Opinie o Twoje Soczewki (GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Siechnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Siechnice

Jaka umowa obowiązuje w GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ podczas okresu próbnego?

Czy coś się zmieniło teraz w firmie? Słyszałem, że wiele się zmieniło w tym cały zarząd. Czy obecnie atmosfera w pracy jest lepsza? Zastanawiam się nad powrotem do firmy. Czy ktoś może coś napisać. Firma według mnie była ok. tylko kontakt z niektórymi osobami dziwny.

Pracownik Nowy wpis

Obecnie? Jest naprawdę „bardzo dobrze”, praktycznie wszystkie warunki na każdej płaszczyźnie uległy poprawie po zmianie zarządu :)

Pracownik Nowy wpis

Praca lekka i przyjemna jak na galerie, atmosfera tez jest dobra. Dużo pozytywnych zmian w firmie na + Mało który pracodawca decyzuje się na polepszanie sytuacji swoich pracowników w obecnych czasach :) Pozytywnie

Iner

Nie polecam nikomu! Nawet w tym trudnym czasie nie zatrudniajcie się tam. Zero benefitów, zero premi a do tego marne wynagrodzenie przy tak fatalnej atmosferze jaką tworzy Pan dyrektor. Pamietam że już sama rozmowa kwalifikacyjna była przedziwna a bardzo osobiste pytania były nie na miejscu. Nic dziwnego że co chwilę pojawiają się oferty pracy z tego miejsca ponieważ ludzie szybko uciekają... jak dobrze, że już również należę do nich.

T
@Iner

Na jakim stanowisku pracowałaś? Co masz na myśli pisząc o fatalnej atmosferze? Zastanawiam się nad aplikowaniem do marketingu, ale Twoja opinia mocno daje do myślenia.

Katarzyna Nowy wpis
@T

Nie ma co słuchać się każdej opinii w internecie. Ja odnoszę wrażenie że czasem ludzie to z zemsty, nie wyszło im i o ;P Jakie stanowisko Cię interesuje?

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Zuza

Czas pandemii jest wyzwaniem niemal dla wszystkich firm i trudno powiedzieć jak będzie dalej. Ogólnie firma wypracowała sobie dobrą pozycje w branży więc doceńmy to

Nie polecam pracy w Avenir Medical. Firma nie dba o swoich pracowników. Odchodzenie dobrych pracowników to standard, a czasami wystarczyłoby zachęcić do zostania, chociażby podwyżką (na którą nie może liczyć, a jeśli już to śmiesznie małą)... Firma na każdym kroku udowodnia, że każdego da się zastąpić. Praca w Avenirze jest tylko na chwiilę, później człowiek orientuje się, że nic nie znaczy i nie warto się starać. Wypłata średnia albo po prostu mała (to zależy, gdzie dokładnie się pracuje). Dobra praca dla studenta (w miarę elastyczny grafik), nie polecam za to tym, którzy chcą zabawić w Avenirze dłużej.

Nina

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie warunki trzeba spełniać żeby mieć szanse na pracę?

Agata

Jestem zażenowana działaniami firmy. Od powrotu sprzedaży po pandemii mój salon nie wyrobił premii. Także ja się nie staram bo po co? Śmieszne wytyczne -wyrób plan to dostaniesz 75% premii. A jak nie to nic. Nie ma sensu się starać. Albo przywrócicie normalne zasady premiowania albo pożegnajcie się z utargami.

Jeremi

Chyba zabrakło komuś chęci do pracy. Firma płaci za pracę a nie za obserwacje innych. Obrażanie innych to świadczy, że trzeba popatrzeć na swoje zachowanie.

Bobo

Firma koszmarna, nie polecam nawet studentom. Bardzo duży wyzysk, toksyczna atmosfera pracy między pracownikami. Ludzie donoszą na siebie do szefostwa i są za to wynagradzani. Jesli (usunięte przez administratora) lubisz uprzykrzać życie innym i jesteś w tym bardzo sprawny, aplikuj.

Patryk

Czy firma szuka może regionalnego ? Jakie zarobki i wymagania ?

On

Pracowalem tam jako optometrysta/sprzedawca. Firma ma depresyjna atmosfere, szacunku brak. Pracownicy wierni firmie to urobione szczury ktore daja sie wykorzystywac i rozrzucac po regionie. Pieniadze slabe a wymagania ogromne. Radze szczerze poszukac innej pracy lub zostac na bezrobociu bo mimo tego ze wtglada to dobrze to jednak ta firma to KOSZMAR.

Hej a jakie zarobki są bo opinia to nie za bardzo ciekawa na temat pracy w tym zakładzie dzięki za odpowiedź jeżeli ktoś napisze

J.

A napisze. Prace tam odradzam bo wymagania maja kosmiczne, nauki na blache tyle ze szok a pensje dziadowskie. 2500 na reke moze dostac refrakcjonista/sprzedawca z 2 letnim stazem. Sprzedawca pewnie ze 1800/2000. Nie idz tam bo zycia szkoda i depresja gwarantowana. Ta firma to zlo. Pracowalem tam.

Darek

Niektórym myli się obowiązek pracy z brakiem szacunku dla pracownika?

Pracowałem tam za długo.

Nie polecam. Brak szacunku do ludzi, (usunięte przez administratora)Pracuje tam cała rodzina ( zarząd). Na pierwszy rzut oka spoko benefity, zarobki, obiady, ubezpieczenie, super wypasiony nowy budynek firmy, wszystkim się chwalą, jakie to sukcesy,jaka super firma, a nie mają pojęcia o wielu rzeczach, co powoduje wiecznie spinę w firmie, bo znowu na czymś ponieśli straty finansowe. Winni zawsze pracownicy, a nawet nie wiedzą, ile mają towaru w magazynie, bo szkoda im kasy na porządne oprogramowanie i zatrudnienie specjalistów. Bo przecież brat jednego z szefów coś tam wie o logistyce. Póki interes był mały i mieli nad nim kontrolę, było ok. Teraz nikt nad tym nie panuje, szefowie spółki często wydają sprzeczne polecenia, drą się na siebie nawzajem i na pracowników. Wyzyskują przede wszystkim pracowników salonów, obcinają premie, ciągle kogoś rekrutują, bo ludzie się szybko wykruszają. Na magazynie ludzie zapierdzielają jak mrówki, a potem mogą przy obiedzie usłyszeć,że są szczurami magazynowymi, dlatego siedzą na dole. Marketing i zarząd to elita, więc są na piętrze. Mimo wszystko twierdzą, że są zajebiści i to najlepsza firma optyczna na rynku. Nie polecam.

Tomasz

Jak firma jest dobra to od razu brak wpisów na forum? Szkoda ponieważ kandydaci szukają informacji bezpośrednio od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Siechnice

• Jak się pracuje w GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042