LAMS A.Kontny Spółka komandytowa

Opinie o LAMS A.Kontny Spółka komandytowa

Niedziela Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, miałem różne sytuacje, które zadecydowały, abym się zwolnić poczynając na atmosferze, a kończąc na pieniądzach. Jeśli chodzi o pracowników to z osobami niższego szczeblu nie było problemu, aby się dogadać. Jeśli zaś chodzi o wyższych statutem to ciągłe „ale" były na porządku dziennym. Na każde zapytanie odpowiedź była z łaski. Zamiast wspierać pracownika firma traktowała go jak nic nieznaczącego (usunięte przez administratora).

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w LAMS A.Kontny Spółka komandytowa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Klaudia Nowy wpis

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia? Magazyn

Pracodawca Nowy wpis
@Klaudia

Aktualnie mamy komplet. Prosimy o kontakt w Nowy Roku

Yolo

Masz jakieś dowody, czy tak poprostu oczerniasz człowieka chcąc się narazić na odpowiedzialność karna?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LAMS A.Kontny Spółka komandytowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Joanna

A to w ogóle jest możliwe, żeby aż do takiej stopnia? To dopiero teraz zostało zgłoszone?

Big Daddy
@Joanna

W takim stopniu. Co trochę albo czegoś za mało ,albo coś pomylone. Albo inny zapach , albo pomylona pojemność płynu. No ale jak się to mówi. Ten się nie myli kto nic nie robi :) Pozdrawiam

Sebastian

Nie przypuszczałem że się wypowiem, no ale jeśli próbowałeś mnie obrazić to Ci się nie udało, wiem jaką mam mowę. Jeśli się śmieją to tylko o nich świadczy ale nie sądzę że tak jest. Co do moich zarobków to nie powiem gdyż istnieje coś takiego jak klauzula poufności. Co do zarobków to jest sprawa indywidualna każdego pracownika i myślę że jeśli ktoś się podjął pracy to powinien ją rzetelnie wykonywać a nie pod jakimiś nickami się wypowiadać. Ja pracuję już 5 lat i gdyby było tak źle to bym zrezygnował prawda? Praca jak na magazynie, czasem ciężko i czasem lekko ale jak już mówiłem podjęliśmy się takiej pracy to nie narzekajmy, zawsze można zmienić pracę. Tylko że jak ktoś ma dwie lewe ręce to wszędzie praca będzie zła. Jak już się wypowiadam to do wszystkich komentujących, wstawcie swoję imię. Zarobki są inwidualne i adekwatne do wykonywanych prac. Przykładowo. Jeżeli ktoś ma paletę do rozłożenia a rozkłada ją 3 h z pomocnikiem a drugi(sam) w tym czasie rozłoży dwie to chyba oczywiste że nie dostanie tego samego wynagrodzenia. Jeśli dziewczyna zrobi 9000 pozycji na miesiąc nie dostanie tyle samo co dziewczyna z 4000 na miesiąc. Czyli zarobki jak już mówiłem są adekwatne i nawet poczuł bym się obrażony gdybyś zamiast md napisał imię. A jak się śmieją to nie pierwsi i nieostatni

@Sebastian

Cześć @Sebastian, czy przez ten cały okres pracy w firmie została Ci zaoferowana podwyżka, bądź awans? Taka informacja pomoże mi w ocenie możliwości rozwojowych w Kontny Lams.

@Małgorzata

Jak wiesz ja pracuję z grupą inwalidzką i z mojej perspektywy, to nie zarabiam dużo ani mało. myślę i uważam że szefostwo się wcale nie wyróżnia ani nie dają odczuć że są ponad wszystko. Lubię tam pracować i nie odczułem że jestem gorszy lub lepszy od innych. Warto złożyć dokumenty i się przekonać. Trzymam kciuki

@Sebastian

Skoro piszesz, że nie zarabiasz ani dużo ani mało, to w sumie jak motywacyjne się czujesz na tym stanowisku? Bo piszesz, że lubisz pracować tutaj, ale na dłuższą metę zostajesz czy raczej to nie będzie dla Ciebie praca na całe życie?

@Joanna

Napiszę tak, zarabiam adekwatnie do obowiązków wykonywanych w pracy. Praca na magazynie jest różna, raz jest ciężko, raz jest lekko. Do każdego powierzonego mi obowiązku podchodzę rzetelnie z mojego punktu widzenia. Tak, jak najbardziej myślę że to będzie już praca do końca, tylko nie jestem niczego pewien bo życie pisze różne scenariusze. Z mojego punktu widzenia, szefostwo jest w porządku, ludzie też. Są żarty są podsmiechujki ale za to nie jest nudno. Każdego na swój sposób można polubić. Tylko jak się decyduje na pracę to nie szukam dziury w całym, tylko pracuje. To prawda były drabiny takie a nie inne, zgłosiło się prezesą uwagi i wymienili na nowe. Uważam że trzeba z szefostwem rozmawiać o poprawie pracy, wymieniać argumenty a nie między sobą. Tak naprawdę, dużo ludzi narzeka a mają i nie ukrywamy większy staż pracy ode mnie. Wszystkie te komentarze, traktuje z przymrużeniem oka. Bo czego Jaś nie zrobił tego Jan nie będzie umiał. A opierając się tylko na opiniach i plotkach nie mamy swojego zdania. Joanno chcesz to przyjdź, przekonaj się a komentarze to tylko komentarze. Pozdrawiam i mam nadzieję że wyczerpałem Twoje pytania.

@Sebastian

Naprawdę serdecznie dziękuję Ci za tę odpowiedź. Nie tylko dla mnie jest istotna, ale też dla innych kandydatów. Wygląda wiarygodnie i rzetelnie a to tu się liczy. Trudno na forum ostatnio odfiltrować, kto "bekę ciśnie" a kto pisze o swoich prawdziwych doświadczeniach. Dzięki jeszcze raz i być może do zobaczenia? ;)

@Joanna

Dziękuję to miłe, przy okazji, wszystkiego dobrego w dniu kobiet. Trzymam kciuki i do miłego. Ps. Już koleżanki w pracy wolały że mam odpisać, więc śledzą komentarze, tak więc zapewne się zgadzają z moim poglądem. Od 14, krzyczą odpisz, odpisz także fajnie by było do miłego ????

Przemysław
@Sebastian

Z tego co przeczytałem pracujesz na magazynie. Powiedz czy potrzebne są uprawnienia na wózki widłowe? Szukam właśnie pracy jako magazynier ale niestety nie mam uprawnień. W razie co firma wysyła na szkolenie czy bez szans?

@Przemysław

Nie, nie mam uprawnień I tu już na przyszłość wszystkim poszukującym pracy. Szukajcie, pracujcie a jeśli macie pytania to nie do pracowników. Jeśli firma wystawia ofertę pracy, np. Magazynier ale nie zaznacza że uprawnienia to wysyłam CV. Jest rozmowa kwalifikacyjna i wtedy braki mogę zastąpić czymś innym Osobiście co bym pierwsze zrobił to zamiast zadawać pytań, wysłał bym i na rozmowie kwalifikacyjnej bym zadał. Ps. Idę zawsze za głosem serca, moja rozmowa kwalifikacyjna zakończona była badaniem u lekarza medycyny pracy. Byłem ciemny, można powiedzieć bez doświadczenia a teraz w sierpniu będzie 7 rok leciał. Także powodzenia, mniej pytań więcej działań...

@Przemysław

Napiszę tak, nie jestem żadnym autorytetem i pytania czytający opinie nie kierujcie do mnie... Zapamiętajcie wszyscy czytający że pracodawca wystawiający ofertę pracy nie zaznaczy że jest to obowiązek do zatrudnienia to za nic nie przeskoczysz. Jeśli omija oczekiwania daje możliwość do aplikacji. Jeżeli zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną to właśnie daję Ci możliwość do zaprezentowania swoich atrybutów a doświadczenie zawodowe idzie z czasem...

Dominika
@Sebastian

A orientujesz się czy na takiej samej zasadzie nadal przyjmują do tej firmy?

Małgorzata

Cześć, myślę, że ocena pracowników Kontny Lams należy jednak do kierownictwa. Napisałeś, że zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy- dobrze to słyszeć, opowiedz jednak coś więcej o systemie premiowym, będę wdzięczna

Małgorzata

Przeglądam stronę internetową Kontny Lams i zastanawiam się, czy podesłanie CV na e-mail kontaktowy podany na stronie: http://www.lams.pl/kontakt, może przynieść jakieś rezultaty. Wiem, że nie wszystkie firmy prowadzą bazę kandydatów, jak jest tutaj?

Czyli ekipa po tym co widzę nie jest w firmie zgrana ?

Taki ktoś
@Adam

Ekipa,ekipą... Cały zakład pracy jest dość specyficzny. Praca jest w porządku, a co do ekipy to przecież nie da się by każdy każdego kochał. Pracownice się tolerują , nie do każdego pałają sympatią ale większych zgrzytów nie ma. Gdy trzeba to sobie pomagają. A plotkary to jak to kobiety. Chociaż sądzę że faceci, bardziej gadają niż te kibitki tam.

Tomasz

Opiszcie jak działa u was system premiowania?

Zbylwersowana

2 200 do 3000 to małe zarobki? Jeżeli chowasz się za regałami bądź nagle się przypomina że musisz zakupy robić bo duża wz? Za lenistwo nikt nie płaci. Pracownicy jedni a Ci sami chodzą na l4 jak jest dużo pracy, czy szefostwo wyciągnęło konsekwencje, w marcu jak uciekli Ci sami, zeszli na magazyn i pracowali jak pracownicy. Wyszli z inicjatywą by dać pracownikom nagrodę w postaci bonów za przepracowany marzec. Więc czy zarobki są złe? Jeśli nie odpowiada komentującym to polecam zasiłek dla bezrobotnych

MD
@Zbylwersowana

Pracowałam tam dość trochę i zarobki są słabe . Teraz pracuję gdzie indziej inny magazyn i zarobki mam w granicach 2 500 3200 a tu o takiej kwocie mogłam zapomnieć więc nie odzywaj się jak krótko pracujesz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w L.a.s. Kontny Lams sp.j.?

Ryś

Bardzo dobre warunki i przyjazna atmosfera

#Pracownik

Również pracowałam w Lams już jakiś czas temu i nie polecam jakiejkolwiek pracy tam jak i współpracy z pracownikami wraz z szefostwem. Nie sądzę aby od tamtej pory coś się zmieniło, wszystkie opinie wyrażone już o firmie to sama prawda.

Kasjerka fakturzystka

Jakiś czas temu pracowałam tam jako kasjerka-fakturzystka. Powiem tak - praca dla ludzi o mocnych nerwach i umiejętności pracy pod presją czasu (usunięte przez administratora)Reszta dziewczyn w porządku (poza koleżanką kierowniczki). Szefowie w porządku. Bardzo mili ludzie i przychylni pracownikom. Płace średnie, ale jak nie pasuje to można się przecież przenieść gdzieś na linię.

Czy firma L.a.s. Kontny Lams sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dariusz

Jako że pracowałaś w tej firmie, to pewnie możesz powiedzieć mi coś na temat atmosfery panującej wewnątrz zespołu? Czy sprzyja ona pracy i byłaś z niej zadowolona? Daj znać co sądzisz na ten temat!

Ola

Ale to chyba bardzo duży chaos panuje na linii magazyn-kierowca z tego co czytam, czy się mylę?

Tajemnicza

Pracowałam tam jakiś czas temu, jedno co mogę powiedzieć to że zarobki mogły by być większe lecz zawsze się można zwolnić niż psuć opinie o zakładzie. Patrząc na tych ludzi co tam pracują to tylko co narzekać potrafią. Fakt mogło być posprzatqne gdyby dziewczyny zbierali śmieci a nie chwały się za regałami. W innych zakładach telefony komórkowe są chowane w szatni tu korzystają i jeszcze narzekają. Do pracy przyszli czy odpocząć obgadując się wzajemne?

MAC Kierowca

Odradzam tą firmę każdemu przychodzisz do pracy jako kierowca karzą ci rozkładać towar bo musisz się go nauczyć. Po kilku dniach jeździsz na trasy sam bez znajomości sklepów i punktów , auta są ładowane na popołudniowej zmianie a przychodzisz następnego dnia do roboty nie dość że auto nie załadowane to jeszcze szef dołoży rano kilka punktów gdzie wracasz po południu i jak w miare wcześniej przyjedziesz jedziesz na jeszcze jedną trasę i z łaską ci dadzą drugą osobę do pomocy . godzin za nad godziny musisz sobie pilnować bo na tym też (usunięte przez administratora). Wypłaty tragedia bo gdyby nie te nadgodziny nie wyszlibyście więcej niż 1800 zł netto. Magazyn też bardzo za niedbany wszędzie papiery nie polecam tej firmy ani kierowcą ani magazynierom o wszystko się musisz prosić wszystkiego pilnować bo i tak cię oszukają

Internauta

Firma w której urobisz się po wsze czasy za nieadekwatną wypłatę w wysokości 1800 netto. Praca na dwie zmiany. Magazyn nie posprzątany, kartony i folia leży sobie na ziemi nikt jej nie sprząta, brak lokalizacji artykułów, zbierasz zamówienia różnej chemii gospodarczej które w jednym i innym dniu są na magazynie gdzie indziej. Brak lokalizacji. Magazynierzy aby dołożyć towar na 2 piętro regałów wysokiego składowania wskakują na drabiny bez zabezpieczenia. W pracy na magazynie głównie pracują osoby w grupą inwalidzką oraz starsze kobiety które zbierają zamówienia. Faceci na magazynie w trybie szybkim pakują towar rękami do samochodów oraz rozkładają nowy towar który przyjeżdża w ilości 60 palet zwykłymi wózkami paletowymi ciągnącymi. Nie polecam harówka i wykorzystywanie.

Zostaw merytoryczną opinię o LAMS A.Kontny Spółka komandytowa - Tychy

• Jak się pracuje w LAMS A.Kontny Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy LAMS A.Kontny Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMS A.Kontny Spółka komandytowa?

LAMS A.Kontny Spółka komandytowa