SequoyaLife Sp. z o.o.

NIP: 6772419995 REGON: 367258694 KRS: 0000677563

Adres: Rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza 12 lok. 7, 30-112 Kraków

Opinie o SequoyaLife Sp. z o.o.

Nowy Nowy wpis

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna ?

Paulina

Widzę, że ktoś napisał, że do działu handlowego są dwa etapy rekrutacji. Może ktoś, kto był na rekrutacji do tego działu coś opowiedzieć o tych etapach :-) ?

Magda
@Paulina

Dramat, szkoda czasu. W tej firmie w ogóle ktoś pracuje? Bo miałam wrażenie, ze nikogo tam nie było.

Ilona
@Magda

W jakim sensie mogłaś mieć takie wrażenie? Zastałaś dosłowną pustkę czy co masz na myśli?

Magda
@Ilona

Absolutna pustka. Zero ludzi, zero energii, zero zycia. Jak dla mnie Titanic.

Kandydat na handlowca Nowy wpis
@Paulina

Miałem okazję być na rozmowie na stanowisko Handlowe, kiedy przyszło do podejmowania decyzji- prezes zrzucił odpowiedzialność na pracowników czy przyjąć danego kandydata czy nie. Rekrutacji pomimo sporego doświadczenia nie przeszedłem

Urszula Nowy wpis
@Kandydat na handlowca

Zrzucił odpowiedzialność? A może po prostu chciał żeby tez byli decyzyjni i żeby zatrudnić kogoś kogo oni polubią?

luna

Czy firma Sequoya włączyła się w sprawę solidarnej pomoc na rzecz Ukrainy i przeznacza na ten cel cześć swoich zysków?

Robert Nowy wpis

A skąd te problemy się tam w ogóle wzięły? Od dawna tak jest?

Phillipe

This company is probably a scam? Market leader? You become a leader on the basis of rankings and comparisons, not because you will write it on the website. Only stock photos on the website, there is not a single real one. Some photos still have the AdobeStock watermark ... CBD producer? Probably the distributor, because when you press them, it turns out that the isolate is dried out by other manufacturers. GMP yes, but some basic ones, not even ISO. Watch out for such garage pseudo producers.

Tony
@Phillipe

Your comments is very correct ????.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Sequoya Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odpowiedź

Na produkcję 1 etap; do działu handlowego 2 etapy. Jeśli chodzi o rekrutację na produkcję- kandydat dostaje zawsze informację do kiedy otrzyma informację zwrotną (bez względu na to czy będzie ona pozytywna czy nie)

Fatalna atmosfera, kompletny brak elastyczności jeżeli chodzi o godziny pracy, urlopy, niepłatne nadgodziny, bardzo źle widziane jest wychodzenie o czasie, po 8 godzinach pracy, ogromne ciśnienie i nacisk zarówno na produkcji jak i w biurze, osoby zarządzające w biurze i na produkcji nie maja pojęcia jak kierować ludźmi, (usunięte przez administratora)

Rozczarowany

Jeżeli cenicie sobie szacunek do innego człowieka, poszanowanie jego godności, transparente zasady współpracy, jakąkolwiek elastyczność to nie tracicie czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną w tej firmie. Jest ona zarządzana przez nikompetentne osoby, nie potrafiące uszanowac drugiego człowieka. Sklad w tej firmie wymienia się praktycznie cały czas. Ludzie nie wytrzymują presji, ignorancji i totalnego braku umiejętności prowadzenia biznesu u CEO.(usunięte przez administratora) Życzę jej powodzenia w samodzielnym biznesie. Z nią samą mógłbym współpracować, z jej partnerem nigdy! I piszę to po to by Was ostrzec.

Bogdan

Jeśli chcesz ciężko pracować i mieć efekty pracy to zarobisz i będziesz zadowolony. Firma pozbyła się w ostatnim czasie nieproduktywnych " trutni" którzy teraz wylewają swoje żale na forum. Takie osoby jak(usunięte przez administratora) sa tego oczywistym przykładem. Polecam firme dla wszystkich chętnych chcących mocno i uczciwie pracować. To firma dla Ciebie.

zadwolony klient

Jestem bardzo zadowolony z produkcji produktów firmy Sequoya. Moga sie rownac tylko z firma Cibdol. Merytoryczna i konkretna współpraca. Szczególnie polecam osobę z działu obsługi klienta pana Rocha- to ich Top Gun profesjonalista w każdym calu.

TM

Nie polecam. Firma tak jak i ich strona w teorii a w praktyce to jakiś garaż. Street View w google ul.Energetyków Skawina.

Jan
@TM

Google nie jest zaktualizowany, można zobaczyć zdjęcie, na którym widać budynek firmy. Jeśli tak wygląda garaż, chciałbym taki mieć . https://goo.gl/maps/MsjVEcV2Jb6cbKSM9

TM
@Jan

Wynajęte kilka pomieszczeń - to nie jest budynek tej firmy. A na ich www wszystkie zdjęcia stockowe.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Firma nieduża bo to produkcyjny start-up. Przywitanie, kawa, merytoryczna dyskusja. Czekam na wyniki rozmowy rekrutacyjnej. Nie odniosłam złego wrażenia. Polecam

Młody

Dziwna firma, nie polecam. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Lokalizacja dramat, godziny pracy 9-17 bo tak i koniec rozmowy. (usunięte przez administratora)

Co wiecie o firmie Sequoya Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o SequoyaLife Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SequoyaLife Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SequoyaLife Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SequoyaLife Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SequoyaLife Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SequoyaLife Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SequoyaLife Sp. z o.o.