TB Żywe Oferty Pracy

TB Żywe Oferty Pracy

Opinie o TB Żywe Oferty Pracy

Iza

@WANDA, rozumiem, że odnosisz się do atmosfery występującej w TB Żywe Oferty Pracy i jest ona Twoim zdaniem w porządku. Jak natomiast przedstawiają się inne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Np. na jakie warunki zatrudnienia obecnie można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej?

WANDA

DOBRA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TB Żywe Oferty Pracy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Iza

Talent Base przedstawia się, jako doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm, ale także dla dużych korporacji i agencji rekrutacyjnych i oferuje pomoc właśnie w tym obszarze. Jak więc wygląda możliwość zatrudnienia w samej firmie? Czy firma zatrudnia głównie rekruterów?

anna
@Iza 11.04.2018 09:27

chyba nie prowadza rekrutacji

anonymous
@anna 24.04.2018 21:38

Moze gdzies indziej trzeba szukac?

Pracodawca
@Iza 11.04.2018 09:27

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto ekspertami w sprawach zatrudnienia. Jeśli Twój profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Iza

@anna a jesteś pracownikiem Talent Base? Może w takim razie możesz też napisać, jak oceniasz pracę u tego pracodawcy - jakie widzisz w niej plusy i minusy? To pozwoli zweryfikować swoje plany zawodowe niektórych osób, które są skoncentrowane na zdobyciu pracy w tym właśnie miejscu.

Pracodawca
@Iza 03.05.2018 09:31

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto DORADCAMI ZAWODOWYMI, jeśli Wasz profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Zostaw opinię o TB Żywe Oferty Pracy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TB Żywe Oferty Pracy