Opinie o Mobnet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mobnet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mobnet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobnet Sp. z o.o. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mobnet Sp. z o.o.?

Uciekać z tej firmy Nowy wpis

W tej firmie taka umowa nie istnieje. Najlepiej jak by człowiek pracował na czarno .

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Były pracownik Nowy wpis

Może Sam Pan D. się wypowie. Ostrzeże tym samym przyszłych pracowników przed podjęciem pracy na innych warunkach niż oferuje. Przestrzegam aby warunki współpracy jasno ustalić na rozmowie o pracę.

Ile jest zmian w Mobnet Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

To zależy. Według kodeksu pracy (usunięte przez administratora)jak mniemam możesz "robić" całą dobę. Przecież pracownik nie potrzebuje snu... Co do meritum wszystko zależy od aktualnych zlecień

Krzysiek

w 2018 czytam, że nie było tu nawet najniższej krajowej a czy przez te półtora roku coś tutaj uległo polepszeniu?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mobnet Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Broń Cię Panie Boże

Ku przestrodze: Na początku zacznijmy od tego że stawka początkowa nie jest nawet najniższa krajową, pracodawca w zamian obiecuje złote góry których nigdy nie doczekamy. Polityka firmy polega na zatrudnianiu niedoświadczonych osób byle tylko taniej w zamian otrzymujemy naprawdę ciężkie Zadania. Pracodawca nie pomaga po przez ciągle pośpiesznie, przykładowo drogę z Łodzi do Warszawy jak się nie pokona w godzinę to jest wielkie oburzenie. Samochody to trumny na kołach o ile wogule jeżdżą, a jak nie jeżdżą to wina pracownika że nie może robić zleceń. Za paliwo trzeba często płacić z własnej kieszeni a jeśli chodzi o zwrot kosztów to czasami się uda a czasmi nie. Brak wypłaty to norma, po zagrożeniu odejściem z pracy, pracodawca łaskawie oddaje za paliwo i jak ma dobry dzień to przeleje połowę wypłaty do końca następnego miesiąca, pełna wypłate dostaje się średnio półtora miesiąca po określenie rozliczeniowym o ile będzie się o nią codziennie upominać. Pracodawca żyję w swoim świecie, można do niego mówić cały dzień a on i tak na końcu ma pretesje że o czymś mu nie powiedzieliśmy ( po czasie to nawet śmieszne się zrobiło). Godziny pracy to od 9 do której pracodawca chce, nawet nie ma co liczyć na 8 godzin dziennie, średnio 10 a nawet więcej oczywiście nadgodziny nie są płatne. Motoryczny brak umowy, wracanie od klienta komunikacją ZTM wraz z sprzętem, fochy szefa, kłamstwa, weekendy pracujące od rana do wieczora pomimo przepracowanego całego tygodmiany po 10h TO STANDARDY TEJ FIRMY. Czarę goryczy przelał pit który jest jawnym przekrętem skarbowym. Ale właściciel za jakiś czas ogłosi upadłość i utworzy nowa firmę, to norma. Były i zalety: Super współpracownicy z którymi miło się pracowało pomimo złej atmosfery. I to z zalet tyle. Nikogo nie zniechcam, ale wystarczy minuta rozmowy z tym szefem"Januszem" i będziecie wiedzieli o czym mówię.

@Broń Cię Panie Boże

Możesz powiedzieć coś więcej o tym PIT-cie?

Belzebub

Nie ma o czym mówić. Oferują pensje z widełkami 2500 - 7000 przy czym nawet 2500zł jest tam ciężko zarobić. Ciężko, bo przy stawce 12zł za godzinę pracy kalkulacja jest prosta, ponad 200h do przepracowania. Zamiast zajmować się obiecywanymi na rozmowie sieciami komputerowymi i zagadnieniami związanymi z serwisowaniem w branży IT, pracownik ma za zadanie wozić psie klatki, kocyki itp... Kpina! Brak szacunku ze strony pracodawcy. Tak jak powyżej auta w opłakanym stanie, strach je prowadzić, tymbardziej bez umowy, bo i tak się zdażało. Jedyne na co ta firma się nadaje to na kontrole z PIP lub podobnych urzędów!!! Nie dajcie się oszukać zapewnienią i obiecanką Pana Dariusza. Nic z tego co Wam obieca nie będzie prawdą.

Dariusz K.
@Belzebub

O rozgoryczony pracownik Mikołaj M. też coś napisał ciekawe zganienia poruszył. Pracownik miesiąc bo tyle u nas był i się nagle o 20.00 rozchorował wolno mu oczywiście chorowity był i tyle. Tylko pracodawca ma mieć szacunek dla pracownika a pracownik może mieć tylko przywileje świetne. mam nadziej że powstanie kiedyś portal że pracodawcy deą mogli oceniać pracowników i wtedy będzie równo. Bo niektórzy to z praca na bakier z umiejętność na bakier a chcieliby sieci i serwisować IT.

Mściciel

Dramat , Tragedia a może Fraszka tak dosłownie można śmiało i otwarcie powiedzieć o tej jak ze cudownie prosperującej „firmie” . Człowiek który jest założycielem Mobnet sp. Z.o.o. Jest osobą która tylko czycha jak przysłowiowo zrobić nas w konia , czas pracy jest piękny tylko w rozmowie 9-17 faktycznie jest od 9 ale do 20 a czasem lepiej ,auta w ktore jest zaopatrzona firma to jakiś żart który niestety jest realny nadgodziny tez dobry żart mile widziane ale już niestety wgl nie płatne . Można by tak wymieniać bez końca „zalety” mobnetu ale do meritum , jeśli jesteś młodym nastawionym na sukces człowiekiem który szuka „dużych zarobków , idealnego czasu pracy , wspaniałego pracodawcy i gruszek na wierzbie „ lepiej nie mogłeś trafić , firma pana Dariusza K wykorzysta cię do cna możliwości a w zamian usłyszysz tylko i wyłącznie stek niecenzuralnych słow . Radzę zastanowić się dwa razy i przemyśleć trzy razy zanim zadzwonicie do tego „ cudownego” człowieka w sprawie pracy pozdrawiam.

Dariusz K
@Mściciel

Michale S. albo inaczej mścicelu, kiedy ty pracowałeś nadgodziny nigdy, byłeś pracownikiem który fakt bardzo szanował prace żeby dla ciebie nie zbrakło i oszczędzałeś się w nie nieprzeciętnie. Twój tekst nie do tego zostałem zatrudniony przyjął się w firmie na stałe. potem zostałeś zwolniony i stąd twój nik Mścciel pracuje sobie gdzieś indziej na chwałę innego biznesu.

ByłyPracownik

Jak najdalej od tej "firmy o ugruntowanej pozycji na rynku". Wypłaty nie na czas, często nie pełne, musisz sie prosić o cięzko zarobione pieniądze. Praca często od rana do nocy, bez słowa podziekowania, za obiecywaną dodatkową stawkę (właściciel chyba nie zna pojęcia nadgodzin i ich stawki...). Praca obiecywana od Pon-Pt 9-17, w rzeczywistości o 9 rzeczywiscie zaczynasz, ale kończysz jak skończysz. Wyzysk, aby jak najmniej zapłacić. Problem z otrzymaniem jakiejkolwiek umowy. Kombinacje, zeby przyoszczędzic jak najwięcej kosztem pracownika - ZUS, Skarbowy. Auta w firmie nie są serwisowane - najzwyczajniej w świecie jazda nimi jest niebepieczna. Najchętniej, żebyś używał do pracy własnego auta za śmieszną stawkę i z własnych narzędzi, których pracodawca nie potrafi zapewnić. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!!!!! NIE POLECAM, chyba że chcecie być wykorzystywani, bez umowy za psie pieniąde

Zostaw merytoryczną opinię o Mobnet Sp. z o.o. - Warszawa

Mobnet Sp. z o.o.