TB Żywe Oferty Pracy
5 2 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
WANDA Nowy wpis

DOBRA

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TB Żywe Oferty Pracy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Iza

Talent Base przedstawia się, jako doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm, ale także dla dużych korporacji i agencji rekrutacyjnych i oferuje pomoc właśnie w tym obszarze. Jak więc wygląda możliwość zatrudnienia w samej firmie? Czy firma zatrudnia głównie rekruterów?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anna
@Iza

chyba nie prowadza rekrutacji

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@anna

Moze gdzies indziej trzeba szukac?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracodawca Nowy wpis
@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto ekspertami w sprawach zatrudnienia. Jeśli Twój profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Iza

@anna a jesteś pracownikiem Talent Base? Może w takim razie możesz też napisać, jak oceniasz pracę u tego pracodawcy - jakie widzisz w niej plusy i minusy? To pozwoli zweryfikować swoje plany zawodowe niektórych osób, które są skoncentrowane na zdobyciu pracy w tym właśnie miejscu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracodawca
@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto DORADCAMI ZAWODOWYMI, jeśli Wasz profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o TB Żywe Oferty Pracy - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

TB Żywe Oferty Pracy