4 Dodaj opinię
4 10 52 5 1

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

Krzysiek Nowy wpis

Ktoś pracuje na produkcji? Ile godzinne są zmiany ? Jak z ubiorem?

Ja Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy na produkcji jest ciężko?

Grażyna Nieleszszuk Nowy wpis
@Ja

normalna robota przy taśmie kobiety mają letką pracę w porównaniu do męszczyn co noszą skszynki ale jak ktos robić nie lubi to i letka praca mu będzie cięszka.

Tak1Nie1
Ala Nowy wpis

Witam ja byłam z synem w Holandii z tego biura i jestem zadowolnona pozdrawiam P.Justyne. M.,B

Paweł

Dobre warunki, pomoc w organizacji wyjazdu, pomocna i konkretną obsluga. Dobry kontakt z paniami z biura

Grzechu

Szybko załatwiłem formalności, teraz czekam na wyjazd. Ktoś wyjeżdża 22.01? Liczę, że będzie bez niespodzianek na miejscu:/

Ola N.

Biuro uczciwe, Panie szczere, praca legalna. Polecam niezdecydowanym

klef
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ktoś się wypowie, czy warto jechać z nimi? Jakies rzetelne informacje mnie interesują. Najlepiej najnowsze! Pozdrawiam.

Ellll
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jedziemy też na akcje w niedziele wyjeżdżamy

Nazwa działu: Produkcja

Witam. My też jedziemy na akcie owoce ale w niedziele ktoś też jedzie

Elaaass
@Ellll

My jedziemy w niedziele 2vdziewczyny na 5 tygod a wy

@Ellll

Tak ja z ciotka jadę na 5btygod wy też w niedziele busem

Natalia
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś wybiera się 13 grudnia 2019r z Rzeszowa?

Natalia
@Natalia

A nie 14. Bo ja 14 się wybieram do Holandi do haag.

Jola
@Natalia

Ja się wybieram ale 14 grudnia autokarem z Rzeszowa. Nie pomyliłaś czegoś?

Kamila Kowalczuk

Właśnie zjechałam na święta do PL. Wyjazd był ok- mniej godzin w październiku, ale to wszędzie. Warunki dobre, trzeba umieć sie ustawić i dogadać z ludzmi. Ogulnie polecam.

Szymon
Nazwa działu: Produkcja

Witam.jest może ktoś kto jedzie na dziewiątego grudnia na akcje? Szymon z Drawska

Beata Osiak
@Szymon

My jedsiemy na tą akcje z Siedlec.Ja, mój chłopak i jego siostra ale planujemy przedłużyć, tak do marca potem się zobaczy. Siostra chłopaka nam poleciła. Na akcje jedzie pierszy raz ale pracowała przez tą firmę już kiedyś i chwaliła . Miała jechać normalnie w listopadzie ale zaproponowali akcje od grudnia i nas tez namówiła

Nazwa działu: Handlowy

Ja mam wyjechać teraz 2 12 2019 do końca roku czy sie opłaca aby dobrze zarobić i czy będą obiecane nadgodziny i jak oni je liczą za nocki .Jaka kwota faktyczna jest na rękę tygodniowa kto był i wie proszę o odpowiedz ponieważ jadę pierwszy raz i Zawiszę obawy są ????(Holandii.miejscowosc Hagi)

Rem
@Ala

Hej. Też planuje wyjazd z tą agencją, skąd wyjeżdzasz ??

Kama
@Ala

Ja też wybieram się na akcję. Obawy są, ale warunki które oferują mnie przekonały. Uważam, że nie mają nic z wysyłania ludzi, którzy nie pracują- idą święta i trzeba im rąk do pracy. Obustronna korzyść, więc nie doszukuję się żadnych haczyków.

Eb
@Ala

Też myślę o wyjeździe tam. Mieszkanie ma być za darmo w tym czasie

Martynka
@Ala

Ile byś nie wzieła z nadgodzinami czy bez to i tak przecież jesteś do przodu bo nie placisz za dojazt i lokacje. Ja w tamtym roku byłam z chłopakiem przez inne biuro to nadgodzin było dużo ale nam siekli po 150 euro za tydzień za lokacje i dojazt i wyszliśmy slabo.Teraz wpisaliśmy się do tych na termin od dziewiątego bo na początek grudnia się spuźniliśmy

@Rem

Wyjazd z Krakowa ale czekam na Emil. o której godz mamy być w niedzielę

Patryk 23
Nazwa działu: Produkcja

Wyjeżdżałem z Praca 31 w zeszłym roku. Było ok a warunki były takie jak mi Pani z biura obiecała. Były fotki zakwaterowania, z góry powiedziane co i jak. Teraz też jadę i liczę że się nie pogorszyło

Ala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Wyjeżdżam do Holandii 02.12.2019 miejscowość Hagi jadę pierwszy raz czy ktoś mi może odp jaką stawkę na rękę za tydzień pracy wezmę i czy są faktyczne nadgodziny i dodatki i koordynator faktycznie jest dla nas dyspozycyjny i nam chcę pomóc czy poprostu jesteśmy dla niego kolejnymi cyferkami??????

Piotr

Interesuje mnie czy firma wymaga od chętnych znajomości języka obcego?

Renata Lis
@Piotr

Nie trzeba znać. ja nie znałam i pracowałam wpierw na kwiatkach a potem na sortowni przy cytrusach jak się kwiatki skonczyły.

@Renata Lis

@Renata Lis Super, że nie trzeba znać języka obcego. Daje to możliwość podjęcia pracy większej ilości osób. Napisz proszę, czy Agencja Pośrednictwa płaci zawsze na czas? Dziękuję.

Jagoda Borusiak
@Piotr

Nie wymaga. Różne są prace i zjezykiem i bez

Michał
@Jagoda Borusiak

Widzę, że wyjeżdżałeś już do pracy za pośrednictwem firmy i masz pewne doświadczenie. Napisz, czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem projektu i mogłeś liczyć na pomoc w załatwianiu istotnych spraw na miejscu. Chętnie o tym przeczytam.

Igor

Podpowiedzcie co trzeba zrobić żeby wyjechać z firmą do pracy za granicę?

Jacek Wielgus

Pracowałem przez te biuro 8 i pół miesiąca. Mialem jechać na 3 i zostałem dłużej .Potem ściągłem żonę i bratówke. Mieszkali my razem na jednym bungalu ale ja robiłem sam a ony we dwie. Robota przy kwiatkach albo na produkcji na warzywach po 45 godzin albo 50. Różnie to bywał o. Wypłaty brałem tygodniowo i to było dobre

Tak2Nie
ja
@Jacek Wielgus

ile Ci wychodzilo po odciagnieciach?

Dankal

Mieszkalem z żona w bungalach i pracowalem w IQ. Nie narzekalismy Lubię atmosferę w Agencja Pośrednictwa Praca 31 za: praca

JaToJa
@Dankal

O to masz naprawdę duże ambicje żeby tyrac za 9.33 w tych czasach, pozdrawiam

Patryk

Słyszałem, że agencja ma bardzo dobre opinie. Podpowiecie coś więcej o organizacji pracy za granicą?

Tak2Nie

Matylda
@Patryk

Witam, czy ktoś wybiera się około 20 lutego do pracy. Jakieś opinie warto. I czy za dojazd do pracy odciagaja??

Basia
@Patryk

Jak ktoś jedzie do pracy a nie ćpać czy chlać to zarobi. Wypłaty zawsze mają co tydzień i na czas. Dla mnie to podstawa

Maria
@Matylda

Zależy od oferty na jaką chcesz pojechać

123aaa456

pracowalem z narzeczona na sotrowni. Jak chcesz pracowac to zarobisz a bungale lepsze niz w moich poprzednich firmach

Szpek

Nie polecam po dotarciu do Holandii pracy nie miałem.

Maciejk1230

mi dobrze sie pracowalo przy konstrukcjach szklarni i dobre pieniadze przywiozlem do polski

AlaPa123

Ja wróciłam tydzień temu. Miałam dużo godzin i dodatkowo nadgodziny. Jestem zadowolona, pojade jeszcze raz pewnie.

Stefan

Sami sobie robimy małe piekiełko ale pretensje są do agencji?

Marta

@kuradomowa dzięki za informacje. W sumie to ciekawe, że dopiero po wyjeździe wiesz, do jakiej pracy się rekrutujesz. A czy chociaż Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 przedstawia jakie są możliwości stanowisk i to z tych kilku proponowanych następnie jest na miejscu weryfikowane zapotrzebowanie na pracowników?

Marta

@kuradomowa a kiedy Twoja kuzynka pracowała dla Agencji Pośrednictwa Pracy Praca 31? Być może to zależy również od pracy, na jaką się pracownik decyduje. Co dokładniej robiła w takim razie Twoja kuzynka? Może akurat zdarzy się tak, że rekrutacja ta znowu się powtórzy.

kuradomowa
@Marta

Wyjechała zaraz po nowym roku, robiła na kilku sortowniach. Stała przy taśmie i odrzucała pomarańcze z plamkami albo pakowała winogrona, żeby było ich w paczce 400g. Z tego co wiem, to oni rekrutują cały czas, to już w Holandii decydują gdzie trafisz.

Marta

Obecnie można znaleźć różne oferty pracy, w których Agencja Pośrednictwa Pracy Praca 31 oferuje wyjazd do pracy w Holandii (praca w różnym charakterze). Czy to jedyny kierunek wyjazdu, jaki w ostatnim czasie zapewnia agencja? Może ktoś może zdecydował się na taki wyjazd i mógłby podzielić się własnymi doświadczeniami? To cenne informacje dla osób, które nie odważyły się jeszcze na wyjazd za granicę.

kuradomowa

@Bury moja kuzynka pojechała i dla agencji w Polsce nie płaciła nic. I była uprzedzona że godziny nie są gwarantowane, ale jednak sporo ich ma.

Marta

@BURY rozumiem, że znalazłeś się w takiej sytuacji, możesz więc powiedzieć, czy agencja pomaga w ponoszeniu kosztów życia, jeśli aktualnie pracy nie ma dla wszystkich pracowników? Jak wygląda kwestia umowy - nie gwarantuje ona zatrudnienia na miejscu po wyjeździe poza granice kraju?

anonymous

Pomoga mi znalezc prace?

Zostaw opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie