Opinie o Prohabitat P.S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Prohabitat P.S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prohabitat P.S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prohabitat P.S.A. w Kraków

Prohabitat P.S.A. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako brak.

Były pracownik Nowy wpis

W Prohabitat pracowałam przez 1,5 roku i szczerze wszystkim polecam. Dużym plusem jest elastyczny grafik, dlatego praca jest idealna dla studentów. Dodatkowo różnorodność obowiązków sprawia, że można się naprawdę wiele nauczyć i przy tym nie nudzić. Dodatkowo możliwość pracy zdalnej, a dla pracowników stacjonarnych nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji. Jednak to co wspominam najlepiej to atmosfera w miejscu pracy, dzięki której aż chciało się do niej przychodzić. Z resztą warto zauwazyć, że negatywne komentarze są głównie od niedoszłych pracowników biorących jedynie udział w rekrutacji, raczej nikt kto choć przez chwilę pracował w Prohabitat nie narzeka

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Prohabitat P.S.A. na stanowisko brak? Pojawiło się 26 marca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Felsuma

Rekrutowałam na stanowisko "przyrodnik", nie otrzymałam żadnego telefonu od firmy, jedynie maila z testem z rozpoznawania roślin i zwierząt. 30 sekund na pytanie, a zdjęcia wykonane kalkulatorem, gdzie nawet nie widać dokładnego ubarwienia ptaków. Rośliny też ledwo widoczne, gatunki bardzo podobne do nich, nawet takie których nie da się rozpoznać bez klucza do oznaczania. Wymagają rozpoznawania roślin i zwierząt do gatunku przy tej jakości zdjęciach, co dla każdego botanika czy zoologa byłoby absurdem. Rozwiązałam test i zapytałam o co w ogóle chodzi, czy to test rekrutacyjny i dlaczego żadnej informacji wcześniej nie dostałam, że w ogóle uczestniczę w rekrutacji i że obejrzeli chociażby moje CV. Otrzymałam odpowiedź, że jestem 5 na liście i że zamierzają zatrudnić 3 osoby, a odpowiedzi do tego enigmatycznego testu są dostępne tylko po zatrudnieniu. Jeśli otrzymam propozycje zatrudnienia to 5 razy się zastanowię, ponieważ uważam że takie traktowanie przyszłego pracownika już o czymś świadczy. Traktowanie ludzi przedmiotowo i wyścig szczurów, od razu zapala się czerwona lampka. Nie, nikt nie rozpozna do gatunku niektórych roślin bez klucza, nie nikt nie jest nadczłowiekiem żeby w 30 sekund przypomnieć sobie nazwy gatunkowe ledwo widocznych ptaków. Życzę firmie więcej szacunku dla przyszłych pracowników, ponieważ to również buduje wizerunek firmy.

@Pracodawca Nowy wpis
@Felsuma

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszego procesu rekrutacyjnego. Chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii oraz odpowiedzieć na Pani/Pana uwagi. Po pierwsze, rozumiemy, że test rekrutacyjny mógł okazać się wyzwaniem ze względu na jakość zdjęć oraz ograniczony czas na odpowiedź. Jego celem nie jest postawienie przed kandydatem nierozwiązywalnego zadania, lecz sprawdzenie, jak radzi sobie w sytuacjach wymagających szybkiego myślenia i adaptacji. Co do kwestii komunikacji, każdy proces rekrutacyjny jest indywidualny. W naszej firmie, ze względu na różnorodność kandydatów i ich tła, nie wszyscy przechodzą rekrutację tym samym kanałem. Z niektórymi kandydatami komunikujemy się inaczej, dostosowując się do ich potrzeb i oczekiwań. Jest to część naszego podejścia do indywidualnego traktowania każdej osoby. Podkreślamy, że efektywność w pracy to jedna z kluczowych cech, której szukamy u naszych pracowników. Wierzymy, że przyszły kandydat powinien potrafić rozróżnić, co jest efektywne, a co nie, zarówno w kontekście wykonywania swoich zadań, jak i w procesie rekrutacji. Jeśli chodzi o Panią/Pana CV, zauważyliśmy kilka krótkich staży pracy u różnych pracodawców. Choć nie jest to automatycznie oznaką negatywną, może świadczyć o różnych doświadczeniach i podejściach w miejscu pracy. Z tego powodu staraliśmy się dostosować nasz proces rekrutacyjny do indywidualnego profilu każdego kandydata. Zakończąwszy, chcielibyśmy podkreślić, że szanujemy każdego kandydata i dążymy do ciągłego doskonalenia naszych procesów rekrutacyjnych. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne i pomagają nam być lepszymi. Dziękujemy za konstruktywną krytykę i życzymy sukcesów w przyszłych poszukiwaniach pracy.

Czy po rozmowie w Prohabitat P.S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Prohabitat P.S.A.? Chętnie zatrudniają?

Była asystentka

W Prohabitat P.S.A. pracowałam przez rok czasu jako asystentka kierownika w biurze. Ogromną zaletą jest elastyczny czas pracy, dzięki czemu pracę można łatwo połączyć np. ze studiami dziennymi. Na początku zostałam dokładnie przeszkolona z wszystkich zadań jakie miałam wykonywać. Duży plus za zautomatyzowany proces szkolenia, filmiki instruktażowe zawsze pomagały w wykonywaniu obowiązków. Dodatkowo prezes firmy, kierownicy projektów i inni pracownicy zawsze służyli pomocą i doradzali jak wykonać zlecone zadania, jeśli były jakieś wątpliwości. Super atmosfera, bez stresu, zgrany zespół ludzi. Moje obowiązki i zadania obejmowały różne dziedziny, począwszy od wykonywania czynności administracyjno-biurowych, po obsługę klientów, pomoc w prowadzeniu księgowości, kadr itd. Więc można się dużo nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie, a praca nie jest monotonna. Pracę będę dobrze wspominać i jak najbardziej polecam.

Czy pracodawca Prohabitat P.S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

AgaW

W Prohabitat P.S. miałam okazję odbyć praktyki zawodowe, z których jestem bardzo zadowolona. Od początku szybki, jasny i łatwy sposób kontaktu oraz dopełnienie wszystkich formalności dał pozytywne odczucie. Na późniejszych etapach współpracy zlecane zadania były przed przystąpieniem do ich realizacji omawiane z osobą koordynującą moją pracę, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze była możliwość konsultacji nie tylko z opiekunem, ale również z innymi współpracownikami, co umożliwiło nawiązanie nowych relacji z osobami doświadczonymi w tym zawodzie. Urozmaicona oferta usług firmy nie pozwalała na monotonną pracę.

Lewak

Kwalifikacja wstępna do rekrutacji polegała na teście IQ, bazującym na określeniu który kwadracik nie pasuje do pozostałych. Widząc te fikołki, opadła mi kopara. Spodziewałem się, że będą jakieś podstawowe zagadnienia odnośnie ochrony środowiska. Biorąc pod uwagę powyższe, raczej dobrze że nie zakwalifikowałem się do kolejnej tury rekrutacji, jeśli dla pracodawcy istotny jest test na 'inteligencję', a nie wyuczony zawód, to chyba nie ma o czy rozmawiać. Nie polecam

Kamul
@Lewak

Co też zajales 22 miejsce?

Kamila
@Kamul

A co, to było ostatnie miejsce?

Iuliia

Polecam prace. Pracownicy i kierownictwo firmy nauczyli mi wszystkiego od samych podstaw. Pracowałam zdalnie. Nigdy nie miałam żadnych problemów z kierownictwom. Zawsze było porozumienie. Naprawdę będzie z przyjemnością wspominać tą prace.

Krystyna
@Iuliia

A jak długo tak właściwie tu pracowałaś? Skoro byłaś na zdalnych to te szkolenia były online czy specjalnie przychodziłaś do pracy po to?

Była asystentka

Polecam pracę w firmie Prohabitat. Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, biuro w wygodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. :)

Izabela
@Była asystentka

Czy można sobie samemu ustalić z szefem godziny pracy skoro jest elastyczny grafik ? ;)

Heniek
@Izabela

Chyba nie :€

Krystyna
@Heniek

To czemu ktoś napisał, że godziny są elastyczne, bo teraz to zgłupiałam

@Izabela

Wszystkie warunki są do ustalenia z szefem - również godziny pracy w których chce się pracować :) praca ma zostać wykonana dobrze i nie interesuje Nas, czy ktoś to robi "po nochach" czy w dzień :) Pozdrawiam

Kamila
@Anna Z

To czy w takim razie czy jest możliwość pracy zdalnej? Bo ktoś pisał że biuro z dobrym dojazdem i to mnie zmyliło. No chyba, że jest ono całodobowe jeśli ktoś chce pracować po nocach :D

@Kamila

Jest możliwość pracy zdalnej :) jednak czasami są takie czynności, które trzeba wykonać w biurze i je odwiedzić:)

Prohabitat Rafał Bodzioch poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Nijaki

Byłeś moze na rozmowie? Jak przebiegła?

Stala
@Nijaki

Koordynatorki utrzymują stosunek z firmowymi peda mi to tak wyglada :) a kierownicy niech uważają z kim rozmawiają :) Pozdrawiam była kierownik

@Stala

jako osoba pracująca od początku w firmie nie przypominam sobie, aby był inny kierownik - bardzo proszę na przyszłość nie pisać kłamstw :)

Janusz

Firma chyba chętnie przyjmuje osoby do odbycia praktyk zawodowych? Twierdzicie że można się dużo nauczyć. Jak wygląda ta nauka? Jest cały czas osoba która "czuwa" nad praktykantem aby nie popełnił jakiegoś błędu?

@Janusz

Podczas praktyk zdobywa się wiele umiejętności praktycznych, które pomagają w późniejszych pracach. Oczywiście każdy praktykant jest odpowiednio "zaopiekowany" przez osobę z większym doświadczeniem, jego zadania są sprawdzane, a poźniej omawiane w przypadku ewentualnych błędów/korekt, tak aby na przyszłość ich nie popełniać :)

Ola

Miałam przyjemność odbycia praktyki zawodowej w firmie Prohabitat. Bardzo polecam, można się wiele nauczyć, a dzięki różnorodności projektów nie ma miejsca na monotonie. W firmie panuje przyjemna atmosfera dzięki czemu można ze spokojem i bez stresu wykonywać polecone zadania. Ponadto bardzo miło zaskoczyła mnie możliwość pracy w terenie.

Nikola

W jaki sposób pracuje się tam zdalnie?

@Nikola

Ja jako praktykantka dostałam potrzebny sprzęt i na pierwszym spotkaniu zostałam zapoznana z wszystkimi programami, które są używane w tej firmie. Przez komunikator kontaktowałam się z innymi pracownikami i tak zlecano mi zadania.

Praktykantka

W firmie Prohabitat miałam przyjemność mieć praktykę zawodową. Niewątpliwą zaletą były elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. W firmie panuje bardzo miła atmosfera, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam liczyć na pomoc że strony współpracowników. Brałam udział w różnego rodzaju projektach, przy których wiele się nauczyłam.

Wera

@małgorzata czyli grafik idealny dla studentów ?

Małgorzata

Polecam pracę w Prohabitat, miła atmosfera i elastyczne godziny pracy. Przez różnorodność projektów nie ma monotonii, a przy tym można się dużo nauczyć. Dodatkowo jeżeli ktoś lubi pracę w terenie, to będzie zadowolony:)

Ewelina

@Anna, Bardzo pozytywna opinia. Czy praca zdalna o której wspominasz, ma jakieś ograniczenia przykładowo, określona ilość dni w miesiącu? Czy można liczyć na jakieś benefity i dodatki dla pracowników? Czy Twoim zdaniem w ramach firmy można liczyć na rozwój zawodowy, awans?

Zostaw merytoryczną opinię o Prohabitat P.S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Prohabitat P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prohabitat P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prohabitat P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prohabitat P.S.A.
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Prohabitat P.S.A.