Opinie o Nordis S.A. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nordis S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nordis S.A. o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordis S.A. w Opole

Mieczysław

Widzę, że kilka lat temu umowy były poniżej minimalnej krajowej. Zmieniło się coś? W ogóle jak to możliwe że wynagrodzenie było poniżej minimalnej krajowej? Nikt tego nie sprawdzał?

Życzliwy
@Mieczysław

Mieczysław ten zakład tonie w długach zamawiają towar w kredo a jak im nie chcą już dawać to sprowadzają przeterminowane warzywa i lody z drugiego zakładu mają taką maszynke co nakłada nowe daty na folie i tak sprzedawają to ludzią ten zaklad powinien być zamknięty co do wypłaty to szkoda słów praca jest od 1 w nocy do godz 9 rano w temperatuże - 20 stopni maksymalnie zarobiłem tam 2.200 szkoda słów zastanawiam sie żeby ich zgłośić gdzie trzeba do sanepidu najlepiej niech zobaczą w jakich warunkach przytrzymują żywność leży na podłodze na dodatek połowa magazynu jest przeterminowanej żywności którą sprzedają ludzią to sie do gazety nadaje życzliwy

Życzliwy Nowy wpis

Czesć ten zakład w opolu Nordis to jest wałek wczoraj zobaczyłem że dodali ogłoszenie że szukają magazyniera wyjasnie wam o co chodzi w zakładzie pracuje 3 ludzi z tego 2 kapuśi śmieć Marek i Gruby kierownik (parówa) i 3 to ich dupowłaz (alkus) orają nim na prawo i lewo głupi sie zgadza na wszystko wzamian przymykają oko na jego picie szukają 4 osoby na okres zimowy bo jest najwięcej pracy obiecują ci stałą umowe gdzie nigdy jej nie zobaczysz w okresie gdy jest najwięcej pracy idą po kolei na urlopy a nowy zapiernicza za 2 osoby po ukończeniu urlopów tych kiepów bo inaczej na nich nie można powiedzieć zwyczajnie ci podziękują i zostajesz bez pracy nie dajcie sie nabrać mnie tak (usunięte przez administratora) i nie tylko mnie z tego co sie dowiedziałem lecą na patenicie mysłą że są cwani ale kiedyś im za to ktoś ryło obije życzliwy

Życzliwy I Nowy wpis
@Życzliwy

W sumie fakt mają jeszcze etykieciarki sampopdzylepną i drukują etykiety z nową datą.

Życzliwy Nowy wpis

W poniedziałek dzwonie do sanepidu niech przyjadą i zobaczą w jakich warunkach przytrzymują żywność wala sie po podłogach połowe magazynu jest przeterminowanej żywności ściągają ją z drugiego zakładu z jeleniej góry zakład tonie w długach widziałem na własne oczy jak śmierdiel Marek specjalną maszynką zmieniał daty na opakowaniach i tak to ludzią sprzedają to sie do gazety nadaje porusze tym mniałem to zostawić ale jak zobaczyłem że znowu pracownika szukają co roku ta sama powturka to mnie zagotowało Życzliwy

Mieczysław

@Mieczysław

Dalej są na minimalne a w zasadzie podstawa jest poniżej minimalna a do minimalnej jest wyrównanie poprzez premię uznaniową ( takie udawanie że dostajesz niby premię a i tak muszą Ci dać minimalną więc co to za premia ?)

byly pracownik
@Mieczysław

Nie dalej 2.tys brutto podstawy i do 90% premii oczywiście uznaniowej.

Czesław

No właśnie. Po co ta premia skoro kasa taka sama jakby dali minimalną. Od stycznia poszła do góry więc mam nadzieję że i tu będą podwyżki Mówili coś o tym?

Pracownik były
@Czesław

Jak jest forma umowy o pracę to i tak do wypłaty brutto musisz uzyskać minimalną krajową brutto więc w umowie o pracę mogą Ci jako wynagrodzenie zasadnicze dać nawet 1zł brutto na miesiąc bo nie ma to znaczenia bo za pełny miesiąc i tak muszą Ci dać wartość minimalnej krajowej (oczywiście mówimy tu o sytuacji że ciągle pracowałeś i nie miałeś np. zwolnienia lekarskiego itp). Więc jest pytanie bardzo dobre po co prowadzić taką politykę płacową ? To jest pytanie do osób zarządzających bo my tu na forum nic nie ustalimy. Jak dla mnie każdy powinien mieć wpisane na umowie o pracę brutto pensję minimalną jak już (a nie poniżej tej wartości) na pełnym etacie a ewentualnie premia uznaniowa dodatkowo jeśli tak zdecyduje przełożony. Natomiast premia uznaniowa dodawana tylko po to żeby wyrównać (w niektórych przypadkach) do pensji minimalnej jest moim zdaniem trochę śmieszna bo nie taki z definicji powinien być jej cel. Oczywiście pewnie są sytuację, że oprócz tego że masz wyrównania do pensji minimalnej to dostajesz jeszcze coś ekstra i wtedy ta różnica jest tą premią uznaniową.

@Mieczysław

Czy w Nordis S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nordis S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Firma jeszcze funkcjonuje? Bo słyszałem że krucho z towarem i sporo długów u dostawców .

Czy Nordis S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Gabriela
@Tsa

A na starcie, też żadnych szkoleń? To jak nowy pracownik się uczy, pewnie jak za peerelu, od starszego stażem kolegi albo koleżanki? :)

@Gabriela

Jeżeli chodzi o pracę na magazynie czy jako kierowca to tak jak piszesz to wygląda.

Nie

Krystyna

No a w biurach? Też nie podnoszą swoich kwalifikacji? A są jakieś inne możliwości żeby się rozwijać w tej firmie?

Pracownik były
@Krystyna

Osobiście nie spotkałem się z taką sytuacją.

Jakie wartości są cenione w Nordis S.A.?

Odpowiem ratacja pracowników jest bardzo wysoka średnio koło 1 roku starsi z długim stażem odchodzą a nowi co przychodzą są relatywnie krótko więc to chyba odpowiedź na pytanie

Czy Nordis S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie .

Czy często w firmie Nordis S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kuba

Tak, dyrektor handlowy zrekrutował ph na kierownika ds gastronomii ale więcej awansów od 10 lat nie stwierdzono.

@Kuba

Nie polecam pracy nikomu w tej beznadziejnej firmie

Iza

A coś więcej na ten temat powiesz? Widzę narzekanie na różne rzeczy niżej ale nie wiadomo w co wierzyć.

Jak wygląda podstawa w Nordis S.A.?

...

1600 brutto

Rafał
@...

Czy do pensji doliczane są też jakieś premie i bonusy? Jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełnić aby je otrzymać? Zależy mi na tych informacjach, napisz proszę coś na ten temat.

@...

Bzdura , nie jest różowo ale 2000 brutto plus na początek 30% a później 50% premii.

Nie, bzdura.

Zadowolony z pracy

6 przedstawicieli handlowych zwolniło się w 8 miesięcy i niech to wystarczy za cały komentarz. Kiedy prezes Meller uprzątnie to (usunięte przez administratora)

@Zadowolony z pracy

@Zadowolony z pracy Jeśli jest tak jak piszesz to rzeczywiscie sytuacja w tej firmie wygląda niezbyt ciekawie. Właśnie znalazłam dwie aktualne oferty pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego https://pracodawcy.pracuj.pl/nordis-spolka-akcyjna,23320 co potwierdza Twoją wypowiedź. Ciekawi mnie jaką umowę oferuje Nordis S.A.? Czy jest tak jak piszą tutaj na forum?

Zadowolony z pracy
@Jolanta

Tak jak pisał kolega poniżej. 1600 zł brutto. Łamią prawo i nic sobie z tego nie robią.

@Zadowolony z pracy

Wszystkie informacje, które podajemy tutaj na forum publicznym, powinny mieć swoje uzasadnienie. Pisanie pomówień jest niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Jaki rodzaj umowy oferuje Nordis S.A. nowym pracownikom?

Nena

Mellera już nie ma ????

@Nena

Juz dawno teraz rządzi pani Jarząbek.

@Zadowolony z pracy Niestety nie każdy nadaje się na to stanowisko i dobrze o tym wiecie. Firma ok choć pewnie nie idealna.

Patryk

Jakieś opinie dotyczące pracy na magazynie w Opolu? Zarobki? Godziny pracy?

Detalek

4 pracowników zwolnilo się w 4 msc. Kadrowa brak wiedzy, umowy nie zgodne z minimalna krajową. Zakaz konkurencji na start. Wynagrodzenie składa się z tylu członów, że niestety obiecują jedno wychodzi drugie. (usunięte przez administratora)szczerze nie polecam.

@Detalek

Rozumiem, że pracodawca Nordis S.A. oferuje umowę z najniższą krajową? Do tego są jeszcze jakieś premie/inne dodatki? Napisz jeszcze, czy kontaktowałeś się z kadrami odnośnie nieprawidłowości i w Twojej umowie? Być może po prostu ktoś popełnił błąd i warto o tym porozmawiać.

@Jolanta

To nie bład. Podstawa 1600 brutto na umowie.

@Detalek

A jaką miałeś umowę? I podstawę taką miałeś zapisaną pracując na pełen etat w Nordis S.A.? Jeśli tak, to jest to rzeczywiście problem, ponieważ nie jest to oczywiście zgodne z prawem.

@Jolanta

Umowa o pracę. Tak taka miałem podstawe jak każdy z pracowników.

@Detalek

A czym tam się zajmowałeś? I Twoje wynagrodzenie składało się tylko z podstawy? czy były jakieś premie dodatkowe?

kunegunda

Bardzo dobre opinie o firmie można poczytać w internecie. To jest powód tej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Nordis S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Nordis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Nordis S.A.
  • Głogowska 35