Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Kandydat

Dzień dobry, no właśnie zastanawiam się. Jestem teraz, w takiej sobie firmie, należącej do amerykanów i w zasadzie nie chciałbym trafić z jednego "tak sobie" w drugie "tak sobie", albo jeszcze gorzej. Zależy mi na uczciwych przełożonych, którzy z szacunkiem podchodzą do ludzi. Generalnie ważna jest atmosfera. Rozumiem, że trzeba z dystansem podchodzić do tych opinii, ale w każdej plotce jest trochę prawdy. A opinie nie są zachęcające... Możesz coś doradzić?

amiska
@Kandydat 28.09.2017 18:30

UNIKAĆ! I na dobrą atmosferkę nie ma co liczyć! M a s a k r a

Aneta

@Kandydat opinie mogą być różne, ale też trzeba liczyć się z tym, że każde stanowisko pracy jest inne i panują na nich inne warunki pracy. Myślę, że warto spróbować aplikować i dowiedzieć się szczegółów współpracy na rozmowie. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. o stanowisku District Manager, aby pomóc użytkownikowi w decyzji?

Aneta

@Sabina starałaś się o pracę do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z procesu rekrutacji.

Sabina

Teraz w ogłoszeniu jest wymagane minimum rok doświadczenia aniby dają szansę młodym

szymon

Na tym stanowisku @agga masz pensję stałą i prowizję uzależnioną od tego ile sama jesteś w stanie wypracować więc twój finalny wynik tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie

agga

no właśnie mi również chodzi o te premie, a konkretnie prowizje jako przedsatawciele farmaceutyczny u nich - jakie stawki?

Viki

spotkałam niedawno dziewczynę od nich (jeżdzą fajnymi renault) podobno spoko, nie na dzialalności tylko umowa i da sie zrobic premię

jago

Ja ostanio nie widziałęm żadnych nowych ofert pracy by posiadali. Szkoda bo wczesniej widziałem, ze szukali i miałem nadzieje ze znajd zatrudneinie na Przedstawiciela Farmaucetycznego posiadam doswiadczenie

Tomik

Pracuje u konkurencji na stanowisku key account manager ale mam za dużo obowiązków a zastanawiam się nad aplikacją u nich, czy pracował ktoś może i wypowie się jak wyglądają zarobki

tri

Liczą się wyniki jakie osiągasz @kuba, jeśli masz duże doświadczenie przed przyjściem do firmy, to dostaniesz pewnie umowę o pracę, no ale bez doświadczenia jest okres próbny.

kuba

na pewno jest u nich jedna aktualna oferta pracy jako Przedstawiciel Farmaceutyczny, tylkop, ze tu wiadmo trzeba mieć studia ukończone i naprawde znac się na pracy.

Jol

Odnośnie zarobków to dowiesz się na rozmowie @sprzedaż. Tak to zarobki się składają z podstawy i prowizji, więc ciężko powiedzieć ile akurat ty będziesz zarabiać. Jednak by się dostać potrzebujesz doświadczenia.

sprzedaż

Dobrze, że oprócz awansu można jeszcz liczyć na narzędzia pracy i zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest bardzo ważna, ale ciekawe jakie są średnie zarobki.

szymon

mam spore doświadczenie w tej branży i pierwszy raz się spotykam żeby warunkiem koniecznym było wykształcenie min. średnie ale w sumie może to i lepiej bo na rozmowy przychodzą ludzie na poziomie

janek

jeśli szukacie jakiś ofert pracy to na pewno polecam tą jako Przedstawiciel Farmaceutyczny, bo jest sporo premii od sprzedaży w każdym miesiącu i to jest na plus.

z branzy

Vlad - na jaki teren aplikowałeś - może Ci pomogę :)

Vlad

na przedstawiciela. Byłem w Tactice na drugim etapie, ale nie przeszedłem bo niby nie mam doświadczenia. W Fortisie przyjmują bez doświadczenia w farmacji?

5tgg

@Vlad a powiedz mi prosze na jakie stanowisko u nich chciałbyś aplikować bo z tego co mi się wydaje to poszukiwali ostatnio przedstawicieli farmaceutycznych oraz key account manager a co do zarobków to wydaje mi się ze na każdym stanowisku są inne no i tez zależy to od umiejętności oraz wykształcenia

plis

podobno umowa o pracę, ale ile nie wiem

Vlad

aktualnie jest ogłoszenie na Łódź, przyznam że chętnie bym się dowiedział co firma oferuje i czego wymaga. jestem zainteresowany zatrudnieniem w Fortisie i chciałbym dowiedzieć się jaka jest umowa, na jakim poziomie zarobki i czy wypłacane pensje w terminie - to w sumie najważniejsze.

Do ekipa Fortis

(usunięte przez administratora) Fakt, praca przedstawiciela nie jest dla każdego, bo wyobraźcie sobie, że szczytem marzeń dla osoby po studiach nie jest jeżdżenie po akptekach i wciskanie (usunięte przez administratora) suplementów (usunięte przez administratora) Także życzę powodzenia w znajdywaniu nieleniwych kandydatów (usunięte przez administratora) Pozdro !

med

nie ma takiego kierunku:)

fe

co to jest za odpowiedz ze strony spolki ? ? jaki poziom ?

uciekajcie

Chyba każdy kto przepracował tam chociaż 2 miesiące szuka nowej pracy .. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Na szczęście już nie muszę się użerać z tą "silnie rozwijającą się firmą" :)

do yyy

Wielokrotnie rekrutacja była ukryta i w sumie nie dziwie się , bo chyba tylko jednostki wysłałyby CV i pojechalyby na spotkanie .Najbardziej rozbawiło mnie jak chyba 3 czy 4-ty raz widziałem to samo ogłoszenie na swój region . (usunięte przez administratora)

yyy

Po przeczytaniu tych opinii, wiem gdzie nie wysyłać swojego CV ;) chociaż prawdopodobnie to i tak pewnie mają rekrutację ukrytą ..

Zostaw opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.