Agencja Pośrednictwa Praca 31

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Kz Nowy wpis
Kandydat

Szklarnie 8.25euro kwiaty sortownie 8,9euro co to za stawki od stycznia są podwyżki 11,12e na godzine

Dominika Nowy wpis

hej, a ja to bym się chciała dowiedzieć jak tu w agencji się pracuje bezpośrednio jeśli można wiedzieć. ;) ludzie widzę ostatnio chwalili biuro, że jest ogarnięte itp., a praca od środka to jak tu obecnie wygląda? jakie obowiązki, atmosfera, stawki? ile osób pracuje teraz w agencji?

Blondyna95 Nowy wpis
Kandydat

Hej, czy ktoś z Was pracuje przy pakowaniu owoców i warzyw? Albo na magazynie z kwiatami? I mógł by coś więcej napisać? Tzn czy polecacie i jakie zarobki?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Pośrednictwa Praca 31? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Co wchodzi w socjal Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Jakub

Witam, czy ktoś wybiera się przez tą agencję w najbliższym czasie?

Darecki
@Jakub

Ogólnie biuro pracy ogarnięte jak zawsze będą jakieś zgrzyty lecz problem polega w samych pracownikach jak wyścig szczurów ogólnie jak to ,Polaczki, sami sobie tworzą problemy których nie powinno być nic dodać nic ujac

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Agencja Pośrednictwa Praca 31 pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Agencja Pośrednictwa Praca 31? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pakowacz – pracownik magazynu?

Anka B.

Bardzo dobry kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, w zasadzie wszystko zgodne z ustaleniami przed wyjazdem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Zainteresowany
Kandydat

W jakich przedziałach oscylują wypłaty? Ile biorą najmniej ,a ile najwięcej pracownicy ,którzy mają najwięcej godzin ?

Zainteresowany
Kandydat

Dzień dobry Mam pytanie do ludzi ,którzy pracowali na magazynie/sortowni owoców/warzyw. Chce wiedzieć ile tam najbiedniej przy wymiarze tam 38 czy 40 godzin tygodniowo wychodzi miesięczna wypłata po podliczeniu wszystkich tygodniówek. Bardzo bym pros tez jaka jest specyfika pracy dla mężczyzn ,czy robią to samo co panie czy mają inne obowiązki i jak to wygląda od kuchni . Zakres obowiązków ,stopień trudności itp. Łatwo się w tym odnaleźć? Po ile osób mieszk się w pokojach?

Kamila

Witam. Agencja w porządku, nie ściemniają, mówią jak jest. Wypłatni, jest zawsze kontakt, pomagają ogarnąć busa. Ogólnie co do biura nie mam zastrzeżeń.

Natalie
Kandydat

Czy ktos z okolic Rzeszowa jedzie ?

Ja z okolic, pisz na email weed420weed42p@gmail.com

julka
@Natalie

Hej! Wyjechałaś? Możesz napisać kilka słów o pracy?

Bebe
Kandydat

Czy ktoś pracował w firmie uppeo można prosić o opinie na temat firmy

Art
@Bebe

To nie ta strona, ale tak. Jechałem z dziewczyna w lipcu 2020. Wszystko ok. Na razie w Venlo nie mają nic i szukam wszedzie.

Marek

Jakie są tam zarobki na wyższych stanowiskach?

Olcia

Ile agencja bierze dla siebie

Olii

Ile agencja bierze dla siebie

Natalie
Kandydat

Witam czy ktos sie wybiera z okolic Rzeszowa?

Pisz na Email, Weed420weed42p@gmail.com Okolice rzeszowa

Luk97
Kandydat

Zastanawiam się nad pracą na magazynie czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd? Zapewne jechałbym swoim autem, pozdrawiam ;)

@Luk97

Pisz na weed420weed42p@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pośrednictwa Praca 31 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pośrednictwa Praca 31
Przejdź do nowych opinii