Opinie o LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A. w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A. w Straszyn

Hm, ostatni komentarz wspomina tu o zwolnieniach kierowców, głównie ze względu na brak podwyżek i atmosferę. Czy przez lata zauważyliście poprawę? Zainteresowało mnie ogloszenie dla kierowcy c+e właśnie, a chcę wiedzieć czy ta informacja ze strony o dobrych zarobkach nadal oznacza najniższą krajową (tak tu to opisywano).

Jako kierowca JM Ruda Śląska mogę trochę opowiedzieć. Po kilku latach pracy stwierdzam, ze najlepszym rozwiązaniem dla tej firmy jest kontrola US i ITD. Zato PIP powinna zainteresować się sprawą zabierania pieniędzy jeżeli idzie się na urlop wypoczynkowy. Chamstwo kordynatora i brak podwyżek sprawiło, że jednego miesiąca zwolniło się 15 kierowców. Nagle pojawił się szacunek i podwyżka płacy. Podziwiam frajerów którzy nadal zgadzają się podpisywaniem umów za najniższą krajową.

batman20 Nowy wpis

Coraz więcej obowiązków, czas pracy kierowców na granicy wytrzymałości, urlop wypoczynkowy z problemem, urlop na żądanie nie istnieje, wiąże się z przeniesieniem na inne centrum dystrybucji Biedronka oddalone bardzo od twojego zamieszkania, gdzie wykonywanie pracy jest nierealne, więc kończy się zwolnieniem z firmy. W firmie obowiązuje grafik z kursami, w którym wpisane kursy są nieaktualne. Brak docenienia, zaangażowanej pracy kierowców w dostarczeniu towaru, w którym notorycznie musimy łamać prawo drogowe. W tej firmie słowa " nie da się wjechać " nie istnieje, ale słowo "dasz radę" jest priorytetem. Domagając się podwyżki w odpowiedzi dostaliśmy odmowę, a zarabiamy tylko 4000 zł na rękę, to jest niestety Panie Prezesie niecałe 1000 euro w zjednoczonej Europie (skandal). Wszyscy pracownicy Biedronki oraz wszystkie firmy tam współpracujące w grudniu zostały wynagrodzone premią świąteczną o wartości ( wie o tym Dyrektor DC). W reklamach telewizyjnych w Polsce Biedronka chwali się niezawodną dystrybucją własnych produktów do swoich sklepów przez czerwone ciężarówki. Docenienie pracownika Panie Prezesie zawsze motywuje do bardziej wydajnej pracy z uśmiechem na twarzy.

batman20 Nowy wpis

Aplikowałeś na stanowisko kierowca C+E Biedronka Wojnicz oferowane przez firmę LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Hydraulik - montaż instalacji na jachtach
Sunreef Venture S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK Kowale 20
Inwork Sp. z o.o.
były pracownik biedronki

- śmiesznie niskie zarobki - najniższa krajowa + diety - ciągły przyrost obowiązków, brak podwyżek - urlop wypłacany od najniższej krajowej - nieracjonalna rotacja pracowników - zwalnianie bez powodu zależne od widzi-mi-się kierownika, księgowego i prezesa, szczególnie w okresach kiedy rynek pracodawcy tzw. "15 chętnych na twoje miejsce przed płotem" - problem z urlopem w okresie letnim

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A. - Straszyn

• Jak się pracuje w LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.?

LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.
  • Starogardzka 42-44
    83-010 Straszyn

LKW Poland Sp. z o.o. S.K.A.