4 Dodaj merytoryczną opinię
4 10 67 5 1

Opinie o Agencja Pośrednictwa Praca 31

Dawid Nowy wpis
Kandydat

Witam, mam pytanie do was czy pracuje ktoś z was ,lub zna kogoś kto pracuje jako kierowca autobusu,ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem ,jesli macie jakiekolwiek informacje na temat tej pracy to proszę o odpisanie opinii.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy Agencja Pośrednictwa Praca 31 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.
Kandydat

Pytanko dla pracowników. Czy ciężko pracuje się w 8-12 stopniach przez tyle godzin? Proszę o informacje jak wam się to udawało, jak się ubieraliscie :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

Darek

Jaką dają umowę?

Kasia

Cześć , jak wyglada praca przy warzywach ? Jak ze zmianami i wypłatą ? Ile mniej więcej godzin tyg ?

Beata
@Kasia

Hej. Ja przepracowałam pełne 3 tygodnie i najpierw miałam 46 godzin, następny 43 a trzeci 48. Różne są ilości godzin ale średnio jest po 45. Niektórzy maja po 50 i wtedy mają po 10 albob12 nadgodzin. Wyplaty są co tydzień ale nie dają zaliczek

Krk

Ktoś się wybiera z Krakowa albo okolic?

OMNIA

Na legalu

Małgorzata Walczak

rzetelne poinformowanie przed wyjazdem i dobry kontakt z biurem nawet po dojeździe do holandi. chwale sobie wyjazd i prace

Tak1Nie
Marlena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Hej! Czy ktoś chce jechać z Rzeszowa w czerwcu? Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila: marlenawolanin0099@gmail.com

Mirka

@Aneta a to ogólnie jest jakiś jeden transport dla pracowników?

Aneta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 227 dni.

Mam pytanie a jak ktoś mieszka na prywatnym i ma swój dojazd do pracy ? Biorą też takich czy tylko tych co na ich lokacjach mieszkają?

Krzysiek

Ktoś pracuje na produkcji? Ile godzinne są zmiany ? Jak z ubiorem?

Arek
@Krzysiek

Zależy gdzie trafisz. Jak dobrze pracujesz to po 8-10 godzin dzień w dzień pocisniesz na każdej w sumie firmie. Ale mówie, wszystko zalezy jak pracujesz brachu. Fartuchy dają na każdej firmie swoje tylko buty dobrze żebyś miał z blachą bo inaczej nie wpuszczą

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Czy jest możliwość w Agencja Pośrednictwa Praca 31 pracy na część etatu?

TakNie1
Ja

Witam czy na produkcji jest ciężko?

Grażyna Nieleszszuk
@Ja

normalna robota przy taśmie kobiety mają letką pracę w porównaniu do męszczyn co noszą skszynki ale jak ktos robić nie lubi to i letka praca mu będzie cięszka.

Tak1Nie2
Ala

Witam ja byłam z synem w Holandii z tego biura i jestem zadowolnona pozdrawiam P.Justyne. M.,B

Paweł

Dobre warunki, pomoc w organizacji wyjazdu, pomocna i konkretną obsluga. Dobry kontakt z paniami z biura

Grzechu

Szybko załatwiłem formalności, teraz czekam na wyjazd. Ktoś wyjeżdża 22.01? Liczę, że będzie bez niespodzianek na miejscu:/

Ola N.

Biuro uczciwe, Panie szczere, praca legalna. Polecam niezdecydowanym

Tak2Nie
klef
Użytkownicy czekają na odpowiedź 298 dni.

Ktoś się wypowie, czy warto jechać z nimi? Jakies rzetelne informacje mnie interesują. Najlepiej najnowsze! Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy