Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

5 8 66 5 1
Jacek Nowy wpis
Nazwa działu: Transport i spedycja

Ty nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Jak to sam ujełeś słyszałeś bo głośno o tym było. Czyli zajmujesz się plotami. Nie masz pojęcia z kim i o czym była rozmowa. Nie znasz powodów znasz tylko ploty. Jesteś zadowolony. Ja nie i opisuje tu swoją historię nie zajmuje się plotami. Choć wiele słyszałem i widziałem w tamtej firmie. Ty jesteś plotakrz i piszesz o mnie i moim temacie nawet nie znając sprawy tylko ploty. Świadczy to o twojej wiarygodności i wiarygodności opini. Nie byłem zatrudnieniony na podwójnej i nie za to było płacone. Pośrednik od poniedziałku od 830 rano wiedział że nie ma dla mnie auta i nie było wiadomo kiedy będzie. To są fakty a ty piszesz ploty. Może coś z tego masz

Tak6Nie
Przemek Nowy wpis
@Jacek

Koniec Tematu bo i tak wszystko najlepiej wiesz, jak by tak było to nie pisał byś pod obcym imieniem! A skąd to wiem! Bo pytałem sie chłopaków jak i w dyspozycji!

Tak1Nie6
Jacek Nowy wpis
@Przemek

Przemek to ty konfident jesteś. Przede mną odeszło kilku gości. O żadnego się nie pytałeś tylko o mnie. Konfitura jesteś. Rodzinne to czy dla kasy?Chodzisz, wypytujesz, donosisz. RODO jest i to jest mój Nick. Żegnaj kapusto

Tak5Nie1
Nazwa działu: Transport i spedycja

Ja niestety nie moge potwierdzic pozytywnych opini. (usunięte przez administratora). Po kilku dniach spania na sofie w kontenerze i wyjezdzie na podwojna ktorej jak (usunięte przez administratora) pan (usunięte przez administratora) powiedzail nie moge odmowic.Praca byla na pojedyncza. Zawinelem sie do domu.(usunięte przez administratora)Doswiadczenie bardzo przykre. Moja opinia nie jest pozytywna ani negatywna jest rzeczowa.

Tak10Nie1
Przemek
@Jacek

Jacek dlaczego nie piszesz twoim imieniem prawdziwym? Zamiast (usunięte przez administratora)sie posłuchać pojechałes do domu bo sie z innym kierowcą podniosłes, i wyszło tak że do domu pojechałes! Ja wiem że tak było bo głośno o tobie było!! Szkoda tylko że sie swoim imieniem nie piszesz i komuś troszkę (usunięte przez administratora) z własnej winy. Ja tu pracuję prawie 1 rok i tak jak w innych spedycjach są dobre dni i są też takie że brak słów wiec jak już to popatrz w lusterko! Pozdrawiam

Tak1Nie7
@Przemek

Czyli dobrze pamiętasz że spałem w kontenarze na sofie. Dobrze pamiętasz że autko, którym miałem jechać zostało niesprawne na placu. Dobrze że to wszystko pamiętasz.

Tak7Nie
Przemek Nowy wpis
@Jacek

Jak sie zachowujesz tak masz, a to że auto nie sprawne było to zawsze może się zdarzyć. Mogłeś 2 lub 3 dni z kolegą pojeździć i już. Ja wiem że zawszę ktoś musi być winny, w tym przypadku pośrednik!

TakNie4
Michał
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam, też potwierdzam wypowiedzi kierowców o firmie Koch. Po 3 miesiącach przepracowanych i 2 wypłat bo trzecia w piątek będzie mogę szczerze powiedzieć że lepiej nie mogłem trafić!! Wszystko sie zgadza nikt nie kombinuje, jak czasu pracy zabraknie to bez problemu można na drugi dzień rozładować! Więc życzę wszystkiego najlepszego dla Pana Marcina i firmy Alexander Koch Unternehmensberatung. Pozdrawiam Michał

TakNie1
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam, tez potwierdzam pozytywnie moje spotkanie jak i zatrudnienie przez tego pośrednika. Pozdrawiam Włodzimierz

Łucja
@Władek

Mam pytanie - na jaki okres zostaliście zatrudnieni i czy pośrednik ten pobiera jakieś opłaty na samym początku? Wiem, że w wielu przypadkach jest taka opłata przy rekrutacji. Jak to jest tutaj?

@Łucja

Ja nic nie płaciłem i wiem ze to jest dla kierowców bezpłatne, moja umowa jest pierwsza na jeden rok i następnym razem bez Terminowa. Pozdrawiam

Łucja
@Władek

Dziękuję za Twoją odpowiedź. A możesz zdradzić na jaką stawkę może liczyć kierowca w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung? Czy poza podstawą wynagrodzenia pracodawca oferuje możliwość zdobycia premii?

@Łucja

Koch jest pośrednictwem a nie pracodawcą ja np. mam 130 Euro za ekonomiczną jazdę u mojego pracodawcy dodatkowo jako premia.

@Władek

Czy firma, w której pracujesz za pośrednictwem tego pośrednika, zatrudnia również kierowców bez doświadczenia zawodowego w jeździe za granicą? Zastanawiam się, czy krajowe doświadczenie wystarczy, aby móc otrzymać pracę.

@Mirosław

Hejka, transport krajowy ! Zadzw. to sie sama dowiesz bo ja niestety tego niewiem! Władek

@Władek

Ok, a może wiesz, czy firma zatrudnia pomocników kierowcy? Pomyślałem, że najpierw dobrze by było popracować w takim charakterze, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Czy Alexander Koch Unternehmensberatung oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tomek
@Pytanie

Umowa o pracę, ja pracuję już 3 rok! Po 1 roku umowa bezterminowa Pozdrawiam Tomek

@Tomek

Dzięki, że napisałeś o tak istotnej sprawie. Dodaj jak wygląda sprawa ze szkoleniami językowymi, a także branżowymi, dzięki którym można nabrać doświadczenia i myśleć o awansie?

@Mirosław

Szkolenie językowe?? Niemiecki lub angielski jest wymagany z tego co ja wiem. Doświadczenie jakie powinien kierowca posiadać? Nie mam pojęcia! Zadzwoń i się pytaj!

Kierowca z Bombowca
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam, potwierdzam opinie o tym pośredniku również, najpierw czekałem aż 3 miesiące miną co do wypłaty żeby być pewny co piszę. Firma jest GIT, i polecam kontakt z Panem Marcinem. Te panie w tej firmie się na temacie nie za bardzo znają! Pozdrawiam Kierowca z Bombowca

Darek
Nazwa działu: Transport i spedycja

Też jestem aż można powiedzieć zachwycony podejściem pośrednika do kierowcy, szczerze i na temat. Przechodziłem Luksmana i kraftpol na szczęście wylądowałem u kocha u pana Marcina, i po 3 miesiącach przepracowanych mogę szczerze powiedzieć jest bardzo dobrze! Pozdrawiam Darek

Daniel
Nazwa działu: Transport i spedycja

Też mogę się opinią o tym pośredniku pochwalić, mam dobrą robotę i jest jak w rozmowie telefonicznej z panem Marcinem. W przypadku jak ktoś chce pracę przez pośrednika załatwić to polecam firmę Koch. Pozdrawiam Daniel

Sylwek
Nazwa działu: Transport i spedycja

Pośrednik godny polecenia, wszystko jest bezpośrednio ogarnięte. Pozdrawiam Sylwek

Daniel
Nazwa działu: Transport i spedycja

Dzień dobry, chcę w ten sposób podziękować firmie Koch za fajną pracę i załatwienie z papierami takimi jak Kindergeld, urząd skarbowy i kasę chorych. Szczególnie Pan Marcin to wszystko wyjaśnił i uporządkował. Firma jest godna polecenia i pochwalenia!!! Raz jeszcze, serdeczne dzięki. Pozdrawiam Daniel

sz

Ktoś pracuje na chłodniach w DE od KOCHA powiedzmy w systemie 2/1 lub 3/1 ? Polecacie ?

@sz

Hejka, ja pracuje w Münster na Chłodni. Jest w porządku jak nie oczekujesz niewiem co! Kasa jest w porządku mam zawszę conajmniej 2200€ netto w 3 na 1 Pozdrawiam Jacek

Henryk
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam, potwierdzam wypowiedzi kierowców i sam też mogę powiedzieć że lepiej nie może być, bo pan Marcin nawet ze mną do financamtu pojechał i wyjaśnił sprawę na miejscu, za to ta bardzo pozytywna opinia i raz jeszcze wielkie dzięki. Pozdrawiam Henryk

Mirosław

Witam, również potwierdzam wypowiedzi kierowców, jestem od 3 miesięcy pod skrzydłem Pana (usunięte przez administratora)i jest super. Pozdrawiam Mirosław

Coffey

Kiedy szukałem pracy około 2 miesięcy temu skontaktowalem się z Panem (usunięte przez administratora)i w rozmowie przedstawiłem jakie są moje oczekiwania i jakiej pracy szukam. Na tamtą chwilę były oferty pracy, które mi pasowały przesłałem swoje CV. Od tamtej pory brak odzewu, próbowałem się dodzwonić zarówno do P. (usunięte przez administratora)i do drugiej Pani koordynator.. Do tejże Pani również wysłałem email z moimi danymi. Do dziś brak odzewu. Zero profesjonalizmu

Tak2Nie
Kuba
@Coffey

To jest niemożliwe, dzwoniłes pod ten numer 0151 52323752? Ja pracuje od grudnia 2014 i jestem w kontakcie z panem Marcinem. Ostatnio pomagał mi z mandatem! Albo masz za duże wymagania lub byłeś nie osiągalny, pan Marcin z tego co wiem to 3 razy próbuję Kontak nawiązać, jak jest bez odzewu to odpuszcza kandydaturę! Pozdrawiam Kuba

TakNie1
Karol

Witam, potwierdzam wypowiedzi o kochu, pracuje w Münster i jednak jest tak jak Pan (usunięte przez administratora)twierdził praca w byłym RFN jest dużo lepsza i spokojna niż na byłym DDR. Kasa też jest w porządku, co też oczywiście bardzo ważne jest. Pozdrawiam Karol

Waldek

Siema, też potwierdzam wypowiedzi, jest jak w rozmowie telefonicznej. Kindergeld też ogarniają. Pozdrawiam Waldek

Dominik

Witam, ja też pracuje przez tego pośrednika i jest zadowolony jest porostu inaczej niż u innych a już 3 innych pośredników przechodziłem. Więc poleca firmę Koch jak najbardziej. Pozdrawiam Dominik

Krzysztof

Witam, też mogę potwierdzić wypowiedzi kierowców tutaj na forum, pracuje w Osnabruck i jest super. Firmę Aleksander Koch polecam szczerze, a przede wszystkim Pana Marcina. Pozdrawiam Krzysztof

Zdzisław

Witam, pracuje przez firmę Koch w Munster od kwietnia i jest jak uzgodniliśmy w rozmowach telefonicznych. Pan (usunięte przez administratora)jest szczery i konkretny. Pozdrawiam Zdzisław

Kierowca
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam pracuje ktoś jako kierowca kat. C przewóz żywności Osnabruck okolice?

Oskar
Nazwa działu: Transport i spedycja

Hejka, też również mogę potwierdzić tutejsze wypowiedzi o tym pośredniku! Zaczęłem pracę w poniedzialek I jak tak ja w rozmowach z panem Marcinem. Pozdrawiam Oskar

Zbyszek
Nazwa działu: Transport i spedycja

Hejka, pracuje przez tą firmę od stycznia i potwierdzam że jest wszystko tak jak w rozmowie telefonicznej podane było. Niema ganiania I pracy po 15 godzin, 45 w hotelu i jest mi osobiście dobrze, oby tak dalej to do emerytury pociągne. Pozdrawiam Zbigniew

Bartosz

Firma ma świetne opinie jako pracodawca i jak patrzę na forum to wszystko się sprawdza.

Sebastian
Nazwa działu: Transport i spedycja

Witam, po 2 przepracowanynych miesiącach i otrzymaniu 2 wypłat mogę spokojnie te opinie potwierdzić, wszystko jest jak w rozmowie z (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Sebastian

Łukasz

Witam, też potwierdzam że jest wszystko jak najbardziej I nawet lepiej jak ustalone zostało, Pan Marcin nic o premiach nie mówi bo wiemy jak jest z tymi premiami. Polecam!

Tak2Nie1

Dominik

Witam, też potwierdzam że lepiej nie idzie, mam na umowie super podstawę i robota jak od tygodnia jest super, maksymalnie 10 godz pracy a nie tyranie po 15 godz. Pozdrawiam Dominik

Fifi

Dzięki firmie Koch odzyskałem wiarę w ludzi.

Tak3Nie

Sylwek
@Fifi

Też to mogę szczerzę powiedzieć od 21.02. Polecam przede wszystkim Pana Marcina.

Sławek

Witam, chcę tylko poinformować że dzięki Panu Marcinowi i firmie Koch super robotę dostałem. Sam pojechałem do jednej z spedycji i chcieli mnie oszukać miał być system a tu (usunięte przez administratora) rozczarowany wyjechałem w stronę domu na autostrade tam spytałem kierowcę na parkingu przy A2 gdzie on pracuje i czy są przyjęcia, jako odpowiedzi dostałem numer do firmy Koch do Pana Marcina, I muszę przyznać lepiej nie mogłem trafić w 2 godziny dostałem adres firmy i mogłem nawet z jednym kierowcą który tam juz pracuje rozmawiać żeby się więcej dowiedzieć. Pojechałem do Spedycji z lekkim bólem brzucha bo myślałem że też będzie (usunięte przez administratora) ale się myliłem jest wszystko na 100 procent tak jak w rozmowie z Panem Marcinem. Panie Marcinie, wielkie dzięki za usługę! Napewno będę Pana i firmę Koch polecał! Pozdrawiam Sławek S.

Tak3Nie

Paweł

Witam, zaczęłem pracę przez Kocha w poniedziałek i jak narazie mogę potwierdzić że jest wszystko na 100 procent tak jak się umawialiśmy. Więc polecam serdeczne firmę Koch a przedewszystkim Pana Marcina który jest naprawdę w porządku. Pozdrawiam Paweł

Waldemar

Mogę tylko potwierdzić wypowiedzi kierowców, lepszego pośrednika chyba nie ma na rynku pracy a byłem już u 3 no i teraz przez Kocha, jest fajnie i tak jak w ofercie pracy pisane było. Pozdrawiam Waldek

Zostaw opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie