Opinie o Hydro-Marko PTH-U w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hydro-Marko PTH-U. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hydro-Marko PTH-U o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Marko PTH-U w

Pomijając te plotki, które się tu pojawiły to dajcie znać jak Wam pracuje się na etacie spawacza. Myślę czy nie spróbować wysłać papierów i tak myślę czy skoro wymagają wysoką jakość wykonywanej (usunięte przez administratora) to trzeba początkowo się jakoś zaprezentować Wymagają też papiery spawacza, ale dają możliwość zdobycia uprawnień. Tylko jakich?

Interesuje mnie etat montera, bo taki znalazłem na stronie firmy. Mam mieszane uczucia, bo ktoś napisał, że przez pracę we firmie można stracić żonę, jak to możliwe? Czy firma płaci jakieś szkodliwe ze względu na pracę na wysokościach? Ile dają samej podstawy, bo to mnie głównie interesuje?

Ciekawy

Zna ktoś panią z sekrekatariatu szukam kontaktu

Papa smerf

Kroi się następny romans ale co tam

Ciekawa Nowy wpis
@Ciekawy

Witam a kto pyta? Jakaś podpowiedź

Katarzyna Nowy wpis

Po wpisach widzę, że zatrudniają studentów. Na jakie zarobki można liczyć na takim stażu? Ile on trwa i co potem, są szanse na stałe zatrudnienie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydro-Marko PTH-U? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Tedor

Jeżeli ktoś chce stracić żonę serdecznie polecam

Rysiek

Nie pozdrawiam inzyniera ktory będac w delegacji moja kobiete wygrzmocil, wruc tu chamie bo mamy do pogadania a jak nie to i tak znajde cie

Teodor
@Rysiek

Tak kolego masz rację jak ktoś chce stracić żonę polecam tę firmę kwesta czsu

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hydro-Marko PTH-U? Chętnie zatrudniają?

kuba

Bez umówienia się na rozmowę i złożenia CV się raczej nie dowiesz. Z doświadczenia wiem że zatrudniamy ludzi zarówno świeżo po szkole lub nawet w trakcie . Wszystko zależne od chęci do pracy / do nauki / i ewentualnego doświadczenia. Zależnie od stanowiska.

XXXBM

Tak zatrudniają studentów.

@XXXBM

A to z jakiej racji? W czym jest student gorszy?

Micho
@Adam

Czemu gorszy?

Zibi

Taki spokój zagościł na forum pracowniczym ale jeśli firma jest oceniana przez pracowników dobrze to nikogo nie powinno dziwić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hydro-Marko PTH-U?

Nie, Dyrekcja zaprasza kandydatów do Mariota w Warszawie.

AG

Witam! Warto aplikować na stanowisko pracownik administracyjno -biurowy? Jaka jest atmosfera w biurze ? Ile godziny dziennie ?

Ehm

Witam. Warto tu aplikować na stanowisko elektryka/monter? Bo widzę że jest taka oferta...

Mietek

Witam. Jak wyglada praca pomocnika spawacza ? Jakie zarobki ? Ile zmian ?

Igor

To u was nie ma managerów ?

Były Pracownik
@Igor

Menadżer to przede wszystkim osoba posiadająca umiejętności zarządzania ludźmi i ich mobilizująca w sposób odpowiedni... A tego w Hydro brakuje, porównuję z następnymi firmami które są światowymi liderami :) w swojej dziedzinie. Firmę tworzą ludzie a nie na odwrót. Niestety Hydro do tego nie dorosło :) firma zatrudnia około 250 osób i na rozwinięcie się ciężko.... Żeby sprawnie zarządzać i rozmawiać z Inwestorami potrzeba ludzi z doświadczeniem i podejściem odpowiednim.

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Jest kilka, dosłownie kilka pozytywów i sporo negatywnych stron. Pozytyw: - Jarocin mała mieścina a zarobki powiedzmy nie najniższe; - można wiele się dowiedzieć o sobie - czytaj na ile jesteś wytrzymały, zaradny i jakie masz tępo pracy; - czasem gdy masz gorszy dzień po prostu nic nie robisz - siedzisz i gapisz się w monitor "pracując", wyjdziesz na kawę czy do sklepu a godziny lecą; - na budowie delegacja Negatywy: - niestety przez to że niewielka miejscowość w porównaniu z dużymi miastami inna kultura pracy i ludzi pracujących - w Hydro brak menadżerów z prawdziwego zdarzenia ;) - bezpłatne nadgodziny - praca minimum 9h dziennie oraz w Dziale Realizacyjnym w soboty aby nadgonić; - słowo premia to niczym ufo - każdy o nim słyszał nikt nie widział no chyba że widzą że już masz dość a wiedzą że odwalasz kawał roboty to dostaniesz co któryś miesiąc czy inwestycję jakiś tysiak dodatkowo; - benefitów brak :) tzn. opieka prywatna i multisportu, wczasów pod gruszą, obiadów na budowie - zarobki uzależnione od tego jak pracujesz i ile - wprawdzie ja nie narzekałem oprócz tego że pod stołem większość; - minusem kultura i podejście niektórych osób - firma dosyć rodzinna więc niektórzy nie koniecznie znają się na swojej pracy a odpowiednio nazywają :) - ale to jak wszędzie.... - urlopy dwutygodniowe za moich czasów o nie ciężko było.... - brak kadry z większym doświadczeniem oprócz kilku wyjątków Podsumowując - są plusy i minusy ale prawdą jest że tam nie mam zamiaru wrócić bo zwyczajnie są lepsze miejsca......

Iga

Nie ma dla tych którzy się do niej nie kwalifikują. Firma dobra lecz wymagająca i tyle.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Hydro-Marko PTH-U?

Wojtek

W tej firmie nie ma premii

@Wojtek

A o wielka szkoda. Dzięki premiom pracownicy są przecież dużo bardziej zmotywowani do działania. No i oczywiście są one formą docenienia pracowników. A czy nawet Ci super wyróżniający się na tle innych nie mogą liczyć na jakieś gratyfikacje?

@Ewa

Co jest super wyróżniający się pracownik? - Ktoś kto pracuje po 10-12h i również w weekendy też nie ma premii.... No chyba że 1000,00zł raz na pół roku bez płacenia nadgodzin jest premią :D (usunięte przez administratora) Urlop 2 tygodnie - zapomnij. (usunięte przez administratora) Bezpłatne nadgodziny - pewniak ;)

Dla wszystkich ciekawych jak się pracuje w HM .... szczerze nie polecam, szukam nowej pracy bo w tej mogę się nabawić wrzodów żołądka albo depresji. Totalny brak szacunku, brak kultury, w tej firmie nie ma nic co mogłoby mnie tu zatrzymać no chyba że himery i muchy w nosie szefowej hahaha

Edward

Dlaczego twierdzisz, że pracując w firmie Hydro-Marko PTH-U można nabawić się tak poważnych schorzeń, jak depresja bądź wrzody żołądka? Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wyraziłeś taką opinię, więc mam nadzieję, że zechcesz ją sprecyzować i uzasadnić.

Praciwnik
@Edward

Pewnie że uzasadnię, nikt tam długo nie wytrzyma bo ciagle coś komuś nie pasuje, wieczne pretensje że wszyscy wszystko źle robią i tylko szefowa jest naj ....... Pracownicy na lekach uspokajających chodzą do pracy bo bez tego nie da się tam funkcjonować. O ciągłych zmianach z dnia na dzień nie wspomnę. Przecież każdy rozkaz szefowej trzeba wykonać nie ważne jaki jest absurdalny. Po godzinie ma być gotowe ! Nigdy nikomu nie polecę tej firmy gdzie nie szanuje się pracowników o zwykłym traktowaniu ludzi nie wspomnę bo musiałbym cały dzień tu spędzić a nie mam czasu na to!

@Praciwnik

Muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaniepokoiłeś. Żaden pracownik nie powinien czuć się aż tak źle w miejscu pracy, by sięgać po leki uspokajające. A czy próbowaliście rozmawiać na ten temat z Szefostwem Hydro-Marko PTH-U? Być może w takcie takich rozmów doszlibyście do jakiegoś porozumienia.

Michalina
@Ewa

Najlepszą rozmową jest wypowiedzenie, w tej firmie nie słucha się pracowników. Tam się tylko wykonuje rozkazy albo jest się bezużytecznym człowiekiem który nic wg szefowej nie potrafi zrobić. Co ciekawe teraz są nawet pretensje, że pracownicy masowo składają wypowiedzenia i uciekają z tego obozu. Sama Ukraina zaraz tam zostanie i bardzo dobrze!!!!!! Może wtedy szefowa ruszy tyłek do roboty bo póki co tylko się wymądrzać umie i ubliżać pracownikom! Pani Mario karma wraca!

@Michalina

Rozumiem. W takim razie sytuacja w Hydro-Marko rzeczywiście nie przedstawia się najlepiej. Skoro rozmowy z Szefostwem firmy nie przynoszą żadnych efektów, to może warto byłoby udać się o pomoc gdzieś wyżej. Co o tym myślisz?

Michalina
@Ewa

To Twoim zdaniem gdzie należy szukać pomocy? W tej firmie nie liczy się niczyje zdanie, tylko szefowej. Pracownicy maja jej słychać pod każdym względem, nawet po pracy należy myśleć o HYDRO MARKO, nie wolno mieć życia prywatnego po pracy. Pracownik HM ma żyć HM! Taka logika właścicieli. To jest straszne jak tak można ludzi traktować?! Nikomu nie polecam tej firmy. Ludzia posiadającym rodziny szczególnie. Chyba ze chcecie mieć problemy zdrowotne.

Natalia

Może są powody, że kierownik jest niezadowolony? Praca jak praca ale może chęci zabrakło?

Nowa

Co powiecie o stanowisku inżynier sprzedaży? Jakie zarobki? Jakie narzędzia pracy? Proszę o rzetelne odpowiedzi

Hanna
@Nowa

Dosyć zadziwiający jest fakt, że mimo upływu niemal dwóch miesięcy, nikt Ci nie odpowiedział. Firma Hydro-Marko PTH-U funkcjonuje przecież w sposób normalny. A może już postanowiłaś do nich aplikować i już nawet tam pracujesz? Proszę, przedstaw Nam w kolejnym komentarzu swoje aktualne położenie.

Sw

Nie polecam tej firmy zarobki fatalne Ukraina najlepsza a polaczki z tyłu

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Marko PTH-U

• Jak się pracuje w Hydro-Marko PTH-U?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Marko PTH-U tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Marko PTH-U?

Hydro-Marko PTH-U