Nie polecam firmy Quick Apartment i firmy siostry Komnaty Nieruchomości. Firma wynajęła ode mnie mieszkanie na wynajem w Gdańsku. Na początku współpraca układała się całkiem dobrze. Niestety po ok 1,5 roku opóźnienia w płatnościach zaczęły wynosić ponad miesiąc. W momencie rozwiązania umowy firma jest mi dłużna za wynajem i poniesione koszty energii elektrycznej, czynszu itd. Właściciel firmy Komnaty Nieruchomości, Pan Tomasz Nikielski nie odpowiadał na telefony, smsy i e-maile. Prezes firmy Quick Apartment p. Barbara Grażyna Nikielska (z której pod koniec umowy otrzymywałem opóźnione płatności) również nie reaguje na moje monity dotyczące płatności. Zaległości w opłatach przekroczyły wysokość kaucji. Pan Nikielski nie pojawił się na odbiorze mieszkania po upływie umowy. Zostawił klucze w skrzynce pocztowej. Mieszkanie pozostawiono z niewyniesionymi śmieciami, resztkami jedzenia w lodówce, pozostawionami wywierconymi dziurami w ścianie na klatce schodowej. Podsumowując - radzę nie korzystać z usług tych firm, nie wiem jak można się lepiej przed takimi nieuczciwymi firmami zabezpieczyć w umowie. Zdecydowanie kaucja powinna być wyższa niż 2 m-ce.