Opinie o Kepex Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kepex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kepex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepex Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Kepex Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy w Kepex Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

CH...z Keplex Nowy wpis

Jak firma, która (usunięte przez administratora) ludzi ma znowu się pojawić ponownie na rynku. Stuknij się w głowę. Jak powstanie to kompletnie inna. Ludzie naprawdę w tym kraju nie myślą.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kepex Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

1235432 Nowy wpis

Przecież ta firma zbankrutowała zabierając pieniądze klientom . O jakiej Ty rekrutacji mówisz, człowieku....

Wystawiona faktura za weryfikacje paczki na kwotę PONAD 320 zł!!!! Brak kontaktu, zero wyjaśnień, Nic nie można się dowiedzieć. Jestem przekonany, że paczka była wymiarowa bo dla pewności zawsze zawyżam wymiary. (usunięte przez administratora) z premedytacją!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kepex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamil

UWAŻAJCIE na tą firmę, wszystko było ok do Stycznia 2019r. a potem coś się stało i zaczęli co dwa miesiące podnosić ceny, naliczać dopłaty za fikcyjne weryfikacje, a poza tym kontakt z nimi jest niemożliwy. Na maile nie odpowiadają, infolinia jest ale nikt nawet po 30min nie odbiera telefonu. Jednym słowem radzę nie zaczynać współpracy z tą firmą jeżeli nie chcecie być oskubani z pieniędzy

Das

Witam, odradzam tą firmę, Żeby czasem ktoś się nie wkopał w interesy z nimi. Trzymają moje pobrania od kilku miesięcy a w dodatku obciążają fikcyjnymi fakturami. Sprawa jest przekazana do organów ścigania.

mariusz

W chwili obecnej jest tragicznie. Doliczenia nie wiadomo za co, brak kontaktu. Telefony powyłączane. Mail - zero odpowiedzi. Nie polecam.

klient

Popsuło się strasznie. Doliczenia bez weryfikacji, brak kontaktu, maile - jak kamień w studnie, telefon - posłuchasz muzyczki do śmierci. Tak zabić dobre imię marki.

Arwena212

Na stronie informacja że pobrania wypłacają do 10 dni roboczych czyli dwóch tygodni od odebrania paczki....paczka odebrana 1.10, 22.10 nadaj pieniędzy nie odesłali i tak za każdym razem. Sprawdziłam, tak już dziewiąta przesyłka.

porsche

Doliczaja duze kwioty do przesyłek za rzekome wieksze wymiary paczek niz podane .Kradna pieniadze z pobrań nie wypłacajac ich w ramach niezapołaconych faktur ktore wystawiaja bezpodstawnie za rzekomme koszty weryfikacji paczek. Nie przysyłaja zadnych potwierdzeń weryfikacji paczek i podstaw wystawiania faktur. skierowałem juz w tej sprawie wniosek do prokuratury. nie podpisujcie z nimi zadnych umów

kris
@porsche

Mam podobny problem, podaj namiary do siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Kepex Sp. z o.o. - Kraków

Kepex Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
    31-876 Kraków