Opinie o Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys w Kozy

Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys
1 6 13 5 1
Darek Nowy wpis

@anonim a co się stało dokładnie ?

anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie mam słów to powinno być karalne naciągnąć mnie nasz szkolenie bhp

Tomasz

Oszukują. Z tego co się dowiedziałem, dwie byłe pracownice firmy DMS, które zostały zwolnione założyły swoją pseudo działalność. Wykradły dane z wcześniejszej firmy szkoleniowej i wydzwaniają pod ukradzione numery namawiając na kolejne szkolenia, aktualizacje itp. Nie mają żadnych uprawnień. Odesłałem im przesłane szkolenia i czekam na zwrot pieniędzy. Jeśli nie otrzymam, kieruję sprawę na policję.

Tak2Nie
Joanna Nowy wpis
@Tomasz

tego typu sprawa brzmi bardzo poważnie a zachowanie dwóch byłych pracownic, o których piszesz szkodzi tylko dobremu imieniu firmy. Czy jest ktoś na forum, kto spotkał się z podobną sytuacją? Może Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys już wszczęło postępowanie w tej sprawie?

xxx Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys?

Urszula1952

Ja mam zupełnie inne doświadczenie z tą firmą. Jakiś miesiąc temu zadzwoniła do mnie pani z propozycją szkolenia medycznego, muszę przyznać że byłam miło zaskoczona cierpliwością i życzliwością ze strony tej pani choć miałam dużo pytań wszystko dokładnie mi wytlumaczono. Oczywiście nie zgodziłam się od razu bo musiałam wszystko sprawdzić. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie przedstawiciel Instytutu Technologii Szkoleniowej i zdecydowałam się skorzystać z tego szkolenia. Muszę powiedzieć i to całkiem szczerze że jestem bardzo zadowolona ze współpracy oraz całej obsługi sprzedażowej jak i sprzedażowej. URSZULA

Tak8Nie2
Klient
@Urszula1952

Hahaha to jakiś żart??? Straszenie windykacja, zmuszanie do kupna szkoleń tak obsługują swoich klientów, jestem żywym przykładem. Ta opinie na pewno napisali sobie sami.

Joanna

(usunięte przez administratora)nie można się do nich dodzwonić,nie odpowiadają na pisma ,chyba powinien się nimi zająć Urząd Skarbowy(usunięte przez administratora)

Tak1Nie
micha

Bardzo złe doświadczenie,(usunięte przez administratora)za mało przydatne szkolenia

Tak3Nie

Tak1Nie

Joanna

Każdy użytkownik może mieć różne opinie i doświadczenia związane z Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys. Jednak na przyszłość pamiętaj, że obowiązuje nas na forum przestrzeganie regulaminu. Jest w nim między innymi zapis, że nie należy obrażać innych. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim i jego zastosowania w swoich wpisach: https://www.gowork.pl/regulamin

Ania

Nie ma to jak autoreklama własnej firmy ????????????

Paweł

@Urszula1952, dziękuję Tobie za tak wyczerpującą opinię jaką dodałaś o pracodawcy Instytutu Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys. Jest ona z pewnością cenna wskazówką dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad podjęciem tam pracy. Czy znajdzie się na forum ktoś jeszcze, kto podzieli się swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Zostaw opinię o Instytut Technologii Szkoleniowej Nikodem Dudys - Kozy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie