Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alexander Koch Unternehmensberatung. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Czy Alexander Koch Unternehmensberatung oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę, ja pracuję już 3 rok! Po 1 roku umowa bezterminowa Pozdrawiam Tomek

Mirosław
@Tomek

Dzięki, że napisałeś o tak istotnej sprawie. Dodaj jak wygląda sprawa ze szkoleniami językowymi, a także branżowymi, dzięki którym można nabrać doświadczenia i myśleć o awansie?

Władek
@Mirosław

Szkolenie językowe?? Niemiecki lub angielski jest wymagany z tego co ja wiem. Doświadczenie jakie powinien kierowca posiadać? Nie mam pojęcia! Zadzwoń i się pytaj!

Kierowca z Bombowca

Witam, potwierdzam opinie o tym pośredniku również, najpierw czekałem aż 3 miesiące miną co do wypłaty żeby być pewny co piszę. Firma jest GIT, i polecam kontakt z Panem Marcinem. Te panie w tej firmie się na temacie nie za bardzo znają! Pozdrawiam Kierowca z Bombowca

Darek

Też jestem aż można powiedzieć zachwycony podejściem pośrednika do kierowcy, szczerze i na temat. Przechodziłem Luksmana i kraftpol na szczęście wylądowałem u kocha u pana Marcina, i po 3 miesiącach przepracowanych mogę szczerze powiedzieć jest bardzo dobrze! Pozdrawiam Darek

Daniel

Też mogę się opinią o tym pośredniku pochwalić, mam dobrą robotę i jest jak w rozmowie telefonicznej z panem Marcinem. W przypadku jak ktoś chce pracę przez pośrednika załatwić to polecam firmę Koch. Pozdrawiam Daniel

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung na stanowisko Kierowca kat. C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Sylwek

Pośrednik godny polecenia, wszystko jest bezpośrednio ogarnięte. Pozdrawiam Sylwek

Daniel

Dzień dobry, chcę w ten sposób podziękować firmie Koch za fajną pracę i załatwienie z papierami takimi jak Kindergeld, urząd skarbowy i kasę chorych. Szczególnie Pan Marcin to wszystko wyjaśnił i uporządkował. Firma jest godna polecenia i pochwalenia!!! Raz jeszcze, serdeczne dzięki. Pozdrawiam Daniel

sz

Ktoś pracuje na chłodniach w DE od KOCHA powiedzmy w systemie 2/1 lub 3/1 ? Polecacie ?

Jacek
@sz

Hejka, ja pracuje w Münster na Chłodni. Jest w porządku jak nie oczekujesz niewiem co! Kasa jest w porządku mam zawszę conajmniej 2200€ netto w 3 na 1 Pozdrawiam Jacek

Henryk

Witam, potwierdzam wypowiedzi kierowców i sam też mogę powiedzieć że lepiej nie może być, bo pan Marcin nawet ze mną do financamtu pojechał i wyjaśnił sprawę na miejscu, za to ta bardzo pozytywna opinia i raz jeszcze wielkie dzięki. Pozdrawiam Henryk

Mirosław

Witam, również potwierdzam wypowiedzi kierowców, jestem od 3 miesięcy pod skrzydłem Pana (usunięte przez administratora)i jest super. Pozdrawiam Mirosław

Coffey

Kiedy szukałem pracy około 2 miesięcy temu skontaktowalem się z Panem (usunięte przez administratora)i w rozmowie przedstawiłem jakie są moje oczekiwania i jakiej pracy szukam. Na tamtą chwilę były oferty pracy, które mi pasowały przesłałem swoje CV. Od tamtej pory brak odzewu, próbowałem się dodzwonić zarówno do P. (usunięte przez administratora)i do drugiej Pani koordynator.. Do tejże Pani również wysłałem email z moimi danymi. Do dziś brak odzewu. Zero profesjonalizmu

Kuba
@Coffey

To jest niemożliwe, dzwoniłes pod ten numer 0151 52323752? Ja pracuje od grudnia 2014 i jestem w kontakcie z panem Marcinem. Ostatnio pomagał mi z mandatem! Albo masz za duże wymagania lub byłeś nie osiągalny, pan Marcin z tego co wiem to 3 razy próbuję Kontak nawiązać, jak jest bez odzewu to odpuszcza kandydaturę! Pozdrawiam Kuba

Karol

Witam, potwierdzam wypowiedzi o kochu, pracuje w Münster i jednak jest tak jak Pan (usunięte przez administratora)twierdził praca w byłym RFN jest dużo lepsza i spokojna niż na byłym DDR. Kasa też jest w porządku, co też oczywiście bardzo ważne jest. Pozdrawiam Karol

Waldek

Siema, też potwierdzam wypowiedzi, jest jak w rozmowie telefonicznej. Kindergeld też ogarniają. Pozdrawiam Waldek

Dominik

Witam, ja też pracuje przez tego pośrednika i jest zadowolony jest porostu inaczej niż u innych a już 3 innych pośredników przechodziłem. Więc poleca firmę Koch jak najbardziej. Pozdrawiam Dominik

Krzysztof

Witam, też mogę potwierdzić wypowiedzi kierowców tutaj na forum, pracuje w Osnabruck i jest super. Firmę Aleksander Koch polecam szczerze, a przede wszystkim Pana Marcina. Pozdrawiam Krzysztof

Zdzisław

Witam, pracuje przez firmę Koch w Munster od kwietnia i jest jak uzgodniliśmy w rozmowach telefonicznych. Pan (usunięte przez administratora)jest szczery i konkretny. Pozdrawiam Zdzisław

Kierowca

Witam pracuje ktoś jako kierowca kat. C przewóz żywności Osnabruck okolice?

Oskar

Hejka, też również mogę potwierdzić tutejsze wypowiedzi o tym pośredniku! Zaczęłem pracę w poniedzialek I jak tak ja w rozmowach z panem Marcinem. Pozdrawiam Oskar

Bartosz

Firma ma świetne opinie jako pracodawca i jak patrzę na forum to wszystko się sprawdza.

Sebastian

Witam, po 2 przepracowanynych miesiącach i otrzymaniu 2 wypłat mogę spokojnie te opinie potwierdzić, wszystko jest jak w rozmowie z (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Sebastian

Łukasz

Witam, też potwierdzam że jest wszystko jak najbardziej I nawet lepiej jak ustalone zostało, Pan Marcin nic o premiach nie mówi bo wiemy jak jest z tymi premiami. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

• Jak się pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Koch Unternehmensberatung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alexander Koch Unternehmensberatung
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Alexander Koch Unternehmensberatung