Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alexander Koch Unternehmensberatung. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wojtek
Pracownik

Lepszego pośrednika jak Pan Marcin to niema, ci inni jak KRAFTPOL czy LUKSMANN to o kant (usunięte przez administratora) rozbij. Serdecznie pozdrawiam Pana Marcina i dziękuję za pomoc w formalnościach papierowych i pracy w Niemczech.

Michał Nowy wpis
Pracownik

Polecam firmę Koch i Pana Marcina. Druga praca przez tego pośrednika i każda bardzo dobra. Widziałem już wiele firm i mogę powiedzieć, że oferty z Koch naprawdę mają sens.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy na Kierowca C+E w Transporcie Międzynarodowym. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Alexander Koch Unternehmensberatung? Czy oferują tam zarobki w okolicach 8700 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Benek Nowy wpis
Pracownik

Potwierdzam sam osobiście pracuję dzięki Panu Marcinowi Bialek już 5lat w jednej firmie dzięki panie Marcinie.

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Dyspozytor w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung na stanowisko Kierowca C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pomocnik w produkcji czesci metalowych (m/k/d)
Osnabrück
euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Stolarz - praca od zaraz
Osnabrück
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
(432 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik magazynu firmy kurierskiej
Osnabrück
REMAX Sp. z o.o.
(196 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung? Czy warto aplikować na ofertę pracy Kierowca Kat. C+E?

Bartosz
Pracownik
@Administrator

Pośrednictwo jest superek, lepszej jakości obsługi jak i ofert na rynku pracy niema! Pan Marcin powie szczerze jak jest , wszystko w formie pisemnej dostałem i na miejscu u pracodawcy było tak jak w rozmowach z Panem Marcinem. Niestety te inne Pośrednictwa też przechodziłem i wiem o czym mówię.

Administrator

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca w Alexander Koch Unternehmensberatung i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Izabela
Pracownik

Izabela Bardzo polecam Pana Marcina Białka. Mąż ma pracę dzięki Panu Białkowi najlepszą w całej 30-letniej karierze kierowcy. Wszystko co było mówione zostało zawarte w umowie. Mąż również miał wsparcie gdy pojawił się mały problem, Pan Białek zadzwonił do firmy i wszystko zostało wyjaśnione. Pomoc i wsparcie nie tylko podczas zawarcia umowy ale również w czasie jej trwania. Najlepszy Pośrednik, pełny profesjonalizm i pomoc na każdym etapie. Gorąco polecam!

Wojtek
Pracownik

Lepszego pośrednika jak Pan Marcin to niema, ci inni jak KRAFTPOL czy LUKSMANN to o kant (usunięte przez administratora) rozbij. Serdecznie pozdrawiam Pana Marcina i dziękuję za pomoc w formalnościach papierowych i pracy w Niemczech.

Marta
@Wojtek

Czyli wyjechałeś z nimi do pracy tak? To super, może czegoś się dowiem. Sama praca też jest taka Fajna?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Marcin
Pracownik

Jakie (usunięte przez administratora) Blachy!

Marcin
Pracownik

Ach zapomniałem 0151 52323752 mój numer telefonu, ja odbieram!

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Marcin
Pracownik
 Pytanie

Zleciłem im blachy????? JAKIE BLACHY?? i Jakie zlecenie?? JA nic niewiem na ten temat??

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Marcin
Pracownik

Proszę opisać sytuację, jak już coś do powiedzenia jest!! Jestem bardzo ciekawy!! Marcin

Dominik
Pracownik

Witam, Firma Koch jest w porządku wytłumaczy przez telefon jak jakieś pytania są a jak nie potrafią wytłumaczyć to osobiście w niedzielę do kierowcy przyjadą, tak jak domnie. I jest GIT

Darek
Pracownik

Ja pracuję przez tego pośrednika w małej rodzinnej spedycji i mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z oferty jak i z pośrednika, lepiej nie można pracy chyba w niemczech znaleźć jak przez Pana Marcina. Pozdrawiam Darek

Teresa

Czy jako kierowca w Unternehmensberatung, mam możliwość regularnych zjazdów do domu? Jeżeli tak, to jak często? Widzę, że wynagrodzenia są dość atrakcyjne, ale zastanawiam się jakie są minusy pracy w firmie.

Przemo
Pracownik
@Teresa

Praca jak w Systemie 3na1 lub inne zjazd zawsze w Piątek a start po wolnym tygodniu w poniedziałek . Minus taki że trzeba pracować po 10 godzin! Od poniedziałku do piątku weekend z zazwyczaj wolny.

Emilia
@Przemo

Zawsze jest to 10 godzin pracy? Jak w takim razie wygląda wynagrodzenie w Unternehmensberatung? Czy jest ono zależne właśnie od wypracowanych godzin? Czy do podstawy doliczane są jakieś premie np. od wypracowywania norm?

Radek
Kandydat

Ja osobiście też mogę pozytywnie ocenić Firmę Koch, pracuję w okolicach Padeborn niecałe 2 lata i jest jak narazie wszystko w porządku. Pan Marcin jest zawsze pomocny w razie potrzeby, nawet w przypadku mandatu mi pomógł z czego nie musiałem pełnej kwoty zapłacić. Więc polecam jak najbardziej.

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w Alexander Koch Unternehmensberatung szukają chętnych na staż?

Bartek
Pracownik

Też potwierdzam wypowiedzi o firmie koch, jest jak w rozmowach z Panem Marcinem. Pracuje w Hamburgu i jest wszystko jak najbardziej. Pierwsza wypłata 2400euro na rękę, nie jest źle.

Marcin
Pracownik

Dortmund 3/1 Rewe każe zrobić testy później nikt nie zwraca kasy . A później dostajesz meila żeby podpisać że nie możesz udostępnić żadnych informacji i kara ..... Euro . (usunięte przez administratora) Ostrzegam , wystarczy popytać prywatnie i pracy pod dostatkiem .

1
Tomasz
Pracownik
@Marcin

No każdy ma swoje widzimisię i ty Marcinie bardzo wyjątkowe, ja pracuję w tej firmie od ponad 10 lat i mogę szczerze powiedzieć że jest dobrze.

Teresa
@Tomasz

Hej @Tomasz, zważywszy na to, że pracujesz w Unternehmensberatung od ponad 10 lat, prosiłabym Cię o opis zmian, jakie zaszły na przełomie tych wszystkich lat w firmie. Czy są oni nastawieni na rozwój? Czy inwestują w swój zespół pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Alexander Koch Unternehmensberatung? Można dołączyć rodzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung?

  Zobacz opinie na temat firmy Alexander Koch Unternehmensberatung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Alexander Koch Unternehmensberatung?

  Liczba opinii klientów firmy Alexander Koch Unternehmensberatung, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alexander Koch Unternehmensberatung
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Alexander Koch Unternehmensberatung