Alexander Koch Unternehmensberatung

Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung

Filtruj opinie po kryteriach:

Henryk
 Opinia

Witam, potwierdzam wypowiedzi kierowców i sam też mogę powiedzieć że lepiej nie może być, bo pan Marcin nawet ze mną do financamtu pojechał i wyjaśnił sprawę na miejscu, za to ta bardzo pozytywna opinia i raz jeszcze wielkie dzięki. Pozdrawiam Henryk

Mirosław
 Opinia

Witam, również potwierdzam wypowiedzi kierowców, jestem od 3 miesięcy pod skrzydłem Pana (usunięte przez administratora)i jest super. Pozdrawiam Mirosław

Coffey
 Opinia

Kiedy szukałem pracy około 2 miesięcy temu skontaktowalem się z Panem (usunięte przez administratora)i w rozmowie przedstawiłem jakie są moje oczekiwania i jakiej pracy szukam. Na tamtą chwilę były oferty pracy, które mi pasowały przesłałem swoje CV. Od tamtej pory brak odzewu, próbowałem się dodzwonić zarówno do P. (usunięte przez administratora)i do drugiej Pani koordynator.. Do tejże Pani również wysłałem email z moimi danymi. Do dziś brak odzewu. Zero profesjonalizmu

Kuba
@Coffey 27.06.2019 18:13

To jest niemożliwe, dzwoniłes pod ten numer 0151 52323752? Ja pracuje od grudnia 2014 i jestem w kontakcie z panem Marcinem. Ostatnio pomagał mi z mandatem! Albo masz za duże wymagania lub byłeś nie osiągalny, pan Marcin z tego co wiem to 3 razy próbuję Kontak nawiązać, jak jest bez odzewu to odpuszcza kandydaturę! Pozdrawiam Kuba

Karol
 Opinia

Witam, potwierdzam wypowiedzi o kochu, pracuje w Münster i jednak jest tak jak Pan (usunięte przez administratora)twierdził praca w byłym RFN jest dużo lepsza i spokojna niż na byłym DDR. Kasa też jest w porządku, co też oczywiście bardzo ważne jest. Pozdrawiam Karol

Waldek
 Opinia

Siema, też potwierdzam wypowiedzi, jest jak w rozmowie telefonicznej. Kindergeld też ogarniają. Pozdrawiam Waldek

Dominik
 Opinia

Witam, ja też pracuje przez tego pośrednika i jest zadowolony jest porostu inaczej niż u innych a już 3 innych pośredników przechodziłem. Więc poleca firmę Koch jak najbardziej. Pozdrawiam Dominik

Krzysztof
 Opinia

Witam, też mogę potwierdzić wypowiedzi kierowców tutaj na forum, pracuje w Osnabruck i jest super. Firmę Aleksander Koch polecam szczerze, a przede wszystkim Pana Marcina. Pozdrawiam Krzysztof

Zdzisław
 Opinia

Witam, pracuje przez firmę Koch w Munster od kwietnia i jest jak uzgodniliśmy w rozmowach telefonicznych. Pan (usunięte przez administratora)jest szczery i konkretny. Pozdrawiam Zdzisław

Kierowca
 Opinia

Witam pracuje ktoś jako kierowca kat. C przewóz żywności Osnabruck okolice?

Oskar
 Opinia

Hejka, też również mogę potwierdzić tutejsze wypowiedzi o tym pośredniku! Zaczęłem pracę w poniedzialek I jak tak ja w rozmowach z panem Marcinem. Pozdrawiam Oskar

Zbyszek
 Opinia

Hejka, pracuje przez tą firmę od stycznia i potwierdzam że jest wszystko tak jak w rozmowie telefonicznej podane było. Niema ganiania I pracy po 15 godzin, 45 w hotelu i jest mi osobiście dobrze, oby tak dalej to do emerytury pociągne. Pozdrawiam Zbigniew

Bartosz
 Opinia

Firma ma świetne opinie jako pracodawca i jak patrzę na forum to wszystko się sprawdza.

Sebastian
 Opinia

Witam, po 2 przepracowanynych miesiącach i otrzymaniu 2 wypłat mogę spokojnie te opinie potwierdzić, wszystko jest jak w rozmowie z (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Sebastian

Łukasz
 Opinia

Witam, też potwierdzam że jest wszystko jak najbardziej I nawet lepiej jak ustalone zostało, Pan Marcin nic o premiach nie mówi bo wiemy jak jest z tymi premiami. Polecam!

Tak2Nie1

Dominik
 Opinia

Witam, też potwierdzam że lepiej nie idzie, mam na umowie super podstawę i robota jak od tygodnia jest super, maksymalnie 10 godz pracy a nie tyranie po 15 godz. Pozdrawiam Dominik

Fifi
 Opinia

Dzięki firmie Koch odzyskałem wiarę w ludzi.

Sylwek
@Fifi 17.01.2019 10:46

Też to mogę szczerzę powiedzieć od 21.02. Polecam przede wszystkim Pana Marcina.

Sławek
 Opinia

Witam, chcę tylko poinformować że dzięki Panu Marcinowi i firmie Koch super robotę dostałem. Sam pojechałem do jednej z spedycji i chcieli mnie oszukać miał być system a tu (usunięte przez administratora) rozczarowany wyjechałem w stronę domu na autostrade tam spytałem kierowcę na parkingu przy A2 gdzie on pracuje i czy są przyjęcia, jako odpowiedzi dostałem numer do firmy Koch do Pana Marcina, I muszę przyznać lepiej nie mogłem trafić w 2 godziny dostałem adres firmy i mogłem nawet z jednym kierowcą który tam juz pracuje rozmawiać żeby się więcej dowiedzieć. Pojechałem do Spedycji z lekkim bólem brzucha bo myślałem że też będzie (usunięte przez administratora) ale się myliłem jest wszystko na 100 procent tak jak w rozmowie z Panem Marcinem. Panie Marcinie, wielkie dzięki za usługę! Napewno będę Pana i firmę Koch polecał! Pozdrawiam Sławek S.

Opinia

Witam, zaczęłem pracę przez Kocha w poniedziałek i jak narazie mogę potwierdzić że jest wszystko na 100 procent tak jak się umawialiśmy. Więc polecam serdeczne firmę Koch a przedewszystkim Pana Marcina który jest naprawdę w porządku. Pozdrawiam Paweł

Waldemar
 Opinia

Mogę tylko potwierdzić wypowiedzi kierowców, lepszego pośrednika chyba nie ma na rynku pracy a byłem już u 3 no i teraz przez Kocha, jest fajnie i tak jak w ofercie pracy pisane było. Pozdrawiam Waldek

Def
 Opinia

Witam. Jeżdżę obecnie 6 miesięcy w niemieckiej firmie ale nic nie jest tak jak powinno być(...). Szukam czegoś innego ale jak patrzę na oferty z pośrednictw pracy to ciągle są te same ogłoszenia. Widzę że KOCH i Pan Marcin ma bardzo dobre opinie. Szukam pracy w systemie 3 /1... Na stałe bez mobingu... Czy ktoś może coś podpowiedzieć...?

@Def 11.10.2018 15:48

Witam, co chcesz się dowiedzieć? Pan Marcin jest w porządku jak się chcesz czegoś dokładnie dowiedzieć to dzwoń do niego. Ja osobiście pracuje już drugi rok w Koblencji i nie narzekam wiadomo że on wszystko nie jest w stanie jako pośrednik załatwić np. Dyspozycję itd. bo to też nie jest jego pracą. Ja osobiście chwalę Pana Marcina bo mnie z Heike wyciągnął a tam to był Moloch!!!! Pozdrawiam Paweł

Artur
 Opinia

Witam, ja pracuję 2 raz przez(usunięte przez administratora) i uwierzcie, jesli chodzi o biuro pracy, to nie ma lepszego! A z Marcinem możesz szczerze pogadać o warunkach pracy, gość ma wiedzę nt., pracy kierowcy.

Tak2Nie

Roman
 Opinia

Witam serdecznie, ja osobiście pracuje od 3 miesięcy w Niemczech przez firmę Koch z Osnabruck I nie mogę narzekać, Pan (usunięte przez administratora) podał mi nawet numer telefonu do kierowcy z danej spedycji bo miałem wątpliwości. Więc jak najbardziej polecam wszystkim firmę Koch Unternehmensberatung. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Przemek
 Opinia

Witam, praca przez firmę Koch jest moim zdaniem bardzo dobrze określona, Pan Marcin stara się jak najlepiej o kierowców i mu to dobrze wychodzi bo wszystko jest dokładnie wyjaśnione zanim do pracy jedziesz. Jak jakieś spedycja minusy posiada to też się otym dowiedzieć możesz. Pozdrawiam Przemek

Tak2Nie

Opinia

Ja mogę szczerze mówiąc tylko i jedynie tą Firmę Koch I Pana Marcina polecić. Jest wszystko tak jak on powiedział nawet jak są jakieś Minusy to też was poinformować może. Pozdrawiam

Opinia

@roztoczak1980@wp.pl a obecnie nie ma szansa, abyś dostał ofertę pracy z Alexander Koch Unternehmensberatung ponownie? Może pracodawca chętnie zatrudni Cię ponownie? To dość dobry znak dla wszystkich, którzy szukają obiecującego pracodawcy. Możesz opowiedzieć coś więcej o ofercie, jaką Ci tutaj złożono?

roztoczak1980@wp.pl
 Opinia

Nie moge nic zlego powiedziec o tej firmie. Staralem sie o prace przez Koch Unternehmensberatung. Nie poszanowalem tego co mi zaoferowano. Odrzucilem propozycje i w kolejnej agencji mialem znacznie gorzej. Dzisiaj pracuje w angielskiej firmie w ktorej traktuja mnie jak zło konieczne ale sam sobie wybralem taką pracę. Moja rada: szanujcie prosze Marcina bo on szanuje was. Pozdrawiam czytajacych.

Tak8Nie

Opinia

@Tomek, ale dlaczego nie zapytać na forum? Opinie pochodzące od pracowników firmy są bardzo ważne, bo mówią dużo o sytuacji w danym miejscu pracy. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung? Polecacie współpracę z tą firmą?

Jarek R.
 Opinia

Witam, doszły mi słuchy że ktoś firmę Koch Unternehmensberatung w gnuj wciąga, ja osobiście pracuje przez tego pośrednika od ponad roku i jestem bardzo zadowolony i nawet osobiście Pana Marcina, Pana Kocha I Panią Olę znam, więc proszę głupich wypowiedzi nie pisać, kontakt z firmą Koch do dziś mam i jak bym coś potrzebował to firma mi pomoże,więc Panie Kamilu drzwi są dla kierowców w Osnabrück zawszę otwarte nawet po godzinach pracy! I nie wieże w to że Pan klientem tej firmy jest lub był, bo takich bzdur byś Pan nie pisał.

Marcin
@Jarek R. 13.04.2018 16:01

Gościu nie pisał że ta firma jest nieuczciwa , w sensie że kierowców ma w czarnej (usunięte przez administratora) ale pewnie chodziło mu o stawki , które są głodowe, szukajcie w internecie ofert a nie przez agencję które na was zarabiają i jeszcze się znajdzie banda która daje się robić w wała i jeszcze broni agencji. Hahaha

johnny
 Opinia

widziałem, że szukają pracowników (kierowca c+e)? Ktoś coś podrzuci o tej firmie bo w necie zero informacji? będę wdzięczny za info, bo zastanawiam się by aplikować ale zastanawiające jest, że w necie zero info o nich :/ ktoś pracował, pracuje podrzućcie coś.

Opinia

Panie Kamilu Kto się (usunięte przez administratora) urodził kanarkiem nie zdechnie, ja jestem bardzo zadowolony z tej Firmy i już ponad rok Pozdrawiam

@johnny 10.04.2018 11:13

Johnny, tak jak dla Łucji odpowiadałem zadzwoń i się dowiesz. A że nic w netcie znajść nie możesz to się nie dziwię bo nawet po 3 latach jak jakiś problem jest to Koch pomoże i się nie chowa lub telefonów nie odbiera! Tak jak inni polscy pośrednicy! Pozdrawiam Tomek

Opinia

@johnny, i jak, zdecydujesz się aplikować do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung? Jeśli tak, to podziel się z nami proszę swoją opinią na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @Tomek, a możesz napisać jakieś szczegóły na temat tego pracodawcy? Twoja opinia w tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Kuba, @Jarek R., czy możecie napisać coś więcej o tym pracodawcy i warunkach, jakie oferuje?

@Łucja 23.04.2018 15:01

Łucja, jak się czegoś więcej i dokładniej dowiedzieć chcesz to zadzwoń najlepiej do Pana Marcina on siedzi w Osnabruck i się praktycznie wszystkim zajmuje i jest w stanie na każde pytanie odnośnie oferty pracy odpowiedzieć. Koch Unternehmensberatung jest pośrednictwem pracy ja już przez 2 pośredników z Polski wydmuchany byłem i spróbowalem niemieckiego pośrednika I mogę powiedzieć że jest bardzo wielka różnica. Pozdrawiam Tomek

Zostaw opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

• Alexander Koch Unternehmensberatung
  • Zum Forsthaus 14
    49082 Osnabrück
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie