Opinie o Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu o rekrutacji.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu w Wałbrzych

Noname Nowy wpis

Ile może zrobić spawacz w PECu? Widziałem ogłoszenie, ale nie ma kwoty.

Arek Nowy wpis
@Noname

max 3500 netto ,ale nie tylko będziesz spawał ,nie polecam , robota w węzłach ,brudzie, na powietrzu ,na zmiany...zakład bez perspektyw ,kadra pilnuje tylko własnych pensji -robotników mają w (usunięte przez administratora).... ,załoga ponad 55 plus

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu. Poszukują kogoś na stanowisko Operator. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Operator

Będziesz robił wszystko, wagony ręcznie łopatą, czyścił taśmociągi z błota isniegu, pyły z odsiarczania, odgarniał śnieg na dyrekcji i drogę dla umysłowych, naweglal, czyścił basen, a na fadromie to będziesz jeździł może dwa razy na tydzień jak będziesz miał szczęście, i malował tasmociagi

Sebastian
@Operator

Jak to? To stanowisko operator nie ma zakresu obowiązków tylko trzeba robić wszystko w firmie? Chociaż płacą dobrze za tyle roboty? Znasz poziom zarobków? Bo chciałbym wiedzieć zanim wysślę CV.

artur
@Sebastian

będziesz robił wszystko ,a najmniej jeździł,chyba że lubisz łopatę na co dzień , a w zimie do śniegu to zapraszamy ,na halach zimno bo grzejników brak -ciepłownia a zimno ..ale jaja nie zapraszamy

artur
@Sebastian

Sebastian jak po kasę to nie tu ,chyba ze do emerytury masz bardzo blisko ,jak daleko idź gdzie kol wiek tu nie ma przyszłości nie daj się wkręcić bo lata ci polecą a kasy niewiele max 3250 brutto z sobotami niedzielami i łopata w ręce, brak perspektyw dla młodych ,ambitnych ,dlatego szukają ludzi

waldek Nowy wpis

jak trafisz na rejon sieci jako elektryk lub inne śmieszne stanowisko ci wymyślą to w sezonie czeka cie modernizacja węzłów na piaskowej ,podzamczu ,w szkołach np -mechaniku , praca w pyle bo to piwnice ,w brudzie ,smrodzie ,będziesz nosił części jak rury, a przejścia do piwnic wąskie -zapomnij o wózku jakimś bo się nie zmieści,nosił wymienniki ciepła a to dużo waży ,wsporniki, zawory , izolacje ,murował na powietrzu studzienki ściągał azbest z ruri izolował ,kół młotem ,kopał w zimie jak będzie awaria i dostaniesz dodatek jak będziesz na dyżurze domowym na wypadek awarii sieci tak potężny ,że kupisz sobie za tą kwotę 8 piw ,no i kolegów +50 z zajechanymi kręgosłupami ,2 ludzi poniżej 45 lat ,wspaniałego mistrza ..............Ireneusza ,a resztę zobaczysz na miejscu no i zarobki takie że z pewnością nie przytyjesz , na rower z tych tańszych uzbierasz , bo o samochodzie zapomnij ze kupisz przy tej kasie ,ale po co mamy służbowe to się najeździsz po węzłach- zapraszamy

Weteran

Nie polecam, praca w brudzie ,zarobki poniżej oczekiwań, nie płacą za niedziele ,święta dotyczy całej produkcji w tym zakładzie im bardziej się angażujesz tym mniej masz ,chyba że lubi ktoś pracować za osła to polecam ,wielu lizusów ,zimno na halach bo wycięte grzejniki ,praca na powietrzu 90 % zmiany ,odśnieżanie ręczne śniegu, brak ludzi na zmianach wiec zasuwacie za wszystkich aby dotrwać do końca zmiany , oni potrzebują cichego robokopa , stanowiska robotnicze nie pokrywają się z rzeczywistością -robicie wszystko ,praca w pyle, na zimnie ,brak nowoczesnej infrastruktury ,kasę maja tu tylko umysłowi ,mistrzowie , kierownictwo oraz dział elektryczny, podwyżki wtedy gdy prezes zechce , a on obiecuje jak polski rząd wiec pozostaje na obiecankach ,największemu swojemu wrogowi nie polecił bym tej manufaktury ,jak się zahibernujesz na 20 lat i cie wybudzą to się nic nie zmienia na zakładzie ,jaka stawkę dostaniesz na wejściu z tą pozostaniesz na lata, Boże chroń ludzi którzy dadzą się tym zakładem omamić

@Weteran

Serio, słabo to wygląda, a ludzie nie z produkcji, ale z biura też pracują w weekendy i święta? I jeśli tak to też im za to nie płacą?

jan
@Karolina

biura polecam,zgrana załoga ,płace ok w święta i soboty nie pracujemy

Iza
@jan

A nadrabia się tutaj jakoś te dni wolne, które w tygodniu wyskakują?

jan Nowy wpis
@Iza

nie ale dotyczy to biura tu polecam ,uważaj tylko na wodza, bo chodź miły z wyglądu to wrednota do bólu i księgowa osa ,a na produkcji to pracują cały rok

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu
  • Ogrodowa 19