Opinie o TB Żywe Oferty Pracy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TB Żywe Oferty Pracy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TB Żywe Oferty Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TB Żywe Oferty Pracy w Warszawa

Jak widać po tytule nazwa firmowa brzmi „Żywe Oferty Pracy”, samo forum czemu takie właśnie nie jest? Weszłam tu przeglądając okoliczne firmy i sama nazwa właśnie mnie zaciekawiła. Ale teraz to nie wiem czy działalność wciąż jest prowadzona? Po wpisaniu jej w sieci za dużo mi nie wyszło. Może tu by ktoś coś więcej wiedział?

Jaka atmosfera jest między działami w TB Żywe Oferty Pracy?

dolo Nowy wpis

`z

WANDA Nowy wpis

DOBRA

Iza

Talent Base przedstawia się, jako doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm, ale także dla dużych korporacji i agencji rekrutacyjnych i oferuje pomoc właśnie w tym obszarze. Jak więc wygląda możliwość zatrudnienia w samej firmie? Czy firma zatrudnia głównie rekruterów?

anna

chyba nie prowadza rekrutacji

@anna

Moze gdzies indziej trzeba szukac?

@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto ekspertami w sprawach zatrudnienia. Jeśli Twój profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Czy po rozmowie w TB Żywe Oferty Pracy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Iza

@anna a jesteś pracownikiem Talent Base? Może w takim razie możesz też napisać, jak oceniasz pracę u tego pracodawcy - jakie widzisz w niej plusy i minusy? To pozwoli zweryfikować swoje plany zawodowe niektórych osób, które są skoncentrowane na zdobyciu pracy w tym właśnie miejscu.

@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto DORADCAMI ZAWODOWYMI, jeśli Wasz profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Zostaw merytoryczną opinię o TB Żywe Oferty Pracy - Warszawa

TB Żywe Oferty Pracy
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

TB Żywe Oferty Pracy