Opinie o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Damian@

Z firmy Grammer Sosnowiec odCHODZĄ pracownicy z produkcji i bardzo dużo pracowników z biur ! Nie ma się co dziwić, jak dyrektor jest pan Łukasz M, który sie na niczym nie zna !!! i ma podejście do pracy, jakby był w tym zakładzie za karę, do tego pani z HR JOANNA W. która sie intersuje prywatnymi sprawami pracowników a nie problemami firmy GRAMMER, NIE POLECEM TEJ FIRMY !!!

Tylko z tego powodu nie polecasz pracy? Czy są i inne czynniki?

Wiele opinii na temat atmosfery dotyczy kierownictwa a pracownicy? Atmosfera pod tym względem jest w porządku?Specjalistka ds. logistyki-jestem zainteresowana tą ofertą. Doświadczenie mam spore, dlatego zastanawiam się o jakim wynagrodzeniu można myśleć na tym stanowisku? Ponad 5 tysięcy netto to realne oczekiwania? Jest dofinansowanie do obiadów w kantynie. W jakim stopniu takie posiłki są dofinansowywane? Zawsze to jakiś dodatek :)

Logistyk

Nie polecam. Sam szukam, bez pracy z AW.

NiepotrzebnyPracownik

Mega mało się zarabia w tej firmie. Ludzie różni...Jak wszędzie. Pan kierownik działu montaż ma szczęście,że jestem zbyt diedna by chodzić po sondach bo teraz zapewne byśmy się spotykali na rosprawach sądowych o ,,nękanie,,. Nie pozdrawiam tego Pana. Za to resztak kierowników i brygadzistów super.

Roma
@W

A od ilu lat przepracowanych dostaje się to stażowe? O jakiej najwyższej kwocie słyszałeś, że ktoś dostał?

Agnieszka Nowy wpis

Zatrudnienie dla Operatora Wózka Widłowego podano jako przez agencję. Wynagrodzenia bezpośrednio z firmy a agencji różnią się jakoś znacząco? Widziałam też, że zmienił się wam dyrektor niedawno, jak obecnie określicię atmosferę i relacje w pracy?

co?

a skąd info, że jest rekrutacja do logistyki i o jakichś dofinansowaniach? nie chodzi o zakład w Bielsku?

Logistyk Nowy wpis

Nie polecam. Sam szukam, bez pracy z AW.

K.M Nowy wpis

Firma Grammer Sosnowiec porażka nie polecam pracy w tej firmie na dziale wtryskarki nikt nie chce tam pracować z innych działów jest źle ciężki daja po 3 wtryskarki na raz bez pomyslunku odległości od siebie nalatasz się jak głupek masz 3 wtryskarki i musisz dobrze oglądać naklejać naklejki i obcinać no nie da rady pojemniki też żenada nie ma do czego polować bo magazyn nie może wydawac pojemników dużo a tobie się sypie komponent ale ostro gadanie nie mogą być porysowane no nie możliwa jak nie masz w co pakować brygadzistka Anna Sz nie nadaje się na swoje stanowisko wiecznie się kuci nie umie wytłumaczyć spokojnie tylko wiecznie z geda co już nie wspomnieć o szacunku do pracownika powinna się za nią góra wsiąść i zdegradować ja do stanowiska pracownik ja wtrysku i tyle bo jeśli nie to nikt nie będzie tam pracował z taką brygadzistka jak Anna .sz

Wspomina się tu o rotacji wśród pracowników, a czy to samo dotyczy stanowisk biurowych? Wyszukałam, że szukają asystentki ds. księgowości i chciałabym spróbować. Tylko oczekiwałabym w przyszłości awansu, a nie nagłej zmiany pracy. Oferowali wówczas pełny etat i umowę o pracę, czas nieokreślony po jakim czasie się dostaje?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Sprzedawca mebli kuchennych - Projektant / Projektantka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
K.

No porażka, pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) ,głupki, tępe no tak traktor firma pracowników zmiana pani Anny Sz fajne dziewczyny czego nie można powiedzieć o brygadziści wiecznie z fochem wiecznie krzyczy a sama pracowała jako zwykły pracownik na wtrysku a teraz wyżej (usunięte przez administratora) ma dają po 3 wtryskarki jednej osobie co oni robią ludzi wykańczają nie dziwię się że wszyscy uciekają a już nie wspomnieć o dokładnym oglądaniu detalu no ale góra nie wie bo nie pracowała to nie wie lepiej przymykać oczy a potem mieć pretensje ręce opadają

Rysio

Jakie warunki dla lakiernika z doświadczeniem? Pytam bo widziałem że jakiś czas temu szukali i ciekawy jestem co teraz oferują. Nadal praca na trzy miany plus soboty i niedziele? Za dni wolne można brać setki jakbym chciał sobie drobić bo to by mi odpowiadało.

@Zła

Firma Grammer Sosnowiec ul Jedności dział wtrysk (usunięte przez administratora) straszy ,brygadzistki okropne jedna gorsza od drugiej podłe a zwłaszcza panni Anna Sz no porażka wydziera się na pracowników z resztą nie tylko na pracowników ale i na ustawodawczy też nie pomaga wcale nie potrafi wytłumaczyć normalnie spokojnie tylko wiecznie z nerwami nie szanuje w ogóle pracownika nie do się tak pracować dają po 3 wtryskarki co dziennie to nie luckie już nie wspomnieć że nie ma możliwości wyłapać uszkodzeń na detalu jak się ma po 3maszyny pracowałam tam o w życiu czegoś tak okropnego nie widziałam powinien się tam ktoś za to wszystko wsiąść bo nie wróżę dalej dobrze firmie a szkoda

A lakierników obecnie nie potrzebujecie? Jak szukałem ofert to jedyna jest dodana 7 lat temu. Firma wspominała już w tamtych latach o możliwości rozwoju, faktycznie macie zapewnione jakieś szkolenia albo finansowane kursy?

Damian@

Luiza
@Damian@

No ok, jedni odchodzą, to szansa dla innych, którzy szukają pracy. Czy na te wakaty firma prowadzi rekrutacje, czy nie planuje nikogo zatrudniać na te wakaty biurowe szczególnie? Juniorów biorą czy tylko osoby z doświadczeniem w pracy administracyjnej?

On
@Damian@

Chyba nie jesteś na bieżąco, bo Łukasz M. Nie jest dyrektorem od czerwca, zastąpił go nowy stary dyrektor Krzysztof W. Za którego jest jeszcze gorzej, ale jak się żyje w czasach kiedy było lepiej czyli 20 lat temu to tak jest.

@On

Co się zmieniło dokładnie wraz z nadejściem nowej dyrekcji? Nawet nie myślę o atmosferze, ale czy jest więcej obowiązków, mniejsze szanse na podwyżkę? Jakieś nowe zasady zostały wprowadzone?

Tylko z tego powodu nie polecasz pracy? Czy są i inne czynniki?

To ile można tutaj zarobić, skoro piszesz, że praca staje się aktem przetrwania, a cała wypłata idzie na jedzenie i opłaty? Dostaje się w ogóle jakąś premię bądź dodatki? Można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Czy tylko podstawa? Rozjaśnijcie ;)

Witam. Proszę o opinię na temat pracy na stanowisku ustawiacza wtrysku. Jaka atmosfera i warunki pracy. Jaki stan maszyn i form. Czy jest wprowadzony SMED ? Pozdrawiam

Rahim

Pracowałem kilka dni na wtryskach, odradzam. Jeden operator na 2,3 lub 4 maszyny, baniak z wodą jest, ale bez kubków, pracownicy muszą sami sobie dawać przerwę. Wiec przez 30 min masz swoje maszyny i od kogoś.

Karlos
@Rahim

Na rozmowie Ci nie mówili, ile jest maszyn do obsługi? Przecież wtedy toczą się dyskusje i o obowiązkach i cenie, za ich wykonywanie. Ile więc Ci zaoferowali, jako operatorowi maszyn i ile macie przerwy?

Fabek

Na czym konkretnie ten rzekomy chaos polega, każdy robi, co chce? I jaką to kwotę uznajesz za małą?

@Ola
@Fabek

Brak komponentów do produkcji, bardzo duża ilość błędów, duża ilość awarii , brak pomocy od kierowników zmian ( zawsze można ich spotkać na palarni lub w biurze jak siedzą przy telefonie ) najniższa krajowa i umowa przez pośrednika pracy !

Mała
@@Ola

A jak jest awaria to robicie coś innego czy wysyłają Was do domu? Nawiązując do palenia to każdy może zrobić sobie przerwę na fajka kiedy chce?

Andrzelika

Jaki jest system zmianiowy 321 czy 123 . Dziękuję

Hanka

Nie bardzo interesują mnie sprawy sercowe innych pracowników a widzę, że wątek wrze od takich typu opinii. Specjalista ds. IT, posiada ktoś aktualne info na temat tego stanowiska. Ostatnia rekrutacja była prowadzona 6 lat temu ale i tak zamierzam podesłać dokumenty. Wie ktoś coś na temat tego stanowiska, głównie chodzi mi o zarobki? Jeżeli chodzi o atmosferę to ok wszystko?

NiepotrzebnyPracownik

Łucja
@NiepotrzebnyPracownik

A czy było to zgłaszane gdzieś wyżej? Zastanawiam się jak szefostwo reaguje na takie zgłoszenia i czy coś z tym robi? A co do stawek to one jakoś rosną wraz ze stażem pracy czy nie za bardzo?

W
@Łucja

Niby jest "stażowe" do wypłaty, ale wypłacane jest w wysokości "jak się naliczy". Nieraz pracownicy z mniejszym stażem dostają więcej niż Ci, którzy pracują tutaj długo :)

@W

Jak to jest możliwe? Kto nalicza to stażowe że dochodzi do takich sytuacji że osoby z mniejszym stażem mają większe dodatki niż te które pracują dłużej?

Elżbieta

Ooo, a wiadomo co się stało że były zmiany w kierownictwie? Sami pracownicy rezygnują czy to firma zawalenia z takich wysokich stanowisk? Jakie powody są podawane?

Roma

nowy

Witam,mam możliwość zatrudnienia w tej firmie,polecacie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

aaa

pracowalem w tej rzezni tam panuje scigaj i jebaj typowa (usunięte przez administratora) firma i to robi polak polakowi bhp tylko w okreslonych godziznach jak pasuje temu tempemu burakowi z bhp wlassnie wysyslam zawiadomienie do pipu za za lamanie nie prawa

Żigolo

Do dyrekcji firmy zmieńcie tych pracowników ochrony,ci ludzie zachowują się jak niedorozwińięci , wulgarni zwłaszcza w ,,nocnych. Godzinach. A zwłaszcza te dwie

W końcu dobrze

W tym przypadku może wnieść tylko coś dobrego. Koniec z jej metodami pracy które narzucała rodem z lat 20. Czas idzie do przodu tak samo jak i logistyka i do tego jej niezrównoważonego zachowania. Kierownik powinien to dawno zauważyć i sobie nie dać ale ... Nie zna się widać Na mięsnym w Aldi koło ronda szukają osoby, ona się tam jak nic idealnie nadaje. Szynkę kroić i podawać. Nie do planowania :)

Nina

Marta Strączek to najlepszy kierownik jaki był na dziale interior oby tak zostało

XXX

Nierealne

Józek

Marta, przestań :)

TruTuTuTut

Noooo!!! Popieram:)

TutTuTuTru
@TruTuTuTut

Też popieram!! Jest najlepszym kierownikiem!

Katarzyna

Czemu, coś ci nie odpowiada w zachowaniu tej osoby? A ja bym tak bardziej ogólnie chciała wiedzieć, jak tam jest z nastawieniem zarządu do ludzi. Jaką atmosferę kreują?

Praca

A jak tam pato rodzinka na zmianie Agnieszki z interioru , dalej naskakują na ludzi dezorganizując prace

Oli
@Praca

Jest problem , a jakby go nie było nawet brygadzistka nie reaguje czekając aż sam się rozwiąże

Edyta
@Oli

.... i samo się rozwiązuje? w sumie to z jakimi najczęstszymi problemami podczas pracy idzie się tu tak naprawdę spotkać i jak ludzie sobie z nimi tak właściwie radzą?

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jedności 10
    41-208 Sosnowiec
  • NIP: 6443186225 KRS: 0000209580

Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.