counter
3 56 109 5 1
Kostiantyn Nowy wpis

GoWork - to kłamliwa organizacja, do tego wszystkiego jest agencją pracy tymczasowej. Mają swoich "troli" obsmarowujących różne firmy. Potem dzwonią do firmy i proponują układ, gdzie pracodawca musi płacić za profil na tym portalu by niszczyć niewygodne komentarze. To nie jest naszym zadaniem opisywać jacy jesteśmy fajni. Dajemy pracę ludziom. Najwidoczniej, oprócz zarobków na opiekunkach w Niemczech, zarabiają dodatkowo na pobieraniu haraczy od firm, którym zależy na wizerunku. My nie musimy nikomu niczego udowadniać. Sporo ludi pracowało u nas i pracują nadal, od GoWork to nie zależy. Uczciwy pracodawca nie boi się opinii. Ile zapłacili Bogusławowi Lindzie za reklamę? Czy się on rozumie na runku pracy??? GoWork nakłania do płacenia haraczy. Jak nie płacisz - zaraz ciebie zaczyna obsmarowywać i dzwonią z ofertami. PS. Nie zdziwię się jeżeli ktoś z troli GoWork wykasuje mój komentarz. pozdrawiam

Tak1Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kostiantyn

Nazwa działu: Produkcja

Proszę Państwa, oto dowód co warte są opinie umieszczane na portalu prawdy Gowork : " Zniesmaczony Nowy wpis 19.05.2020 21:51 Nazwa działu: Produkcja @Marcin Wypłata na czas? Co wy opowiadacie? Zawsze się spóźniają, tłumacza się, ze klient się spóźnia z uregulowaniem płatności itp. Omijajcie te firmę z daleka, no chyba ze lubicie prace za pół darmo." 1. Nie jest to opinia pracownika, bo firma zawsze płaci na czas, nawet, jeśli klient nie płaci w terminie. 2. Raczej nie jest to opinia konkurencji, bo nie jesteśmy tak dużą firmą, by konkurencja płaciła trollom za obsmarowywanie nas. Zresztą, baliby się procesu, bo teoretycznie, prokuratura mogłaby dojść u właściciela portalu, kto coś takiego napisał. Kto więc może się czuć bezkarnie na portalu Gowork, komu może zależeć na "zachęceniu" firmy do "przejęcia kontroli" nad "komentarzami" tam zamieszczanymi? Kto może w każdej chwili zatrzeć ślad za takim chamskim i kłamliwym pomówieniem?

@Piotr

To co napisał "zniesmaczony" to wyraźny dowód, że pojawiają się wpisy, które nie pochodzą od pracowników firmy, ani od jej konkurencji. Nie ma i nie było żadnego pracownika w firmie Pracovita, który by się posunął do takiego kłamstwa. A nasza prawdziwa konkurencja, jest na zbyt wysokim poziomie, by takie coś napisać.

Ania
Nazwa działu: Produkcja

Fajna ekipa, pracy dużo ale wypłata zawsze na czas. Polecam

Tak1Nie5
@Ania

Z tą ekipą to bywa różnie. Ale fakt, na przestoje teraz nie mogę narzekać.

TakNie5
Zniesmaczony

Tak5Nie
Mariola
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora). Nie mają pojęcia o niczym. Warunki mieszkaniowe słabe, w jednym pokoju 7 osób, (usunięte przez administratora) Chata znajduje się na jakiejś fermie. Wysyłają ludzi na własnej działalności lub smieciowce za granicę 8eur /h. (usunięte przez administratora) Jednym słowem nie polecam! Stracisz godność jak pojedziesz do tej firmy.

Tak79Nie31
@Mariola

Mariolo, Czy aby na pewno wiesz, co piszesz? Skąd masz takie informacje? Kiedy widziałaś 7 osób w jednym pokoju w Pracovitej? Co tam robili? Bo jeśli chodzi o sypialnie, to są albo jedno albo dwuosobowe. Może to była kolacja? Pod wpływem czego widziałaś kogoś mieszkającego w piwnicy? Co wiesz na temat holokaustu, że takim wulgarnym języku napisanym komentarzu używasz nazwy obozu zagłady? Hejtowanie pod pseudonimem łatwo przychodzi, nikt z tego cie nie rozliczy. Ale czy na pewno rozpowszechnianie oczywistych kłamstw polepszy twój nastrój? W Holandii zbudowaliśmy dobry zespół składający się z ludzi, którzy wiedzą, co chcą, mają swoje cele życiowe i do nich dążą. Szanujemy się nawzajem, pomagamy. Każda osoba z zespołu ma kontakt bezpośredni do zarządu naszej firmy, widujemy się też często. Kto ma jakieś problemy, zawsze może je zgłosić. Wiadomo, że na takich forach wylewają ludzie głównie swoje frustracje, jak widać, niekoniecznie związane z faktami. Zapraszam do odpowiedzi naszych obecnych i byłych pracowników, czy rzeczywiście warunki i to co robimy dla naszych współpracowników, nie zasługuje na lepsze uznanie.

Tak24Nie68
Maciej
@Piotr

Z tym, że ta Pani ma ma trochę racji. Również byłem pracownikiem powyższej spółki i panuje tam ogólny bałagan. Pracowałem u wielu osób za granicą, ale tutaj było najgorzej, pod wieloma względami. Widać to zresztą po opiniach na forum, które znikąd się nie biorą. Pani Mariola zapewne została źle potraktowana, dlatego wylała swoje żale tutaj (może zbyt przesadnie) nie mogąc załatwić tego co zaszło między wami polubownie. Dodam tylko, że mnie i innym pracownikom również nie podobały się kontakty z holenderskim koordynatorem, który wymagał cudów a sam nic nie robił.

Tak71Nie26
xyz
@Piotr

" ludzi którzy wiedzą czego chcą" ? raczej ludzi co ledwo podstawówkę skończyli, nie znają żadnego języka obcego i nie maja ambicji żeby się go nauczyć, w Holandii jest mnóstwo pracy, ale jeżeli nikt nic nie potrafi to idzie (usunięte przez administratora) na akord w pracovitej, taka prawda, albo Ukraińcy z kartami pobytu polaka, cudem zatrudnieni w Nl.

Tak55Nie31
Alfa Beta Gamma
@xyz

xyz : do pakowania kart podarunkowych nie wymagamy wykształcenia, potrzebne są dobre warunki psychomotoryczne i wskazane doświadczenie w pracy fizycznej. Nie chcemy tego oferować ludziom, dla których ta praca byłaby męcząca. Sam jestem osobą po kilku fakultetach ale mam bardzo duży szacunek do każdego, kto pracuje fizycznie. Jakbyś pogadał z tymi osobami ledwo po podstawówce, to byś się dowiedział, że też mają swoje ambicje i plany życiowe. I nie zawsze jest tak, że brak wykształcenia średniego czy wyższego wynika z problemów w uczeniu się. A co do akordu, tego u nas po prostu nie ma. Jak wiele z tych rewelacji, które tutaj ktoś wypisuje.

Tak23Nie54
Halina
@Mariola

Całkowicie się zgadzam z Mariola. 100% opisała jak wygląda praca w Pracivita spzoo

Tak10Nie3
Piotr Co
@Halina

Pani Halino, Szanowna Pani Mariola wypowiedziała się wyłącznie w temacie "warunków mieszkaniowych". Pani komentuje ten prawie już roczny wpis "100% opisała jak wygląda praca w Pracivita". No tak, jeśli dla Pani opis warunków mieszkaniowych równa się opisowi pracy, to gratuluję podejścia do pracy. Po drugie, wpis "Marioli" to kompletna bzdura. W Holandii zawsze w pokoju zakwaterowanych jest maksymalnie 2 osoby. To, że Pani "Mariola" na własny rachunek po pracy musiała coś zażywać i widział 7 osób w pokoju, nie zmienia to faktu, że jej wpis jest typowym przykładem hejtu osoby, której największy problem, to ona sama.

Tak3Nie8
@Maciej

O właśnie kolejna ściema : nie ma i nie było u nas holenderskiego koordynatora.... skąd i od kogo wziął ten post?

@Piotr

Piotrze a mówi ci coś imię Justin? On tam był w sumie „jakby” szefem, wiec może złego określenia użyłem. Jest on bardzo niekompetentną osobą bo zamiast pomagać, wprowadzał chaos, zatem stad moja opinia.

Tak3Nie1
@Marcin

Oj Marcin, napisz jeszcze kiedy u nas pracowałeś. Bo jeśli dobrze kojarzę, to było już 1,5 roku temu. Tak, zgadza się, Justin nie jest holenderskim koordynatorem, tylko dyrektorem operacyjnym zakładu, naszego klienta dla którego robimy. Może i ma swoje słabe strony, jak każdy. Ale weź pod uwagę, że na jego głowie jest planowanie produkcji (co nie jest takie proste, jeśli weźmiesz pod uwagę, że większość klientów i zamówień wpływa na ostatni "moment"), w tym dbanie właśnie o to, by cały czas był wystarczający potok zleceń, by zapewnić płynne obłożenie produkcji, zajmuje się logistyką, pilnowaniem dostaw, pilnowaniem, by wszystko było zrobione na czas, odpowiedzialny jest za kalkulacje. A do tego, odpowiedzialnym, by całość zakładu właściwie działała. Że nie zawsze wszystko jest perfekcyjne poukładane .. wierz mi, pracowałem w "automotive", gdzie teoretycznie masz odwrotną sytuację, długie serie, produkcja planowane z miesięcznymi wyprzedzeniami... a jakbyś popytał ludzi, jak na co dzień wygląda praca i czy jest wolna od stresu i zgrzytów. Minęło 1,5 roku i dalej pilnujesz każdego nowego wpisu na "Pracovita". Może jednak nie było tak źle, skoro się tak do nas przywiązałeś? My od tego czasu, jak każda firma i ludzie, dużo się nauczyliśmy i sporo zmian, na lepsze, weszło w życie. Mamy zakwaterowanie na miejscu, w mieście. Większość zespołu to już ludzie z długim stażem. Jeden z naszych współpracowników już nawet przeszedł do kadry zarządzającej klienta. A Justin, on też, zawodowo, nie stoi w miejscu i dużo się nauczył. Jakbyś prześledził dokładnie wpisy, to sprzed 1,5 roku było kilka faktycznych opartych o rozczarowania naszych pracowników. Czy znalazłeś choć jeden wpis, który by wskazywał, że to zrobione przez naszego pracownika w tym roku? Zobacz, co w 2020 się tu wypisuje, to same ogólniki i wpisy typu : jak ktoś wcześniej napisał, że źle, to pewnie, źle. To chyba świadczy, że jeśli 1,5 roku temu mieliśmy niedociągnięcia, to większość z nich już została usunięta. Nie twierdzę, że jesteśmy idealni. Ale takie jest życie firmy : jest problem, faktyczny, ustalamy, z czego wynika, i robimy co możemy, by go wyeliminować, lub przynajmniej, zmniejszyć jego uciążliwość. Z Justinem, dużo popracowaliśmy po obu stronach, by współpraca się układała lepiej. Doszło do tego, że jak na początku tego roku dołączyła do nas para, w której dopiero na miejscu się okazało, że mąż w żaden sposób nie daje rady w takiej produkcji, jak mamy przy pakowaniu, ten Justin, z własnej inicjatywy, znalazł dla niego pracę w innej firmie, w tym samym mieście, żeby małżeństwo mogło dalej razem mieszkać i pracować w jednym mieście w Holandii. To chyba wyraźnie pokazuje, po której stronie mocy jest ten Justin. Szef firmy, mający dość bieżących obowiązków, a pomaga bezpośrednio pracownikowi produkcyjnemu w jego problemach życiowych. Dodam, że dzięki temu żona do dziś z nami pracuje, a mąż ma dalej pracę w drugiej firmie. Dużo się wydarzyło w Pracovitej w Holandii od czasu, kiedy się ostatni raz widzieliśmy, więc warto to mieć na uwadze, być trochę bardziej obiektywnym? Ja też mam nadzieję, że przez miniony rok udało Ci się rozwinąć zawodowo.

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Pracovita Sp. z o.o.?

TakNie2
Nazwa działu: Produkcja

Pomimo koronokryzysu, udaje się nam zapewnić bezpieczne warunki pracy, i co ważne szczególnie teraz, pracę. W przeciwieństwie do lokalnych agencji pracy, nie proponujemy niejasnych warunków wynagrodzeń, od początku rozmów z potencjalnymi współpracownikami, mówimy w kwotach netto. Nie pobieramy opłat, wysokich w przypadku agencji holenderskich, za mieszkanie (jedyna opłata to podział kosztów internetu), w jednym domu mieszka nie więcej niż 6 osób, nie więcej niż 2 osoby w jednym pokoju. Mieszkamy i pracujemy w tej samej miejscowości, nie ma godzinnych czy dłuższych dojazdów do pracy, klika minut pieszo czy rowerem (też oddajemy je do dyspozycji) są wszelkiego rodzaju sklepy. Nie stosujemy praktyki przerzucania ludzi między zakładami czy przestojów w oczekiwaniu na zlecenie. W zamian oczekujemy kultury osobistej i poszanowania zespołu. Szacunku dla ludzi, którzy zdecydowali się na stabilną pracę dla jednej firmy a nie zmieniają jej co chwilę, zrzucając każde swoje niepowodzenie na innych. To może też tłumaczyć, dlaczego kilka osób uwzięło się, by szargać naszą opinię : tak, mamy wymagania, oczekujemy słowności, szczerości i zaangażowania w pracę. Proszę zauważyć o czym ostatnio piszą "Remigiusz" czy "Rrrr" : same ogólniki, byle zaszkodzić. Gdyby faktycznie coś o nas wiedzieli, to może by chwycili za telefon czy napisali maila z uwagami? Gowork coraz więcej się ogłasza jako "źródło" opinii o pracodawcach. A do pracodawców kierują ofertę z propozycją redagowania ich stron... Kto zatem stoi za Panem "Remigiuszem" czy PAnem "Rrrr" : sfrustrowany pracownik Pracovitej, któremu nie spodobało się, że przez dwie godziny, między przerwą a przerwą, trzeba współpracować z zespołem, czy może osoba, której nie chcieliśmy zatrudnić, bo przewidywaliśmy, że się nie wpasuje w zespół, czy może jednak "profesjonalista" płacony za negatywne wpisy. Jeśli robi to za darmo, to tym bardziej rozumiem poziom jego frustracji i rozczarowania. I faktycznie, nie pasuje do nas, bo my, mimo, że lubimy żarty i zabawę, to w kwestiach pracy, jesteśmy dorośli.

Remigiusz SZPON

Niska płaca, co to jest 8eur jak na Niderlandy, tak jak bym w Polsce zarobił 10 złotych. Ledwo idzie wyżyć. Złe warunki mieszkaniowe. Praca za taką stawkę tylko dla Ukraińców (usunięte przez administratora)

Tak16Nie6
@Remigiusz SZPON

Panie Remigiuszu, Po pierwsze, w bardzo chamski sposób obraża Pan ludzi, których najwyraźniej nawet Pan nie zna. Robi Pan to za pieniądze? Jak się nazywa takie osoby które siebie sprzedają w ten sposób? Tak się składa, że znam każdą osobę, z którą współpracujemy, Pana nie. Ale pańska wypowiedź sugeruje, że nie dorasta Pan do pięt tym ludziom, którzy wiedzą co chcą w życiu i potrafią na to pracować. Po całym dniu pracy jeszcze mają czas, by podciągać swoją znajomość języka angielskiego, chodzić na zajęcia sportowe. Takie wulgarne ubliżanie im przede wszystkim wykazuje jak niską kulturę osobistą sam Pan reprezentuje.

Tak6Nie10
Rfrrrrrrr
@Remigiusz SZPON

Nie mów tego, bo nie jesteś lepszym jak Ukraińcy, nie możesz się rozwijać w swoim kraju i jeździsz za granicę zarabiać pieniądze

TakNie7
@Rfrrrrrrr

Panie Remigiuszu, Po pierwsze, dlaczego uznał Pan za stosowne wygłaszać swoje ksenofobiczne poglądy przy okazji Pracovitej? Po drugie, dlaczego zdecydował się Pan obrażać kogoś, kogo nawet Pan nie zna? Skoro jest Pan tak dobrze rozwiniętym w swoim kraju, może posiada Pan nieco wolnych zasobów gotówki, by udać się na poradę do specjalisty i z nim przedyskutować swoje kompleksy. Jeśli to nie wypali, proponuję rozpocząć legalną karierę polityczną, w tej chwili hejterzy są bardzo mile widziani w głównych nurtach polityki.

Tak3Nie6
Rfrrrrrr
@Piotr

Ja coś nie tak powiedział? !!! Pan Szef nie masz czym się zająć oprócz tego co odpisujesz na każdą opinią, icz się zajmi pracą . Tylko by chcieli żeby ludzi pracowali za pół darmo

Tak3Nie2
Paweł
Nazwa działu: Produkcja

Słabe wynagrodzenie (8euro). Nieciekawe warunki mieszkaniowe. Zła organizacja pracy, przestoje za które nikt mi nie zapłacił. Po co szukają ludzi jak nie ma wystarczająco pracy.

Tak3Nie3
@Paweł

"Paweł", pracowałeś u nas czy tylko oglądasz ogłoszenia?

Tak2Nie3
@Paweł

A dane na temat ilości pracy, to z jakiego okresu zebrałeś? Czy na pewno piszesz na nasz temat?

Tak2Nie3
Agnes
Nazwa działu: Produkcja

Nie mam nic do zarzucenia, wypłata na czas, fajna ekipa i dobre zakwaterowanie. Kontakt z szefostwem w porządku, zawsze można liczyć na pomoc panów w razie problemów

Tak4Nie8
@Agnes

Agnes, pracowałaś przy kartach?

Tak1Nie5

Tak2Nie2
Nazwa działu: Produkcja

Zgadzam się, że cała ta procedura i niektóre wpisy są przynajmniej podejrzane. Nie zgadzam się, że kupują "spokój moralny". Ludzie wchodzą na Gowork w nadzieji, że znajdą tu rzeczywistą informację od prawdziwych pracowników. A dostają w efekcie często ściemę o podstawionych hejterów, którzy reprezentują firmy z takimi ofertami : "Nawiązując do wiadomości dotyczącej czyszczenia negatywnych opinii na temat Państwa firmy przesyłam wycenę." To jak w starym dobrym filmie "Brzdąc" z Charlie Chaplinem, w którym tytułowa postać pomagała postaci granej przez Charlie Chaplina, szklarzowi, w pozyskiwaniu zleceń ;-). Szkoda, bo sama idea miejsca, gdzie głownie kandydaci do pracy mieliby możliwość dowiadywania się od faktycznych pracowników o realiach panujących w firmie, jest super. Może teraz, jak wszystko spowolniło i siedzimy więcej w domach, do pisania wezmą się ludzie, którzy faktycznie coś przepracowali w danej firmie?

Tak4Nie8
Mateusz
Nazwa działu: Produkcja

Znowu panowie Kostiantyn i Piotr komentarzami próbują oczyścić firmę ze złych opinii, które rzekomo mijają się z prawdą. Panowie nie potraficie się przyznać do błędów. Nie od dziś wiadomo, że nie ma ideałów, ale na litość nie róbcie z siebie pokrzywdzonych przez portal bo śmieszni się stajecie. Negatywne komentarze napisali Wasi byli pracownicy (w tym również ja i moi znajomi, którzy pracowali u Was), za to jak zostaliśmy potraktowani. Wszystko jest opisane niżej. Widać ze zamiast zająć się lepsza organizacja pracy, wylewacie tutaj swoje żale jacy to pokrzywdzeni przez wpisy jesteście i spółka.

Tak7Nie4
@Mateusz

Mateusz : po pierwsze, która z tych "opinii", kiedy i w jakiej formie została nam przekazana podczas waszej pracy? Co mam sądzić o prawdziwości tych wpisów, skoro, jeśli mnie znasz, to dobrze wiesz, że zawsze, zawsze, można do mnie zgłaszać problemy. Czyżby brakowało odwagi wziąć i zadzwonić? Więc co mam sądzić o wpisach biednych i ciemiężonych pracowników, co nie potrafią chwycić za telefon. Jak się wstydzą, mogą napisać sms. A na forum Gowork nagle stają się mega odważni i otwarci. Co sądzisz sam, o opiniach ludzi, którym na starcie się mówi, że to praca zespołowa, którzy dopiero po zakończeniu pracy, zaczynają pisać, co im przeszkadzało, co pomogłoby budować lepszy zespół? A co robili, jak byli w tym zespole? Wszyscy piszący tutaj negatywy byli tacy super tylko inni be. Może trochę autorefleksji najpierw, zanim zacznie się szargać kogoś opinię. Każda, każda osoba w Holandii, ma do mnie kontakt. Jeśli tam byłeś, też miałeś. A teraz piszesz, o tak, każda negatywna opinia tutaj to sama czysta prawda, popieram. A jeśli nie do końca prawda, to też popieram, bo przecież jak już ktoś coś napisał, to miał powód. A nie wpadło Ci do głowy, że jak ktoś pisze o 7-osobowych pokojach na przykład, to może kłamie tylko po to, by dać w chamski sposób upust swojej frustracji, która najwyraźniej, nie wzięła się z tych pokoi, których zwyczajnie nie ma. Panie Mateuszu, nie przekona mnie Pan wywodem : skoro piszą źle, nawet, jeśli piszący nie mają racji w tym co piszą, lub kłamią, to na pewno firma ma problem z organizacją pracy, skoro źle piszą. Pisze Pan, problem z organizacją pracy. Zgłaszał Pan to do nas, kiedy? Czy dopiero tutaj zebrała się Panu cywilna odwaga?

Tak4Nie5
Nazwa działu: Produkcja

Z uwagi na konieczność walki z epidemią, wstrzymujemy nowe przyjęcia do naszego zespołu niderlandzkiego. To już nawet nie jest kwestia ograniczeń w ruchu międzynarodowym, dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, ograniczamy do absolutnego minimum wszelkie przemieszczanie się i unikamy przede wszystkim jakichkolwiek kontaktów z osobami trzecimi. I nie chodzi o to, że boimy się o siebie, bo nie ma wśród nas ludzi z grupy podwyższonego ryzyka. Ale chodzi o zwykłą solidarność w niełatwych czasach.

Tak3Nie4

Czy Pracovita Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak1Nie9
@Pytanie

Analizowałem ten temat, jednak z uwagi na fakt, że w mniejszych miejscowościach, gdzie jest większość naszych pracowników, łącznie z rodzinnym Jarocinem, wybór aktywności na tego typu karty jest ubogi, jeszcze nie wprowadzamy ich. Dokładamy za to starań, niezależnie od takich sieciowych kart wyszukiwać lokalnie możliwości uprawiania sportu, mamy już kilka osiągnięć w tym zakresie, tak jak w Culemborg przy bardzo niskich kosztach, nasi współpracownicy, lokalnie, uczestniczą w zajęciach fitness i badmintona w wersji sportowej, co oprócz oczywistych korzyści prozdrowotnych przekłada się też na nawiązywanie nowych sympatycznych znajomości z mieszkańcami miasta.

Tak2Nie8
Asia
@Piotr

Ale ściema, pracowałam w Holandii i nic nigdy mi ani innym pracownikom nie zaproponowano. Każdy organizował wszystko we własnym zakresie. Nikt Ci nic za darmo nie da, nie daj się nabrać na te miłe odpowiedzi.

Tak8Nie2
@Asia

Asia, jak byliście z nami w zeszłym roku w Holandii, faktycznie, niewiele w tej kwestii robiliśmy, ale na jesieni już zaczęło się zmieniać. To znaczy dokonałem odkrycia pod postacią hal omnisport w Culemborg, w których jak się okazuje, jest miejsce na prawi każdą dyscyplinę sportową. Zacząłem oczywiście od mojego ulubionego badmintona, bo to jest moim zdaniem sport prawie dla każdego, można sobie lekko "popykać". i tacy tam grają, a można się naprawdę przez 2 godziny ostro zmęczyć, że każdy mięsień poczuje, że żyje, i tacy zawodnicy też są w Culemborg. Grają w obu halach, dwa kluby, jeden tylko we wtorki, drugi we wtorki i w piątki, na różnych poziomach, i z trenerem i bez. Koszt członkostwa roczny jest daleko niższy niż po zniżkach karty multisport w Poznaniu (180 euro), trzy pierwsze wejścia są na próbę, gratis, rakietki na start są na miejscu, trzeba mieć tylko swój strój na halę na początek Z kierownictwem klubu udało nam się wynegocjować 3 miesięczną formułę, za 60 euro. Co dalej jest mega tanio, taniej niż w Polsce za to samo. A fakt, że Kamil już całkiem bez mojego udziału zmobilizował całą obecną Piaskową do chodzenia do klubu fitness na treningi siłowe, to już rzeczywiście jego zasługa, ale to też miało miejsce już w styczniu. W efekcie w ten czy inny sposób, już mało kto u nas w Culemborg nie zajmuje się obecnie jakimś sportem. O dziwo, bez korporacyjnych kart multisport, ale dzięki sprawdzeniu, jak dostępna potrafi być oferta w tym niewielkim przecież mieście. Dla zainteresowanych ma też kontakt do ekipy piłkarskiej, polskiej, spotykają się w niedziele w Parijs, ale też grają na boiskach.

Tak2Nie7

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pracovita Sp. z o.o.?

Tak1Nie36
Gość
@Pytanie

Napewno :D właśnie takich im potrzeba :D

Tak35Nie2
Zadowolony
Nazwa działu: Produkcja

Jak dla mnie super firma

Tak6Nie39
Zdziwiona
Nazwa działu: Produkcja

Szczerze dziwią mnie opinie na tym portalu. Miałam okazję pracować dla firmy i odnoszę wrażenie, że zlecieli się wszyscy znajomi jednej niezadowolonej osoby, bo poznałam większość pracowników i nie kojarzę osób z połowy wpisów. Nie dajcie się zrazić ludzie, praca jest ciężka - nie da się ukryć, ale zakwaterowanie i ekipa są jak najbardziej spoko. Jeżeli ktoś chce pojechać do Holandii tylko po to, żeby się napalić legalnie to faktycznie może mieć problem na miejscu, bo to w końcu wyjazd do pracy a nie na wakacje. A narzekanie na płatny dojazd i tego typu rzeczy - a czego wy ludzie oczekujecie? Jak chcecie dojechać za darmo, to proszę łapać stopa. Nikt nie zmusza do korzystania z zaoferowanego transportu, opcji jest wiele. A osobom hejtującym powiem tyle, macie prawo do swojej opinii, ale błagam, podajcie jakieś konkrety, bo narazie to jest festiwal jechania po szefostwie bez żadnych argumentów

Tak25Nie46
Kinga
@Zdziwiona

Ty się tak dziwisz, że ktoś tu „jedzie” po szefostwie jakbyś tam nigdy nie pracowała. Negatywne opinie biorą się z osobistych doświadczeń, nie są wyciągane z rękawa. Przyjrzyj się ile pozytywów jest na portalu i przyznaj się kto Ci płaci za podnoszenie renomy w.w.

Tak42Nie22
Jordan
@Zdziwiona

Ja za to odnoszę wrażenie, że za pozytywnymi opiniami stoi rodzina/znajomi obu panów. Dziwnie dużo lajków naraz. "Przyszli chętni"pracownicy przyjrzyjcie się uważnie i sami wyciągnijcie wnioski. Ktoś tu chce Was zmylić, nie dajcie się nabrać.

Tak44Nie8
Nazwa działu: Produkcja

Praca dobra, wypłata zawsze na czas. Nie mam nic do zarzucenia

Tak27Nie41
Mikołaj
@.

A jak praca, mieszkanie?

Tak21Nie39
Zdziwiona
@Mikołaj

Praca dosyć wymagająca fizycznie (też zależy od stanowiska, potrzebna albo zręczność albo siła fizyczna, ale dobierają stanowisko do możliwości i ma się kilka dni na naukę co i jak), ale warunki na hali fajne, zapewnione rękawiczki ochronne (trzeba mieć własne obuwie, z twardym czubkiem), przerwy co 2-2,5h, na miejscu pomieszczenie kuchenne z dostępem do czajnika, mikrofali i lodówki. Zakwaterowanie po 1-2 osoby w pokoju, dojazd do firmy albo autem albo zapewnionym rowerem (z reguły około 15 minut jazdy). W pobliżu Lidl, Aldi, stacja benzynowa, albo centrum miasta albo kawałek dalej ale okolica spokojna i sympatyczna

Tak32Nie42
Michael
@Mikołaj

Btw fatalne warunki

Tak38Nie25
Sylwia
@Zdziwiona

Podziel się prosze opinia ,czy firma prowadzi obecnie nabór nowych pracowników? I czy do pracy na hali są konieczne badania z sanepidu?

Tak18Nie37
Zadowolona
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie chyba przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami... Nigdy nie miałam problemu z szefami. Aż przykro się czyta, że ktoś może być tak sfrustrowany.

Tak21Nie34
Adam
Nazwa działu: Produkcja

Jestem zdziwiony tym co ludzie tu piszą bo w pracy atmosfera jest niezła i nigdy nikt nie słyszałem żeby ktoś narzekal na ta agencje w takim stopniu jak na GoWork

Tak23Nie34
tomek
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś pracował w Pracovitej w Niemczech, jakie warunki pracy?

Tak22Nie35
Marcin

Mariusz, ty jesteś tym dobrym pracownikiem może? Kiedy pracowałeś, na jakim stanowisku?

Tak22Nie32
@Marcin

Dobrym i niedocenionym. Byłem pakowaczem drogi Marcinie- Piotrze.

Tak36Nie22
@Mariusz

(usunięte przez administratora), jak byłeś dobrym, to czemu ukrywasz się pod pseudo? Chyba imienia się nie wstydzisz jeśli zostawiłeś po sobie pozytywną opinię. Jak sięgam pamięcią, o żadnym (usunięte przez administratora)w Culemborg nie słyszeliśmy.

Tak19Nie40
@Marcin

I kto tu mówi o ukrywaniu się pod pseudo? (usunięte przez administratora)... obrońca Pracovitej. A tak naprawdę (usunięte przez administratora), który stoi za każdą pozytywną opinią o spółce na tym forum.

Tak45Nie19
@Mariusz

Aha, czyli jeśli ktoś szanuje pracę i kolegów, to jest "usunięte przez administratora" obrońca, jak wypisuje "usunięte przez administratora" to jest obrońcą uciśnionej klasy robotniczej. Może nie to forum? Marcin, jaki jest naprawdę twój problem? Bo na przykład problem "Marioli" znamy wszyscy z ekipy, którzy ją pamiętają, i nie była to Pracovita, na którą wypisała tutaj kompletne bzdury, a które ty zakładasz, jak są negatywem, to muszą być prawdą albo coś w tym prawdziwego. Ale "Mariola" chociaż z nami faktycznie pracowała. A dużo wpisów innych tutaj wygląda jakby w ogóle pochodziły od internetowych trolli co coś podłapali na temat firmy i powtarzają w kółko, tak naprawdę nie mając nic z nami wspólnego, poza tym forum. I piszą takie ogólne farmazony, że aż żal ściska. "usunięte przez administratora ;-)"

Tak20Nie37
@Marcin

Ja nie jestem administratorem tej strony, także pretensje kieruj do osób zarządzających stroną. Co do opinii nie jest ona hipotetyczna ani dorozumiana, ale obiektywna i faktyczna.

Tak47Nie9
Nazwa działu: Produkcja

Bawią mnie te próby wybielenia działalności spółki. Weźcie sobie do serca co ludzie piszą i mówią a będzie dobrze. Do gadania panowie Kostia i Piotr pierwsi. W tym są niedoścignieni. I przez to między innymi tracą dobrych pracowników.

Tak40Nie23

Tak4Nie3
Konstantyn
Nazwa działu: Produkcja

Pano Olgo, wygląda na to że wpis Pani nie pozostawia wątpliwości co do nieprawdziwych treści co do naszej firmy. Mój telefon jest dostępny 24h na dobę, i o tym wie każdy pracownik naszej firmy. To są kłamliwe pomówienia, tylko nie wiem po co to Pani? Mam wątpliwości co tego iż Pani w ogóle u nas pracowała, i czy to czasem nie jest wpis celem którego jest oczernianie pracodawcy. Czy pani kiedykolwiek pracowała u nas? Raz jeszcze powtarzam, iż każdy pracownik na samym początku jest informowany o przysługującym wynagrodzeniu godzinowym. Co do długości okresów pracy - tu podchodzimy zawsze indywidualnie w zależności od sytuacji w której znalazł się nasz pracownik. Z Pani wpisu nie wynika nic, co tak naprawdę jest ważne dla potencjalnego pracownika. Pozdrawiam

Tak25Nie57
Olga
@Konstantyn

Niestety miałam nieprzyjemność u pana pracować. 24h na dobę? Ha a to dobre. Nawet pana wspólnik nie mógł się często przy nas do pana dodzwonić, a co dopiero zwykły pracownik. Sam pan przyznał, że co do długości okresów podchodzicie „indywidualnie”. To fakt, nawet do tego stopnia, że zainteresowany dowiaduje się na samym końcu. A dla potencjalnego pracownika wszystko jest ważne, również to co zawarłam w swojej wypowiedzi.

Tak56Nie25
@Olga

Pani Olgo, a jest Pani w stanie podać jakikolwiek szczegół, nie z informacji zawartych na tym forum, ale z Pani wiedzy, który potwierdziłby, że faktycznie miała Pani kontakt z Pracovitą? Wszystko, co Pani do tej pory napisała, to powołanie się na inne wypowiedzi. Jeśli ma Pani faktycznie problem z dodzwonieniem się do firmy, proponuję test : niech Pani zadzwoni teraz pod którykolwiek z numerów, i sprawdzi, czy nie jest to możliwe.

Tak25Nie60
Olga
@Piotr

Mam się wylegitymować? I w jakim celu mam teraz dzwonić skoro już po wszystkim. Nie chce mieć już z wami nic wspólnego. Swoją drogą strasznie się tłumaczycie pod każdą złą opinią. Czy bez powodu? Tłumaczy się zawsze winny.

Tak52Nie26
@Olga

Aha, wiec każdy może wylać na firmę swoje frustracje. Bez względu jak bardzo nie są na temat i jakie by bzdury nie wypisał, to prawda bo przecież „coś w tym” musi być. A jak na forum publicznym ktoś spróbuje to sprostować to pewnie jest winnym co się tłumaczy. Widać taki już czas w naszym kraju nadszedł, że w modzie jest hejtowanie. Jak uniknąć hejtu : nic nie robić. Im bardziej się starasz tym większe ryzyko, że ktoś ma tobie będzie leczył swoje problemy.

Tak26Nie32
EJND

Wiecie co ,ludzie...?Pracovita nie jest zła agencja i nie są to źli ludzie i nie wykorzystują "naszej "determinacji na zarobienie godniejszych pieniędzy niż w Polsce. To jest po prostu praca w Holandii... Niemcy też wam nic większego "kasa "Nie dadzą. 8e na "reke" w Holandii...? ... pracujcie i szanujcie ta prace A jeśli nie macie siły ,to po prostu, bez awantury zrezygnujcie dziękując. Pozdrawiam Kostka i Piotrka .

Tak29Nie31
Atomek
Nazwa działu: Produkcja

Coś wiecie o tych kartach teraz, potrzebują tam ludzi?

Tak20Nie31
@Atomek

Tyko ukraincow. Odpuść sobie tych panów...

Tak34Nie24
@Ziomuś

Ziomus, napisz może kto ci płaci za ściemnianie. Ja jakoś jestem Polakiem i moi koledzy tez tez. Z czym masz problem ze takie bzdury piszesz? Co się z tobą stało ?

Tak21Nie35
@Polak

Polak napisz lepiej kto tobie płaci za pozytywne opinie na temat Pracovitej. Za mieszkanie może nie trzeba płacić, ale za dojazd i internet owszem! Do tego co chwile kontrole na mieszkaniach dotyczące utrzymania czystości, zero prywatności.

Tak39Nie18
@Ziomuś

Ziomus Zaktualizuj swoją bazę danych hejtera. Nieaktualne dane masz. Jaki dojazd? Albo faktycznie kiedyś pracowałeś w Pracovita i do tej pory nie masz nic lepszego do roboty jak to wspominać albo ktoś ci płaci za te wpisy chyba. A ze porządek trzeba trzymać w mieszkaniu. Olaboga, co za koszmar, trzeba żyć w czystym domu!! Masakra! I jeszcze do tego trzeba przychodzić do pracy punktualnie. Jak oni tam traktują naszych rodaków. Może ogarnij się i znajdź faktycznie jakiegoś złego pracodawcę a Pracovitą sobie odpuść. Bo jak pójdziesz do jakiejś innej roboty w Holandii to zobaczysz jak się mieszka w domu, na który pracodawca ma wyrąbane. Chyba, ze to lubisz.

Tak20Nie32
@Polak

Każdy żyje w takich warunkach jakie mu odpowiadają. Tobie też ktoś zagląda jak mieszkasz? Jeśli ktoś pracuje to co Was obchodzi co robi po godzinach? Trochę przyzwoitości i mniej ciekawości ze strony pracodawców.

Tak30Nie18
Polak

Praca jest fizyczna, wymagają punktualności i zaangażowania. Mieszkania są proste, holenderskie. Po 2 się osoby na pokój, nie ma luksusów. Jeśli ktoś oczekiwał, że będzie inaczej, że w Holandii proponują Polakom na starcie kasę za chodzenie po hali produkcyjnej, to może i sie czuje urażony. Moim zdaniem jednak większość bzdur jakie tutaj ludzie wypisują bierze się z ich własnych problemów. Rodacy, może za duzo ziela palicie!? Wiem, bo pracowałem wcześniej w innych firmach w Holandii i wszędzie wymagają pracy. Tutaj przynajmniej nie musisz płacić za mieszkanie bez względu na to, czy praca jest czy jej nie ma. Ekipa jest teraz ok, nie narzekam.

Tak22Nie35
Desz

Nie polecam.

Tak37Nie24

Zostaw opinię o Pracovita Sp. z o.o. - Jarocin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracovita Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedle Konstytucji 3 Maja 14A