte przez administratora) Tylko że widzę tutaj świeże sprawy, mój problem zaczął się w lipcu 2020

Adamkg
@Matek

Tez zostałem (usunięte przez administratora)przez p.K kontakt adamkg89@icloud.com

zxcs

Matek

Bardzo duże i nawet nie jesteśmy świadomi jak duże będzie. Ludzie jeszcze użytkują auta płacą raty i nie są świadomi, że auta zostaną im odebrane. A pieniądze które płacą do dziś to tak jakby wyrzucić w błoto. Moja sprawa ciągnie się od września i oprócz złożenia zawiadomienia od prokuratury i przesłuchania mnie przez policję nic się nie ruszyło. A Pan K. otwiera nowe spółki

Oszukani

My również zostaliśmy oszukani

@Oszukani

Proszę pisać Nie możemy tego tak zostawić hercisko@icloud.com

Możesz wysłać mi swój kontakt na massdnm1990@tlen.pl

Dawid

Także zostałem poszkodowany spłacone prawie 160 tys i zadaja auta już im go oddałem!!! Kontakt osób poszkodowanych 538790256

zc2000

jestem poszkodowanym , jak można porozmawiać z kimś kto ma wiedzę o całej tej sprawie

@zc2000

Witam oczywiście można proszę pisać na adres który został podany . Tak jeszcze nie zostały zwrócony samochód

@Poszkodowany

próbowałem pisać na podany adres ale niestety jest jakiś błąd , mój adres z.c2000@wp.pl lub ew tel 797489090 lub proszę o nr to zadzwonię , też nie oddałem samochodu i chciałbym zamienić słowo z kimś kto jest w podobnej sytuacji pozdrawiam

Poszkodowany

Żeby ludzie nie stracili tyle co my współpracując z panem p.k https://fixly.pl/profil/ybKXKaeE

zc2000

mam do Państwa jeszcze jedno pytanie , czy jest ktoś kto nie oddał samochodu ?

Poszkodowany

Żeby ci ludzie nie stracili domów jak my pieniędzy i samochodów(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lokomotywa Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Lokomotywa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lokomotywa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lokomotywa Sp. z o.o.?

Lokomotywa Sp. z o.o.