Opinie o Youtech Sp. z o.o. w Kanie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Youtech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Youtech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Youtech Sp. z o.o. w Kanie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Youtech Sp. z o.o.?

Kandydat Nowy wpis

Czy firma poszukuję pracowników?

Pytan Nowy wpis

Przemysławie , dziękuje za szybką odpowiedz jednak ze względu na fakt że wasz handlowiec nie chciał nam dać certyfikatu oraz drugi ważniejszy fakt ze VAT propononowany to 23 a nie 8 daje to jasny sygnał WARTO SPRAWDZIĆ W SANEPIDZIE Przemysławie jeśli sanepid poświadczy słowa wypowiedziane przez pana, wtedy zamówię towar. Apeluje jednak żeby handlowiec wysyłał papiery bo jeśli nie macie nic do ukrycia to nie powinno być problemu Życząc zdrowia i udanych biznesów posyłam informacje do sanepidu w celu weryfikacji

Legal czy nie legal

Czy prawdą jest ze Youtech pisząc na opakowaniach produkt do DEZYNFEKCJI wprowadza ludzi w Błąd bo nie ma na to zgody od odpowiednich organów ? Czy to jest karalne ? Czy słowo dezynfekcja Nie wymaga dodatkowych zezwoleń ? Czy każdy wlewając alkohol może sobie po prostu wpisać co chce czy jednak niekończenie ? Jarosław Przemysław Biłskay

Przemysław Wójcik Youtech Nowy wpis
@Legal czy nie legal

Droga osobo wpisująca, Firma Youtech sp z o.o. działa zgodnie z prawem,w związku z tym sprzedawane produkty posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia wymagane prawem. Jeśli Masz jakieś wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@youtech.pl lub przemek@youtech.pl, a przekażemy Ci odpowiednia informację jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takiego produktu. Gorzej wygląda to z drugiej strony, gdyż nie umiesz, nie masz godności lub wstydzisz się nie podpisując się własnym nazwiskiem pod postami który umieszczasz, wskazując swoimi pomówieniami na rzeczy lub fakty które nie miały lub nie mają miejsca . Co dziwne powtarza się to notorycznie na tym profilu i nie ma tu nic wspólnego z działaniem naszej firmy. Zastanów się i przemyśl obraz swojego postępowania bo może warto energie, która marnujesz na te rzeczy wykorzystać w inny pozytywny sposób, wyjść z psami na spacer do lasu lub pobawić się z dziećmi (przecież jest okres kwarantanny ogłoszony) lub zrób coś pozytywnego dla sąsiadów czy innych potrzebujących osób. Życzę Ci lepszego życia i mniej wylewania flustracji, a jesli masz problem z działaniem naszej firmy, śmiało zgłoś to do odpowiednich organów. Pozdrawiam serdecznie Przemysław Wójcik

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Wyznawca prawdy

Prawda zawsze się obroni Dont worry be happy tik tak tik tak

Karol
@Wyznawca prawdy

Nie bardzo zrozumiałem Twój komentarz. Youtech zajmuje się sprzedażą chemii do mycia pojazdów. Jesteś pracownikiem firmy i możesz napisać kilka słów o aktualnych rekrutacjach, bo nie znalazłem żadnych ofert w sieci. Liczę, że się odezwiesz.

Anioł

Czy prawdą jest że Walentynka Jarosław i Walenty Przemysław Spędzają dziś noc razem w hotelu ? Biznes czy przyjemność ?

Guess
@Anioł

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę... Radzę uważać na to co się pisze!

Ulka Ulka

STATUS Maciusia - pognany :))

Karo

Dobra rada , omijać ogromnym łukiem .. przy okazji ciekawie czy potwierdzą się pogłoski o upadłości w tym roku ?:/

Widzę , że atmosfera w firmie nie jest zbyt ciekawa.. szkoda, chciałam złożyć CV.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Youtech Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Youtech

Na dzień dzisiejszy firma nie prowadzi rekrutacji do pracy. Mam kompletną kadrę. Udzielając odpowiedzi na pytanie: Tak prowadzimy rozmowy w języku angielskim, nie jest to dla nas bariera.

?
@Youtech

a czy to za pomocą tłumacz gogle czy inne narzędzia typu jąka jąka ?

Karman

Dzień dobry Państwu Kilka pytań Czemu jak go nazywano „najlepszy pracownik „ odszedł z firmy ? Był to wspaniale wyszkolony handlowiec z dużym doświadczeniem Czy przyczyną są wyniki ? Czy może tak jak słychać na rynku ... firma zamawia produkt o nazwie x ale dostaje produkt o nazwie y ? Czy prawdą jest fakt że dzieje się tak bo brakuje pieniędzy na zakup nowych towarów do dalszej odsprzedaży ? Czy to prawda Ostatnio doświadczył to na Śląsku Maciej . Towar niezgodny z zamówieniem ... efekt kolejny klient odchodzi ? Czy to prawda czy tylko plotki ? Czy prawdą jest że w najbliższym czasie odejdzie również Krakus ? Czy to prawda ze już miał kilka rozmów o prace ? Czy prawdą jest ze człowiek z pod Warszawy musi odwiedzać klientów na Wielkopolsce bo nie ma sił przerobowych w firmie ? Czy to prawda ? Czy prawdą jest ze mino niskiej proponowanej ceny za proszek / 130 za szt/ klienci nie chcą kupować ? Czy to prawda a jeśli tak z czego to wynika Dużo pytań ale czekam na odpowiedzi bo martwi mnie ze prezes tej firmy ma ciężki okres w swoim zawodowym życiu . To dobry chłop , musimy mu jakoś pomoc przed upadkiem Dużo pytań

Stanisław

Szanowni państwo Gdzie można kupić w kamienczyku lub okolicach wyszkowa pastę do polerowania zvizzwer . Jest doskonała ale jakby ślad o niej zaginął . Ani na necie ani wasz przedstawiciel się nie pojawia od pół roku

Zdzisław

Tak ale wraca zwrotka że to spam Ale nie wiem Czy cała firma czy tylko mail Telefonów nikt nie odbiera ...

Robert

Podobno na ostatnim zebraniu Prezes i Prezesowa rozdali wisiorki na szyje swoim ostatnim już pracownikom Hasło : cieszmy się klientami tak szybko odchodzą Czy to prawda ? Bo tak się mówi w naszej branży

Jarosław Przemysław Lucyna

Czy prawda jest ze na Wielkopolsce dzieją się straszne rzeczy ? Najpierw zwolniony jeden człowiek , pojawia się nowy.... rezygnuje „Stary „ wyjadacz z myjni przechodzi załamanie nerwowe bo cisną go o wynik a to nie takie proste w tych czasach ? Prawda to ? A teraz znowu jest kolejny nowy no ale jak mówią w wielkim świecie ... do końca mies i odchodzi ? To prawda czy nieprawda Jaka może być tego przyczyna ? Produkty słabej jakości ? Polityka 2 mędrców / jeden były kierowca ciężarówki drugi kasjer z banku / Czy inna przyczyna ?

Oko proroka

Czy prawdą jest że zmieniają się umowy w firmie bo koszty nie pytają a sprzedaż sama się nie zrobi ? Czy to tylko plotka ? Czekam na pilną odpowiedz

Kamienczyk

Czy prawdą jest że kiedy podstępem wyrzucono Mateusza z firmy i zatrudniono nowego to ten nowy widząc od wew firmę , pomysł , produkty , ludzi , zrezygnował w drodze do klienta ? Dużego klienta z transportu ? I czy prawdą jest że zwolniony Mateusz jest teraz w konkurencji ma się dobrze i dobrze się przy tym bawi widząc ukochaną karmę ?

Arkadiusz

Panowie Co się dzieje ze kolejny serwisant na dniach kończy z wami „ współpracę „ . To znaczy ze kolejna osoba zrozumiała że ...... ? Czekam na odpowiedz bo i intrygująca sytuacja

Karma

Panowie co się dzieje czy już cała branża się z was śmieje ? Hm Brylant ... ostatnia prosta Krakus ... ostatnia prosta Service - znowu zagrożony ? Niemożliwe ? No oby ;) Odliczamy tik tak tik tak

.....

Maniuś P. ale Cie du_pa musi bolec że ciągle wypisujesz te swoje głupoty... Nie pozostaje nic jak tylko współczuć Ci... Youtech ma się dobrze, zapowiadanej zagłady nie widać, a tylko maluczkie człowieczki (M.P) wypisują bzdury jak widać - nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś nie chciał po prostu ich żałosnej współpracy... Mniej bierz będziesz miał w sobie mniej emocji negatywnych (Andrzejku... :)) Ze słonecznym pozdrowieniem... KARMA WRACA... sierpień już tuz tuż :):):) Pucharu nie będzie....

Słoneczny patrol
@.....

Jeszcze w stodole / przepraszam / w siedzibie prądu nie odcięli ?? Kapitał rodzimy - panowie , to jest hit internetu tylko czemu nie dopisaliście ... kredyt rodzimy :)

ram pam pam
@.....

oj tinderku..............czekaj na czas od 3 czerwca....... :)

Czy prawdą jest ze (usunięte przez administratora)zwany dalej jąka jąka jeździ po klientach i prosi ich żeby nie odchodzi od niego bo on ma rodzine na utrzymaniu i kredyty do spłacenia ? Czy prawdą jest że już wie że to co było mu przepowiedziane właśnie się spełnia ? Czy prawdą jest ze Krakus już doskonale wie że pora szukać nowych zajęć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Youtech Sp. z o.o. - Kanie

• Jak się pracuje w Youtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Youtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Youtech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Youtech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Youtech Sp. z o.o.