Agencja Pośrednictwa Praca 31

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

123aaa456

pracowalem z narzeczona na sotrowni. Jak chcesz pracowac to zarobisz a bungale lepsze niz w moich poprzednich firmach

Szpek

Nie polecam po dotarciu do Holandii pracy nie miałem.

Dankal

Mieszkalem z żona w bungalach i pracowalem w IQ. Nie narzekalismy Lubię atmosferę w Agencja Pośrednictwa Praca 31 za: praca

Maciejk1230

mi dobrze sie pracowalo przy konstrukcjach szklarni i dobre pieniadze przywiozlem do polski

AlaPa123

Ja wróciłam tydzień temu. Miałam dużo godzin i dodatkowo nadgodziny. Jestem zadowolona, pojade jeszcze raz pewnie.

Stefan

Sami sobie robimy małe piekiełko ale pretensje są do agencji?

Marta

@kuradomowa dzięki za informacje. W sumie to ciekawe, że dopiero po wyjeździe wiesz, do jakiej pracy się rekrutujesz. A czy chociaż Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 przedstawia jakie są możliwości stanowisk i to z tych kilku proponowanych następnie jest na miejscu weryfikowane zapotrzebowanie na pracowników?

Marta

@kuradomowa a kiedy Twoja kuzynka pracowała dla Agencji Pośrednictwa Pracy Praca 31? Być może to zależy również od pracy, na jaką się pracownik decyduje. Co dokładniej robiła w takim razie Twoja kuzynka? Może akurat zdarzy się tak, że rekrutacja ta znowu się powtórzy.

kuradomowa
@Marta 22.05.2018 10:11

Wyjechała zaraz po nowym roku, robiła na kilku sortowniach. Stała przy taśmie i odrzucała pomarańcze z plamkami albo pakowała winogrona, żeby było ich w paczce 400g. Z tego co wiem, to oni rekrutują cały czas, to już w Holandii decydują gdzie trafisz.

Marta

Obecnie można znaleźć różne oferty pracy, w których Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 oferuje wyjazd do pracy w Holandii (praca w różnym charakterze). Czy to jedyny kierunek wyjazdu, jaki w ostatnim czasie zapewnia agencja? Może ktoś może zdecydował się na taki wyjazd i mógłby podzielić się własnymi doświadczeniami? To cenne informacje dla osób, które nie odważyły się jeszcze na wyjazd za granicę.

kuradomowa

@Bury moja kuzynka pojechała i dla agencji w Polsce nie płaciła nic. I była uprzedzona że godziny nie są gwarantowane, ale jednak sporo ich ma.

Marta

@BURY rozumiem, że znalazłeś się w takiej sytuacji, możesz więc powiedzieć, czy agencja pomaga w ponoszeniu kosztów życia, jeśli aktualnie pracy nie ma dla wszystkich pracowników? Jak wygląda kwestia umowy - nie gwarantuje ona zatrudnienia na miejscu po wyjeździe poza granice kraju?

anonymous

Pomoga mi znalezc prace?

Zostaw opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Praca 31