Magapp

Wrocław

Opinie o Magapp

hambi

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale szefostwo stara się tutaj jak tylko może i to jest ich duży atut. Toteż wydaje mi się , że te niepochlebne komentarze można schować w kat. Ofert pracy nie widziałem @fikio

Ewa

Jak w Magapp z ciągłością zleceń? Są długie przestoje? Czy można liczyć na stały zarobek?

Bójta

Magapp jest stosunkowo znanym uczestnikiem rynku badań społecznych i marketingowych. Firma działa na rynku od 1997 roku, co można już ustalić. Z tego co widać,daje radę utrzymać się na poziomie, więc z tego wniosek, że robota jaką wykonują musi być opłacalna a przede wszystkim wymagany jest dobry zespół do innych.

twojastara

nie ma umowy o prace;] zmiany są w tygodniu 8-16, 16-21:30, z tego co widze mozna sie jednak jakos dogadac w tej kwestii jesli ktos musi wyjsc wczesniej . w weekendy 10-16. minimum 3 dni w tygodniu trzeba pracowac. wypłaty są terminowo, nie jest to praca marzen ale stawka jest w miarę pzyzwoita, badania od pierdololo na temat bankowosci i telekomunikacji po jakies badania spoleczne , sondaże polityczne etc. aaaa! czasem nie ma papieru w toalecie(!) , ale osobiscie uwazam, ze da się z tym życ.

prytka jak frytka
@twojastara 11.12.2014 16:19

papier toaletowy to tsa ze sobo nosić i bedzie git.A nawet i g.............

xd

mam rozmowę o pracę niedługo, jakie są tam warunki? stawka godzinowa, od ankiety, wypłaty na czas?

nesis

pracuje tu jakiś czas i jest przyjemnie, lekka praca o ile któś lubi ciągle rozmawiać, wypłaty zawsze na czas, czasami nawet wcześniej i jak ktoś pilnuje przerw to dostaje tyle hajsu ile powinien. polecam !

Hermenegilda

Heniek, tyle wiesz o tradycji i historii magaapu a tu tylko taka mała reklama TK "ztego co wiesz"? fajne są te niesponsorowane opinie... To musi byc swietna firma jak potrzebuje takich wpisów.

ktoś

pieprzycie, widzę tu jakiś syndrom Polaka wiecznie niezadowolonego. Jest normalnie płacone, do 15-ego. Pracują tu młodzi ludzie, więc zawsze jest z kim pogadać miedzy ankietami :) na internetach mozna posiedziec w miedzy czasie, wiec nie am na co narzekac. stawka jest 10 brutto(ta srednia, bo dla 10% najlepszych w Polsce jest 12 brutto, a dla obiboków 8 brutto), wiec jak ktos nie umie liczyc to niech sie nie dziwi, ze dostaje mniej niz mu sie wydawalo. Jest lepiej jak w kantar media, bo tam hajs byl dopiero jak kierowniczka dala badanie do rozliczenia. a kazde bylo osobno rozliczane. tutaj dziala to jakos inaczej, ze zawsze wyplata jest do 15ego.

dora

ja w marcu zrobiłam jedno badanie i do dziś nie widzę pieniędzy ...........szkoda było czasu . Znam też osoby ,które tam cos zrobiły i też zawiedzione........!!!!!!

Jagoda

Witam, Pracowałam w firmie ma

byly ankieter

zawsze sie zgadzaja???? chyba ze bierze sie pod uwage i akceptuje fakt ze obcieli kase... to wtedy sie zgada.

Ankieter

Wypłaty są terminowo i zawsze się zgadzają, są na czas, jest czysto i ciepło. Kierownictwo kompetentne. Wspaniała wręcz rodzinna atmosfera. Tylko nieroby narzekają.

Ankieter

Warunki są jasno ustalone i każdy wie o tym, że są dodatki i odcięcia za efektywność i nikt nie obiecuje wcześniej że dostanie się 50zł za efektywność!! Aby dostać dodatek trzeba na niego zapracować, do pracy przychodzi się pracować a nie obijać...a jak się nie podoba to zawsze można zrezygnować.

Ankieter terenowy

Obiektywnie rzecz ujmująć: ludzie są mili, pracuje się super - sam ustalasz sobie dni i godziny pracy kiedy ci pasuje bylebyś tylko zdążył w terminie.... Mają tylko jedną, ale dość istotną, przynajmniej dla mnie, wadę(usunięte przez administratora)

ankieter

Nie jest tak źle zawsze humor można sobie poprawić poprzez rozmowę z ( usunięte przez administratora )Niezależnie od zadanego pytania odpowiedź jest wpełni ustandaryzowana "Nieeee wieeeem".

Ankieter2

To się fachowo nazywa "dorabianie ankiet". Co się tu rozdrabniać tak samo wygląda przy centralach.... Eeeee szkoda czasu na tę( usunięte przez administratora )firmę.

anonim2

Kolego, my nie robimy ankiet w terenie, tylko przy biurku rozmawiając przez kompa, coś chyba Ci się pomyliło :-) Poza tym wypłaty są zawsze w terminie.

Ankieterzy w CATI zawsze mają kasę na czas, jeśli chodzi o terenowych to nie wiem.. Co do zmian w CATI to idzie ku lepszemu moim zdaniem

Milagros

Kasa zawsze jest na czas, więc nie kumam...

asia

pracowałam w Magappie w studiu CATI.sama praca do nieprzyjemnych nie należy, ale SZCZERZE NIE POLECAM ze względów finansowych!! ( usunięte przez administratora ) szef nigdy nie jest dostępny dla pracowników, ( usunięte przez administratora )

marzena

pracowalam w maggapie 3 miesiace na ankietach cati. nikt z osob tam pracujacych nie jest osoba kompetentna, ( usunięte przez administratora ) ktorzy pracowali w tym samym okresie co ja dostali mniej niz powinni zenada!

Zostaw opinię o Magapp - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magapp