Opinie o Roto Frank Okucia Budowlane w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Roto Frank Okucia Budowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Roto Frank Okucia Budowlane o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roto Frank Okucia Budowlane w Warszawa

Majorka

Witam widziałem ogłoszenie na magazyn nawet zadzwonili i umówili na rozmowę,czy coś się zmieniło?czytając komentarze jestem w szoku i zniechęcony

Były

Masakra Bardzo zła atmosfera w pracy

Szukają dwóch prcownuków magazynu z UDT. Ktoś mi potwierdzi czy faktycznie zarabia się w granicach 5.200 – 5.700 zł brutto? Jest opieka medyczna i inny socjal? Jaka umowa jest na początek? Dodam, że to ogłoszenie firmy, nie agencji.

Larysa

A to pracownicy, którzy robią tu dłużej mają mniej obowiązków? I w takim razie na jakie wynagrodzenie - tak mniej więcej - może liczyć nowy pracownik? Pytam, bo mąż poszukuje pracy i tak się rozglądam za pracą dla niego...

Karolina Nowy wpis

O, widzę że można jeszcze aplikować na Specjalistę ds. księgowości. Warto chyba spróbować, nie? Piszą, że wiążą się z ludźmi na długo, a mi zależy na stabilnej pracy. Na jak długi okres umowy się dostaje?

Księgowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy podzielicie się opiniami o dziale księgowym w firmie? Obecnie szukają kilku pracowników. Czy warto aplikować?

AAA

Ktoś niżej napisał, że rządzą emeryci. Nie wiem czy doszłam do dobrych wniosków. Jest opcja zatrudnienia osób które są na emeryturze żeby sobie dorobić ? Rozglądamy się z tatą czegoś dla niego. Jest opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin? Jest potrzebne uprawnienie do wózków widłowych ?

Nie rozumiem. Co to znaczy "na obecnych nie ma komu pracować" w kontekście pracy, ludzi im tak brakuje? Widziałem w sumie, że szukają pracownika magazynu przez ogłoszenie. No i jak wychodzi się z premiami? Poza tym podanym 5300 czy 5700 coś jest?

Opuść sobie tam dwa razy do roku szukają po dwóch magazynierów bo wszyscy nowi odchodzą nie chcą pracować na starców co się ustawili będziesz robił za siebie i za nich stawka jest jak najbardziej prawdziwa ale nie za taką robotę

To jakie obowiązki trzeba wykonywać, skoro piszesz, że nie jest to kwota za taką robotę? Możesz tak po krótce opisać, co należy do zadań magazyniera? Chcę tu się przyjąć

@

@anonim Aby nie szyby nikt nie chce pracować na tym stanowisku Ogólnie szkoda zdrowia i nerwów.

Larysa Nowy wpis

Aplikowałeś do Roto Frank Okucia Budowlane na stanowisko Pracownik magazynu do komisjonowania wysyłek z uprawnieniami na wózki widłowe? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Majorka

Pablo
@Majorka

Spróbuj sam się przekonasz najwyżej popracujesz dwa trzy tygodnie aż plecy zaczną boleć. Nie bez powodu firma ma tylko jedną gwiazdke z pięciu jak by liczyli od zera to miała by 0 powodzenia jak się skusisz

@Pablo

Dużo osób pracuje te dwa/trzy tygodnie i rezygnuje? Czy jednak pracownicy jakoś dają sobie radę? Chłopak chce aplikować i spróbować mimo wszystko... Firma serio nie ma żadnych plusów?

HR@Roto Frank Okucia Budowlane
@Marta

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Wiele osób pracuje w magazynie ponad 10 lat, mamy także kilku pracowników magazynu z 20-letnim stażem (w kwietniu będziemy obchodzić - i uhonorujemy Jubilatów finansowo - dwa jubileusze dwudziestolecia pracy :) Oferujemy stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie na poziomie co najmniej rynkowym, szkolenia, parking i szereg benefitów (np. z okazji ślubu czy narodzin dziecka). Najbardziej potrzebujących wspieramy środkami z Funduszu Socjalnego. Mamy dodatkowy, płatny dzień urlopu w Wielki Piątek. Podejmujemy różne działania, aby tworzyć dobre i angażujące środowisko pracy i przynosi to efekty: pracownicy zgłaszają propozycje usprawnień w obszarach swoich procesów, które to usprawnienia następnie są wdrażane; co roku nagradzamy najbardziej aktywny zespół. W Roto panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania. No i po prostu lubimy się wzajemnie :) Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Andrju
@Marta

Niech chłopak spróbuje, co mu zależy najwyżej zrezygnuję a co do pracy to wszystko co tu piszą ma naprawdę odzwierciedlenie w tej pracy. Byłem z kolegą półtora tygodnia przez agencje i już po tym czasie stwierdziliśmy że to nie dla nas, prawie sami seniorzy z tym 20 letnim starzem i ktoś musi za nich pracować żeby spokojnie dotrwali do emerytury

Że co?
@HR@Roto Frank Okucia Budowlane

Ktoś tu nie prawdę piszę, gdzie w tu dobra atmosfera jak nawet starzy pracownicy na siebie nawzajem donoszą i wyzyskują swiezakow? Totalny chaos na magazynie zbierasz towar z podłogi że środka magazynu bo nie ma miejsca, szatnia w jakimś baraku niekompetentne kierownictwo brak jakich kolwiek szkoleń ogólnie magazyn wyglądem i mentalnością zatrzymał się za PRL podbijam do wszystkiego co piszą powyżej na plus to to że nawet bez uprawnień można jeździć wózkami widłowymi nawet z grupą jeżdżą

Roman
@Że co?

Serio bez uprawnień? To firma nie wysyła pracowników na odpowiednie szkolenia? A jak z ubraniami roboczymi. Są? Dają też buty?

Zygmunt
@Roman

To jest chyba jakiś wymóg. Jeszcze sie nie zdarzyło żebym pracował w firmie i nie dostał ubrania i butów. To tak jak byś pytał czy firma daje przerwę żeby zjeść.

Były

Masakra Bardzo zła atmosfera w pracy

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Roto Frank Okucia Budowlane?

Czy Roto Frank Okucia Budowlane organizuje staże dla studentów?

Kanibal

Jeżeli już firma kasuję niewygodne komentarze, to wstyd. Jesteście dziady i tyle, co chcecie ukryć kasując komentarze ? wasz samozachwyt i wysokie mniemanie poprostu się ulewa. Bierzcie się do roboty, kasujcie pseudo kierownictwo, dziadów wysyłajcie na emeryture, przestańcie nagradzać i promować za nieróbstwo. Odświeżajcie struktury, stołkowiczów którym jedynie płaci się za siedzenie i ploteczki eliminować. Poprawiać wizerunek firmy, ocieplać, stworzyć zespół ludzi który podejdzie do tego uczciwie. Jaką trzeba być osobą moralnie skrzywioną żeby kłamać o atmosferze i wzajemnym szacunku. Współczuję!

HR@Roto Frank Okucia Budowlane
@Kanibal

Dzień dobry, Żaden z komentarzy nie został skasowany przez przedstawicieli Roto. Nie mamy takiej możliwości, forum jest administrowane przez GoWork. Poza tym każdy z Użytkowników ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Do otwartego wyrażania opinii zachęcamy także Pracowników, po to właśnie, żeby móc pracować nad obszarami do poprawy.

@Kanibal

Z tego co wiem usuwane są komentarze łamiące regulamin, np. takie z niecenzuralnymi słowami. Może w tym problem? :P Czyli Twoim zdaniem w firmie nie jest aż tak kolorowo, jak co poniektórzy piszą tutaj? Ciekawi mnie w sumie na jakim stanowisku pracujesz? Mój chłopak myśli nad podesłaniem cv na magazyn. Wiesz, jak tam się pracuje? Lub coś na temat zarobków? ;)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Roto Frank Okucia Budowlane? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy dalej na magazynie panują te układy i dalej kierownikiem jest ta sama osoba co tylko organizuje zbiórkę przed pracą?

Robociarz
@Zainteresowany

Podbijam temat. Ogłoszenie Roto pojawia sie co jakiś czas. Warto aplikować na magazyniera? Czy dalej jest jak było?

Ta firma zatrzymała się na latach 90! kiedy to miała swój czas na rynku. Rządzą emeryci i kolesiostwo! Odradzam!

Kunolis

Praca w Roto... Kpina i żart to mało powiedziane. Na rozmowie kwalifikacyjnej słodkie słówka i ach jak to tu nie jest, super system, skanery wymieniane co dwa lata, możliwość zdobycia uprawnień i doświadczenia, zgrany zespół, brak monotonii przez zróżnicowane obowiązki itp. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Stary wieszający się system a skanery? Starsi pracownicy mówią "20-letnie złomy do wbijania gwoździ". Pracownicy? Tak zgrani... do donoszenia na siebie wzajemnie podzieleni na mini grupki. Ktoś dobrze napisał, że same układy i kolesiostwo. Są w tej firmie równi i równiejsi. Nowy to tylko zbiera złom a później pakuje. Co do kanciapy to też się zgadzam. Gorąco jak w saunie a na hali temperatury poniżej dopuszczalnej normy pracy. Jest duży problem aby utrzymać minimalne 14C. Niewielki mróz i temperatura spada do 9-10C, za to przy opadach deszczu dach przecieka. Zamiast firma coś z tym zrobić to rozdaje dłużej pracującym dodatkowe ubrania i ludzie na grubą cebulę ubrani nie protestują. Najwidoczniej wszystkim pasuje w takich warunkach pracować. Jedyne czego można się nauczyć w tej pracy to żeby wystrzegać się takich firm. Z dobrego serca dla innych, szczerze nie polecam i odradzam aplikowanie na stanowisko magazyniera.

Jan

Roto to największy żart jezeli chodzi o magazynówke w Warszawie... Układy i kolesiostwo na najwyższym poziomie. Tak się dzieje jeżeli prezesem jest kobieta i nie ma zielonego pojęcia co tam się dalalala... Dalej potrzebujemy magazynierów żeby odciążyć kierownika kolegów. Zapraszamy do młyna.

@Jan

No ale tak z ciekawości tylko, gdyby prezesem był mężczyzna to na 100% byłoby wiadome, żeby ogarniał temat? Chociaż raczej też myślę, że facet bardziej obeznany będzie, ale chyba to nie reguła, prawda? ;)

Pawcioo
@Jan

Nie polecam pracowałem jakiś czas i wszyscy nowi pracownicy są przyjmowani tylko po to aby staży odpoczęli, co dziennie przezucasz kilka ton żelastwa a staży sobie jeżdżą wózkami na przemian jak już zbierają zamówienia to wybierają te najlżejsze a młodym podkładają największe. Układy i układziki między kierownictwem a starymi pracownikami,konczy Ci się umowa i parę dni przed się dowiedziałem że nie przedłużają, jak ktoś chce dostać garba to polecam dostaniesz trzy stówki więcej jak w biedrze a złomu jak strongman się na przezucasz

@Pawcioo

Coś Ty. I te parę dni po tym jak się dowiedziałeś to dalej tu robiłeś? Ci starsi to od czego mają tu odpoczywać? Oni na tym samym stanowisku to więcej dostają?

Jaro Miś
@Jan

Zgadzam się największą pomyłka jaką można trafić to magazynier w roto ogłoszenia powinny być przyjmiemy ludzi do pracy fizycznej przerzucanie złomu na magazynie średnio ponad 2.5 tony układy kierownika ze starymi pracownikami jak najbardziej prawdą, nowi przychodzą po to aby starzy odpoczęli L4 co rusz każdy bierze żeby odpocząć kadry chamskie i olewczy stosunek do nowych. Ogłoszenia o pracę powinny mieć tytuł Ukryta Prawda bo na początku wszystko ładnie pięknie a jak zaczniesz pracę zobaczysz co jest grane,ogólnie dramat i nędza zbierasz złom upaćkany w smarach, przy dzieleniu wz zawsze nowi dostają najcięższe i najgorsze zapraszam do sprawdzenia samemu po tygodniu każdy się przekona

Prawda w oczy kole
@Julia

Widzę Pani z biura próbuje wyjaśniać dla czego tak jest w Roto. Podejrzewam że dobrze Pani wie jakie tam panują układy? Nowi nie są ślepi widzą co się dzieje, firma zatrzymała się na latach 90 kto to widział żeby pracownik wspinał się po regałach na wysokość 4-5 metrów żeby zdjąć towar który jest stale zastawiony wózkami widłowymi gdzie bhp? Dodatkowo ciężkie profile o długości 6m pakowane po 10szt trzeba samemu szarpać gdyż rzadko kto ma czas Ci pomóc. Cztery osoby które się przyjmowały w tym czasie co ja to już też nie pracują i mogą potwierdzić że to najgorszy magazyn jaki można trafić, wpisujcie w ogłoszeniu o pracę potrzebny pracownik fizyczny do przewalania kilku ton złomu dziennie a nie ze szukacie magazynierów.Chyba ktoś musi napisać do siedziby w Niemczech żeby się przyjrzeli co tu się dzieje, rotacja ludzi to masakra

Ewa Nalewczyńska
@Prawda w oczy kole

Dzień dobry, z reguły nie odpowiadamy jako firma na zamieszczone posty. Każdy Użytkownik portalu ma prawo bowiem do swobodnego wyrażania swojej subiektywnej opinii. Tym razem jednak zmuszeni jesteśmy zareagować, gdyż post zawiera stwierdzenia nie tylko godzące w dobre imię Roto, ale po prostu nieprawdziwe. Specyfika pracy w naszym magazynie różni się od pracy w centrach logistycznych, gdyż rzeczywiście wymaga kompletowania zamówień na indywidualne potrzeby klientów. Tym samym należy zebrać i policzyć zróżnicowany asortyment i spakować go do wysyłki. W związku z tym, że są to metalowe okucia do okien i drzwi, na pewno są inne w dotyku i wadze niż np. maskotki. Z pewnością nie jest to praca lekka i cenimy wkład pracy naszych Pracowników magazynu, którzy niejednokrotnie są zatrudnieni w Roto od wielu lat. Zawsze jednak Kandydaci do pracy są zaznajamiani zarówno z magazynem jak ze specyfiką pracy już podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej z kierownikiem magazynu. Dodatkowo publikowane przez nas ogłoszenia o pracę zawierają informację na temat charakteru pracy. Co do rotacji - czy rzeczywiście wina leży wyłącznie po stronie Pracodawcy?

Bonzo
@Ewa Nalewczyńska

Klasycznie firma zaczyna się tłumaczyć, a to cecha słabości. Dobre imię Roto, godzący, nieprawdziwy? Pani z kadr wypowiada się o pracy w magazynie. Przecież każdy kto tam pracuję, pracował wie że to firma łapu-capu. Szkoda, że nie wspomniała szanowna Pani o kolesiostwie, układach, wyzyskiwaniu nowych pracowników, jeden wielki układ zamknięty. Chcecie dobrych zmian, wystarczy pozbyć się kierownika, nie trzeba zatrudniać kolejnych magazynierów, bo starzy już w ogóle nie wyjdą z tej ogrzewanej kanciapy. Skoro już jest Pani taka wylewna, to poproszę o komentarz w sprawie wypadku. Podobno osoba bez uprawnień na wózki widłowe wjechała na pracownika magazynu, który trafił do szpitala. Gość bez uprawnień dalej obsługuje wszystkie wózki widłowe na terenie magazynu. Ponieważ, no właśnie? Poproszę o komentarz, od kogo On jest ?

Vvv
@Bonzo

I tu się z tobą zgodzę na magazynie jeździ wózkiem gość co jest głuchy nie ma uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym ani pewnie badań a o tym wypadku słyszał chyba każdy ale pod stół zamiecione ktoś inny wziął winę na siebie dla dobrego imienia roto

Out
@Ewa Nalewczyńska

Polecam pani zejść na magazyn na tydzień po pełne 8h to sama pani zobaczy te układy bo z za biurka pewnie ich nie widać, piszę pani że wile osób pracuję kilka lat nie dziwi mnie to skoro dostają najlżejsze roboty co drugi dzień na wózkach tylko wstawienie palet jak już zbierają wz to dostają dzielone ze swierzakami i biorą same całe palety i nic nie muszą przerzucać tylko odstawiają, wiadomo taka posada żeby bronić dobrego imienia firmy która i tak takiego nie ma patrząc po komentarzach. Problem nie tkwi w pracownikach tylko w firmie starszy się ustawili pod kierownika chorongiewke co się ustawia jak wiatr zawieje (oczywiście od strony stałych pracowników)

Adolf

Te wszystkie komentarze, to prawda. Kierownik siedzi cały dzień w sowim ( kiosku ) nie ma zielonego pojęcia co tam się dzieje.. Ta firma zatrzymała się wiele lat temu. Brak szkoleń, dramat i (usunięte przez administratora) Zresztą, to nigdy się nie zmieni.. Dojrzały pracownik, zobaczy jak to funkcjonuje i podziękuję już w okresie próbnym. Młody naiwny będzie miał nauczkę na przyszłość jak omijać takie firmy krzak..

Prawdaaa
@Adolf

W końcu ktoś napisał prawdę nie bez powodu kierownika nazywają (usunięte przez administratora)to gość co nic nie ogarnia zachowanie jak jakiś prostak,jego funkcja to ochrona starych pracowników bo nikt nowy nie chce na nich pracować , staży ustawieni odpoczywają i jeszcze wałki na boku kręcą ciekawe kiedy ktoś z góry się zorientuję co się dzieje na magazynie chyba dopiero jak się wyślę email do Niemiec, ogólnie dramat zero koleżeństwa nawet starzy pracownicy na innych donoszą masz wz do pobrania to starzy już przed tobą dostają co lżejsze a dla ciebie najgorsze nawet jak wz dzielą na pół to stary pracownik ma zawsze te lżejsze żeby się nie narobił bo jak odejdzie to kto go zastąpi? Ogólny dramat polecam każdemu przyjść na chociaż tydzień zobaczyć ile złomu trzeba tu przerzucić.

Tomasz Adamek

Słyszałem od pracownika wózka widłowego, że to najgorsze miejsce do pracy. Męczy się już 8 lat chłopina, ale przez to, że jest trochę wolniej myślący, to nie ma odwagi na zmianę pracy.

marcjano
@Tomasz Adamek

Zdajesz sobie sprawę, że może kogoś uraziłeś? Widzę, że bystrzachą nie jesteś.

Inflacja
@Tomasz Adamek

Nie jest źle nawet głusi bez uprawnień i badań mogą jeździć wózkami widłowymi

Piter

Oto jak przebiega rekrutacja w firmie Roto w Warszawie,,,nie dajcie sie nabic w butelke !!! Ogloszenie z marca 2018 na stanowisko magazyniera . (Pracuj.pl) Pierwsze spotkanie z osoba z kadr, po standartowej rozmowie i oprowadzeniu po firmie, slysze od Pani z kadr ze jesli chce przyjsc do nich do pracy mam zadzwonic do niej za dwa dni ,,, dzwonie w umowionym dniu ,,slysze ze kolejny etap to spotkanie z Dyrektorem Logistyki .Stawiam sie na umowione spotkanie, sympatyczna rozmowa, pan dyr, przytacza anegdoty o firmie, przedstawia kilku pracownikow, chwali moje CV i doswiadczenie, stwierdza ze nie ma problemu z moim miesiecznym okresem wypowiedzenia bo firma poczeka i pada pytanie czy chce dla nich pracowac , zeby sie zastanowic i dac odpowiedz za 3 dni , dostaje wizytowke aby sie kontaktowac bezporsednio do dyrektora... jest 29.03 bedac zdecydowanym na zmiane pracy , mam przygotowane wypowiedzenie, ktore mam zamiar wreczyc obecnemu pracodawcy, najpierw jednak dzwonie do ROTO- tak jak bylo wczesniej umowione z Dyr. by potwierdzic swoja gotowosc do podjecia pracy. Odbiera Pan dyrektor , po czym informuje mnie krotko ze OFERTA JEST JUZ NIE AKTUALNA A MOJA APLIKACJA NIE JEST BRANA POD UWAGE !!! oraz ze kadry wyslaly stosowna wiadomosc na maila ( wiadomosc nie dotarla do dzis). Zatkalo mnie .. pierwszy raz spotykam sie z takim traktowaniem potencjalnego pracownika, wydawalo by sie ze znana korporacja powinna miec standardy i szacunek do ludzi ,, jak widac nie ma a jej przedstawiciele sa niekompetentni i niepowazni !!! Szczescie ze nie zlozylem wypowiedzenia bo zostal bym bez pracy ,,, choc to pewnie lepiej niz pracowac w firmie ROTO ktora jesli nie ma szacunku do osob aplikujacych o prace to strach pomyslec jak traktuje pracownikow!!! UWAGA NA TA FIRME - nie dajcie sie zwiesc obietnicom !!!!!!

Jerry
@Piter

Tak naprawdę można z czymś takim iść do sądu gdybyś stracił dotychczasową pracę. Debile.

BYŁY

PRACOWAŁEM TAM. NIE MASZ CZEGO ŻAŁOWAĆ

marcjano
@Piter

Prawda jest taka (magazyn) Pani kadrowa wie, że praca jest ciężka i pod presją czasu. W związku z tym rotacja pracowników też jest spora. Jeżeli rotacja jest spora, praca Pani kadrowej jest surowo oceniana, ze względu na ciągły proces rekrutacji i straty firmy związane z ciągłym wdrażaniem nowych pracowników, badaniami lekarskimi itp. Pani kadrowa, gdzieś na jakimś szkoleniu, dowiedziała się, że w takiej sytuacji najlepiej jest sprawdzić, jak bardzo kandydatowi zależy na pracy w firmie. W związku z czym szansę mają ci, którzy w procesie rekrutacji wykażą sie aktywnością tzn. na każdym jej etapie będą dowiadywać się samodzielnie o jej przebieg i swoje szanse na zatrudnienie. Owszem, sprytne. Powstaje jednak pytanie, czy coś straciłeś? Moim zdaniem, nie. Magazyn zbyt mały jak na ilość asortymentu, który w nim zgromadzono. W związku z tym połowa produktów do skompletowania nie ma swoich lokalizacji, lecz jest gromadzona gdzieś na środku magazynu. Chodzisz w kółko tego wszystkiego i szukasz. Ludzie wchodzą sobie w drogę. Ciasno, nerwowo, nieprzyjemnie. Dodajmy do tego duże gabaryty, presję czasu (wszystkie wz-ki muszą wyjść tego samego dnia) i wielką tablicę z rankingiem pomyłek (bardzo rozwinięty system, cztery kolory pinezek plus osobny pracownik do rozstrzygania, na który kolor zasłużyłeś) Opisuję stan sprzed jakichś trzech lat wstecz. Jak jest teraz, nie wiem. Dawno nie wpadło mi w oko ogłoszenie rekrutacyjne Roto na stanowisko magazyniera. Może zespół okrzepł, a może coś się zmieniło w organizacji pracy. Tego sobie i Wam życzę. Cześć :)

Sebastian
@Piter

Też tak miałem w jednej firmie. Przeszedłem z jednej firmy do drugiej gdzie pracowałem hmm maks 3 tygodnie i wnet dostałem wypowiedzenie, gdzie szef stwierdził że "nie musi mi nic mówić' i że mam sobie 'odpuścić'. Rynek pracy w Polsce to dla mnie rynsztok powoli.

@Sebastian

A w umowie jak wyglądała kwestia wypowiedzenia? Bo chyba jakiś okres musi być czy coś, bo jak tak bezpodstawnie to chyba nie może z dnia na dzień?

Fakju
@Sebastian

Też tak kiedyś miałem w jednej firmie. Szkoda gadać..

Kopydłowsk
@Fakju

Tak było. nie zmyślam.

@Kopydłowsk

Tak tzn jak? Chodzi o to wypowiedzenie czy co?

UDT

Dalej tam taki (usunięte przez administratora) jak kiedyś czy ktoś poszedł po rozum do glowy i zarzadza tym porzadnie?

Emilia
@UDT

Faktycznie negatywne opinie były głównie odnośnie braku organizacji i zarządzania. Może już jest lepiej? Inne aspekty chyba nie były takie złe skoro nikt się nie skarży.

Magazyni3r

Pracowałem kilka lat temu na magazynie, i powiem szczerze że osoby za niego odpowiedzialne powinny być zwolnione natychmiast a zwłaszcza starszy gość ,ogromny brak miejsca większość produktów leży na ziemi bez lokalizacji , jak to ma działać, rotacja była dosyć duA czyli 2 osoby w tygodniu się zwalniały , nie polecam bo strata czasu , a z plusów to miejsce parkingowe i nic więcej zupełnie nic

Borys

Dla mnie dobra firma, fajnie się pracuje ale wiadomo, że wszystkich się nie uda zadowolić.

Zostaw merytoryczną opinię o Roto Frank Okucia Budowlane - Warszawa

• Jak się pracuje w Roto Frank Okucia Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Roto Frank Okucia Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roto Frank Okucia Budowlane?

Roto Frank Okucia Budowlane