Poltv Multimedia S.A.

Adres: Pomorska 26, 45-321 Opole

NIP: 7542633722 REGON: 531603724 KRS: 0000460580

Poltv Multimedia S.A.

Opinie o Poltv Multimedia S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

anonymous
 Opinia

Witam,janowice wlk.neurologia męska nigdy więcej,ani internetu,ani tv i doładowania telefonu,mianowicie,tv gra ale dzwięk jest 20 min. póżniej się wyłącza dzwięk,intertnet co 2 dni się zawiesza póżniej przychodzi monter do 24h ,przychodzi po około 10/15 h szanowny gośc zresetować internet,doładowanie tel.pożera kase miałem dziś przykład17.09.18 wrzuciłem 3x1,2x1 zł wcięło 2zł dzwonię w sprawie reklamacij gość mówi żebym złożył pisemnie w (usunięte przez administratora) ich mam jak ja dziś wychodzę do domu. NIE POLECAM.

Pomocna?
 Opinia

Jak wygląda oferta u nich w firmie Poltv Multimedia S.A. w mieście Opole? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Poltv Multimedia S.A. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltv Multimedia S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.