Agencja Pośrednictwa Praca 31

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

Filtruj opinie po kryteriach:

Jacek Wielgus
 Opinia

Pracowałem przez te biuro 8 i pół miesiąca. Mialem jechać na 3 i zostałem dłużej .Potem ściągłem żonę i bratówke. Mieszkali my razem na jednym bungalu ale ja robiłem sam a ony we dwie. Robota przy kwiatkach albo na produkcji na warzywach po 45 godzin albo 50. Różnie to bywał o. Wypłaty brałem tygodniowo i to było dobre

Dankal
 Opinia

Mieszkalem z żona w bungalach i pracowalem w IQ. Nie narzekalismy Lubię atmosferę w Agencja Pośrednictwa Praca 31 za: praca

JaToJa
Nazwa działu: Produkcja
@Dankal 10.10.2018 12:30

O to masz naprawdę duże ambicje żeby tyrac za 9.33 w tych czasach, pozdrawiam

Patryk
 Opinia

Słyszałem, że agencja ma bardzo dobre opinie. Podpowiecie coś więcej o organizacji pracy za granicą?

Tak2Nie

Matylda
Nazwa działu: Produkcja
@Patryk 29.01.2019 19:33

Witam, czy ktoś wybiera się około 20 lutego do pracy. Jakieś opinie warto. I czy za dojazd do pracy odciagaja??

Basia
@Patryk 29.01.2019 19:33

Jak ktoś jedzie do pracy a nie ćpać czy chlać to zarobi. Wypłaty zawsze mają co tydzień i na czas. Dla mnie to podstawa

Maria
@Matylda 14.02.2019 15:19

Zależy od oferty na jaką chcesz pojechać

123aaa456
 Opinia

pracowalem z narzeczona na sotrowni. Jak chcesz pracowac to zarobisz a bungale lepsze niz w moich poprzednich firmach

Szpek
 Opinia

Nie polecam po dotarciu do Holandii pracy nie miałem.

Maciejk1230
 Opinia

mi dobrze sie pracowalo przy konstrukcjach szklarni i dobre pieniadze przywiozlem do polski

AlaPa123
 Opinia

Ja wróciłam tydzień temu. Miałam dużo godzin i dodatkowo nadgodziny. Jestem zadowolona, pojade jeszcze raz pewnie.

Stefan
 Opinia

Sami sobie robimy małe piekiełko ale pretensje są do agencji?

Opinia

@kuradomowa dzięki za informacje. W sumie to ciekawe, że dopiero po wyjeździe wiesz, do jakiej pracy się rekrutujesz. A czy chociaż Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 przedstawia jakie są możliwości stanowisk i to z tych kilku proponowanych następnie jest na miejscu weryfikowane zapotrzebowanie na pracowników?

Opinia

@kuradomowa a kiedy Twoja kuzynka pracowała dla Agencji Pośrednictwa Pracy Praca 31? Być może to zależy również od pracy, na jaką się pracownik decyduje. Co dokładniej robiła w takim razie Twoja kuzynka? Może akurat zdarzy się tak, że rekrutacja ta znowu się powtórzy.

kuradomowa
@Marta 22.05.2018 10:11

Wyjechała zaraz po nowym roku, robiła na kilku sortowniach. Stała przy taśmie i odrzucała pomarańcze z plamkami albo pakowała winogrona, żeby było ich w paczce 400g. Z tego co wiem, to oni rekrutują cały czas, to już w Holandii decydują gdzie trafisz.

Opinia

Obecnie można znaleźć różne oferty pracy, w których Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 oferuje wyjazd do pracy w Holandii (praca w różnym charakterze). Czy to jedyny kierunek wyjazdu, jaki w ostatnim czasie zapewnia agencja? Może ktoś może zdecydował się na taki wyjazd i mógłby podzielić się własnymi doświadczeniami? To cenne informacje dla osób, które nie odważyły się jeszcze na wyjazd za granicę.

kuradomowa
 Opinia

@Bury moja kuzynka pojechała i dla agencji w Polsce nie płaciła nic. I była uprzedzona że godziny nie są gwarantowane, ale jednak sporo ich ma.

Opinia

@BURY rozumiem, że znalazłeś się w takiej sytuacji, możesz więc powiedzieć, czy agencja pomaga w ponoszeniu kosztów życia, jeśli aktualnie pracy nie ma dla wszystkich pracowników? Jak wygląda kwestia umowy - nie gwarantuje ona zatrudnienia na miejscu po wyjeździe poza granice kraju?

anonymous

Pomoga mi znalezc prace?

Zostaw opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie