Opinie o singularis.com.pl - Activepharm Labs w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. w Legnica

Misia Nowy wpis

W ofercie dla Key Account Managera jest napisane, że wymaga się od kandydata doświadczenia w branży farmaceutycznej we współpracy z sieciami aptek. Jest przy tym jakiś minimalny staż? i czy wiecie od jakiej podstawy się startuje, bo nie podano w treści?

Karol Nowy wpis

Słyszałem, że niezły Januszex

Ale skąpicie wiadomości o pracy, oj oj. Kto mi wytłumaczy, skąd w starym ogłoszeniu dla pracownika magazynu takie zdanie: organizowanie pracy swojej i osób podległych zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy? Serio magazynier ma podwładnych, czy się wkleiło przypadkiem? ;)

Potencjalny Kandydat Nowy wpis

Wie, ktoś może jaką podstawę proponują dla asystenta zarzadu? I jak się pracuje w tym środowisku? Zastanawiam się, czy warto w ogóle kandydować :)

Rozmowę kwalifikacyjną w ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent/ka zarządu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dominika

Rok temu szukali pracownika konfekcji na jedną zmianę i w ogłoszeniu widziałam wpis o premii do 700 zł. Ktoś napisze, ile teraz podstawy dają na produkcji i jak premie wyglądają? A inflacyjne dodatki mieliście?

...a mi się dobrze pracowało. Wiadomo było co robić i się robiło. Bez stresu.

Ewa, dziewczyny z biura jedyne na plus

Xx

...bardzo profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Pan Krzysztof pyta czym się zajmuje moja żona ????.

Julka

A ja mam pytanie o produkty Singularis, suplementy diety. Powie ktoś tak szczerze coś o efektach? Warto kupić? I najlepiej jakbyście powiedzieli co konkretnie w Waszym przypadku się sprawdziło :)... Będę oczywiście bardzo wdzięczna.

MikiZ

Pojawily się oferty pracy w firmie Activepharm. Ktoś może podpowiedzieć jak wygląda organizacja? Opinie, spostrzeżenia. Czy warto aplikować? MikiZ

Grażyna

Bardzo mało tu informacji na temat pracy w Activepharm. Chciałabym się dowiedzieć, czy oni przyjmują techników? Czy tylko kandydatów po studiach wyższych?

Patryk

Byłem dziś na rozmowie o pracę na terenie małopolski. Konkretni i sympatyczni rekruterz którzy potrafią stworzyć taką atmosferę iz zapomina się o stresie. Pan prowadzący rekrutację dotrzymuje terminów kontaktu z kandydatem. Rozmowa na bardzo duży plus!

Gosc
@Patryk

Zapewniam ,ze wrażenie potrafią zrobic .Pozniej wyglada to zupełnie inaczej ,ale zawsze warto sie samemu przekonać ????Powodzenia

P
@Gosc

Coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o.
  • Jana Brzechwy 6
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912503490 REGON: 022285095 KRS: 0000592098

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o.