Agencja Pośrednictwa Praca 31

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

Dawid
Kandydat

Witam, mam pytanie do was czy pracuje ktoś z was ,lub zna kogoś kto pracuje jako kierowca autobusu,ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem ,jesli macie jakiekolwiek informacje na temat tej pracy to proszę o odpisanie opinii.

nowa
Kandydat

Pytanko dla pracowników. Czy ciężko pracuje się w 8-12 stopniach przez tyle godzin? Proszę o informacje jak wam się to udawało, jak się ubieraliscie :)

Darek

Jaką dają umowę?

Kasia

Cześć , jak wyglada praca przy warzywach ? Jak ze zmianami i wypłatą ? Ile mniej więcej godzin tyg ?

Beata
@Kasia

Hej. Ja przepracowałam pełne 3 tygodnie i najpierw miałam 46 godzin, następny 43 a trzeci 48. Różne są ilości godzin ale średnio jest po 45. Niektórzy maja po 50 i wtedy mają po 10 albob12 nadgodzin. Wyplaty są co tydzień ale nie dają zaliczek

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Pośrednictwa Praca 31? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Krk

Ktoś się wybiera z Krakowa albo okolic?

OMNIA

Na legalu

Małgorzata Walczak

rzetelne poinformowanie przed wyjazdem i dobry kontakt z biurem nawet po dojeździe do holandi. chwale sobie wyjazd i prace

Marlena

Hej! Czy ktoś chce jechać z Rzeszowa w czerwcu? Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila: marlenawolanin0099@gmail.com

Mirka

@Aneta a to ogólnie jest jakiś jeden transport dla pracowników?

Aneta

Mam pytanie a jak ktoś mieszka na prywatnym i ma swój dojazd do pracy ? Biorą też takich czy tylko tych co na ich lokacjach mieszkają?

Krzysiek

Ktoś pracuje na produkcji? Ile godzinne są zmiany ? Jak z ubiorem?

Arek
@Krzysiek

Zależy gdzie trafisz. Jak dobrze pracujesz to po 8-10 godzin dzień w dzień pocisniesz na każdej w sumie firmie. Ale mówie, wszystko zalezy jak pracujesz brachu. Fartuchy dają na każdej firmie swoje tylko buty dobrze żebyś miał z blachą bo inaczej nie wpuszczą

Ja

Witam czy na produkcji jest ciężko?

Grażyna Nieleszszuk
@Ja

normalna robota przy taśmie kobiety mają letką pracę w porównaniu do męszczyn co noszą skszynki ale jak ktos robić nie lubi to i letka praca mu będzie cięszka.

Ala

Witam ja byłam z synem w Holandii z tego biura i jestem zadowolnona pozdrawiam P.Justyne. M.,B

Paweł

Dobre warunki, pomoc w organizacji wyjazdu, pomocna i konkretną obsluga. Dobry kontakt z paniami z biura

Grzechu

Szybko załatwiłem formalności, teraz czekam na wyjazd. Ktoś wyjeżdża 22.01? Liczę, że będzie bez niespodzianek na miejscu:/

Ola N.

Biuro uczciwe, Panie szczere, praca legalna. Polecam niezdecydowanym

klef

Ktoś się wypowie, czy warto jechać z nimi? Jakies rzetelne informacje mnie interesują. Najlepiej najnowsze! Pozdrawiam.

Ellll

Jedziemy też na akcje w niedziele wyjeżdżamy

Ellll

Witam. My też jedziemy na akcie owoce ale w niedziele ktoś też jedzie

Elaaass
@Ellll

My jedziemy w niedziele 2vdziewczyny na 5 tygod a wy

@Ellll

Tak ja z ciotka jadę na 5btygod wy też w niedziele busem

Natalia

Ktoś wybiera się 13 grudnia 2019r z Rzeszowa?

Natalia
@Natalia

A nie 14. Bo ja 14 się wybieram do Holandi do haag.

Jola
@Natalia

Ja się wybieram ale 14 grudnia autokarem z Rzeszowa. Nie pomyliłaś czegoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pośrednictwa Praca 31 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Liczba opinii klientów firmy Agencja Pośrednictwa Praca 31, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pośrednictwa Praca 31