Opinie o Sedilog Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sedilog Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sedilog Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedilog Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Najmłodsza

Dziękuję Wam za miły czas i wszystko, czego się u Was nauczyłam. Być może nie każdy miał z firmą Sedilog takie doświadczenia, ale moje były zdecydowanie dobre. Co uważam za największe plusy: - szczery i częsty feedback ze strony przełożonych - bardzo dobra atmosfera - super team - wyrozumiałość ze strony przełożonych, dokładne wprowadzenie w obowiązki, jasna struktura firmy - szacunek do pracownika - firma przyjazna rodzicom z małymi dziećmi - jasne zadania i oczekiwania Do zmiany na pewno poleciłabym wprowadzenie home office dla chętnych pracowników :) Mam nadzieję, że mój szczery feedback być może pozwoli w przyszłości coś ulepszyć ???? serdecznie pozdrawiam.

@Jestem

Odnosze wrazenie, ze pomylil pan/pani firmy. Wiele pracownikow ma dzieci i na zadnego nikt nigdy krzywo nie patrzyl z powodu wolnego na nie. Nie mamy nic przeciwko dzieciom :)

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Sedilog Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 16 lipca kilka ogłoszeń.

@Sedilog

Rozumiem. Szkolenie jest tylko językowe? Można je kontynuować dłuższy czas żeby lepiej mówić po niemiecku? Drugi język też jest mile widziany np. angielski?

Sedilog

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa sie w jezyku niemieckim. Pytamy o dotychczasowe zajecia itd. Sprawdzamy poziom jezyka i opowiadamy na czym polega praca na danym stanowisku. Nic strasznego :) zapraszamy

@Sedilog

Czyli na jakim poziomie najlepiej znać język niemiecki, żeby zostać przyjętym? Jest to główny warunek, który trzeba spełniać, aby zatrudnienie było możliwe? Jak to jest?

Sedilog Nowy wpis

Język niemiecki musi być na poziomie komunikatywnym, tj. W miarę swobodna rozmowa w języku niemieckim, gramatyczna znajomość budowy zdań. Słownictwa branżowego nauczymy podczas szkolenia :)

Jestem

Polecam trzymać się jak najdalej od tej firmy.Zmieniaja nazwę co jakiś czas żeby ich nie rozpoznali jaka "atmosfera szacunku"jest u nich.Wielki kierownik każe wpisywać opinie o firmie jak to fajnie jest i wogole...Reszta to fałsz w niemieckim wydaniu.!

@Jestem

A z czym niby konkretnie się nie zgadzasz? Chodzi ci o tę atmosferę tylko czy coś jeszcze, np. warunki, kasę? Serio pytam, bo właśnie dużo pozytywnych opinii tu widzę, a mówisz coś innego teraz.

Jestem Nowy wpis

Kasy tu nie zarobisz.Dokladaja tylko pracy i wycisną cię jak cytrynkę.Dajcie sobie spokój z tą firmą.Szkoda czasu.

Najmłodsza

@Najmłodsza

Szczery, czyli nie zawsze przyjemny ? :D Bardzo mnie zaciekawiłaś tym podejściem do rodziców z dziećmi, ale napiszesz co to znaczy w praktyce? Nie mają za złe brania opieki gdy dziecko choruje?

Jestem

Ta firma nie akceptuje niczego .Jak weźmiesz wolne na dzieci już krzywo patrzą bo tylko "umsatz" potrzebny.Jak nie robisz za woła to o reszcie zapomnij.

@Jestem

W Sedilog Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Informatyk. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Firma Sedilog Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Dysponent - Obsluga Klienta z j. niemieckim - Jelenia Gora. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
OvEf

Ze zdumieniem czytam raz po raz komentarze na temat Sediloga. Pracuję tu od ponad 6 lat w dyspozycji i nie mogę się tym w ogóle podzielić. Jak zwykle w dzisiejszym świecie, oczywiście ludzie, których już tu nie ma, piszą, że nagle wszystko było złe. Nie zawsze zależy to od firmy, kiedy ludzie ją opuszczają. Jest tu dobra atmosfera pracy, praca jest zróżnicowana i interesująca, a wynagrodzenie nie jest złe.

Jarosław
@OvEf

Nie jest złe - pod tym może się kryć wszystko :D Jakieś szczegóły podasz jeśli chodzi o $$?

Fido
@Jarosław

bo to prawda.

Zdumiony
@OvEf

Ze zdumieniem to ja czytam jakiekolwiek pozytywne opinie dotyczące tej firmy. Macie sugestie od Szefowej, byście od czasu do czasu coś nasmarowali? Zarobki nie są złe? Ludzie, zacznijcie się szanować! Praca w j.niemieckim dla klienta z Niemiec, który oszczędza dzięki Wam ogromne pieniądze (koszt jaki poniósłby za pracownika na tym stanowisku w Niemczech byłby co najmniej 5x wyższy), a wypłaty jak dla kasjerów w Lidlu (oczywiście w Polsce). Praca jest zróżnicowana i interesująca? Faktycznie, klepanie dzień w dzień tego samego, tylko klienci po drugiej stronie słuchawki się zmieniają. Każdy, kto broni tego Pracodawcy niech podzieli się przy okazji informacją, czy może sobie bez konsekwencji pójść na zwolnienie chorobowe lub macierzyńskie? ; ) Podpowiem tylko, że w Niemczech takie zapisy w umowach nigdy by nie przeszły, dlatego powtarzam, szanujcie się i nie bądźcie naiwni.

Życzliwy

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Możecie zapomnieć o jakimkolwiek rozwoju i innych rzeczach.Zero świadczeń socjalnych, zero podwyżki tylko więcej i więcej będą od was wymagać i dokładać obowiązków.Dla nich nie liczy się pracownik tylko "umsatz". Omijajcie szerokim łukiem.

meh
@Życzliwy

To przykre, że nic się tam nie zmienia. Wniosek więc taki, że dalej nie brakuje chętnych, by pracować za (usunięte przez administratora) grosze (mam na myśli stanowisko dysponenta). Jaki mamy rynek pracy w Jeleniej każdy wie, jednak zadziwia mnie, że w dzisiejszych czasach, kiedy bez problemu można znaleźć sobie pracę zdalną z j.niemieckim, ktokolwiek chce tam jeszcze pracować. Gdyby pracownicy otworzyli oczy, to może coś by się w końcu zmieniło na lepsze.

Potrzebny

Odradzam każdemu ta firmę.Falszywy siwy dziadek który na każdego donosi oraz kierowniczka z ADHD która pozjadała rozumy.Kazdego tu traktują jak narzędzie do "umsatzu" i nikt nikogo nie obchodzi.Sztuczna atmosfera niby szacunku.Porazka.Odradzam.

OvEf
@Potrzebny

Ten, który to napisał, zdyskwalifikował się, ponieważ codziennie próbował oszukać firmę. Ta okoliczność nie jest spowodowana firmą, ale samą osobą, ale która chce to zobaczyć.

Kierowniczka z ADHD
@Potrzebny

Nieładnie jest śmiać się z chorób innych ludzi.

@OvEf

To firma oszukiwała tego kogoś codziennie z takimi ludźmi jak ty dziadku.

Helena
@OvEf

tutaj słowo przeciwko słowu jest , kto w koncu kogo wprowadzał w błąd i w jaki sposob ?

Xenia

Tak to prawda.

Grażyna
@Xenia

Szukają właśnie kogoś z językiem niemieckim :/ tylko czy warto aplikować ...

Ela
@Potrzebny

Potwierdzam. Wiecznie kogoś szukają do pracy. Jak nie dysponentów to monterów. A wiecie co za firmy szukają wiecznie pracowników i są w czołówce dawania ogłoszeń.......bo chyba nikt nie kupi bajeczki o rozwoju firmy bo budka do pracy od lat taka sama

@Ela

Dokładnie. Zero rozwoju i tylko "rób swoje" a jak ci się nie podoba to wypowiedzenie otrzymasz jako niespodziankę od kierownika który był sprzedawca butów. :-) Hahahah, ogólnie porażka. Pozdrawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby w Sedilog Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Tomasz

Czyli pewnie na okresie próbnym na czas określony a później można już dostać na nieokreślony? A jak z grafikiem? Godziny pracy są narzucone odgórnie czy podejście jest bardziej elastyczne? Pytam bo jeszcze studiuję i muszę połączyć pracę z nauką.

@Tomasz

Praca jest zmianowa. 8-16 oraz 11-19.

Witam. Pracuje tu 6 lat i zapraszam wszystkich chetnych do pracy w Firmie Sedilog.Wszystkie negatywne komentarze sa od bylych pracownikow,ktorzy nie ogarniali prostych rzeczy,ktore po kilku miesiacach staja sie rutyna a dla nich byly sczytem mozliwosci.Praca na poczatku wymaga troche uczenia sie i zrozumienia paru rzeczy,ale potem to juz tylko rutyna i jest z gorki.Jest rowniez czas na kawe i na pogadanie z kolega z pracy.Pod negatywnymi komentarzami nawet nie potrafia podpisac sie ludzie imieniem tylko NICK.ROMEK,LIZKA???Nigdy taki tu nie pracowal i chca tylko zaszkodzic Firmie.Dlaczego ciagle Firma poszukuje pracownikow?Poniewaz Firma rozwija sie caly czas i potrzeby sa wieksze.Jest tu umowa o Prace,godne warunki i cieple Biuro w ktorym fajnie mozna spedzic 8 godzin jezeli sie chce.Polecam i zapraszam:-)

Grzegorz

Dlaczego strona internetowa www.sedilog.pl nie funkcjonuje? To już samo w sobie wzbudza pewien rodzaj braku zaufania.

@Grzegorz

Bo nie ma się firma czym chwalić. Proste- jak się ktoś ukrywa to ma powody

@Grzegorz

Firma nie ma potrzeby funkcjonowania w internecie, na chwile obecna, wiec nie ma tez potrzeby tworzenia strony internetowej.

Ana
@Sedilog

Cóż za średniowieczne podejście. Każdą fajna i uczciwa firma ma stronę www. I się nie ukrywa. Sedilog który to napisał niech wyląduje w rzeczywistości a nie tkwi w swoim prowincjonalnym światku

Alicja
@Ana

Też właśnie próbowałam odnaleźć stronę internetową, żeby sprawdzić, jak tam sytuacja z zatrudnieniem i czy są jakieś miejsca pracy. Poproszę więc o Wasze opinie, może ktoś coś wie, czy poszukują tutaj pracowników i ogólnie jak się pracuje. Interesują mnie głównie opinie o pracy w Niemczech, bo chyba firma ta zajmuje się transportem w Niemczech, czy w PL również?

@Alicja

Strona internetowa niemieckiej spolki www.sedilog.de zaprasza do aplikowania na stanowiska pracy oferowane na terenie Niemiec.

Lizka

Wszystkie negatywne komentarze są zgodne z prawdą, nie polecam,(usunięte przez administratora)i w ogóle zła atmosfera, dodatkowo do myślenia dają ciągle ogłoszenia tam do pracy. (usunięte przez administratora)

@Lizka

Dziekujemy za uwolnienie nas od Pani nerwow i negatwynych emocji, atmosfera zdecydowanie sie poprawila w firmie.

@Sedilog

Proszę nie mydlić nikomu oczu, zaprzeczanie i tak nic nie (usunięte przez administratora)bo problem w tej firmie pozostaje dalej. Wyczuwam wlasnie w tej odpowiedzi dużo nerwów i negatywnych emocji ;) A poza tym stwierdza Pani/ Pan że atmosfera w firmie się poprawiła czyli tym samym przyznając mi rację co do tego że bywało tam źle ,haha bardzo "sprytnie", Rozumiem że jednej osobie może się gdzieś nie podobać, są różni ludzie, ale na temat tej firmy to już można się dowiedzieć wiele złego od wielu osób. Proszę wyjaśnić dlaczego firma zmieniła nazwę i się przeniosła? Czemu ciągle szukacie kogoś do pracy ?

Lizka
@Sedilog

Właśnie , masz rację Ktoś. No ale wiadomo będziecie robić wszystko by wszystko zatuszowac. Wyczuwam ironię w tym państwa komentarzu .

???
@Lizka

Firma słaba źle zarządzana Tu się jeden chwalił że poszedł i dostal podwyżkę. Chlopie zarządzanie nie polega na tym że pójdę to dostanę tylko na tym że jest struktura wynagrodzeń i plan budżetowy na wynagrodzenia itd. Firma ciągle szuka pracowników bo wymiela za min. nowego pracownika a potem szukają nastepnego naiwnego. Ilość zatrudnionych osob2 ma być taka zeby nie bylo regulaminu pracy i zfss. Dla pracownoka zero. Nie wierzcie w te niby super opinie. Firma dziadowo

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sedilog Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nowa

Nie płacą za nadgodziny. Przynaniej tak kiedyś było.

Sedilog

Jezeli nadgodziny wystepuja, sa dodatkowo platne.

@Nowa

Zawsze nadgodziny byly dodatkowo platne.

Neutralny obserwator
@Sedilog

A któż to tak zaciekle broni tak wspaniałej firmy? Czyżby schodek wyżej od wspópracowników i kilka polskich cebulionów do wynagrodzenia więcej nieco zakrzywiło obraz rzeczywistości?

Ona
@Neutralny obserwator

Haha pięknie napisane

Borys
@Sedilog

Po co te klamstwa. Jak dysonent nie wyrabial bo miał tyle pracy że w biegu jadł albo biegł to wc bo wszystko na czas. Nigdy tam nie placono2 nadgodzin. Argument bo jesteś za slaby sorry i musisz zostać dłużej. Odradzam firmę

Jeżeli szukacie pracy w której niczego się od was nie wymaga, a każda sugestia jest obrazą majestatu, nie potraficie pracować w grupie i zachowujecie się jak dzieci z podstawówki w stosunku do innych, przy czym macie się za pępki świata to u nas się nie odnajdziecie. Potrzebujecie potrafić posługiwać się komputerem, znać w stopniu podstawowym język niemiecki i przede wszystkim chcieć pracować nikt was za obijanie się wynagradzał nie będzie. Gwoli ścisłości - Po niemiecku rozmawiamy tylko z klientami i z niemieckimi współpracownikami, albo po prostu w ich obecności (tak to już jest w środowiskach międzynarodowych, niegrzecznym jest rozmawiać w obecności kolegi z Niemiec /Anglii/Chin itd. w języku którego on nie rozumie), nikt nie został za rozmowę w języku polskim zwolniony dyscyplinarnie. W każdej firmie z nadgodzinami jest tak, ze musi na nie wyrazić zgodę pracodawca (nie ma samowolki) nasza praca nie wymaga tez zostawania po godzinach. Mamy fajny młody zespół, możliwość doszlifowania języka, (jeżeli znacie go tylko podstawowo, to i tak polecam, przy dwu-trzymiesięcznym szkoleniu zdążycie bardzo dużo się nauczyć ) płaca jest fajna no i od niedawna tryb pracy zmianowej się zmienił, pracujemy dwa tygodnie na rano, jeden tydzień na druga zmianę (do 20) . większość z tych negatywnych opinii wystawiła grupa osób która opuściła firmę na własne życzenie a jeżeli twierdzą inaczej, to kłamią. Polecam złożyć CV przyjść i przekonać się na własnej skórze, ze jesteśmy fajna firma, nie gryziemy ????

Użytkownik1

Szanowny Panie/Szanowna Pani. Pełna zgoda, w końcu wiele osób otworzyło oczy i od Was odeszło, co tylko o nich dobrze świadczy. Mam szczerą nadzieję, że znaleźli lepszą pracę. Czy ktokolwiek się w pracy obijał? Nie przypominam sobie również opisanych wyżej, dziecinnych czy samolubnych zachowań. Większość nawet je posiłki przed komputerami, bo pracy jest tyle, że gdyby zrobili sobie przerwę, to nie wyrobiliby się z zadaniami! Dobrze Pan/i wie, że gdyby ktokolwiek się obijał, długo by tam nie popracował. Płaca jest fajna? To chyba jakiś żart. No ale cóż, w firmie obowiązuje zakaz rozmawiania z współpracownikami o wynagrodzeniach, może Pan/i wynegocjował/a dobrą stawkę, tymczasem przestrzega Pan/i zakazu i nie wie ile zarabia reszta, warto się doinformować. ;] Zapomniał/a Pan/i też wspomnieć o jakości umowy i podziale wynagrodzenia, ale cóż, może jest Pan/i jeszcze młody/a i wysokością składek na swoją emeryturę nie zaprząta sobie Pan/i głowy. Pozdrawiam!

@Użytkownik1

Zgadzam się zadnego pojęcia o zarządzaniu personelem. Zadnej strategii personalnej. Zadnych możliwości awansu. Struktura plaska. Nie liczcie na nic w tej firmie.

@Użytkownik1

Pełna zgoda. Odradzamy pracę w tej niemieckiej firmie

@Użytkownik1

Pełna zgoda. Nie polecam firmy. Zepsuta od samej góry bez kultury personalnej. Nowobogactwo. Nie pracujcie dla nich szkoda życia

Hdhdjd

fajnie tu jest

@Hdhdjd

Czyżby? A podwyżkę min. wynagrodzenia 2.600 brutto też oddana pani utopila tak żebyś zarabiał tyle samo. Potencjalni Kandydaci do pracy nie liczcie w tej firmie na żadne podwyżki. Najlepiej sami zaopatrzcie tego pracodawcę w napoje latem gdy temp. wrze. Najlepiej sami myjcie okna w biurze. Sami zróbcie sobie upominki świąteczne a i najważniejsze obgaducie się pocichutku po kątach że niby atmosfera jest cooollll. Fałsz znajomość j. niemieckiego możesz wykorzystać w innym firmach za lepszą kasę. Szczerze odradzam i nie polecam tej firmy.

@Romek

Dwa razy dostałem podwyzke w tej firmie.. oczywiście nikt mi jej nie zaproponował tylko sam poszedłem i DOSTALEM wiec przestan ludzi w błąd wprowadzać ROMAN m. 2600 brutto to chyba jako grabarz dostajesz

Grabarz
@Romek

Haha, dokładnie. Firma tak biedna, że nawet kawy i herbaty pracownikom nie zapewnia tylko sobie trzeba przynosić samemu albo się składać z pozostałymi pracownikami, to gdzie tu marzyć o podwyżkach. :D Ludzie otwórzcie oczy, nie wiem jakie musicie mieć doświadczenia, że bronicie takiego pracodawcy. To naprawdę jest żałosne.

Cześć! Jako były, paroletni pracownik na pewno mogę powiedzieć coś więcej niż osoby które „wpadły” na chwile i w momencie, kiedy zorientowały się ze nie da rady przez 8h siedziec na insta, bo jednak jest coś do zrobienia po prostu zrezygnowały. A wiec tak: to jest niemiecka firma wiec chyba nie dziwne ze jak kolega /koleżanka rozmawia przez telefon z klientem (Niemcem)to chyba trochę nie halo żeby mu się drzeć do słuchawki w języku ojczystym. Generalnie wszystko inne, rozmowy miedzy sobą po Polsku!!! Co do zakresu obowiązków..ja się wyrabiałem w polowe czasu tzn po 4 czasem max 5h miałem wszystko zrobione..wiec wiadomo jak przychodzisz nowy/a do pracy i zostajesz zasypany informacjami, wiedza, regułami i uczysz się na niemieckich prog. komputerowych a do tego musisz porozumiewać się przez telefon w języku innym niż Polski to może zniechęcać..ale wystarczy sobie dać trochę czasu i wszystko przyjdzie samo!!!do tego,czego jestem dobrym przykładem można znacząco polepszyć jezyk co jest niewymierna zaleta tej pracy..i uwierzcie tego na kursach nie uczą. Co do wynagrodzenia..co wynegocjujesz to masz..jak rzucisz minimalna krajowa bo nie znasz swojej wartości to tak będziesz zarabiać..tyle. Jeszcze coś..przez 3lata nie zostałem dłużej w pracy nawet na minutę. Jeśli chodzi o atmosferę to wiadomo zawsze znajdzie się jakiś szczurek, ale oprócz nieistotnych wyjątków pracują tam naprawde fajni ludzie. Zaraz pewnie ktoś mi tu będzie odpowiadał..”taaa to jak tak fajnie to czemu jesteś byłym pracownikiem” bo wyjechałem do Niemiec, a umiejętności nabyte w tej firmie bardzo i znacząco mi w tym pomogły. Pozdrawiam Aaa sorry jeszcze coś..ktoś tam pisał ze ludzie jedzą przy komputerach..jak chcą to sobie nawet mogą wejść na drabinę z kanapka w ręku..ja tam zawsze jadłem w kuchni:) joł!

Romek

Tak jedzą przy komputerach. Nie mają na nic czasu. Nie rozmawiają miedzy sobą.

Romek

Ciekawe kto tam siedział 8h na insta. Wystarczy żeby wyszedl z programu na chwilę i już tzw. Zyczliwi nadawali do najważniejszej. Pamietaj kolego że ta niemiecka firma jest w Polsce. A tych rozmów po polsku mile widzianych miedzy kolegami nie upiekszaj. Życzę ci dobrze ale chyba planujesz powrót do Polski bo tak slodzisz że trochę żenujące. Ci co tam pracowali wiedzą jak jest. Nie wyrabiasz normy to wypad a norma coooooraz wieksza bez wiekszej kasy

@Romek

Nie kojarzę żeby tam kiedykolwiek pracował jakiś Romek.:D ale mniejsza o to..nie przesadzaj tylko z wyolbrzymieniem kolego. Kto chce niech sprawdza, aplikuje a sam zdecyduje. Ja tez czytałem opinie hardcorowe o tym miejscu i mało z nich było w ogóle bliskich rzeczywistości. Z fartem!

@Romek

Jak tam można wyjść z programu..weź mi to wytłumacz.. jarasz fajki idziesz na fajkę, chcesz iść coś zjesc? Nie pytasz, idziesz..nikt nikogo nie zmusza do jedzenia przed PC. Weź mnie popraw ale nie mogłeś być świadkiem takiej sytuacji nawet bo takowych nie ma

Czy firma Sedilog Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

sedilog

Szkolenie jest przeprowadzane u nas w biurze, jest oczywiście normalnie płatne

Ja pracowałam pare lat w tej firmie i było różnie. Jedyne co mogę powiedzieć to to że są tam fajni ludzie !!! A pracować i stres to jest wszędzie. Co do używania języka polskiego w firmie: to wszyscy mówimy po polsku i nikt nie robi z tego problemu.

Jopek 88

Nie polecam. Odradzam. Szukajcie pracy gdzie indziej ludzie...

Ona

Rozmowa prowadzona jest w języku niemieckim,ale nie polecam ,pracowałam ja i moje koleżanki ,po pół roku zajechać się można psychicznie , a za używanie języka polskiego grozi zwolnienie dyscyplinarne, Sedilog to nowa nazwa firmy ,musieli zmienić nazwę i siedzibę przed inspekcja pracy,polecam poczytać opinie MMM service ubocze , stara nazwa tejże firmy

Nowa
@Ona

Wszystko to prawda. Potwierdzam.Szukajcie opinie o Möbius Möbel.

@Ona

Zyczymy duzo zdrowia psychicznego i samych sukcesow.

@Sedilog

A Dziękuję . Życzę pomyślności w szukaniu nowych pracowników i żeby ludzie tak szybko nie uciekali od was.

Ktoś

No tak ,firma rzekomo znajduje się w Niemczech dlatego nie można mówić po polsku

@Ktoś

Firma znajduje sie w Polsce i rozmawiamy po polsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedilog Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Sedilog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedilog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedilog Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sedilog Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wolności 208
    58-560 Jelenia Góra