Opinie o LPP S.A. Reserved Katowice w Katowice Juliusza Słowackiego 24

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LPP S.A. Reserved Katowice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LPP S.A. Reserved Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Reserved Katowice w Katowice Juliusza Słowackiego 24

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w LPP S.A. Reserved Katowice?

bf Nowy wpis

Cześć, jakie są zarobki w tym sklepie? Czy są jakies benefity, premie itp?

Beata Nowy wpis

Podobno na samym poczatku dostaje sie latwe zadania. Łatwe zadania - to znaczy jakie? Jak wygląda praca tutaj...

Oh dramat Nowy wpis

Śniło mi się dzisiaj, że wróciłam d9 tej pracy. To był koszmar. Piszę z pozycji byłego pracownika, na stanowisku zwykłego sprzedawacy. Rozumiem, że gdzieś może być jakiś zapierdziel, ale tam to był totalny (usunięte przez administratora) nie wystarczająca ilość pracowników na wyprzedaże, więc latało się z językiem do ziemi, pracownicy z wyższą pozycją wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają, dyrekcja to już w ogóle jakiś żart, wredne to takie, że aż szkoda słów. Nie mówiąc już o tym, że na jednej z rozmów z dyrektorką było wspominane to, że za często chodzę do toalety.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LPP S.A. Reserved Katowice spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Pas

Salon w supersamie zamykają. A Czy ktoś wie jak w galerii katowickiej?

Agnieszka

To ten salon nadal jest zamknięty ?

San
@Agnieszka

Salon w Katowicach dalej zamknięty. Nikt nic nie wie...

San 2

Witam napiszcie proszę jak wygląda zwolnienie się w aktualnej sytuacji. Salon w którym pracuje nadal jest zamknięty. Co z tymi godzinami z maja? Jeśli teraz się zwolnie to muszę je odpracować? Wypłatę za maj dostalam

Baśka

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto aplikować?

Magda

Dodałabym, że jest dobry system wdrożenia nowego pracownika. Bez problemu weszłam w rytm pracy i nie gubiłam się w swoich obowiązkach w pierwszych dniach. Wszystko bardzo dobrze zostało mi wytłumaczone i potem kierowniczka sprawdzała czy już wszystko wiem co i jak.

Zadowolona

Pracowałam w Galerii Katowickiej bardzo długi czas. Było mnóstwo zmian: w dress codzie, wynagrodzeniu, wymaganiach. Moim zdaniem każda kolejna zmiana zcentrali to zmiana na lepsze. Za ubrania do pracy placimy symboliczna zlotowke, kierownictwo jest tam oczywiście wymagające i takie powinno być ale tez mile i pomocne. Na poczatku dostaje sie bardzo łatwe zadania. Gdy stwierdza ze nadszedl ten czas na cos trudniejszego to dostaje sie skomplikowane zadania a później kierownik to sprawdza. Nigdy nie było problemu z moja dyspozycja do pracy. Polecam

Olcia
@Zadowolona

Potwierdzam. Również miło wspominam swoje lata przepracowane w Reserved. Gdy zbliżał się koniec studiów to wybrałam karierę związaną ze swoją specjalnością. Natomiast pracowałam z dziewczyną, która chciała zostać w salonie i tam powoli zbliża się już do stanowiska kierowniczego, więc dla chętnych praca także na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Reserved Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w LPP S.A. Reserved Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Reserved Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LPP S.A. Reserved Katowice