counter
5 9 96 5 1
Erni

Witam mam pyt.jak jestem samotny i rozwiedziony a dziecko nie jest że mną to ile mogę zarobić na miesiąc lub może 3/1.dziękuję i pozdrawiam

Marcin Nowy wpis

Dortmund 3/1 Rewe każe zrobić testy później nikt nie zwraca kasy . A później dostajesz meila żeby podpisać że nie możesz udostępnić żadnych informacji i kara ..... Euro . (usunięte przez administratora) Ostrzegam , wystarczy popytać prywatnie i pracy pod dostatkiem .

Tomasz Nowy wpis
@Marcin

No każdy ma swoje widzimisię i ty Marcinie bardzo wyjątkowe, ja pracuję w tej firmie od ponad 10 lat i mogę szczerze powiedzieć że jest dobrze.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Alexander Koch Unternehmensberatung? Można dołączyć rodzinę?

Dominik

Witam, pracuje od czwartego stycznia i potwierdzam pozytywnie opinie pana Marcina, wszystko jest jak narazie po prostu TOP.

Zdzislaw
Klient
@Dominik

Możesz powiedzieć w jakiej firmie??

Dominik Nowy wpis
@Zdzislaw

Niestety nie mogę napisać w której firmie, bo podpisałem klauzule! Jestem w firmie w pobliżu lotniska Osnabrück!

Wiesław

Jak narazie jest wszystko ok. Od poniedziałku pracuje w Osnabruck i umowa była podpisana zanim kluczyki dostałem. Więc jak narazie wszystko tak jak w rozmowach z Panem Marcinem. Jak coś się zmieni to napiszę!

Zenek
Kandydat
@Wiesław

Mogę jakiś nr do pana Wiesława dostać??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zbyszek

Hejka, pracuje przez tą firmę od stycznia i potwierdzam że jest wszystko tak jak w rozmowie telefonicznej podane było. Niema ganiania I pracy po 15 godzin, 45 w hotelu i jest mi osobiście dobrze, oby tak dalej to do emerytury pociągne. Pozdrawiam Zbigniew

Ja
@Zbyszek

W jakiej firmie jezdzisz??

Dawid

A co językami, wymagają ?

Władek
@Dawid

Niemiecki lub angielski dobre podstawy!

Diabeł

Mnie ściągnęli do duvenbeck boholt jakiś czas temu. Ten Poloczek co napędza rodaków zapewniał o luksusach pracy w tej firmie Przyjechałem 1000 km pod biuro duvenbeck bladym świtem i tak do 17 tam stałem bo nikt się mną nie zajął. Było nas kilku. Okazało się że bardzo komunikatywny niemiecki też wskazany czego rekruter już nam nie oznajmił wciskając że wogole nie trzeba znać. Potem nie odbierał telefonów. Do samego duvenbeck nic nie mam. Codziennie book owali nam pokoje i spaliśmy i jedliśmy jak ludzie.

Władek
@Diabeł

Piszesz głupoty LUCYFERKU ja pracuję w tej firmie od 2015 roku przez pana Marcina, jest zawsze jak w rozmowach przez telefon! No chyba, że ​​byłes ofiara peknietego balona, oczywiście wszyscy są winni! TYLKO NIE TY! Wpisz dokładnie swoje imię, możemy nawet porozmawiać! Do dziś cieszę się z pracy przez tego pośrednika i zawsze polecam tego Marcin, bo on mówi jak jest i nie mówi głupot. A ty LUCYFERKU jak masz JAJA to pisz kiedy byleś w Bochold i jak sie nazywasz!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Czy Alexander Koch Unternehmensberatung oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Przemo
Klient

Witam, ja mogę osobiście pochwalić tego pośrednika, pracuję od ponad 5 lat w jednej firmie i jest wszystko jak najbardziej aby tak następne 15 lat było. Kontak z Panem Marcinem otrzymuje do dziś, bo jest bardzo konkretny i w wielu sprawach może pomóc. Co jest najważniejsze, to że zawsze prawdę mówi, a nie jakieś tam bajki wymyśla jak inni z pośrednictwa! Pozdrawiam Przemo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 272 dni.

Jakie wartości są cenione w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Erni

Romek
@Erni

Regularnie 2200/2400 z mojej strony mogę powiedzieć, zależy napewno od oferty pracy lokalizacji i postawienia firmy. Ja pracuje na silosie koło Holandii i mam 2300 na ręke Pozdrawiam

Natalia
@Romek

@Romek, super, że piszesz, co i jak. Ile godzin dziennie schodzi Ci na silosie? A jak z weekendami?

Peter
@Romek

I to ma być super 2300eur za miesiąc w Niemieckej firmie? Czemu ci Polacy tacy głupi są i dają się w trabe robić? Ja także pracuje w Niemczech jednak systemem 2/2 i za 2 tyg pracy mam 2 150eur netto plus zwrot kosztów dojazdu. Więc o czym tu rozmowa.

Mateusz
@Peter

Cześć. Masz namiar na takie firmy które płacą podobnie nie koniecznie tam gdzie Ty . Nie chce żebyś pomyślał że wiesz Polak przyjdzie i narobi szumu. Czy itp. Język komunikatywny . ADR podst. Podeślij namiary (usunięte przez administratora). dzięki pozdro

Mart
@Peter

Tak napewno 2150e na rękę jakiś bajkopisarz , jak juz system2/2 u Niemca max 1800e.

Brumek
@Peter

Sciemniacz z ciebie nie ma takich stawek 2/2 2150€. Pytanie a w tej bajce to smoki były?

Mobilek

tak tam fajnie to po co się ogłaszają ??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 373 dni.

Wiecie czy Alexander Koch Unternehmensberatung udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Grzegorz

Pracuje od tego pośrednika w zagłębie rury już prawie 5 lat, i do dziś jestem zadowolony bo jak jakiś problem mam to firma zajmie się nim, chociaż nie musi bo np. Problem z mandatem jest sprawą prywatną. Z pracy tez jestem zadowolony bo wszystko się zgadza! Wiec mogę szczerze polecić firmę Alexander Koch Unternehmenberatung z Osnabruck. Wiec jak ktoś szuka poważnie pracy w Niemczech to tylko mogę tą firmę a szczególnie Pana Marcina polecić!

robert
@Grzegorz

witam mam pytanie mozna podesłac numer do pana marcina który prowadzi rekrutacje

Egon

Kto pisze te wszystkie opinie? zastanawiające, że tylu kierowców ma szczerze ochotę tu pisać i wypowiadać się w samych super latywach no no, ciekawi mnie to bardzo. Pozdrawiam

Patryk

Witam, potwierdzam wypowiedzi i profesjonalnie podejście do kierowcy. Jestem zatrudniony w okolicach Kassel i wszystko jest jak najbardziej. Pozdrawiam i polecam firmę Koch unternehmensberatung. Patryk

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rafał
@Pytanie

No w mojej sytuacji mogę potwierdzić tak to było, 3 lata temu. Też nie mogę narzekać na tego pośrednika bo do dziś jak jakiś problem z mandatem mam to mi pomogą.

Jacek

Ty nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Jak to sam ujełeś słyszałeś bo głośno o tym było. Czyli zajmujesz się plotami. Nie masz pojęcia z kim i o czym była rozmowa. Nie znasz powodów znasz tylko ploty. Jesteś zadowolony. Ja nie i opisuje tu swoją historię nie zajmuje się plotami. Choć wiele słyszałem i widziałem w tamtej firmie. Ty jesteś plotakrz i piszesz o mnie i moim temacie nawet nie znając sprawy tylko ploty. Świadczy to o twojej wiarygodności i wiarygodności opini. Nie byłem zatrudnieniony na podwójnej i nie za to było płacone. Pośrednik od poniedziałku od 830 rano wiedział że nie ma dla mnie auta i nie było wiadomo kiedy będzie. To są fakty a ty piszesz ploty. Może coś z tego masz

@Jacek

Koniec Tematu bo i tak wszystko najlepiej wiesz, jak by tak było to nie pisał byś pod obcym imieniem! A skąd to wiem! Bo pytałem sie chłopaków jak i w dyspozycji!

Jacek

Ja niestety nie moge potwierdzic pozytywnych opini. (usunięte przez administratora). Po kilku dniach spania na sofie w kontenerze i wyjezdzie na podwojna ktorej jak (usunięte przez administratora) pan (usunięte przez administratora) powiedzail nie moge odmowic.Praca byla na pojedyncza. Zawinelem sie do domu.(usunięte przez administratora)Doswiadczenie bardzo przykre. Moja opinia nie jest pozytywna ani negatywna jest rzeczowa.

@Jacek

Jacek dlaczego nie piszesz twoim imieniem prawdziwym? Zamiast (usunięte przez administratora)sie posłuchać pojechałes do domu bo sie z innym kierowcą podniosłes, i wyszło tak że do domu pojechałes! Ja wiem że tak było bo głośno o tobie było!! Szkoda tylko że sie swoim imieniem nie piszesz i komuś troszkę (usunięte przez administratora) z własnej winy. Ja tu pracuję prawie 1 rok i tak jak w innych spedycjach są dobre dni i są też takie że brak słów wiec jak już to popatrz w lusterko! Pozdrawiam

@Przemek

Czyli dobrze pamiętasz że spałem w kontenarze na sofie. Dobrze pamiętasz że autko, którym miałem jechać zostało niesprawne na placu. Dobrze że to wszystko pamiętasz.

@Jacek

Jak sie zachowujesz tak masz, a to że auto nie sprawne było to zawsze może się zdarzyć. Mogłeś 2 lub 3 dni z kolegą pojeździć i już. Ja wiem że zawszę ktoś musi być winny, w tym przypadku pośrednik!

Michał

Witam, też potwierdzam wypowiedzi kierowców o firmie Koch. Po 3 miesiącach przepracowanych i 2 wypłat bo trzecia w piątek będzie mogę szczerze powiedzieć że lepiej nie mogłem trafić!! Wszystko sie zgadza nikt nie kombinuje, jak czasu pracy zabraknie to bez problemu można na drugi dzień rozładować! Więc życzę wszystkiego najlepszego dla Pana Marcina i firmy Alexander Koch Unternehmensberatung. Pozdrawiam Michał

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 9 ocen.