Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TB Żywe Oferty Pracy w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak w TB Żywe Oferty Pracy wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w TB Żywe Oferty Pracy?

dolo Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

`z

WANDA Nowy wpis

DOBRA

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TB Żywe Oferty Pracy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

 Rozmowa kwalifikacyjna
TB Żywe Oferty Pracy prowadziła rekrutację na stanowisko Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik Obiektu
Warszawa
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KUCHARZ
Warszawa
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Iza

Talent Base przedstawia się, jako doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm, ale także dla dużych korporacji i agencji rekrutacyjnych i oferuje pomoc właśnie w tym obszarze. Jak więc wygląda możliwość zatrudnienia w samej firmie? Czy firma zatrudnia głównie rekruterów?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anna
@Iza

chyba nie prowadza rekrutacji

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@anna

Moze gdzies indziej trzeba szukac?

Pracodawca
@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto ekspertami w sprawach zatrudnienia. Jeśli Twój profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

@anna a jesteś pracownikiem Talent Base? Może w takim razie możesz też napisać, jak oceniasz pracę u tego pracodawcy - jakie widzisz w niej plusy i minusy? To pozwoli zweryfikować swoje plany zawodowe niektórych osób, które są skoncentrowane na zdobyciu pracy w tym właśnie miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracodawca
@Iza

Talent Base to firma technologiczna - dostarczamy systemy IT dla najlepszych agencji rekrutacyjnych i firmowych działów HR w Polsce. W profilu "TB ŻYWE OFERTY PRACY" w Gowork publikujemy ogłoszenia w imieniu naszych Klientów. Dlaczego "«ŻYWE OFERTY PRACY»"? Dlatego, że nasi klienci to najaktywniej rekrutujące podmioty na rynku, składasz CV - i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz telefon od rekrutera! Często jest tak, że składasz cv i... nic. Cisza. Myślisz, że to z powodu nieinteresującego CV? Możliwe... ale częściej dzieje się tak dlatego, że DUŻO OFERT PRACY NA PORTALACH TO OFERTY MARTWE. Manager wykupuje ogłoszenie, ale "nie ma czasu" obejrzeć CV i zabiera się do dzwonienia... po 6-ciu miesiącach! Albo szef wykupuje ogłoszenie, ale potem zmienia zdanie i Kandydaci trafiają w "czarną dziurę"... Na naszym profilu w Gowork znajdziecie tylko ŻYWE OFERTY PRACY - czyli stanowiska, na które prowadzona jest AKTYWNA REKRUTACJA TERAZ. Dodatkowo, składając CV na rekrutację prowadzoną przez jednego z naszych klientów, trafiacie do rekruterów, którzy są de facto DORADCAMI ZAWODOWYMI, jeśli Wasz profil nie będzie pasował do konkretnego stanowiska, jest duża szansa, że rekruter pomoże znaleźć coś innego! Po prostu zapytaj rekrutera, który odrzucił Twoją kandydaturę: "Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy..."?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o TB Żywe Oferty Pracy - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TB Żywe Oferty Pracy
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
TB Żywe Oferty Pracy